Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) #81556480


#81556480
törölt tag

Dübörög a hype vonat, én meg vigyorogva ülök rajta 🤠

(#402) Mike válasza front3r (#396) üzenetére


Mike
veterán

ez gta?

(#403) front3r válasza Mike (#402) üzenetére


front3r
őstag

Azt mondtad, hogy megjelenésig nem irkálsz ide. Jobb lenne, mert sorban lököd a trollkodó kommentjeidet.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#404) Peace válasza front3r (#403) üzenetére


Peace
nagyúr

:DDD

(#405) Mike válasza front3r (#403) üzenetére


Mike
veterán

Ezek viccesek, a trollkodás destruktív, mások piszkálása

Egyébként mikor trollkodtam? Hogy vegye a simát?

[ Szerkesztve ]

(#406) Mike válasza front3r (#403) üzenetére


Mike
veterán

Igy se olvasgatom el amit belinkeltek mert nem akarok tudni előre semmit, de ettől még érdekel, és előrendeltem én is.

(#407) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Rajtam kívül ki rendelt még előre az 576-ból RDR2-t még a 19.000-es árral? Pár napja felemelték az árát, de nagyon bízok benne, hogy a korábban előrendelési áron fogják kihozni. Írtam nekik a help@576.hu-ra (ami a megrendelő email szövegében benne van, hogy azon lehet rendelést módosítani stb...), de mailerdaemon-nál visszadobja folyamatosan.

A help@576kb.hu email címre meg csütörtök 13:00 óta nem reagálnak.

[ Szerkesztve ]

(#408) Edem05 válasza bexinho23 (#407) üzenetére


Edem05
őstag

Minden ilyen előrendelős oldalon fel van tüntetve, hogy "az árváltoztatás jogát fenntartjuk". Jó, nyilván senki nem örül neki ha többet kell fizetni mint amennyiért előrendelte. De, általában annyiért kapod meg mint az árváltoztatás előtt ki volt írva.

(#409) bexinho23 válasza Edem05 (#408) üzenetére


bexinho23
őstag

Értem. Bízok benne, hogy korrektek lesznek. Viszont eemélem a következő héten olvassák a levelemet, mert sajnos pont munkaidőben lehetne őket telefonon elérni, ami az esetemben nem működik.

(#410) p3l9uph válasza bexinho23 (#409) üzenetére


p3l9uph
tag

Nincs ebedszuneted pl hogy felhivd oket? Egesz nap egyszersem telefonalsz?...ugyan...

[ Szerkesztve ]

(#411) Kicsimix válasza p3l9uph (#410) üzenetére


Kicsimix
őstag

Klotyó szünet azt kész.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#412) bexinho23 válasza bexinho23 (#409) üzenetére


bexinho23
őstag

Furának fog tűnni, de domino kártyás vagyok, amire mindig annyi keret van töltve, amennyit netezek (feltöltöm 4GB-vel). Évente 1-2 alkalommal van létszükségem telefont hívni, amit az otthoni ingyenes vezetékesről igyekszem megoldani. Többit mind messengeren, viberen, skypeon oldom meg (család, barátok, munka, de még az autószerelőt, magán fogdokimat is). Így ezekkel az offline típusú boltokkal (mint pl. 576) csak körülményesen tudom felvenni a kapcsolatot.

Mindegy, a lényeg, hogy 2018-ban egy 576 nem képes azonnali választ adni emailben, a rendszerüzenetükben meg javítani sem javítják a már nem élő email címet.

[ Szerkesztve ]

(#413) .LnB válasza bexinho23 (#407) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is email-ben kommunikálok velük, ha úgy van. Pedig van telefonom is. :U :) Szoktak válaszolni, csak időbe telik nekik.Pénteken is írtam nekik, hogy lesz e olyan PS4 Pro bundle amiben nem a játék alap változata lesz, de még nekem sem válaszoltak. (A KonzolVilág ellenben már válaszolt, hogy nem lesz.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#414) Edem05 válasza .LnB (#413) üzenetére


Edem05
őstag

Akkor már mindent tudsz... :) Vagy te nem az alap verziót akarod a PS4 hez?

