Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) pulffy válasza #20844032 (#1589) üzenetére


pulffy
őstag

Ja, ő az RDR1 főszereplője. Csak nem vagom annyira a sztorit sajna nem vittem ki, játszani játszottam vele. Ezeknek volt valami összetűzésük, mert megkeresni is húzta száját Arthur, és amugy sincsenek annyira jóban ezek utan se...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1602) markknight válasza Carlos Padre (#1600) üzenetére


markknight
veterán

Mivel sok küldetés játszható végig más és más befejezéssel (például ez is amit most említesz) így gondolom azt akarták elérni, hogy a játékos minden módszerrel tolja ki az adott küldetést.

pulffy: Ha jót akarsz ne keress rá, hogy hol játszódik időben az első része :D

[ Szerkesztve ]

(#1603) bbdzyx válasza BigStraw (#1596) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Igen, nyugodtan megveheted a játékot és játszhatod a szittyát, mert lehet nyilazni a lóról.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#1604) #20844032 válasza pulffy (#1601) üzenetére


#20844032
törölt tag

A második rész az első előzménye.

(#1605) BigStraw válasza bbdzyx (#1603) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi a választ. az szuper :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1606) Xaels


Xaels
félisten

Engem fog a hangulat egyelőre, a zene nagyon bejön kár, hogy sokszor nem lehet tartósan kiélvezni. A történet érdekelne igazán, szétvet a kíváncsiság mi volt Blackwaterben, de egyre jobban felcsesz, hogy percekig lovagoljak a pusztában csak azért, hogy kifosszak pár parasztot vagy bebasszak a krimóban. A történet irányába egyre kevésbé tartja fent az érdeklődésem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1607) gyuromoj válasza erahurka (#1598) üzenetére


gyuromoj
veterán

1 nap múlva bejött az együk kocsi Valentine-ba. A kocsis állt a szekér mellett egy oszlopnak tamaszkodva, szépen lemerenyeltem hátulról és már vittem is a kocsit.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1608) pulffy válasza markknight (#1602) üzenetére


pulffy
őstag

Azt tudom hogy ez most az előzménystory csak kérdem hogy mi volt a story az 1ben

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1609) erahurka válasza gyuromoj (#1607) üzenetére


erahurka
félisten

Láttam a térképen hogy van egy kocsi a városban de nem akartam nagy felhajtást kelteni és az utcán manőverezni. Aztán végül mégis összeszedtem bounty-t. Legközelebb ha hasonló küldetés van majd ránézek először mindkét opcióra.

(#1610) Tatyla


Tatyla
őstag

Jelzem jött a Sony Gold fejhallgatóhoz hang profil!

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1611) Bencus88


Bencus88
nagyúr

A rohadt életbe elcsábultam, holnap érkezik a játék! :DDD :C

(#1612) #81556480 válasza Xaels (#1606) üzenetére


#81556480
törölt tag

Annyit beszélnek Blackwaterről (negyedét nem értem) hogy már engem is szétkúr, mikor jutok már el oda. főleg hogy benne volt az előző részben, és jelenleg tiltott terület. Biztosan szándékosan húzzák fel az embert, és majd valami nagyon hatásos belépő lesz .

(#1614) Bencus88 válasza bulikavagyok (#1613) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most akartam kérni egy hasonló linket, épp youtubeot nézegettem nagyon szépen köszi!

(#1615) markknight


markknight
veterán

Még arra is figyeltek, hogy a fény a füledet átvilágítja, de mást nem :D Beszarás

[ Szerkesztve ]

(#1616) bulikavagyok válasza Bencus88 (#1614) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nincs mit. :B

[ Szerkesztve ]

(#1617) Carlos Padre válasza Tatyla (#1610) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mit csinál? Mert esküszöm veszek egyet csak a játék miatt :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1618) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hogyan tudom eladni az elejtett vadakat a városban? Hiába megyek oda a bárdot jelképező henteshez,semmi. Csak letudom dobni a földre. Igaz ott sem volt a csávó :D ps4

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1619) #20844032 válasza markknight (#1615) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az eljárás neve subsurface scattering, és elég sok játékban benne van azért ma már.

(#1620) pulffy


pulffy
őstag

Wanted Dead or Alive-ot is be lehet fizetni vagy inkább halgassam a Bon Jovit? :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1622) oAcido


oAcido
aktív tag

A táborba miket kell/lehet vinni? Pénzt adományozok, szarvasokat is szoktam vinni leadni. Amikor beérek középen felül megjelenik 3 négyzet, ebből az első kettő piros és a harmadik fehér (ha jól emlékszem ez a kaja).

