Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) #81556480


#81556480
törölt tag

Hát én játékmenet gameplayeket simán nézek, nem izgat a spoiler, de Collectors Box unboxingot nem merek. azt magam akarom átélni :DDD

(#902) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Metacritic örök ranglistán 4. helyen van az Xbox verzió és 11. helyen a PS4 változat, jelenleg :D Az első 20-ban 9! Rockstar játék szerepel, az nem semmi :D Ok, ebből van ami 2x is megtalálható az eltérő platformok miatt, de akkor is :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#903) Xerxész válasza #81556480 (#901) üzenetére


Xerxész
őstag

Az easter eggeket is megnézted?
Pl. az UFOt? :)

(#904) Mike


Mike
veterán

Hát így elsőre nem vagyok elájulva tőle. Elég nehézkes az irányítás ezzel a nyomvatartás mániájával, sokszor állok ott, hogy most mi a faszt csináljak, a célzásrásegítést meg hagyjuk, kibaszott farkasokat nem bírom eltalálni.

Az online-nal majd elleszek. Amikor nem hülye történetet kell csinálni, hanem a magam ura vagyok

[ Szerkesztve ]

(#905) p3l9uph válasza Mike (#904) üzenetére


p3l9uph
tag

Az hogy bena vagy az nem a jatek hibaja...

(#906) Mike válasza p3l9uph (#905) üzenetére


Mike
veterán

nem emlékszem, hogy neked valaha is személyesen beszóltam volna

(#907) gyuromoj


gyuromoj
veterán

USA store-s verzió is megy már. Gyorsan rá néztem ébredés után. Day1 patch nem volt még hozza, így rest módban hagyom hátha napközben megérkezik hozza.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#908) pulffy válasza gyuromoj (#907) üzenetére


pulffy
őstag

Lessz Day1 patch?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#909) gyuromoj válasza pulffy (#908) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K
3 giga körül

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#910) freeknight válasza Mike (#904) üzenetére


freeknight
őstag

Remélem ma ide ér a játék és belevethetem magam azokba a hülye történetekbe:D

(#911) Scholes9 válasza pulffy (#908) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én 1 órája játszom, de nekem nem volt még patch. Az fps eddig eléggé rendben van egy 2. kiadású alap PS4-en is.

figure85: akkor így már világos :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#912) negyven2 válasza gyuromoj (#907) üzenetére


negyven2
veterán

A digitális kiadás már alapból tartalmazza

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#913) gyuromoj válasza negyven2 (#912) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor az úgy zsír. :C
1.02-t ír az Informacioknal.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#914) mettek válasza gyuromoj (#913) üzenetére


mettek
addikt

Ja én is direkt reggel gyors benyomtam hogy ha van 3 gb patch akkor azt lekapja napközbe amig melózok de nem volt semmi, indult azonnal. Igy már érthető. :)
Lebattyogtam az első kis 10 perces etapot...hát eddig megnyerő bár semmi nem történt még. A kinezet ott van az biztos. Nagyn élő az egész.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#915) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Na megjött Androidra is a Companion App.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#916) wolf13


wolf13
őstag

Én is nekiestem éjfélkor. Nagyon tetszik. És ez a cinematic kamera nagyon bejön.

(#917) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Hajnali háromig toltam. Az eleje kvázi tutorial, nekem kicsit vontatott, de megmutat mindent. A kép és hangok fantasztikusak. A karakterek egyediek.

PSN: sirarcheer

(#918) wolf13


wolf13
őstag

Viszont nem tudom, a GTA V -ben ,megszerzett 2 fegyver mikortól lesz majd használható. Mert most még nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#919) #81556480 válasza wolf13 (#918) üzenetére


#81556480
törölt tag

Pont ezt Láttam kérdezni hogy valaki megkapta e. Lehet később oldódik fel.

(#920) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok.

