Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) VirDan válasza oriic (#1627) üzenetére


VirDan
aktív tag

Úúúgy biza. Szokásos barangolás alkalmával, egy kisebb sziklás domb ölelésében találtam rá a házra. Az ajtók kiszedve, a tető/ablakok hiányosak. Több ágy van bent, mindegyiken csontváz pihen. Bemegyek, erre jön egy fura hang, és a tető felől kezd bevilágítani egy erős zöld fény. Már kapom is a fegyvert mondom lesz ami lesz. Mozogtam bent közben, és ki lehetett venni az ufo formát. Kicsit para feeling volt, a tetőn ugye szűrődött az erős fény, meg a hang amit nyomatott közbe :Y
Felvettem a papirost amire olyanok voltak írva hogy: (ha jól emlékszem) 2 hetente jön, a galaxisból, és hogy valamelyik hold fázisban jön csak. Első vagy utolsó fázis az passz. Szerintem valami csuda dolgot adhat ha esetleg ebben valami quest féle lenne .

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#1702) Tatyla válasza Batyops (#1687) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem jobban tetszik mint HDR nélkül, hogyis mondjam HDR-ben film és valósághübb míg hdr nélkül videojáték hatás van

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1703) gyuromoj válasza Tatyla (#1702) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tudnál feltenni 2 képet összehasonlításként? Engem érdekelne hogy még is mennyit számít a HDR. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1704) Xerxész


Xerxész
őstag

Talán nem vót'mé'... :)
Szerintem nem kell spoilerbe tenni...

From Reddit.

(#1705) erahurka


erahurka
félisten

Kincsestérképekkel kapcsolatban van valami extra infó amit tudni érdemes? Bárhol lehet a világban, vagy a térkép megtalálásának a környékén kell keresni a helyszínt? Elég tanácstalan vagyok, egy szikla van rajta meg ilyen félbetört fenyőfák. Nagyon egyedi helyszínt jelöl :DDD

(#1706) pulffy válasza front3r (#1700) üzenetére


pulffy
őstag

RDR2-nél volt már szó DLC-ről vagy itt sem lessz?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1707) Tatyla válasza gyuromoj (#1703) üzenetére


Tatyla
őstag

[link]HDR On
[link]HDR Off

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1708) VirDan


VirDan
aktív tag

Az ilyen dolgokkal hogy álltok? :DDD

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#1709) gyuromoj válasza Tatyla (#1707) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi, így már kicsit jobban képbe kerültem. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1710) Sirandrish válasza VirDan (#1708) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lovacskás szaltóból van egy háttal nekem is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1711) Sirandrish válasza front3r (#1700) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont most olvastam hogy a briteknél pl csak a második legjobb rajt idén

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1712) Batyops válasza Tatyla (#1702) üzenetére


Batyops
aktív tag

En is Hdr-ben tolom

(#1713) hajbel válasza Sirandrish (#1711) üzenetére


hajbel
addikt

Igen, az összesített listán, mivel a fifa több platformra jelent meg.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1714) 6absbulldog


6absbulldog
tag

Spoiler nélkül egy kis beszámoló a pókerrel kapcsolatban.

Régen sokat pókereztem, úgyhogy kíváncsi voltam itt hogyan oldották ezt meg. Az az alap, hogy minden le van animálva, a pakli keverése, a kis vak nagy vak stb. Ez az egyetlen amikor átváltok FPS nézetbe, hogy kényelmesebb legyen.

Szóval beülök pókerezni és iszonyat jó hangulata van. Nézők gyűlnek körénk (ha szalonban pókerezel akkor legalábbis), de időnként változnak a nézők, van aki tovább nézi, van aki rövidebb ideig és közben arról sutyorognak, hogy ki hogy játszik.
A kártyapartnerek változatosak, folyamatosan beszélnek mindenféléről, de a játék tudásuk is változatos. Elég ideig ülsz ott, akkor rájössz, ki szokott blöffölni és ki nem. Aki elegt nyert, vagy megunta, az kiszáll, de idővel beül helyette más. Teljesen úgy éreztem magam, mintha egy valódi asztalnál ülnék valódi emberekkel. Hihetetlen.

