Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) rétisün válasza morbias2 (#12350) üzenetére


rétisün
veterán

új modra gondolsz, vagy mire? az sgm 2.2 mod ami talán most a legjátszottabb, illetve ennek az enot, és sniper verziói, új területekkel, küldetésekkel.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12352) morbias2 válasza rétisün (#12351) üzenetére


morbias2
aktív tag

Enot 2.2 játszottam :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#12353) rétisün válasza morbias2 (#12352) üzenetére


rétisün
veterán

akkor passz...én most az sgm-el meg a sniperrel játszok, ezek mellett nagyon nem is nézegetek másik modokat. talán majd jön valaki, aki jobban képben van a friss dolgokat illetően.

SoC-hoz készül a lost alpha, CoP-hoz meg új sgm, de pontos dátum (ha jól tudom) még nincs :((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12354) #90933760 válasza morbias2 (#12350) üzenetére


#90933760
törölt tag

A Stalker 2-ről még mindig hullaságok, ellenben lassan az SGM 3.0 rejtett néven futó valami és a Lost Alpha is csak-csak megjelenik. A Zóna változatlan és kegyetlenül szedi áldozatait, öli le a gépeket és használóik agyát a bugjaival. Még mi érdekelne?

(#12355) Aarpok válasza morbias2 (#12350) üzenetére


Aarpok
őstag

Ahogy a többiek is irták várjuk az új SGM módot és a Lost Alpha -t. :P

Аарпок

(#12356) rétisün


rétisün
veterán

az első monolith rejtekhely (fűrészmalom) után már meg sem lepettt, hogy a második az alállomáson van. :D

viszont leszedtem egy zsoldos exo-t az egyik megboldogultról, de azért a full katonai exomat nem cserélem le. megjavíttatomtam, eladomtam, 35100 RU :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12357) Aarpok válasza rétisün (#12356) üzenetére


Aarpok
őstag

igen azokat nekem is le kellett fektetni sőt még a kotróhajonál lévő banditákat is hiszen számukra közellenség voltam :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12358) rétisün válasza Aarpok (#12357) üzenetére


rétisün
veterán

érdekes, hogy az alállomáson 1 zsoldos volt csak piros a tetőn, azt lesnipereztem, a mellette álló kettő, meg a többi sárga :F simán besétáltam, feltöltöttem a rejtekhelyet...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12359) Aarpok válasza rétisün (#12358) üzenetére


Aarpok
őstag

Tényleg érdekes és a fene tudja hogyan került oda vagy neki még nem mosták át az agyát,mint a többinek. :D

Аарпок

(#12360) Dhampir válasza rétisün (#12358) üzenetére


Dhampir
félisten

A Sniper jobb, mint a sima SGM 2.2 vagy az Enot?

(#12361) morbias2


morbias2
aktív tag

Értem és köszi nektek.
Akkor marad még az enot azzal játszok ;)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#12362) Aarpok válasza Dhampir (#12360) üzenetére


Aarpok
őstag

Jobbnak nem mondanám inkább egy picit másnak.Az alapja az Enot verzió.Annyi még a lényeg,hogy nem módként települ,hanem mintha önálló játék lenne.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12363) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sziasztok!
Sikerült elérnem a Voroshilov fokozatot,milyen extra dolgot nyertem vele?(Nagyját az Alfások dobták össze) :DDD Piriben még nem jártam csak Janovban és Zatonban portyázgatok,/2048(301)Sajna ellenségem sem akad a vízműves-alállomásos és fűrésztelepes zsoldosokon kívül+Alfa szkvád. ;] Brutális a legnehezebb fokozaton nyomatni,átadtam a csomagot Kanevszkynek a vízműnél,mire elértem a Vaserdőig(cirkusz an.-alállomás-vaserdő) 4! :Y Alfa osztagba botlottam bele+a zsoldosokat is halomra kellett lőnöm. :C

(#12364) Dhampir válasza Aarpok (#12362) üzenetére


Dhampir
félisten

Az alapjáték sem kell hozzá?

Aki szereti a Half-Life-ot, augusztus 24. óta elérhető a magyar fejlesztésű Grey mod a HL2-höz.

[ Szerkesztve ]

(#12365) Aarpok válasza Dhampir (#12364) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem kell hozzá tartalmazza valahogy azt is.
(#12363) Medvelászló igen nagy a népsűrűsége az alfáknak zatonban csak 7 spawnolási pontjuk van ott.Ha türelmes leszel és mondjuk mind a 7 pontra rak akkor 84 alfással küzdhetsz meg.Bár ennyire azért nem aljas a mód.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12366) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Gúten Ábend!
Lenne pár kérdésem-
Meg csináltam a Hajnalosoknak az 5 hátizsák feltöltést Abakan stb...+ a dokinak az ördög virága(Kátrány-Cirkusz-leégett tanya)küldiket.Ezek után már Nazar nem ad munkát,várjak pár napot vagy ennyi volt?