Jól látom, hogy nincs ready to play Xbox one-on? Le kell tölteni az egész játékot, hogy elkezdhessem? Van még 2-3 órám meló előtt... ki akartam próbálni a gamet de egyelőre csak 15%-nal jár... :(

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#921) mettek válasza Kicsimix (#915) üzenetére


mettek
addikt

Ez csak tabletre jött ki? Mert telefonon nem találom a play aruházban..

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#922) wolf13 válasza #81556480 (#919) üzenetére


wolf13
őstag

Kerestem még a ló oldalán is , de majdnem ráfaragtam. Rossz gombot nyomtam meg , és így oldalba ütöttem. Az meg el akart szaladni ;)

@mettek Nem. Az app van telefonra is.

[ Szerkesztve ]

(#923) sirarcheer válasza mettek (#921) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Telefonra szedtem most le. Fent van csak be kell írni majdnem a teljes nevét mire megtalálja.

PSN: sirarcheer

(#924) pulffy válasza wolf13 (#922) üzenetére


pulffy
őstag

Az így elég tréhogy ha odab@szol neki es elfut... Ez valóságba nincs így :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#925) p3l9uph válasza Mike (#906) üzenetére


p3l9uph
tag

Mert en most szemelyesen tettem? :D jesszus... illetve csak tenyt kozoltem ;)

(#926) syIex


syIex
veterán

Egy jó órát tudtam játszani vele így reggel, hajnalba nem bírtam fent maradni. :DDD Hat eddig sok izgalom nem volt, de az egész mégis olyan feelinges. :C Sajnos legközelebb csak vasárnap tudok majd beülni elé, de azt a napot annak akarom szánni. :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#927) bulikavagyok válasza RudY (#896) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Meglett végül. :P Megkerestem a térképen, viszonylag közel mentem hozzá és ott füttyszóra megjelent.

Amúgy az irányítást és a célzást tényleg szokni kell, főleg nekem a sok AC Odyssey után. Engem leginkább az zavart eleinte, h nem lehet változtatni a séta és a futás sebességén. Vagy lassan sétálok, vagy futok. Ezt a többi TPS játékban álltában jól lehet szabályozni (TR, AC, TC GRW, stb.). De már kezdem megszokni, szóval nem lesz gond vele.
Durva, h a vállamon vittem egy nyúzott farkast és ilyen lett a kabátom. Muszáj volt megfürdenem egy tóban, de ott meg majdnem kihűltem. :) A hotelben is lehet fürdeni egyébként, plusz lehet kérni fürdetést is. :P

Plusz az első bug amivel találkoztam - rossz helyen volt a lovam :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#928) .LnB válasza bulikavagyok (#927) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Linkeld a képet köszi! ;] :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#929) #81556480


#81556480
törölt tag

Én nem találom az appot androidra 😕 🤠

(#930) bulikavagyok válasza #81556480 (#929) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

RDR2: Companion

.LnB: Ez a kép spoileres? :F

[ Szerkesztve ]

(#931) .LnB válasza bulikavagyok (#930) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, nem merek odanézni. :D Csak megkértelek, meg másokat is. Nem félek sok dologtól, csak tériszonyom, és spoileriszonyom van. Ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#932) #81556480 válasza bulikavagyok (#930) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval 🤔

Redmi note 5 - 4/64

(#933) negyven2 válasza #81556480 (#932) üzenetére


negyven2
veterán

One Plus 6-nálnis ezt írja ki

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#934) RudY válasza #81556480 (#932) üzenetére


RudY
addikt

Vernee Apollo Lite - simán megy.

(#935) #81556480


#81556480
törölt tag

(#934) RudY: ok

(#933) figure85: nem ok

13 órakkor ér ide a futár :O

[ Szerkesztve ]

(#936) ron8 válasza #81556480 (#935) üzenetére


ron8
senior tag

Honnan rendelted? Én a konzolbirodalomtól, remélem nemsoká megérkezik a futár...