Illetve mikor, hogyan tudom továbbfejleszteni? Kb 3-400$ van már a kasszába.

(#1623) Neoteric válasza oAcido (#1622) üzenetére


Neoteric
addikt

Megjelenik majd a ledger a persely mellett, abban tudsz majd venni dolgokat a táborhoz, illetve ott tudod feltölteni a készleteket és akkor nem lesz piros.

PSN: ne0teric_sAN

(#1624) Mike válasza BigStraw (#1583) üzenetére


Mike
veterán

miért ne lehetne?

(#1625) 3L1T3


3L1T3
addikt

30% után (PS4 Pro) elölről kezdtem Xbox One X-en is a játékot (4K kijelző) , azért bőven érezhető az az 50% felbontás különbség és a töltési idő. Aki teheti mindenképp az erősebb konzolra vásárolja meg a játékot.

(#1620) pulffy Vérdíjat ami a fejeden van betudod fizetni a post office-ban, utána következő bűncselekményig nincs rajtad vérdíj.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1626) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Segítsetek kicsit. A Trapper-nél meg akarom csináltatni a maci bundát. Viszont a Legendary skinen kívül kell hozzá Perfect Bison Pelt is. Valami perfect skin. Ilyen perfect skinekhez, hogy lehet jutni? Mikor vadászok akkor kell olyan állatot keresni aminek ilyen a bőre? Vagy van valaki aki feljavítja a bőröket perfect-re?
Ez abszolút nem tiszta nekem. És azt se vágom, hogy honnan kellene ezt tudnom? :) Tooltips-ben írta ezt a játék? Mert én általában elolvasom azokat, akkor ez kimaradt.

Tegnap egyébként 2-2,5 órát játszottam. De 1,5 óra után buktam az addigi előrehaladásomat, egy éjszakai rablóbanda támadás miatt. :) Megöltek.
Baromira oda kell figyelni a mentésekre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1627) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

UFO Easter Egg-el találkozott már valaki? (Nem játszom a játékkal, de erre kíváncsi vagyok. :D )

Live-Die-Respawn

(#1628) kiserik válasza .LnB (#1626) üzenetére


kiserik
senior tag

Mikor vadászol, megnézed a vadat távcsővel vagy célra tartva, akkor a neve előtt vannak csillagok. A 3 csillagos a perfekt, csak vigyázni kell, hogy ki ne lyuggasd. A legjobb fejbe lőni 1 lövéssel íjjal, vagy az ajánlott fegyver fajtával. Tooltip: célra tartva R1.

[ Szerkesztve ]

(#1629) .LnB válasza kiserik (#1628) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ó, köszönöm szépen. Vadásztam már viszonyag sokat, de erre még sose figyeltem. Van sok bőr a lovon, láttam, hogy a csillagok jelzik a minőségét, de egyetlen perfectem sincsen. Azért gondoltam arra, hogy valamelyik vendor talán feljavítja? De akkor nem. Köszi. :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1630) sirarcheer válasza oAcido (#1622) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Meg kell csinálni a pénzbehajtós küldetés első részét, utána amikor leadod a pénzt akkor lesz egy könyv az adomány doboz mellett. Én mindegyiket fel fejlesztettem maxra. Azért jó mert akkor kaja, lőszer, ital készleted hamar fel tudod tölteni a táborban. Valamint érdemes segíteni: tüzifát vágni, lovakat etetni, vizet vinni stb...

Valaki fejlesztett már oldal táskát? Ha megvan akkor több bőrt lehet szállítani vadászatnál?
A lórol bölényvadászat nagyon epic volt.

PSN: sirarcheer

(#1632) .LnB válasza Cobra652 (#1631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja várjál. Akkor most értettem meg. A lövéstől függ a skin, nem az állattól. Na este akkor vadászok egy bölényt. (Remélem majd olyan puska kell hozzá, ami nekem nincs. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1633) kiserik válasza .LnB (#1632) üzenetére


kiserik
senior tag

Állattól és lövéstől is. 3 csillagos állatot kell leteríteni 1 tökéletes lövéssel, optimális fegyverrel, hogy perfekt legyen a bőr.