(#415) .LnB válasza Edem05 (#414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De most már azt akarom, mert más lehetőségem nincs is. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#416) Edem05 válasza .LnB (#415) üzenetére


Edem05
őstag

Hogy a viharba ne lenne, csak kicsit macerás. Eladod az alapot és rendelsz egy special-t mondjuk :D

(#417) .LnB válasza Edem05 (#416) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze. Vaagy megkérem a jézuskát, hogy csak nekem, készítsen egy speciális bundle-t. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#418) Scholes9 válasza .LnB (#413) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én innentől kezdve nem is foglalkoznék velük. Amúgy sem bíznék bennük, hogy 26-án kihozzák.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#419) Kicsimix


Kicsimix
őstag

MS áruházban az adatlapján 88.57gb-ot írnak X One-ra. Ez már tuti.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#420) negyven2 válasza Kicsimix (#419) üzenetére


negyven2
veterán

GTA V-nél ~62 GB ír, de ~76-ot foglal. A plusz 14 GB egy úgynevezett Reserved Space.

Ha itt is ennyi a plusz dolog akkor már ott vagyunk a 105 GB-nál (de csak 88 lesz a letöltés)

Amúgy itt is 88.5 GB-ot ír ki, de csak 100 MB-ot szed le.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#421) Scholes9 válasza negyven2 (#420) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igazából előbb utóbb még több is lesz, mint 105 :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#422) Edem05 válasza Scholes9 (#421) üzenetére


Edem05
őstag

hozzácsapnak majd pár patch-et akkor tuti :D meg biztos jön content is idővel.

(#423) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tartok a játéktól, de számomra baromi fura, hogy két hét sincs már a megjelenésig, és még mindig alig csepegtetett infót a Rockstar. Ellenben, a GTAV-nek több tíz millió dollár (lehet volt az száz is) volt csak a marketingjel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#424) #81556480 válasza .LnB (#423) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mit szeretnél? És mi volt a gta-nal pontosan? Jöttek videók és kb ennyi. Szerintem ez a szokásos rockstar marketing. Ami általában hatásos is.

[ Szerkesztve ]

(#425) Neoteric válasza .LnB (#423) üzenetére


Neoteric
addikt

Örülj neki, hogy Soros György helyett RDR van kiplakátolva.

;]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#426) wolf13


wolf13
őstag

Nem tudom ki hozta létre a ph-s RD online community-t , de csatlakoztam :)

Mar látom az alairasodban...

[ Szerkesztve ]

(#427) Kicsimix válasza .LnB (#423) üzenetére


Kicsimix
őstag

Így is halmokban jönnek a cikkek user videók ha rákeresel a googleben bármikor az utolsó 1 órára. Folyamatossan téma a neten. Szerintem megjelenés elött még durrantanak valamit, hogy aki addig gondolkozott megvegye azt kész : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#428) Neoteric válasza wolf13 (#426) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja igen, akartam mondani, hogy csináltam egy communityt PS4-en az onlinehoz, hogy ne kelljen majd lasszóval vadászni az értelmes emberek után. Csatlakozzatok nyugodtan, PROHARDVER! RED DEAD ONLINE néven megtaláljátok.

PSN: ne0teric_sAN

(#429) .LnB válasza Neoteric (#428) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már majdnem csatlakoztam, amikor elolvastam, hogy értelmes emberek.. Bakker, pedig olyan kicsin múlt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#430) Peace válasza .LnB (#429) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is kiestem. :( :P

(#431) Edem05


Edem05
őstag

Akkor ti ketten megnyithatjátok magatoknak az Értelmetlen emberek csoportot! :DDD ;]

(#432) prokxy válasza Edem05 (#431) üzenetére


prokxy
veterán

Milyen ticket-ten? :D :P

Majdnem így írtam, lehet nem esett volna le: ticket-10? :D

Amúgy LnB-nek igaza van, alig tudni vmit, hype vonat zakatol, csak még nem tudjuk merre. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#433) Dniel


Dniel
tag

Csatlakkoztam én is a közösséghez ps4-en DnielMilk néven :D

(#434) front3r


front3r
őstag

Most mondta el a Rockstar: 60 órás lesz a főküldetés hossza a játékban.
Egyébként 500 ezer sor dialógust tartalmaz a RDR2, és 300 ezer animációt.

.LnB: Pedig én sem emlékszem, hogy sokkal erősebb lett volna a GTA V marketingje, legalábbis itthon, és a neten sem. Sokkal több ember várta, az egyértelmű. A RDR2 amúgy sem túl mainstream a témája miatt, ha a GTA V-höz hasonlítjuk.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#435) .LnB válasza #81556480 (#424) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én sokkal nagyobb felhajtásra emlékszem a GTA V esetében. Minden honnan azt folyt. De aztán lehet rosszul emlékszem.
Egész pontosan a GTA V marketing költsége 128 milló USD volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#436) Peace válasza front3r (#434) üzenetére


Peace
nagyúr

Az valószínűleg nem úgy 60 óra, hogy csak és kizárólag a main story küldetéseket csinálja az ember. Az úgy brutálisan kemény lenne!!! :Y Iszonyatosan várom!!! Azt amúgy lehet tudni, hogy október 25. 00:01-től játszható-e már idehaza a digitálisan előrendelt változat? Előtöltésre azt írja, hogy várhatóan október 24.