2.-előtte Zsoldos voltam,azonban asszem náluk sem fejeztem be a küldiket,az uccsó amit csináltam---valami alkatrészt v szerszámokat kellett elvinni a zsoldos górénak a Jupiterből az alagsorból.Na szóval az után mentem Hajnalozni és azt akarom kérdezni ha felmondok Nazarnál,beállhatok megint Zsoldosnak mert nem állnak velem szóba.

(#12367) Aarpok válasza Medvelászló (#12366) üzenetére


Aarpok
őstag

Добрый вечер (jó estét)
Szerintem már nem ad több munkát.
2. Már nem fogadnak vissza :( Addig kell a frakció tagja lenni amíg van munka.Zsoldosoknál az volt az utolsó egy kis dobozkát kellett visszavinni a vezérnek.

Аарпок

(#12368) hubai1979 válasza rétisün (#12353) üzenetére


hubai1979
őstag

Visza adtam a táskát ,és mégsem adja a küldetéseket.Mi lehet a baj?SGM 2.2 és hozzá a fegyvermód van berakva.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12369) Aarpok válasza hubai1979 (#12368) üzenetére


Aarpok
őstag

Kérdezd újra Cyborgtól a Gauss megszerzése és a könyvesbolt buli után.Akkor már adni kellene neki.

Аарпок

(#12370) Medvelászló válasza Aarpok (#12367) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszi a választ! :K

(#12371) hubai1979 válasza Aarpok (#12369) üzenetére


hubai1979
őstag

Oké megprobálom.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12372) rétisün válasza Dhampir (#12360) üzenetére


rétisün
veterán

nekem a sniper jött be a legjobban, mondjuk a zatoni lila talaj elég fura benne, de azt az absolut nature packkal orvosoltam. ami jó benne, gyakorlatilag hogy nincs 'kifulladás', akármeddig futhatsz, a súlyhatár viszont úgy van, hogy ha mondjuk 100 kilót vihetsz, akkor 100.1-nél már sehova se mész, a többi modokban ekkor még csak sárga a súlyt jelző ikon.
a másik, hogy az elején már kapsz egy nagyon jó távcsövest, emiatt momdjuk könnyebb is az elején, mint más modokban.

de úgy ígazából egyik se jobb vagy rosszabb mint a másik, ahogy Aarpok is írta, mindegyik más valamiben. kis eltérések vannak csak, főleg grafikában, lényeges dolgokban nincs különbség.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12373) Dhampir válasza rétisün (#12372) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a választ, és Aarpoknak is.
Zatoni lila talaj? Tán sok lila hagymát evett, aki ezt kitalálta. :D

(#12374) rétisün válasza Dhampir (#12373) üzenetére


rétisün
veterán

ilyen.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12375) hubai1979 válasza rétisün (#12374) üzenetére


hubai1979
őstag

A sok amcsi fegyvert kinek tudtad eladni.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12376) rétisün válasza hubai1979 (#12375) üzenetére


rétisün
veterán

amcsi fegyvert? melyik amcsi fegyver? amúgy annak, aki éppen megvette, vagy bagoly, vagy valamelyik kereskedő, esetleg hawaii, meg kell kérdezni mindenkit.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12377) hubai1979 válasza rétisün (#12376) üzenetére


hubai1979
őstag

Például m16 külön féle változatai,hk.Jar bácsinak elmentem segiteni a zsoldosokat likvidálni,és össze szedtem a fegyvereket és nem kelet senkinek.Megjavitva sem találtam rá vevőket és fejleszteni sem lehetet öket.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12378) rétisün válasza hubai1979 (#12377) üzenetére


rétisün
veterán

amit nem tudtam eladni (mert akkor ezek szerint biztos volt ilyen is) vagy ment a zöld dobozba, vagy az újrahasznosításba. de nagyon nem is gyűjtögettem fegyvereket, csak amíg a zöld dobozba kellettek.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12379) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Hali!
Segítsetek légyszi!
Pripócsban vagyok megszereztem a Gauss-t,utána a könyvesboltot kipucoltam,átvizsgáltam a fura szerkezetet/valami antenna szemétből/és írja hogy keressek valami információt(ismeretlen fegyver-keress információt)de nem jelöli a térképen.Átkutattam a monolitosok hulláját de semmi sem találtam. :W Mit keressek és hol?

(#12380) Dhampir válasza rétisün (#12374) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez borzalmas.

