Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) #80123904 válasza pomk (#1845) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ehhez kapcsolódóan. Befogtam az új lovamat az előbb és át is szereltem rá a nyergem. A világ végén voltunk. Fütyültem a régi lvl4 lovamnak és végig követett. Közben megszereztem egy újabb legendás prémet. Már közel voltuk a célhoz, amikor segítettem egy nőnek, akit végül haza vittem. A prémet átraktam a régi lovamra, a nő mögém ült és mindenki boldog.

Nem kell otthagynod sehol a lovadat, ha nem akarod. Szó szerint az egész világon keresztül követ téged, ha megkéred rá.

(#1852) pomk válasza .LnB (#1848) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippet!
Jól értem, hogy ha 1x fütyülök neki onnantól követni fog a következő fel / leszállásig?

(#1853) .LnB válasza pomk (#1852) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól érted.

Ebben a játékban az a fura, hogy teljesen életszagú. Sok dolog ami felvetődik bennünk, vagy nem értünk hirtelen, arra mindig a józan paraszti eszű gondolkodás a megoldás. Csak ez fura nekünk, mert ilyen játék még nem volt. :D

Ja és csak mondom, hogy ha valakit megkötözöl lasszóval, akkor nem csak a lóra lehet feltenni. :U Lehet másként is szállítani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1854) Carlos Padre válasza .LnB (#1853) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ilyen dolgok miatt várom már egyre jobban az online bandázást :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1855) Major Lion válasza #80123904 (#1851) üzenetére


Major Lion
senior tag

Vadászni is érdemes két lóval menni :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1856) Jim-X válasza .LnB (#1853) üzenetére


Jim-X
őstag

Meg a chapter 1-ben az elejen amikor eloszor kellett lasszozni a fickot a hoban, en majdnem feluton vegigrangattam szerencsetlent, mire rajottem, hogy fel kell dobni a pacira :DDD

(#1793) Carlos Padre : Szerintem a teljes sztorira vonatkozik a %, mert van chapter 1-bol is mentesem es mindegyik alacsonyabb szazalek, mint az ujak. :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1857) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Dupla csövű soretessel, le lehet vinni az ellenség fejet. :D
Este sikerült, meg is lepődtem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1858) .LnB válasza Jim-X (#1856) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, erre gondoltam. De én ott kilőttem a lovat alóla, aztán kötöztem meg. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1859) Carlos Padre válasza gyuromoj (#1857) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kezdetek óta azzal intézem a vitás ügyeimet :C
Van hozzá slug is :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1860) #80123904


#80123904
törölt tag

Jött szembe lovon egy dőlöngélő csóka és leesett. Gondoltam részeg és nem hagyom ott. Ráraktam a lóra és viszem be a nagyvárosba...azt hitték én öltem meg és a város összes kopója elkezdett lőni engem...nem tűnt halottnak pedig.

(#1861) Sirandrish válasza #80123904 (#1860) üzenetére


Sirandrish
legenda

A látszat néha csal ugyebár :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1862) stilo18 válasza gyuromoj (#1857) üzenetére


stilo18
addikt

Sőt... Nekem tegnap este a vállába is belekapott, meg is lepődtem... ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1863) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Csak nem bírtam megállni én sem :U


Egyszerűen kellett :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1864) cSuwwi válasza pomk (#1852) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

ha legalabb 1-es szintu a masik lovad is, akkor felulsz valamelyikre, es ranezel es van follow opcio, amivel kovet, vagy futyulni kell, de akkor is kovet ha leszallsz a lorol
vadaszni kettovel erdemes menni, ahogy irtak

(#1865) .LnB válasza Carlos Padre (#1863) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a könyv?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1866) Carlos Padre válasza .LnB (#1865) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az, a keményfedeles.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1867) .LnB válasza Carlos Padre (#1866) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mi a különbség ezzel: [link]? A kemény fedél? És az exkluzív képgaléria?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1868) bagyulajuve válasza cSuwwi (#1864) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azt hogy? a második lovat magam után tudom kötni?

Resistencia eterna

(#1869) .LnB válasza .LnB (#1867) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja mind1, itthon nem is kapni már. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1870) Major Lion válasza bagyulajuve (#1868) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem. Követ.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1871) Mr_no_Name válasza Neoteric (#1840) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Oh :(

hát..... akk uninstall

( :DD :DDD )

(#1872) bagyulajuve válasza Major Lion (#1870) üzenetére


bagyulajuve
addikt

thx

Resistencia eterna

(#1873) Carlos Padre válasza .LnB (#1867) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kb, plusz minőségibb nyomtatás jobb papíron. Ami igaz is lehet, mert úgy 50%-al vastagabb könyv.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1874) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Valaki találkozott már Doverhill-ben az őrült tudós robot élesztős küldivel?Hát ez valami nagyon nagy! :C

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#1875) Mike válasza Mr_no_Name (#1827) üzenetére


Mike
veterán

az 1899-ben már nincs az USA-ban rabszolgaság

(#1876) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

best ló

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1877) Sirandrish válasza FIREBLADE78 (#1876) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én megvettem az Arabian Blacket...nekem az is jó lesz :) A fehér ló amúgy is gyorsan koszolódik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1878) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

L3+R3 az nem egyenlő ezzel a dead eye-al?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1879) gyuromoj válasza FIREBLADE78 (#1878) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem, az vadászatnál jó, látod az állat szagnyomát meg a sajátodat is.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1880) .LnB válasza FIREBLADE78 (#1878) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az az Eagle Eye.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1881) pulffy


pulffy
őstag

Azt a fehé arábiait hogy lehet befogni? Àllandóna ledobál... :(((

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1882) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Red dead: [kép] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1883) Mike válasza cSuwwi (#1864) üzenetére


Mike
veterán

és hogy? ló1-ről istálló előtt leszállsz, és bent felszállsz ló2-re? aztán jön majd utánad, csak ne feljets el fütyülni?