(#437) negyven2 válasza .LnB (#435) üzenetére


negyven2
veterán

Nem volt nagyobb, maximum a sajtó csinált minden pixelről külön cikket...

Illetve az utolsó hetében volt egy csomó szivárgás (térkép a guide-ból, warez verzió a játékból, illetve volt olyan is aki több ezer dollárt fizetett egy GameStop alkalmazottnak, hogy hamarabb játsszon négy példánnyal).

De hivatalos sajtó anyag nem volt sokkal több

Peace: Xbox-on úgy működik, hogy amelyik Storeban vetted a játékot annak az országnak az időpozonája szerinti 0:00-tól játszható. Vagyis pl. Ha Új Zéland-i Store-ban vetted akkor magyar idő szerint már 25-én délután 1-kor lehet vele játszani.

De gondolom ha magyar PS Store-ból lett véve, akkor 26-án 0:00 után.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#438) .LnB válasza negyven2 (#437) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaaa leesett. Én nem a konzolos megjelenéskor vettem meg, hanem PC-re. Akkor meg már mindent lehetett róla tudni. <#facepalm> :U
Szóval én anno nem a konzolos megjelenést követtem figyelemmel, azért emlékszek sok infóra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#439) Peace válasza negyven2 (#437) üzenetére


Peace
nagyúr

Királyság!!! Akkor alszom egy nagyot délután. ;) 26-án szabad vagyok, de sajnos 27 dolgozom. Akkor majd bánatosan lapozgatom a kis könyvecskét, amit rendeltem a játék mellé. :P

(#440) prokxy válasza Peace (#439) üzenetére


prokxy
veterán

Online/coop része mikor lesz elérhető? A single story annyira nem érdekel, a multi annál jobban, abból is PvE.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#441) front3r válasza Peace (#436) üzenetére


front3r
őstag

Pedig elvileg csak azt jelenti. Mondjuk biztos ha rohansz, akkor rövidebb...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#442) negyven2 válasza prokxy (#440) üzenetére


negyven2
veterán

Novemberben jön az Online béta változata, ammi azért béta, hogy elkerüljék azt ami a GTA Online indulásakor megtörtént...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#443) prokxy válasza negyven2 (#442) üzenetére


prokxy
veterán

Ha jól értem, akkor sem coop, sem multi nem lesz induláskor? :U
Mert akkor lehet várok a vásárlással...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#444) Peace válasza prokxy (#440) üzenetére


Peace
nagyúr

Engem meg csak a szingli!!!!!! ;-)

(#445) prokxy válasza Peace (#444) üzenetére


prokxy
veterán

GTA V-t sem vittem végig, kb 1,5 órát raktam bele, majd online, abba beleszaladt 500 óra legalább, de a single azóta is ott tart! :D
Mondjuk ott el lehetett ökörködni a járművekkel, venni, csicsázni őket, itt max lovaskocsival fogok randalírozni a vadnyugati sztyeppén, meg lehet kefélgetni a lovat! :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#446) Peace válasza prokxy (#445) üzenetére


Peace
nagyúr

Sose indítottam el az online részét. :-D A kampány mocskos jó volt!!!!!

(#447) Peace válasza prokxy (#445) üzenetére


Peace
nagyúr

Remélem nem úgy értetted a lovas részt! :-D

(#448) prokxy válasza Peace (#447) üzenetére


prokxy
veterán

Neeem, persze, hogy nem! :D
De tuti lesz qrvázás benne, meg ilyenek, ahogy olvastam előtte le kell majd fürdeni.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#449) .LnB válasza Peace (#436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvastam el én is a nyilatkozatot. Ott tényleg azt mondja, hogy a sztori 60 óra. És már ez is egy vágott változat. :D Pár dolog nem működött, ezért kivágták, így lett kb 60 óra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#450) prokxy válasza .LnB (#449) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt úgy kell érteni, hogy platinázva, mellék küldikkel, minden gyűjthetőt összeszedve, stb vagy célirányosan? :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.