Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Mike válasza tamas295 (#4998) üzenetére


Mike
veterán

22, az szép!
este leszek

(#5002) tamas295 válasza Mike (#5001) üzenetére


tamas295
lelkes újonc

Szuper :) köszi

(#5003) freeknight válasza marilllyo (#4995) üzenetére


freeknight
őstag

Én is így vagyok vele, chapter 6-nál befejeztem vagy 1 hete, és nem is nagyon érzek erőt elővenni.
Túlságosan hosszú és tömény a játék, plusz a sztori se túl izgalmas.
Ahhoz képest, milyen gigászi hosszúságú a kampány, a karakterekről se tudtunk meg túl sok mindent, nem nőnek a szívünkhöz, nekem ez az egyik nagy fájdalmam.
Én úgy érzem, kicsit kevesebb ebben az esetben több lett volna.

(#5004) Major Lion válasza betyar48 (#4997) üzenetére


Major Lion
senior tag

Sorozat... nem film.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#5005) Major Lion válasza freeknight (#5003) üzenetére


Major Lion
senior tag

:F Végig se vitted.. és úgy látom a mellék küldetéseket se csinálhattad, meg a táborban se tölthettél sok időt, ha azt mondod nem volt időd megismerni a karaktereket és kötödni hozzájuk...

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#5006) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Pár napja kezdtem nekem eddig bejön, egy olyan kérdésem lenne hogy nem lehet valami beállitásal kényelmesebbé tenni a célzást, nincs gondom simán haladok de olyan fura 😁

(#5007) tamas295 válasza Bazsi1987 (#5006) üzenetére


tamas295
lelkes újonc

Aim assistot lehet állítani, de meglehet szokni az alapbeállítást is.

(#5008) Mike válasza Bazsi1987 (#5006) üzenetére


Mike
veterán

tedd widera

(#5009) freeknight válasza Major Lion (#5005) üzenetére


freeknight
őstag

Figy, magas szinten beszélek angolul, megadom a módját a játéknak, értékelem és élvezem a jó sztorikat.
Ez sajnos nem volt az. Bár a ps4 nem számolja, de kb 60 órát töltöttem el a játékkal, tehát nem csak végigrohantam rajta, és szinte minden side questen túl vagyok (egyébként ezek között sok jobb volt, mint a main story).
A sztorinak voltak jó pillanatai, amik tetszettek (pl a rhodes-ban játszódó fejezet nagyon élvezetes volt), nyilván csak elvittem chapter 6-ig, de hatalmas hullámvölgyek voltak benne, sokszor, nagyon sokáig leült a történet.
Igen, a karakterekről az iszonyatosan hosszú játékidő ellenére nem túl sokminden derült ki, Arthur mondjuk nagyon a szívemhez nőtt (high honorral vittem a sztorit).
A rengeteg random side quest mellé belefért volna az, hogy a táborlakók is adjanak kidolgozott mellékküldit, amiből megismerhettük volna az életüket (nem, az nem kidolgozott, hogy Lennyvel elmegyük postakocsit rabolni). Egyedül Miss Adlernek van ilyen szála (meg Tillynek egy rövidke küldi erejéig), na az tetszett is.
Ha a main story 20-30%-át kivágják, bőven el is fért volna.
Szóval én kiállok a véleményem mellett. Jó játék volt ez (és valamikor biztos be is fejezem), de messze nem az év legjobbja, és sztori szempontjából, hogy csak r* játékot mondjak, a gta 5-nek nyomába nem ér.

(#5010) Pepeninho válasza freeknight (#5009) üzenetére


Pepeninho
őstag

Szerintem ezzel nincs gond. Egyszeruen nalad nem ult annyira a sztori es a korites. Sokan az AC Origins-tol voltak elajulva. Nekem az egyiptomi tortenelem es az egesz mizeria soha nem volt a szivem csucske igy a jatekot is csak daraltam nagyjabol 70%ig aztan azota elo sem vettem.
En speciel mar most varom a 3. reszt! :) Kicsi Jake odakur mindenkinek! :)

Ps4, p30 pro

(#5011) Bazsi1987 válasza tamas295 (#5007) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Multiba is ez a rendszer van?😊

