Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Mike válasza Jim-X (#1498) üzenetére


Mike
veterán

fogalmam sincs. most hogy van pénzem, gondoltam veszek vmi jobb minőségű ruhát, ami nem szakadt, de nem tudom hol kell, lehet, hogy majd később lehet csak?
másik, hogy mi lesz ha kirabolnak? nem kéne a pénzt betenni a bankba? és mi van, ha kirabolják a bankot? van biztosítás, vagy ugrott a bankban lévő pénzem?

(#1502) negyven2


negyven2
veterán

Red Dead Redemption 2 UK sales more than double the first game

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1503) bulikavagyok válasza Jim-X (#1498) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A General Store-ban (katalógusból), illetve Saint Denisben van ruhabolt!

[ Szerkesztve ]

(#1504) markknight válasza .LnB (#1500) üzenetére


markknight
veterán

Ez engem is érdekelne. És hol kapok lókaját? Mert a lovas bácsinál nem kaptam.

(#1505) Jim-X válasza .LnB (#1500) üzenetére


Jim-X
őstag

Hat a campben szoktam, de amugy csak siman veszek az istalloban par centert szenat, almat, repat meg kockacukrot. Azokat meg melleallva a zsebembol adom ja, a lo meg orul neki. Amugy is szeretem a lovakat, ugyhogy ez nekem kulon elmeny :))

Ja, meg vettem Horse Revival-t, mert a multkor majdnem elvesztettem szegeny allatot. Sotetedeskor mentunk es megbotlott e kisebb koben aztan lebucskaztunk... nem volt nelem a cucc, ugyhogy irta a jatek, le kene loni... Pont elotte volt mentesem szerencsere. De azota mindig van nalam. :K

(#1503) bulikavagyok: Na ez elkerulte a figyelmem...akkor ma delutan megyek shoppingolni Valentine-ba :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1506) .LnB válasza bulikavagyok (#1503) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És a kettő kínálata szinte ugyan az. SD-ben van pár plusz "papagáj" ruha. Nem érdemes elmenni oda, csak ezért. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1507) bulikavagyok válasza .LnB (#1506) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, erre sajnos én is rájöttem. :B Viszont erről jut eszembe! Legutóbb amikor beléptem abba az üzletbe "ütköztem" egy fickóval, és láttam jobb felül, h 53 dollárral kevesebb lett a zsebembe. Kizsebelt a kis rohadék. Utána futottam és miután jól elvertem, 30+ dollárral távoztam a helyszínről (az 53 dollárom felül természetesen). :D

[ Szerkesztve ]

(#1508) .LnB válasza bulikavagyok (#1507) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan ez volt nálam is, de tőlem csak 7$-t lopott. Viszont meg sem vertem, csak megfenyegettem. :)

(#1505) Jim-X

Egyébként iszonyat jól van megoldva a ruha vásárlás (is), szerintem nagyon hangulatos. De az igazi atom ruhákat majd a Trapper fogja csinálni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1509) Mike válasza .LnB (#1500) üzenetére


Mike
veterán

ez ilyen marha vicces, mert veszel neki kockaszénát az istállóban. és kézből adod neki mint az almát vagy a répát. mondjuk erre azért figyelhettek volna, vagy arra, hogy lehessen neki venni zabos zsákot, vagy hogy a ló tud legelni is.

(#1511) Mike


Mike
veterán

semmit sem találok a bankokról, csak a rablást
de én számlát akarok nyitni

igaz, még nem mentem be a bankba
na majd este

[ Szerkesztve ]

(#1512) Jim-X válasza Mike (#1511) üzenetére


Jim-X
őstag

Este nincs nyitva a bank, csak a rablas opcio ;]

A játék az nem játék!

(#1513) #81556480 válasza Mike (#1495) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha nem alszol rendszeresen akkor a dead eye core pirosra vált és nehéz lesz célozni, inogni fog össze vissza. Étellel vissza lehet állítani az életerőt, italokkal, mondjuk kávéval ideiglenesen a dead eye coret novelheted. Mindennek megvan a megfelelő itala, étele.