Aztán beültem pókerezni egy vasútállomás hátsó szobájába, és ha felnéztem, az ablakon át láttam, hogy jönnek-mennek az emberek, teszik a dolgukat miközben bent megy a játék. Aztán lassan lement a nap (végig kártyáztam másfél napot), kint sötét lett, elhallgatott a kinti népség. Bent pedig már a petróleum lámpa fényénél folytatódott a parti.

Ez a játék póker-szimulátornak is első osztályú. Eddig nem tudom hány órát pókereztem, de elég sokat. Kár, hogy eddig csak kis beülőjű játékot találtam, remélem lesz olyan, ahol nagyobb tétekben is játszhatok. De még mindig csak a chapter 2-ben vagyok, pedig vagy 40 órám van a játékban. :D

(#1715) Sirandrish válasza 6absbulldog (#1714) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aludni és enni azért megállsz? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1716) Mr_no_Name válasza 6absbulldog (#1714) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Én ezt csak azért nem írtam le mert valszeg már annyi a pozitivum a játékkal kapcsolatban, hogy nem hiszik el az emberek. Amiket leírtál az 100% igaz, én ugyan ezt éltem meg. Hihetetlen az a tartalom és részletesség amit ebbe a játákba beletettek. Sírni tudnék a meghatódottságtól, hogy még van cég, aki ilyen minőséget képes csinálni.

(#1717) Mike válasza Beckett (#1698) üzenetére


Mike
veterán

wide
ha majd ha fele olyan precízen tudok célozni a kontrollerrel mint az egérrel, akkor lekapcsolom
ez így nekem pont kényelmes

(#1716) Mr_no_Name
el kell keserítselek, a sims2-3 is be tudott úgy szippantani, hogy egész nap nem ettem
(csak mert a sims-szet ugye szégyellni szokás)

(#1706) pulffy
biztos hogy lesz, mint ahogy van a gta online-hoz is. kell a bevétel.

[ Szerkesztve ]

(#1718) VirDan válasza 6absbulldog (#1714) üzenetére


VirDan
aktív tag

A legelső játszmámnál 4 kört vittem párokkal, az utolsónál nagy önbizalommal feldobtam az összes zsét amim volt. Fullom volt 3 dámával és egy pár 6-al. Mondom tuti viszem a kört. Erre a fickónak szintén full 3 ásszal és egy pár 5-el... :Y

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#1719) Mr_no_Name válasza Mike (#1717) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Nem keseritesz el, nekem a Skyrimen kivül tizenéve nem volt ilyen játékom

(#1721) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Táborból egyik sráccal elmentünk horgászni nem messzire.
Peca közben arra úszott egy meztelen csóka és szólt hogy kicsit odébb sokkal nagyobb halak vannak.
Mikor odaértünk egy elég nagy hal ugrott ki a vízből. Bedobtam 4-5x fogtam egy 2,6 kilós süllőt. Közben észrevettem hogy valami nagy dög úszkál a part közelében. Bedobtam oda, de le se szarta.
Mondom akkor ólom próba lesz, ami egész jól sikerült. Igaz nem írta ki a súlyát, de leadtam a tábori szakácsnak. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1722) Scholes9 válasza front3r (#1700) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Komoly.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1723) 6absbulldog válasza VirDan (#1718) üzenetére


6absbulldog
tag

Nekem volt, hogy mindenkit kiforgattam a vagyonából az asztalnál, de olyan is volt, mikor az addig megnyert vagyont buktam, aztán fizethettem be magam újra. A lapjárás meg olyan, amilyen az életben is, néha egymás után jönnek a nagy lapok, néha meg szinte semmi.