(#5012) Major Lion válasza freeknight (#5009) üzenetére


Major Lion
senior tag

Figy, a nyelvtudásod senki nem vitatta, csak érdekesnek találtam, hogy még végig se vitted, és úgy mondod, hogy nem jó a sztori...nem tudom mi fér a 60 órába, de a R is ennyit mondott a fő story-ra, nekem kétszer ennyi volt benne mire végeztem a főszállal, szóval azt hiszem sikerült megismernem minden szereplőt ;)

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#5013) Major Lion válasza Mike (#5008) üzenetére


Major Lion
senior tag

vagy kapcsolja ki. Nekem nem világos mi neki a fura.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#5014) i@lex válasza freeknight (#5009) üzenetére


i@lex
őstag

*szerintem

(#5015) marilllyo válasza Major Lion (#5012) üzenetére


marilllyo
veterán

Furcsa... én úgy éltem most ezt meg, hogy akkor mentem tovább sztori küldit, ha minden stranger, side activity stb.. le lett pucolva. Sőt annyira figyeltem a honoromra, hogy minden hibánál nyomtam egy load game-t. Elég sűrűn is mentettem. A challengek nem idegesítettek (bár a herbalist, bandit, treasure, gambling még hátravan). A többi kész. Pl. a 3. chapter vége k*rvára tetszett. A 4-nél már kezdtem nyafogni. Azt éreztem, hogy rettentően idegesít ha meghalok, vagy elesek a lóval..vagy bármi. Kb. dühös lettem rá. Na onnantól valahogy kezdtem az egész sztorit l*szarni. A strangereken kívül skippeltem mindent. A chapter záró küldik videóját néztem csak meg.
Aztán ahogy lejutunk a sivatagba megint kicsit felfrissültem... mehettem studyzni, nyúzni.

Nekem az a szokásom, hogy csak 1 játékkal játszom. Amíg az nincs kész, addig nem megyek át másra. RDR elég nagy falat ahhoz, hogy más cím is menjen mellette. Szerintem csak megcsömörlöttem. De nem csak én vagyok így a csapatból. Többen vettük meg közvetlen ismerősök....és más is panaszkodott rá, hogy a ch5-től fogva egyszerűen abban sem biztos, hogy tovább viszi. Onnan azért még legalább 20 óra a vége, ha csak a főküldiket nézzük.

Én a gyenge játékokra sem szoktam azt mondani, hogy szar. Ez meg aztán pláne nem. Ennél rosszabb, kevesebb stb.. játék sose készüljön. Én 2 éve már platinázom a játékaimat....de ez most még nekem is kérdőjel.
Furcsa, hogy ezeket pl. a GTA V-nél nem éreztem. Igaz...annak a platiját is elengedtem.

Meg nekem vélhetőleg a western téma is közrejátszott. Egy GTA VI-nál lehet, hogy nem duzzognék.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5016) Major Lion válasza marilllyo (#5015) üzenetére


Major Lion
senior tag

A lóval elesés tényleg frusztráló tudott lenni, így voltam ezzel a GTA-ban is már a vége felé, mikor nekem jött minden autó :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#5017) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Honorhoz annyit, hogy nekem nagyjabol vegig a felenel volt a honorom, de a jatek vegen nagyon durvan feltolja az a 3-4 esemeny. Gyakorlatilag a felerol fel is ment maxra.

Ps4, p30 pro

(#5018) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Pár napja nem követem a fórumot, lenne egy kérdésem: mennyire játszható a multi? Megéri időt fektetni bele, nem veszhet el az addigi játék? Tehát vannak benne esetleg ilyen gigászi bugok?

(#5019) marilllyo válasza Pepeninho (#5017) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen... CH 5 közepén maxoltam ki pluszba. Igazából... nem kellett volna ennyire aggódnom érte. :/ De hát ezt nem tudtam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5020) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Honorhoz annyit, hogy nekem nagyjabol vegig a felenel volt a honorom, de a jatek vegen nagyon durvan feltolja az a 3-4 esemeny. Gyakorlatilag a felerol fel is ment maxra.
Ez csak azert fontos, mert azt hiszem jar trophy azert ha minimumon es maximimon is van a honor.
Reszemrol elengedtem a platinat, pedig en is igyekszem mindig 100ra porgetni. Itt szerintem az elvezeti erteket rontja pl a kuldiknel. 80%os talalati arany, 30 headshoot mindezt egy sentryvel...inkabb nem gorcsolok ra. Challengeket szeretnem mindet megcsinalni, az osszes allatot levadaszni illetve mind a 19 lovat meglovagolni.