(#12381) Aarpok válasza Medvelászló (#12379) üzenetére


Aarpok
őstag

Menj vissza Kardánhoz Zatonba ő majd segíteni fog meggyógyítani a Gauss - t.

Аарпок

(#12382) Medvelászló válasza Aarpok (#12381) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nem kell keresni valami doksit a könyvesboltban miután megvizslattam a fura antennát?

(#12383) Plazmacucci válasza Medvelászló (#12382) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tudomasom szerint az egyik antennat le kell rombolni. De az lehet, hog a masik :D Azt ami az ures hazban van. A masik ahol imatkoznak csak meg kell skubizni ha jol tudom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12384) Aarpok válasza Medvelászló (#12382) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem kell :N Menj vissza zatonba Kardán ad egy kártyát amivel a vaserdőnél lévő műhelybe tudsz bemenni.Ott keress dokumentumot.

Аарпок

(#12385) rétisün válasza Plazmacucci (#12383) üzenetére


rétisün
veterán

a lerombolás az majd később lesz, az óvodában.

#12384 ) Aarpok: igen, miután magához tér a gauss látványa okozta sokkból :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12386) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Köszi skacok! :R

(#12387) hubai1979 válasza rétisün (#12378) üzenetére


hubai1979
őstag

A zöld doboz az tudom hogy alkatrészeknek van a szerelő elött.De ha bele rakom a ujra hasznosítás dobozba őket akkor mifog történi a cucal.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12388) #90933760 válasza hubai1979 (#12387) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor eltűnnek nem tudom már visszavenni, a szerelő szétszedi őket és olcsóbban javít amíg el nem fogynak. Ha eléred a -talán- 80-at akkor pedig megkapod a mit tudom én milyen rangot és onnantól full olcsón javít. A másik kuka amibe lehet tenni fegyvert ott is eltűnik, mert elviszik mások, de azért se kapsz semmit, a zöld dobozért meg legalább kapsz szerelési engedményt.

(#12389) rétisün válasza #90933760 (#12388) üzenetére


rétisün
veterán

nem, nem :N
az újrahasznosításból elhordják a stalker kollégák, de hagynak érte rubeleket.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12390) hubai1979 válasza rétisün (#12389) üzenetére


hubai1979
őstag

Gondolom apro pénzt.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12391) #90933760 válasza rétisün (#12389) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mert én nem ezt mondtam?

(#12392) hubai1979 válasza #90933760 (#12391) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs nem olvastam amit írtál ne haragudj.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#12393) Aarpok válasza hubai1979 (#12390) üzenetére


Aarpok
őstag

Milliókat nem hagynak ott ez tény,de ha az adott fegyver mondjuk nem értékesíthető akkor még mindig több mint a nulla.

Аарпок

(#12394) rétisün válasza #90933760 (#12391) üzenetére


rétisün
veterán

te azt írtad, nem kap érte semmit.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12395) #90933760 válasza rétisün (#12394) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor ok. Én soha nem használtam azt a kukát, mert minden szemetet Kardánnak vagy Nitrónak adtam. :DDD

(#12396) rétisün


rétisün
veterán

a fene megeszi, mielőtt átmennék a katonai raktárakhoz, akartam venni páncélruhajavító cuccost, naná hogy most egyik kereskedőnél sincs. :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12397) FeketePok


FeketePok
tag

A fegyverek eladasaval kapcsolatban annyit meg,hogy altalaban azokat nem lehet eladni amiken "gyarilag"olyan tavcso van amit hagyomanyosan nem lehet leszedni,erre a megoldas az,hogy a fuggetlen kereskedonel lehet kapni egy zsakocskat ami leszedi ezeket a tavcsoveket csak annyit kell tenned,hogy kimesz a bazisrol ahol mar eloveheted a fegyvert fegyver szlotba beteszed a fegyvert amirol le akarod szedni a tavcsovet es raklikkelsz a zsakocskara.

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#12398) rétisün válasza FeketePok (#12397) üzenetére


rétisün
veterán

ha meg be van állítva, hogy fegyverek engedélyezése a bázisokon (vagy hasonló) ott helyben meg lehet csinálni...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12399) Aarpok válasza FeketePok (#12397) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem kell elhagyni a bázist,ha az SGM beállításokban engedélyezve van a fegyverhasználat a bázison.Ekkor simán elő lehet venni bárhol (Skadovsk,Janov,Mosoda stb...)

(#12398) rétisün gyorsabb voltál kolléga :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#12400) rétisün válasza Aarpok (#12399) üzenetére


rétisün
veterán

:P

nem is árt, ha lehet fegyvert használni a bázisokon, elég kellemetlen lenne ellenkező esetben, pl. ha az alphások körbeveszik a szkadovszkot vagy a sevcsenko-t, te meg ott dekkolsz :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.