Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) L-e-f-i-e válasza gabigyerek (#1529) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Te hol adtad el a medvebőrt? A trapper nekem 60 dollárt adott érte. :)

=^-^=

(#1552) Mike válasza hajbel (#1548) üzenetére


Mike
veterán

Ott nincs fps drop

(#1553) Mike válasza FIREBLADE78 (#1550) üzenetére


Mike
veterán

Csináld a storyt és ki fog derülni

(#1554) #80123904 válasza hajbel (#1548) üzenetére


#80123904
törölt tag

Engedd el. ~2 hónapja vett egy ps4 slimet és azóta ontja magából a baromságokat. A controllert se tudja használni, de már mindenki más takarodjon vissza PC-re, aki bármi rosszat is szól a konzolokra. :DD

(#1555) gabigyerek válasza L-e-f-i-e (#1551) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Hát Valentineban a hentesnél :D

Bocsi ha hülyeség de most tanulom csak :) Hol van ilyen trapper?

PS4

(#1556) VirDan válasza Deck (#1535) üzenetére


VirDan
aktív tag

A hangulattal nem lesz baj. Kismillió dolgot lehet csinálni. Nagyon élvezetes szvsz.
Szintén Pro-n játszom. Eddig nekem 1xsem volt olyan hogy élvezhetetlenre beesett volna a frame.
Jól jársz a gammával ;)

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#1557) sirarcheer válasza gabigyerek (#1555) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Van egy medvevadász küldetés. Onnan délre van egy mancs nyom marker a térképen. Én szintén ott adtam el 60 dolcsiért.

PSN: sirarcheer

(#1558) L-e-f-i-e válasza gabigyerek (#1555) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

El van bújva egy erdőben, de egy mancs ikon jelöli a térképen úgy könnyebb megtalálni, érdemesebb ide vinni a bőrt, még ruhát is csinál neked belőle, ha megvan minden összetevő hozzá. :)

=^-^=

(#1559) Xaels válasza FIREBLADE78 (#1550) üzenetére


Xaels
félisten

A játék mindent leír csak oda kell figyelni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1560) erahurka


erahurka
félisten

Magyarázza már el valaki hogy kellene csinálni a párbajozást mert egyszerűen abból áll hogy előveszem a fegyvert, erre a másik azonnal lelő. Nem igazán értem mit csinálok rosszul, próbálom nem megölni őket de egy másodperc időm nincs célozni.

(#1561) Hunner válasza erahurka (#1560) üzenetére


Hunner
senior tag

Olvasd el a bal felső sarokban leírt guide-ot. Nagy vonalakban, kicsit húzod a kart, közben gyűjtöd az időt, majd mikor már úgy érzed necces a dolog akkor megrántod teljesen, akkor veszi elő a fegyvert és annyi időd van célozni, amennyire tökös voltál a kivárásnál. (sokat várni sem lehet, mert a másik akkor is simán lelő)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1562) Mike válasza #80123904 (#1554) üzenetére


Mike
veterán

Én is szeretlek, húgom :)
91 óta van PC-m, most is van a ps mellett
3 hónapja van ps-em
elhiszem, hogy te már kontrollerrel a kezedben születtél, de más, gyarló embernek, akinek nincs ekkora istenadta tehetsége mint neked, meg kell tanulnia kezelni azt is
az fps-t a pc-sek fps fétise miatt írtam, egyébként is csak poén volt :) mielőtt ideggörcsöt kapsz itt nekem
nem írt rosszat a konzolokra, hanem magas labdát adott, ezt úgy hívják

(#1564) erahurka válasza Hunner (#1561) üzenetére


erahurka
félisten

Így próbálom és bármeddig várok úgy járok hogy egyszerűen mire a kezére mozdítanám a célzást lelő. :(((

(#1565) gabigyerek válasza L-e-f-i-e (#1558) üzenetére


gabigyerek
senior tag

sirarcheer, L-e-f-i-e köszönöm :R

PS4

(#1566) RudY


RudY
addikt

PC-n online bejelentkezve RDR2 szociális klubba elvileg látni kellene a készített fotóimat? Automatikusan feltöltődnek ide, vagy konzolról kell felpöckölni?

(#1567) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! A kefét, amivel a lovat lehet tisztítani? Honnan tudnám meg- vagy visszaszerezni? Nem találom sehol és unom, hogy két küldi között mindig meg kell úsztatni szerencsétlent. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1568) #80123904 válasza marilllyo (#1567) üzenetére


#80123904
törölt tag

Én nem vettem sehonnan, de a lótól mindig elő tudtam venni.
Az első ló esetében is elő kellett vennem legelőször az LB/RB menüből. Utána pedig a másodiknál se tudtam addig kefélni, amíg először elő nem vettem a menüből.

