Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) negyven2 válasza Wlac (#6984) üzenetére


negyven2
veterán

Ahogy már írták ilyen esetekben Parley és vagy Press Charges (csakhogy érezze a törődést). Ahogy írod a Deffensive Mode az nagyon nem ugyan az mint a Passive Mode GTAO-ban.
Ez szerintem pozitívum is, de vannak negatívumai is. Ugyanis lényegében mindent tudsz ugyan úgy csinálni, jelzi a többi játékosnak, hogy nem igazán vágyol PvP-re. Ugye a működése abból indul ki, hogy a célzásrásegítés ebben a módban nem fog be téged (és te se tudod a játékosokat befogni). De mivel pont, hogy szinte mindent tudsz csinálni ezért nem vagy sebezhetetlen más játékosoknak. Főleg ha eleve Free Aim-ben játszanak.

Egy GTAO-s/Parly alapú deffensive/Passive mod azért nem működne megfelelően mert pl. így könnyedén el tudnák lopni az általad leölt állatokat, vagy amíg te ép kitakarítasz egy rejtekhelyet addig könnyedén kifosszák a hullákat.

A külön lobby meg azért bonyolult, mert itt RDO-ban már a játék gazdasági rendszere nagyon épít a Free Roam-os fejlődésre. Egy üres lobby-ban lényegében kockázatok nélkül tudnál fejlődni. Ha meg korlátozva lenne a privát lobby akkor meg a fejlődés lenne nagyon lassú. Természetesen nem igazán jó a mostani rendszer, de teljesen meg lehet érteni a mögötte lévő okokat (mégha ezek főleg pénzügyi szinten vannak).

Én amióta megvan a Deffensive mod, csak abban játszom és minimális azok esetek száma ahol belém kötöttek. Pontosabban ahol belém kötöttek és nem mutattam meg nekik, hogy ez nem valami jó ötlet részükről). De egyébként is maga térkép méretéből a játékbeli közlekedés sebességből adódóan nem igazán vannak itt GTAO-s public háborúk. De ha ilyenekbe ütközöl akkor menj át másik lobby-ba. Vagy menj be pl. egy On Call küldetésbe majd vissza, mert ilyenkor lobbby-t és tartózkodási helyet vált a játék.

LaciCRM: Így jár az ember ha csak felületesen futja át a híreket.

[ Szerkesztve ]

(#7002) #81556480 válasza negyven2 (#7001) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem nem gond, mind megvan, csak most olvastam a kommentek között

Nekem az lenne a tuti, ha lenne egy időre megint karakter migráció :K

(#7003) wolf13 válasza #81556480 (#7002) üzenetére


wolf13
őstag

Vagy cross-save.

(#7004) negyven2 válasza #81556480 (#7002) üzenetére


negyven2
veterán

Biztos, hogy lesz ilyenre lehetőség most is, bár a Cross Save az jobb lenne. Cross Play meg a legjobb, de ott azért picit bezavarhat a pár db. PS4-es ideiglenes exclusive dolgok.

(#7005) Deck válasza negyven2 (#7004) üzenetére


Deck
titán

Crossplay itt? A konzolos célzás ebben a játékban nevetséges ahogy a gta-ban is. :/ Amúgy semmi más konzolos játék irányítással nincs semmi problémám. FPS-t is játszok multiba.

PS5

(#7006) negyven2 válasza Deck (#7005) üzenetére


negyven2
veterán

Corss Play-t a konzolos (Stadia-s???) kiadások között értettem főleg. Amúgy maga a gunplay része szerintem is katasztrófa. Legalábbis az Online részében az update óta nagyon furcsa dolgok vannak.

(#7007) #81556480 válasza negyven2 (#7004) üzenetére


#81556480
törölt tag

Miért vagy benne olyan biztos hogy lesz transfer? ( akkor én lennék a legboldogabb ember a világon)

nekem a gta-s lövöldözés nagyon bejön, az rdr-é meg nagyon nem. Össze se tudom hasonlítani ( de ez az én problémám szerintem)

(#7008) negyven2 válasza #81556480 (#7007) üzenetére


negyven2
veterán

Azért egy ilyen lehetőség elmulasztása eléggé rosszul esne azon játékosoknak, akik át szeretnék vinni az elért eredményeiket. Továbbá GTA-nál azért szüntetek meg, mert ott könnyen lehet módolt profilokat átdobálni jelen generációra/PC-re. És mivel egyik jelen generációs konzolt se törték még fel (pontosabban nem úgy mint az előző generációt, vagyis hogy Online-ban ugyan-úgy lehet csalni mint PC-n), így max ami gondot okozhat az a Glitch-ek által szerzett arany/pénz.