(#1724) Carlos Padre válasza 6absbulldog (#1714) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hasonló érzés, én sem haladok sehová a történetben, de ha sztrímer lennék most nézhettek volna vagy három óra pókert :C
Ezt a játékot is jobb játszani, mint nézni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1725) Major Lion


Major Lion
senior tag

Sajnos a játék legidegesítőbb hibája a béna fegyver inventory: miért nem lehet eldobni a fegyvereket? Miért kell 10 puskát cipelnem? A GTAV-ban ugyanezt eljátszották, most meg bemásolták ide is. Az időm nagy része azzal megy el hogy végig pörgetem a fegyver listát, aztán még egyszer mert elsőre úgy se találom... :U

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1726) Scholes9 válasza Major Lion (#1725) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Engem pl egyáltalán nem zavar, GTA-ban sem volt vele gondom.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1727) Carlos Padre válasza Major Lion (#1725) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem lehet később eladni majd? Ez így fos lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1728) Neoteric válasza gyuromoj (#1721) üzenetére


Neoteric
addikt

Geeez, notbad :Y

PSN: ne0teric_sAN

(#1729) Major Lion válasza Carlos Padre (#1727) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem tudom. Most pl felvettem a rolling block rifle-nek a 'rare' változatát egyik küldetés alatt, most két block rifle van az inventory-mban. Remek! Kíváncsi lennék egy ilyen design döntés mögött mi állhat.

Mindenesetre ha valaki rájött hogy lehet megszabadulni a fegyverektől, majd jelezze :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1730) gyuromoj válasza Major Lion (#1729) üzenetére


gyuromoj
veterán

Gunsmith-nél nem bírod eladni?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1731) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre megvan a Legendary medve kabát. Hát nekem ez nem ment egyszerűen. De most már boldog vagyok. :)
Mire találtam egy csodát.. Aztán kiírta, hogy Rifle kell, na az nem volt. Akkor elmentem venni, majd vissza megint csordát keresni. De legalább azután egy lövésre meglett. :)
Ez volt mára a célom, sőt napok óta ez volt. Most már folytatom a sztorit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1732) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!
Nekem még nincs meg a játék, de nagyon vártam a megjelenést.

Viszont olvasva a beszámolókat és a forumot, attól félek, hogy ez nem nekem való :(

Ez kb. egy élet szimulátor :D
Sajnos nekem meg kevés időm van játszani, akkor szeretném töményen élvezni.

(#1733) erahurka válasza Major Lion (#1729) üzenetére


erahurka
félisten

Ha már fegyverek: nektek nem tűntek el fegyvereitek? Emlékszem hogy volt egy shotgunom, meg mintha egy rifle-t is kaptam volna egy kocsirablás után, most viszont egyiket sem találom a lovamon. Valahonnan máshonnan kéne betárazni rá? Vagy valamit rosszul csinálok? Vagy bug lenne? :F

(#1734) Major Lion válasza erahurka (#1733) üzenetére


Major Lion
senior tag

Sajnos nem tűntek még el fegyvereim :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1735) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

kocsmaában a pultos kicsit besüllyedt a padlóba :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#1736) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
óriási kérdésem van, ne haragudjatok ha már volt, csak félek a spoilertől így nem olvasgattam vissza.
hdr módot bekapcsoltam, és olyan fakó, szürkének tűnik a játék, ezzel ellentétbe a másik, ha kikapcsolom akkor nem, viszont nem tudom eldönteni melyik a jobb. hdr-be mintha szebb lenne, csak annyira szürkés az egész.
Kérlek segítsetek, hogy valami beállításom rossz e, vagy a tv nem megfelelő.

itt a két kép:

hdr

hdr off

tv-m: Samsung UE49KU6400S

köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#1737) mettek válasza Bencus88 (#1736) üzenetére


mettek
addikt

Mindenkinél ilyen fátyolos. Rossz a játék hdr képe, nem a tv-d beállítása nem jó. Szted hdr nélkül játszd.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1738) Bencus88 válasza mettek (#1737) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen közbe rászűrtem néztem pár youtubos videót is, vajon patchelik? :R

(#1739) Bencus88 válasza Bencus88 (#1736) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ezt valaki próbálta? Én most nézem egész jó, felrakta 300-ra a HDR Calibrationt.