(#1884) #80123904 válasza pulffy (#1881) üzenetére


#80123904
törölt tag

lenyomva tartod a bal sticket majd ellenkező irányba húzod, amerre a ló megy

ha előre megy, te hátra húzod a kart
ha balra, te jobbra
ha jobbra, te balra

(#1885) Carlos Padre válasza Mike (#1883) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Így.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1886) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1887) pulffy válasza #80123904 (#1884) üzenetére


pulffy
őstag

Meg van, ezt is köszi :B kezdett már idegesíteni... de béna voltam... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1888) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni pár dologhoz amit nem értek:
-Ha több lovam is van akkor azt amit éppen nem ülök meg hol tudom tárolni?
-Ami a lonál van a nyeregben azt automatikusan viszem tovább a másik lóra vagy csak akkor ha az új lóra átteszem a nyereget?
-Értem ezt úgy hogy pl. ott az aranyrúd otthagyom Valentine ban aztán átmegyek tök máshová de ott kéne akkor vissza kell érte mennem a lóhoz a nyereghez?
-Hogyan tudom átmozgatni a lóról a cuccokat hozzám magamhoz hogy nálam legyenek illetve vissza ami nem kell?
Előre is:
:R

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#1889) Neoteric válasza Sirandrish (#1877) üzenetére


Neoteric
addikt

Hol lehet a feketét megvenni?

PSN: ne0teric_sAN

(#1890) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Red Dead Redemption 2 - van egy pont, ahol kigyulladnak a lovak

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1891) freeknight válasza proly01 (#1888) üzenetére


freeknight
őstag

Az istállóban tárolódnak a lovak, de be kell vinni "lepapírozni". De ezt szépen be is mutatják a második valentine-i küldetésben.

Ami cuccot a nyeregben van, az sosem veszik el. Ha meg is hal útközben a lovad, akkor sem kell levenned róla, magától visszakerül az istállóba, ahol rárakják a következő lovadra.
Én semmit nem tárolok a pacin, kivéve a fegyvereket, meg a bőrőket, ahogy eddig lejött, az inventoryd kvázi végtelen. Na a bőrökkel vigyázni kell, azok eltűnnek, ha meghal a lovad, át kell raknod másikra.

[ Szerkesztve ]

(#1892) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

A tàborban a hentesnél lehetne mindenfélét craftolni, de az istennek nem akar semmit.Vadàszgatnom kellene vagymit csinàljak?

(#1893) erahurka válasza gyuromoj (#1890) üzenetére


erahurka
félisten

Érdekes, tegnap szerintem többször is átmentem ott és semmi sem volt. Ezek szerint szerencsém volt, vagy valami kiváltja ott a végtelen tüzet. Remélem hamar patchelik.

Amúgy sehol semmi hír hibajavító csomagról eddig? Nem ártana az eltűnő fegyvereket meg a fent linkelt bugot javítani.

(#1894) Sirandrish válasza Neoteric (#1889) üzenetére


Sirandrish
legenda

A nagy városban

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1895) kiserik válasza onkelz (#1892) üzenetére


kiserik
senior tag

Erre azt kellene válaszolni, hogy olvass!

Van, amihez trófea, bőr kell, van amihez meg a tábor fejlesztése is szükséges, de ezt gyönyörűen leírja a játék.

(#1896) Carlos Padre válasza kiserik (#1895) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De nincs otthon mindenkinek szótár.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1897) proly01 válasza freeknight (#1891) üzenetére


proly01
őstag

Köszönöm! :R
A Valetine i küldetést már megcsináltam csak nem volt egyértelmű hogy oda kell vinnem a lovakat amiket magaménak szeretnék tudni.
Azt hittem hogy vagyis én úgy értelmeztem hogy az én lovamnak nem volt papírja amit eladtam és amit meg vettem ott arról adott szóval "legálisan" van nálam meg hogy ha akarok lovat eladni hivatalosan "papírral" akkor oda vihetem hozzá amit én valakitől loptam vagy befogtam. :D

Láma kérdés.... de 2 fajta inventory van...(PS) en van a sajátom amit L1 el nyitok meg itt látom a fegyvereket aztán jobbra az item-eket.Ezek vannak nálam.Aztán még egyet jobbra pedig azt ami lovamon van.
Hogy mozgatok dolgokat ide és oda?

....Pr:)ly....

(#1898) wolf13


wolf13
őstag

Én is felmentem a fehér lóért Izabella tó mellé. Nekem ez kicsi :) olyan mintha öszvéren ülnék. El is engedtem.

(#1900) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Red Dead Redemption 2 Bug Potentially Removing Key Characters from Camp

Mindenkinek megvan mindenki?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.