Ps4, p30 pro

(#5021) Major Lion válasza ron8 (#5018) üzenetére


Major Lion
senior tag

Játszható.
Nem veszhet el.
Nincsenek.

Egyébként a véleményem a multiról az, hogy pár óra és meg lehet unni. Zéró tartalom van benne. Még mindig nem értem, hogy merték ezt kiadni így még akkor is ha bétának hívják.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#5022) marilllyo válasza Pepeninho (#5020) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én úgy vagyok ezzel a goldozással, hogy CH3 elején nagyjából kimaxoltam a homártasit, televásároltam és mentettem egyet. Szerintem visszatöltöm és onnan újra rámegyek az aranyra.Mert replay-ből kicsit erős.
De majd még meglátom. Ettől a szerencsejátékos challenge sorozattól jobban tartok. :/
De persze mindez csupán egy "HA..."

Meg ahogy a kolléga is írja, hogy a multi nagyon gyorsan kifullad. Azért ebbe kell még tartalom, mert a lvl 50 az így egy lelketlen grind.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5023) Pepeninho válasza marilllyo (#5022) üzenetére


Pepeninho
őstag

Az bolcs dolog.volt, en ezt nem csinaltam meg sajna. Pedog CH3 elejen kellett volna.

Ps4, p30 pro

(#5024) ron8 válasza Major Lion (#5021) üzenetére


ron8
senior tag

Battle royal milyen lett?

(#5025) marilllyo válasza ron8 (#5024) üzenetére


marilllyo
veterán

Háát, mi múltkor hatan mentünk be egy 15 fősbe. Valamelyikünk mindig a végére maradt és lesúgtuk neki. :DDD
Btw. baromi unalmas ha az elején meghalsz és csak nézel ki a fejedből. Meg lehetnének benne fegyverek is.
Nekem a Most Wanted mód a kedvencem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5026) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Gondoltam megnezem magamnak Blackwatert, igy CH 6 utan. Erre Rockstarek belevagnak a pofankba meg nagyjabol ketharmadnyi teruletet. Letettem a hajam. Foleg amikor gyanusan ismeros volt a szerpentin es meglattam Armadillo fenyeit! :) Zsenialis! Persze ket lovam banta a missziot! :(

Ps4, p30 pro

(#5027) S e t h


S e t h
nagyúr

A sharpshooter challenge harmadik állomásánál vajon kumulálódik hogy mennyi madarat lőttem le mozgó vonatról ha nem egy vonaton csinálom meg?
Volt hogy két állomás között a vagonon kucorogva két madárt láttam, egyik lett meg, de ezek a vasúti megbízottak nem díjazzák ha vki a vonat tetején lövöldözik, ergo ha leugrok, akkor később ha egy másik vonat tetejéről is lövöldözök madarakra akkor a korábbi találatok számítanak?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5028) marilllyo válasza S e t h (#5027) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is két kör alatt csináltam meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5029) S e t h válasza marilllyo (#5028) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5030) marilllyo válasza S e t h (#5029) üzenetére


marilllyo
veterán

St. Denis felett-alatt rengeteg lápi madár repked. Egy dead-eye alatt lehozható.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5031) Pepeninho válasza S e t h (#5027) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nekem is jottek a biztiboyok amikor puskaval kezdem lovoldozni a vonat tetejen. Masodjara nalam volt a varmint es a kutyat nem erdekelte, hogy lovoldozok.

Ps4, p30 pro

(#5032) S e t h válasza Pepeninho (#5031) üzenetére


S e t h
nagyúr

Újabb jó ötlet köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5033) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sharpshooter 5-nel mit rontok el? Lelottem 6 allatot ujratoltes nelkul. Fegyverfuggo? Vagy nem lehet benne madar?

Ps4, p30 pro

(#5034) Major Lion válasza Pepeninho (#5033) üzenetére


Major Lion
senior tag

Csak egyszer használj Dead Eye-t, ha többször aktiválod akkor az újratöltés.
Lehet benne madár.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#5035) Pepeninho válasza Major Lion (#5034) üzenetére


Pepeninho
őstag

Vegul megoldottam a tavcsovessel. Madarakat nem szamolta. 6 oz lett az aldozat.