(#1740) Carlos Padre válasza Major Lion (#1729) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem már így is sok van :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1741) Carlos Padre válasza gyuromoj (#1730) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Próbáltam, eddig nem sikerült. Lehet később aktív lesz, mert ez így szar.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1742) Neoteric


Neoteric
addikt

PSN: ne0teric_sAN

(#1743) #20844032 válasza Bencus88 (#1739) üzenetére


#20844032
törölt tag

X-en(előtte kapcsol át rá). Ahogy írtam nálam is jó, és akkor még azt írtam, hogy kétlem, hogy a gép miatt, de ő is ezt mutatja a videóban: prón nem jó, x-en jó. Szóval mégiscsak a gép miatt. Prón ki kell kapcsolni aztán csövi. Anélkül is fergeteges a látvány.

#1164

[ Szerkesztve ]

(#1744) .LnB válasza .LnB (#1731) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

#jófiú

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1745) Carlos Padre válasza VirDan (#1708) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gyűlnek :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1746) Mike


Mike
veterán

hű, most jártam Saint Denisben.

pár kérdés: 1. fegyverövet ki árul? 2. ott tudom hagyni a táborban a lovat úgy, hogy a program nem rakja utánam, ha vonattal utazom? nem akarom hogy baja essen.

[ Szerkesztve ]

(#1747) Mike


Mike
veterán

3. ki lehet pakolni Arthur tatyóját? plusz lehet más szinű tatyót venni? nem megy a keménykalapos ruhához

meg vettem drágább revolver töltényt, hasznos

[ Szerkesztve ]

(#1748) Mike válasza erahurka (#1733) üzenetére


Mike
veterán

elmész a fegyverboltba és ott customize
ha rajta van a listán akkor még megvan
tényleg, 4. a felesleges töltényektől, fegyverektől meg lehet valahogy szabadulni? mondjuk leadni a campben?

(#1749) Bencus88 válasza #20844032 (#1743) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor sajna hdr off lesz, köszi!

(#1750) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Péntek óta, nekem tegnap jött el a napja mikor úgy éreztem, hogy na ráéreztem a játékra. Eddig is imádtam minden percét. De most már kezdem kapiskálni a dolgokat, magabiztosan járok-kelek. Nekem ennyi idő kellett. :) Végre egy komoly játék. Engem mindig is frusztráltak ezek a suta tutorial kezdések a mai buta játékokban. Na tessék, itt a RDR2 az mer nehéz és komoly lenni végre. Igaz, hogy ez nem kevés fejvakarást okoz azoknak akik nem olvasnak a dolgok után, de így ad még több apró örömöt mikor magam fedezem fel a dolgokat. Ha meg semmiképp nem megy, akkor jövök kérdezni. :)

Tegnap volt az először, hogy nem nagyon kellett visszatölteni a mentést mert elcsesztem valamit. Úgy érzem felvettem a játék ritmusát. Rengeteg mindent csináltam tegnap. És még az olyan dolgokat is boldogan csináltam végig mint mikor elvittem egy lovaskocsit az Emerald Ranch-re, majd gondoltam elmegyek Strawberry-be egy küldetést megcsinálni. De félúton SB felé, egy bajba jutott nő megkért, hogy vigyem őt haza, gondoltam persze, hova lesz a menet? Vissza az Emerald Ranch-re. :) Oké akkor vissza. Újra megindultam SB-be, viszont Bard's Crossing vasúti híd lábától lövéseket hallottam. Gondoltam megnézem. O'Driscoll-ék támadtak meg egy kocsist. Végeztem velük, megmentettem az embert, hálából otthagyta a kocsit a széffel. Szóval muszáj voltam a kocsit visszavinni az Emerald Ranch-re. 40$-nem kevés pénz. :) És ezeket boldogan csinálom meg, engem abszolút nem frusztrál. Mindenkinek segítek, eszek, fürdök, fátvágok stb stb..rendszeresen. Tanulmányozom az állatokat. És még mindig csak a Chapter 2-nél tartok. Tegnap az a piálós quest is, te jó ég! Így még nem baszcsiztunk be játékba. :D Mennyire hangulatos volt már?

Sza' én borzasztóan élvezem minden percét.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.