(#1635) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh.. Nem egyszerű. :)
Most eszembe jutott, hogy peca botom még nincs is. De hagyjuk, majd megnézem a game-ben, hogy hol lehet venni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1637) #80123904 válasza .LnB (#1635) üzenetére


#80123904
törölt tag

Pecabotot egy küldetés alkalmával kapni fogsz a chapter 2 vége felé

(#1638) .LnB válasza Cobra652 (#1636) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott tartok a Chapter 2-ben. De sokkal többet kóválygok és felfedezek, mint, hogy a sztorit csinálnám. De akkor ma megpróbálom letudni ezt a chapter-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1639) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem azt mondja már meg valaki hogy hogyan kell nyomkodni az X-et hogy ne fáradjon el a ló olyan hamar. Elvileg akkor kéne amikor épp galoppozik, de az most hogy? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1640) sirarcheer válasza .LnB (#1638) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Én is így voltam vele tegnapig. Akkor elkezdtem a küldetéseket csinálni, és csomó dolog akkor lett aktív.
Ez a chapter 2 úgy tűnik még simán tutorial ,csak nem írták le egyértelműen sajnos.
Én a tábor fejlesztésnél akadtam el, mert nem csináltam meg egy küldetést. Persze nem írja, hogy előbb csináld meg ezt és ezt ahhoz hogy tudjál fejleszteni.

PSN: sirarcheer

(#1641) kiserik válasza Sirandrish (#1639) üzenetére


kiserik
senior tag

Az X-re gyorsít, R1-re lassít és automatikusan is lassul. Amíg csak galoppozol, addig nem fárad a ló. Ha lassul, akkor nyomsz egy X-et. Ha vágtázol, akkor fárad a ló, akkor nyomkodni szoktam kb 5 mp-nként.

(#1642) Mike válasza Sirandrish (#1639) üzenetére


Mike
veterán

inkább tartsd nyomva amikor elérte a kívánt sebességet

(#1643) erahurka


erahurka
félisten

Most volt az a küldetés, amikor Miach-val egy kocsit kell ellopni. Hát a lóval nagyon megszenvedtem. Alig bírtam a kocsi mellé érni, aztán ha célozni akartam a lovam egyből lassított a kocsi meg szépen húzott el mellettem. Aztán a mögöttem jövő lovast akartam lelőni mert egyfolytában birizgált, persze ahhoz hátra kell fordulnom a lovon, de mire odaértem már elment onnan, a lovam meg letért az útról és bevitt a susnyásba... Következő körben amikor megpróbáltam a kocsi mellé menni FELBUKTAM EGY MÁSIK LOVASBAN, aztán mikor végre visszaültem nekimentem egy fának és azért estem le....

Odafigyelhettek volna erre a részére is a játéknak. Tarthatná a lovam az útvonalat célozgatáskor, meg lehetne kicsit nagyobb az auto aim hatósugara is ilyenkor. Meg szuper lenne ha nem lenne ilyen érzékeny a lovaglás, hogy fel tudok bukni mindenben, bele tudok szaladni a fákba... Túltolt realizmus itt is.

[ Szerkesztve ]

(#1644) Jim-X


Jim-X
őstag

Na tegnap este megcsinaltam a Jack Hall Gang treasure-t :)) Eleg sokat szivtam vele, mert probaltam nem igenybevenni telefonos internetes segitseget :D

Amugy a kuldetesekkel alig haladtam megint...minden sz@rt megcsinalok, szetnezek stb. Csak az oltozkodessel, vasarlassal elqrtam vagy egy masfel orat :DDD
Na majd ma akkor nekiindulok mostmar a sztorinak is hadd porogjon :K

(#1635) .LnB: Ne is mondd...ha meg nekiallok pecazni is, akkor tuti sose fejezem be a main story-t ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1645) markknight válasza Sirandrish (#1639) üzenetére


markknight
veterán

Hát én közben nyomni szoktam az R3-mat és akkor a lóhoz beszél futás közben, így kap vissza staminát. Meg ha verseny van vagy gyors akkor sprint közben szoktam adni neki stamina visszaállító italkát. De egyébként soha nem volt még olyan, hogy kimerült volna.

(#1646) markknight


markknight
veterán

A játékban nem is lesz klasszikus sivatagos rész? Chapter 4-nél járok, elég menő ez a "modern város", de hiányolom a pusztaságot.

(#1647) erahurka válasza markknight (#1646) üzenetére


erahurka
félisten

Én a gyorsutazó térképen úgy láttam benne van az első rész Amerikai fele, szóval ott elvileg kellene lennie sivatagnak.

(#1648) Tatyla


Tatyla
őstag

mondjuk az elég durva hogy 4K HDR-ben meg HDR nélkül teljesen máshogy néz ki a játék

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1649) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Útonállók balhéztak valami lovaskocsi mellett és miután rendet tettem, azt írja a játék, hogy szállítsam le a kocsit reward fejébe. De nem mutatja a térkép, hogy hova vigyem. Hova kell vinni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.