(#1569) marilllyo válasza #80123904 (#1568) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen...azt nézem, hogy ugye annak ott kellene lennie, ahol kiválasztod a ruhát meg a kalapot stb. ~ 3 óra állásban. Nincs ott. Arra gondolok, hogy eladhattam?! Ha lehet olyat....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1570) Mike válasza marilllyo (#1569) üzenetére


Mike
veterán

én nem emlékszem hogy valaha kiválasztottam volna. egyszerűen ott volt a lehetőség az istállós küldetés után

(#1571) negyven2 válasza RudY (#1566) üzenetére


negyven2
veterán

Manuálisan kell feltölteni. Játékon belül van egy Social Club opció és ott vannak a képek. Innen lehet aztán feltenni őket.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1572) marilllyo válasza Mike (#1570) üzenetére


marilllyo
veterán

Istállós küldetés? Hmm... na lehet ez lesz a gond...mert keresztül kasul bejártam már mindent, de a főküldikkel nem foglalkoztam. Amúgy még valami...

Van egy olyan mellékküldi, aminek az a neve, hogy Money Lending and Other Sins. Ez ugye 3 részből áll. Én csak a harmadikat kaptam meg teljesítettnek. Az gond? Mikor adná az I, II-t?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1573) Carlos Padre válasza marilllyo (#1572) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyre bemész az istállóba Valentine-ben és ennyi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1574) markknight


markknight
veterán

Szombat óta nem perkálok a közös kasszába. Ma odajött a néni és mondta, hogy megfigyelte azt, hogy napok óta nem fizetek, jó lenne ha tolnám a pénzt mert enni szeretnének :D

Óriási :D

(#1575) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszike...megvan a gold bar :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1576) hajbel válasza marilllyo (#1572) üzenetére


hajbel
addikt

Azt a küldetést kell felvenni a campben, amit a lovad mellett ülő tatától kapsz. Elvisz a lovardába + megtanít vadászni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1577) Neoteric válasza markknight (#1574) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja, bezzeg azt nem nézi, hogy egy-egy alkalommal kb 10x annyit dobok be, mint az összes többi együtt. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#1578) Carlos Padre válasza markknight (#1574) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol :C

Én mindig az értéktelen vackokat adományozom oda, most már kíváncsi vagyok mikor teszik szóvá :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1579) markknight


markknight
veterán

Nálam ilyen 20 dolcsi van összesen. Mindig minden pénzem bedobom és remélem csak, hogy nem fogja Dutch benyúlni (chapter 3)

(#1581) Neoteric válasza markknight (#1579) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem az a módszerem, hogy max $50-okat dobok be, aztán ledgeren megveszek mindent & refillelem a cuccokat saját kessből.

PSN: ne0teric_sAN

(#1582) RudY válasza negyven2 (#1571) üzenetére


RudY
addikt

ahh, alig volt szemelőtt, köszi! :DDD :R

(#1583) BigStraw


BigStraw
senior tag

Üdv :) nem tudom volt-e már a kérdés. Lóról lehet íjazni?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1584) Gijon válasza markknight (#1579) üzenetére


Gijon
senior tag

Nálam is annyi van, csak én a postán hagytam a többit. :D :W

(#1585) markknight


markknight
veterán

Amin nevetek, hogy a kendõ az úgy funkcionál mint Supermannél a szemüveg :D

(#1586) Sirandrish válasza markknight (#1585) üzenetére


Sirandrish
legenda

Supermannek van még tincse is hoppácska :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1587) markknight


markknight
veterán

John Marstonnal szemben állok, küldetésen kívül. Megszólítom, minden oké, rendben. Elõveszem a fényképezõt majd elfordul, hogy ne fotózzam. Utána nem mozdultam onnan, rajta lógtam. Majd megjegyzi, hogy azért egy kis helyet hagyjak már neki, mert ez már idegesíti. Fogta, eldobta a cigijét és morcosan megindult felfelé én pedig követtem. A dolog vége az lett, hogy hátrakiabált, hogy mi a franc van velem, hagyjam már békén, közben folyamatosan hátranézett mikor kopok már le. Na tovább nem pörgettem a témát, nem tudom mi lett volna a vége ha nem hagyom lógva, mindenesetre érdekes mennyire részletes is ez a játék és sajnálom azt aki mondjuk csak végigrohan rajta, mert pl ilyen vagy ehhez hasonló részletességet soha nem tapasztaltam videojátékban

(#1588) #81556480 válasza markknight (#1587) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hasonló mint amikor a GTA-ban követed egyik szereplővel a másikat. A végén bever egyet és kiüt, majd máshol ébredsz, Ő meg sehol.

(#1589) #20844032 válasza markknight (#1587) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az ugye megvan, hogy ő ki?