Ps4, p30 pro

(#5036) Pepeninho


Pepeninho
őstag

JohnJimmel miert nem tudok a varmint rifle-ve toltenyt venni? Vagyis tudok, le is megy az egyenlege, de a toltenyek nem lesznek sehol.

Ps4, p30 pro

(#5037) Pepeninho


Pepeninho
őstag

A carcano nem szamit long scope rifle-nek? (sharpshooter6)

Ps4, p30 pro

(#5038) pulffy válasza Pepeninho (#5036) üzenetére


pulffy
őstag

Mondjuk azt én is észrevettem higy nincs töltényem a Varmintba, de még nem próbáltam venni.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5039) freeknight válasza Pepeninho (#5037) üzenetére


freeknight
őstag

Rá kell tenni long scope-ot.

(#5040) Pepeninho válasza freeknight (#5039) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ugy remlett, hogy minden fegyverre vettem, de akkor megnezem ujra. Koszi szepen.

Ps4, p30 pro

(#5041) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Jol emlekeztem, a nagy tavcso van minden fegyveremen. Kozben a varmint jo lett. Valentainei tolteny kellett bele. :)
Baszus, lehet, hogy embert kellene leloni 660rol? Ha igen akkor lehet civil is?

Szerk.utan. Igen,embert kell igy megolni. :W

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

(#5042) betyar48


betyar48
kezdő

Sziasztok furcsa problémám van a játékkal hol van hang benne hol nincs. úgy néz ki a lövés és a ló hangja ami eltünt a játékban néha 20 lövésből 1 hallatszik ez valami játék hiba lehet. Mit tudok tenni vele? Ötlet valakinek? Story módban sincs lövés , viszont pl online story módban például a vonat hangja s a géppuska hangja meg hallatszik. szóval van ami működik néha máskor meg szinte minden néma. Single módban sincs lövés hang és ott is néma csak az időjárás ha esik azt hallani. Néha viszont szinte az összes hang visszajön. Valakinek volt már hasonló pl. más játékkal vagy mit tudok csinálni igy némán vagy ilyen hangal botrányos az egész játék:(((

(#5043) Pepeninho válasza betyar48 (#5042) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem remlik nalam es a forumban sem olvastam ilyet ha jol remlik. Probalj meg a vas beallitasaival es a jatek beallitasaival is jatszani. Hatha valami ott nem smakkol.

Ps4, p30 pro

(#5044) Madoc válasza betyar48 (#5042) üzenetére


Madoc
veterán

Audio settings a gépnél, vagy cache törlés?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5045) #81556480 válasza betyar48 (#5042) üzenetére


#81556480
törölt tag

Cache törlés, újra telepítés. Nekem semmi nem segìtett
Az előző részben nekem párbeszéd karakter hangok nincsenek xboxon.

(#5046) betyar48


betyar48
kezdő

Köszönöm hogy segítetek. Mivel első játékom s nem hiszem hogy hol van hang hol nincs az beállitás kérdése lenne én is valami játék hibára gondolok. Vagyis ha jól értelek benneteket törölnöm kell a játékot és újra telepitenem az egészet? Mi az a catche törlés ha valaki pár szóban elmondaná. S ha törlöm a játékot akkor a single mód el vész ahogy van? vagyis ugrott mindenem?:(( köszönöm előre is.

(#5047) Madoc válasza betyar48 (#5046) üzenetére


Madoc
veterán

Semmid nem ugrik,felhőbe ment. A cache törlés az xboxon a bekapcsoló gomb 20mp-ig tartó lenyomva tartása,utána kapcsold be ujra a boxot természetesen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5048) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Térkép előhívására nincs egy gomb? Mert ez hogy option és map kombó kiborit 😁

[ Szerkesztve ]

(#5049) Madoc válasza Bazsi1987 (#5048) üzenetére


Madoc
veterán

Hosszan nyomod az option gombot? Boxon ugy egyből a térképet hozza.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5050) negyven2 válasza Bazsi1987 (#5048) üzenetére


negyven2
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.