(#1514) .LnB válasza Jim-X (#1512) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1515) pulffy válasza #81556480 (#1513) üzenetére


pulffy
őstag

Nekem olyan fordult elō hogy maxon van az életem, de pár pillantra szivecske helyén bevillan valami piros logo, ize, de nem értem az hogy mi a szöszt akar...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1516) L-e-f-i-e válasza Mike (#1511) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

És ha valaki kirabolja a bankot ahova épp pénzt tettél? -Vagy van biztosítás is? :D

Szerződést mindenképp olvasd el előtte! :D

=^-^=

(#1517) #81556480 válasza pulffy (#1515) üzenetére


#81556480
törölt tag

A tiéd volt biztos? Nem a 🏇 lóé?

(#1518) erahurka válasza pulffy (#1515) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem melege van vagy fázik. Rohadtul tetszik amúgy hogy ilyen mechanikákat beletettek, zseniális. Végre van értelme az öltözködésnek, sosem érdekelt egyik játékban sem a ruházkodás, egy jól kinéző darabot választottam az elején és annyi is volt, itt viszont kell hogy legyen különböző hőmérsékletekhez ruha, nagyon jól megoldották. :K

(#1519) pulffy válasza #81556480 (#1517) üzenetére


pulffy
őstag

Jaja, enyém volt de most hogy mondodba lóé is jelzett mar valamikor

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1520) Hunner válasza pulffy (#1519) üzenetére


Hunner
senior tag

A ló életerő jelzésén láttam már stilizált kefét (retkes volt a ló) illetve az energia jelölőjén ltátam felkiáltójelet. Erről foglalmam sincs mi lehet. Arthur jelölőin az életerőn láttam hópihét villogni, mikor felmentem a hegyekbe nyári göncben.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1521) #81556480 válasza Hunner (#1520) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha a közelben van veszélyes állat akkor a ló fêl, meg kell nyugtatni vagy etetni.

(#1522) Hunner válasza #81556480 (#1521) üzenetére


Hunner
senior tag

Ah, logikus. Alapvetően csinálom is mindig persze, ezek szerint elkerülte a figyelmem, hogy olyankor jön jelzés is :K

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1523) hajbel válasza erahurka (#1518) üzenetére


hajbel
addikt

Melege nincs neki soha. Ergo annyi az öltözködés, hogy egyszer felveszel egy bundát és kész.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1524) erahurka válasza hajbel (#1523) üzenetére


erahurka
félisten

Mikor a Chapter 2 elején megérkeztünk a tavaszba nálam írta hogy melege van.

(#1525) Mike válasza L-e-f-i-e (#1516) üzenetére


Mike
veterán

röhögnék ha lenne egy 10 oldalas szerződés hozzá :D

(#1526) #81556480 válasza erahurka (#1524) üzenetére


#81556480
törölt tag

A playernel irja is hogy éppen jó e a súly és a hőmérséklet megfelelő e. Én úgy vettem észre a hideg rész után magától lazabbra váltott. Lehet később ha vissza kell havas részre térni, előtte biztosan fel kell öltözni.

(#1527) pulffy válasza #81556480 (#1521) üzenetére


pulffy
őstag

Igen ezt tapasztaltam én is, sziklas bokros területen csörgőkígyót hallottam a ló nagyon ideges lett :C a kígyómarott fószerral talákoztatok mar? Én kiszívtam a mérgét mert kellett a jó pont mert már elégé piros felé áll mérlegem :DDD

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1528) Tatyla válasza pulffy (#1527) üzenetére


Tatyla
őstag

majd Rhodesban kapsz érte jutalmat generál storenál

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1529) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Ti honnan tudtok szerezni dollárt?

Egy kóbor lóért 5$ jár, egy medvebőrért annyi se :)

PS4

(#1530) Hunner válasza pulffy (#1527) üzenetére


Hunner
senior tag

Meghallgattam, néztem mit tudnék vele kezdeni, adhattam volna neki kígyóméreg elleni tonic-ot, vagy kiszívhattam volna a mérget, de "véletlenül" túl sokáig morfondíroztam, így kiszürkültek a lehetőségek, ő még egy kicsit szenvedett aztán eldőlt. Volt nála egy arany zsebóra.