(#937) pomk válasza bulikavagyok (#930) üzenetére


pomk
őstag

No offense, de számomra az.
Azt hiszem el kell hagynom a fórumot a következő hetekre amíg kicsi én is beleásom magam a játékba. :)

(#938) #81556480 válasza ron8 (#936) üzenetére


#81556480
törölt tag

konzolvilág

(#939) Mike válasza p3l9uph (#925) üzenetére


Mike
veterán

figy. előtte a sao fatal bullet-et toltam. éjfélkor néztem meg az rdr2-t. és az is igaz, hogy nem vagyok még egy kontroller bajnok, 3 hónapja van csak ps-em. és oké, hogy az rdr2 grafikája ezerrel szebb, a sao mégis pörgősebb, és ott van célzásrásegítés, ez meg nem az

amúgy meg igen. nem ismerlek, sosem kötöttem beléd, szóval légyszíves te se szólj be nekem. tök mindegy mit tartasz sértőnek, még nem vagyunk akkora cimbik, hogy ezt megengedd magadnak, mint ahogy én sem beszélek veled így. köszönöm!

(#940) #81556480 válasza Mike (#939) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az előző RDR-el játszottál? Én annak az elején ugyan így éreztem. Hogy összevisszaság az egész, meg nem tudok a lóval menni, nincs rajta fék, meg ilyenek. Aztán kb a közepére úgy belejöttem hogy azóta profi módon csapatom a ló gta-t. Ha a kontroller is újdonság, meg az RDR irányítás is, akkor ne add fel, jó lesz az ha ráérzel. Célzásrásegítés meg nem lehet hogy ki van kapcsolva? Én még nem próbáltam, de lehet hogy csak később aktiválódik a ded eye, mint az előző részben. Az sokat dob az egészen. Jó móka.

(#941) oAcido


oAcido
aktív tag

Konzolok Szervizétől rendelt valaki? Megkapta már? Lassan dél, de még semmi...

(#942) RudY válasza bulikavagyok (#927) üzenetére


RudY
addikt

Most kezdtem neki, én is levertem már egyet neki véletlenül (nem volt hova szaladnia), erre jó lesz odafigyelni. :DDD

(#943) #80123904 válasza #81556480 (#932) üzenetére


#80123904
törölt tag

detto... honor 9 lite 8as droiddal

[ Szerkesztve ]

(#944) #95558144


#95558144
törölt tag

Most fejeztem be az első chaptert. Nem lett rossz cucc, jól össze van rakva, de nálam a 10 ponttól azért messze van.

Az ikonok a radaron használhatatlanok, az átvezető videók konkrétan rondák, a karakterek arca nagyjából az öt évvel ezelőtti szintet üti meg. Nagyon sok benne a scriptelt cucc is.

Egyelőre elég összevisszaság az egész. A zene nagyon fasza benne, a sztori még csak most nyitogatja magát.

(#945) #95558144 válasza Mike (#904) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ha a farkasokkal nem bírtál el, szerintem most itt hagyd abba. :)

(#946) wolf13 válasza #95558144 (#945) üzenetére


wolf13
őstag

;]

(#947) BagiraHUN


BagiraHUN
újonc

Ha valakinek nem lenne kompatibilis a Play Store-ról beszerezhető Companion app - hasonlóan hozzám Xiaomi Mi 5 Pro telefonnal - annak megoldást nyújthat az alábbi link. Az APK beszerezhető az apkmirror.com-ról is, viszont az OBB letöltésénél ellenőrzi a Play Store-s beszerzést, ezért kell külön letölteni azt.
Amúgy tökéletesen kompatibilis a telefonommal, így nem értem, hogy miért nem engedélyezte rajta Rockstar. Hasonló szitu volt AC Blackflag Companion alkalmazásával is.

(#948) #81556480 válasza BagiraHUN (#947) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mit kell külön letölteni? az apk lejött, feltelepült de nem indul. nem vagyok egy nagy android szaki ..

(#949) N@idia


N@idia
őstag

Iszonyat jól néz ki a játék szerintem (PS4 Pro) :Y :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#950) mikesa


mikesa
tag

Én még nagyon az elején vagyok. De tetszik. Igazából sosem voltam western fan... Westworld sorozat miatt vettem. 😂 Tudom két külön történet de akkor is. 😂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.