(#1590) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

A bountyt tényleg csak akkor lehet levenni ha befizetem a postán? vagy van valami egyéb módja is, hogy eltűnjön rólam? :B

=^-^=

(#1592) Xanax88 válasza Cobra652 (#1591) üzenetére


Xanax88
tag

Mondjuk nekem a rablóbandákból sok is kicsit.
Nem tudok úgy elindulni valamerre, hogy ne ugorjanak elő valahonnan.
De legalább jó pénz van belőle.

Krisz

(#1593) Redcaster


Redcaster
őstag

Sziasztok!
Megjelenés óta én is tolom ezt a kincset, a fórumot eddig csak olvasgattam, de most én is sztorizok kicsit.
Ma történt, hogy Valentineba mentem hogy jól leigyam magam. Alig léptem be a kocsma ajtaján, egy elég illuminált állapotban lévő csávó belémjött, majd elkezdett vitatkozni velem. Én, karakán férfiember létemre persze nem hagytam szó nélkül visszaszóltam neki. Erre kihívott pisztolypárbajra, amit persze elfogadtam. Kimentünk a kocsma elé, beálltunk egymással szembe, majd egyszer csak fogta magát az úriember, és a túl sok alkohol hatására egyszer csak összeesett. Régen nevettem ekkorát videojátékon :D Odamentem, szépen kifosztottam, majd bementem és szépen elittam azt a pénzt amit nála találtam.
Majd később elmentem a táborba, és leültünk pókerezni vagy 4-en. Sztorizgattunk, majd az egyik bandatag aki mindig emlegeti, hogy a haditengerészetnél volt, mondta hogy volt egy iránytűje, amit sajnos elhagyott. Megkért engem, hogy tudnék-e neki keresni egy olyan iránytűt...
Komolyan mondom, igazi mérföldkő ez a játék, sajnálhatja az, aki kihagyja. Ilyeneket én játékban még nem láttam, és a GTA 6-ig valószínűleg nem is fogunk látni.

[ Szerkesztve ]

(#1595) markknight válasza #20844032 (#1589) üzenetére


markknight
veterán

Persze, nem poénból követtem őt :D Kíváncsi vagyok Red felbukkan-e a játékban.

(#1596) BigStraw válasza Cobra652 (#1594) üzenetére


BigStraw
senior tag

Lehet íjazni a lóról? :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1597) markknight válasza Cobra652 (#1591) üzenetére


markknight
veterán

A lovaglás néha tényleg fárasztó, de annyi cutscene meg beszélgetés van a játékban, hogy örülök ha van 4-5 perc (mert annál tovább szerintem nem tart egy ló út sem) amikor kussban van mindenki és csak hallgatom a zenét. A másik része meg az, hogy olyan kettyós vagyok, hogy először meg sem találtam hol van az a térkép amin lehet gyorsutazni :D Persze megértem azt is aki a falra mászik tőle, mert sokat nem tesz a sztorihoz. Viszont már nekem is kialakultak a napi rutinjaim, hogy elmegyek vadászni, kétnaponta borotválkozok, néha átugrom a borbéjhoz, ám pechemre az még csak valentine-ban van, megkérzedem az embereket kivel mi a helyzet, csak úgy ápolgatom a lovakat stb :D

(#1598) erahurka


erahurka
félisten

Azért a harcok elég kemények. Most kellett Marston vonatrablásához ellopni egy olajszállító kocsit. Alig tudtam megcsinálni. Lelőttem egy őrt, aztán egyből rohantak rám vagy öten és szétszedtek. Végül sikerült persze, de nem volt egyszerű. Szóval minden ütközetet meg kell tervezni olyan fedezékkel amit nehezen kerülnek meg, különben könnyen véget érhet idő előtt a kaland.

(#1599) markknight válasza Redcaster (#1593) üzenetére


markknight
veterán

Én ott azt választottam, hogy szépen finoman fogom és eltessékelem a francba. Elment. Utána megint odajött a karakteremhez, aki elkapta és folytogatta a vízben (nem teljesen emlékszem, hogy volt már, de a vége az lett, hogy belém vágott én pedig összeestem) Ja, meg van ott egy rész amikor barátod arcát látod mindenkin és keresed vajon ki lehet az igazi. Na ott én bementem egy szobába ahol vadul keféltek és mindkét félen a Lenny arca volt :D

[ Szerkesztve ]

(#1600) Carlos Padre válasza Cobra652 (#1591) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én sosem használom a fast travelt, pont az ilyenek miatt. A HZDben is van vagy 120 órám, mások meg kiplatinázták 40 alatt.

Más: most jutottam el odáig, hogy feltegyem a költői kérdést, tényleg nem érezték hogy ez az achievements rendszer mennyire gagyi? A faxom se kezdi újra a küldetést csak hogy 2 percen belül elszállítsam a srácot a excsajomnak. :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.