(#1529) gabigyerek: Van egy aranytömb az egyik elhagyott város sheriff hivatalában $500-at adnak érte. (illetve van egy komplexebb több lépésből álló kis érdekes esemény egy barlangban ahol 3db összesen $1500 értékű aranytömbbel lehetsz gazdagabb.)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1531) gabigyerek válasza Hunner (#1520) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Van úgy, hogy ha koszos a ló, akkor be kell hajtani vízbe és akkor lemosakszik, így nem fárad olyan hamar, ha jól emlékszem

PS4

(#1532) negyven2


negyven2
veterán

My name's Arthur Morgan, and I want to be a pirate!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1533) boost válasza gabigyerek (#1529) üzenetére


boost
addikt

Küldetésekből.

(#1534) gyuromoj válasza negyven2 (#1532) üzenetére


gyuromoj
veterán

:C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1535) Deck


Deck
titán

Egyre jobban tetszik az rdr2. Lehet megveszem :P

Ps4 pro-n jó a játék? :D
Hangulat érdekel, adja-e :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1536) Mike válasza pulffy (#1527) üzenetére


Mike
veterán

Az azt jelzi? Azt hittem az mutatja mennyire fázik :)

(#1537) Mike válasza Deck (#1535) üzenetére


Mike
veterán

Hát Deck, lassú. Ha nem zavar, akkor be fog jönni. Elsőre komplikált az irányítás de az is megtanulható.

(#1538) Deck válasza Mike (#1537) üzenetére


Deck
titán

Legalább elmerülök benne :) Jövő héten beújítom :D

PS5

(#1539) hajbel válasza Deck (#1535) üzenetére


hajbel
addikt

Sok dropra számíts. Főleg ha nézelődsz városban, 25-27 fps-re droppol általában. Engem eléggé zavar.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1540) Sirandrish válasza Deck (#1535) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS Pron elég szar a hangulat...slimen a menő...az alap PS4en meg csakcsak...de a pron...meh ...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1541) Mike válasza hajbel (#1539) üzenetére


Mike
veterán

Vegyél PC-t

(#1542) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Próbáltam visszakeresni de esélyem sincs :B
Szóval merre van az az 500 dolcsis aranyrúd, és mit kell majd uppolni a fast travelhez?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1543) Xaels válasza Sirandrish (#1542) üzenetére


Xaels
félisten

Az aranrúd a tábortól DNY-i irányban nem messze egy leégett kis falu szerűség sheriff irodájában van. Ha rázoomolsz a térképre akkor látni is lehet rajta a házakat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1544) sirarcheer válasza Sirandrish (#1542) üzenetére


sirarcheer
senior tag

A fast travel engem is érdekel.
A tábort kell fejleszteni. (Dutch sátor megvétele??), de azt nem találtam meg kinél kell.
(Persze nem igazán kerestem, mert lefoglalt a bóklászás)

@1543 Xales: Én ott csak a börtönben voltam, és a látvány miatt gyorsan otthagytam a helyet.

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#1545) Jim-X válasza Sirandrish (#1542) üzenetére


Jim-X
őstag

A fast travelhez upgradelni kell Dutch satrat, utana pedig a tiedet es akkor nyilik meg a lehetoseg :K

A játék az nem játék!

(#1546) FIREBLADE78 válasza #81556480 (#1513) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hogyan tudsz aludni? :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1547) Xaels válasza FIREBLADE78 (#1546) üzenetére


Xaels
félisten

A táborban a sátradnál van egy ágy. Meg ha táborhelyet csinálsz elvileg ott is lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1548) hajbel válasza Mike (#1541) üzenetére


hajbel
addikt

Nem értem, hogy ennek mi köze a RDR 2 ótvar f*s optimalizációjához (One X-et kivéve), de van PC-m. Gondolom, jó ubisof, activision módjára nem optimalizálják, csak az online tartalmakat okádják majd.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1549) Mike


Mike
veterán

A sheriff irodájában a földön van egy kék láda. Upgradelni a campot ugy lehet hogy a sátrad melletti sátor végében van egy könyv az egyik hordón

(#1550) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Bocs a sok amatőr kérdésért,de kéne egy leírás ezekről. ;]
Nah,írtátok,hogy el lehet adni a lopott lovakat. Hol tudom eladni? Illetve letudom cserélni a már meglévő pöttyös lovam? Érdemes e cserélni? Még a második fejezet most kezdődött.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.