Amúgy gondolom érthető, hogy én itt az Online részre értem a Character Transfer-t

(#7009) #81556480 válasza negyven2 (#7008) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is az onlinera gondoltam. Sztorit akárhányszor hajlandó vagyok kitolni . ( 100%-ra max még egyszer)

(#7010) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy egy kis érdekesség. Xbox-on (de ha jól tudom PS4-en is) ugye meg lehet nézni, hogy a játékot valaha is elindítok közül, hány százalék szerzet meg egy adott Achievement.

Nos a legelső Sztori Achi-t (Just a Scratch) a játékosok 79,69%-a érte el.
Az utolsó küldetésért járó Achi-t (Endless Summer) a játékosok 23,38%-a érte el

Az Online-ban elsőnek megszerezhető Achi-t (Breakout) a játékosok 39,95%-a érte el
A 10-es szint elérésért járó Achi-t (Getting Started) a játékosok 18,35%-a érte el
Az 50-es szintért járó Achi-t (Notorious) a játékosok 1,16%-a érte el

PS4-en nem tudom, hogy mi a helyezte de gondolom ott is valami hasonló lehet.

GTA V-el összehasonlítva (bár ez csalóka bizonyos szinten mert sokkal régebbi játék):

Első Sztori küldetésért járó achi-t a játékosok 64,70%-a
Az utolsó küldetésért járó achi-t a játékosok: 14,76%-a

Online intro-ért járó achi-t a játékosok 51,99%-a
25-ös szintért járó achi-t a játékosok 28,71%-a
50-es szintért járó achi-t a játékosok 19,18%-a
100-as szintért járó achi-t a játékosok 10,35%-a

[ Szerkesztve ]

(#7011) #81556480 válasza negyven2 (#7010) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én a legutolsó DLC miatt(amiből 90%ban collectort toltam) értem el az 50-es szintet. ( 42 ről kb ugrottam a 65-re csak a megjelenése óta) Előtte nekem kínszenvedés volt az online fejlődés.

Szerintem még mindig gyenge az online, de azért mar van benne tartalom.

( GTA-ban van olyan dupla eventes verseny néha ahol ha fullon vagyunk, lehet egyszerre 2-3 szintet lépni, de ezt te is tudod)

(#7012) Mike válasza negyven2 (#6999) üzenetére


Mike
veterán

Nem zavar hogy 8 évesnek tartanak, újra felfedeztema játékokat és ezt a konzilnak köszönhetem.

Remélem crossplatform nem lesz. Nem kell ugyanaz ide mint pc-n a gta online-ban

Nem zavarnak a pc-sek, de már egy éve nem kapcsoltam be az asztalit

[ Szerkesztve ]

(#7013) Mike válasza negyven2 (#7010) üzenetére


Mike
veterán

A gta 6 éves játék

(#7014) negyven2 válasza #81556480 (#7011) üzenetére


negyven2
veterán

Igazából azért hoztam ezt fel, mert itt is megmutatkozik az a trend, hogy a mai játékoknál a hype mennyire nagy vásárló erő. Nekem is a meglévő Xbox ismerőseim jó része megvette a játékot, még szinte premierkor (kb 50 fő), azóta ezeknek kb a harmada játszotta ki a sztorit, másik harmada max. pár órát játszott vele, Online-ban meg kb. 6-8 fő aki szokott közülük lenni max. (annyit tudni kell még, hogy ismerőseim nagy része szereti a Rockstar játékokat, főleg a GTA V-öt).

És ezt más sokszor írták a játékfejlesztők (nem kifejezetten a Rockstar), hogy hiába fogynak jól a sztoriorientált játékaik, ha azokat a játékosok csak kis része viszi végig (és ez még a Sony exclusiveokat is erősen sújtja). És az azért fejlesztöknek nem igazán esik jól, hogy bár jól fogy a játék, de utána nem játszanak vele. Nem hiába jönnek aztán pl. az EA-nél olyan nyilatkozatok, hogy a játékosokat nem igazán érdeklik a sztori alapú játékok (ami nem igazán így hangzott el anno, de ez nem az a topic).

(#7015) Mike válasza negyven2 (#7014) üzenetére


Mike
veterán

Szerencsére a japánok nem így gondolják

[ Szerkesztve ]

(#7016) Pepeninho válasza negyven2 (#6981) üzenetére


Pepeninho
őstag

Egy 8 dollaros bandana es egy spangli aztan engedd el a dolgot. :)

Ps4, p30 pro

(#7017) Wesder válasza Mike (#7015) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, gondolom te sem lennél boldog ha fogyna a kakaós csigàd, de az emberek csak a negyedét-felét eszik meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7018) PeAdam


PeAdam
tag

Fiúk, lányok. Pc-s megjelenéssel kapcsolatban érdeklődnék, hogy kizárólag az Online miatt megérné arra is megvásárolnom? Ps4-en kizárólag a sztorival játszom, nincs PS Plus előfizetésem, viszont így, hogy Pc-re is megjelenik, az Online miatt kipróbálnám mit tud a jóval erősebb asztali gépemen. Vélemények? :))

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#7019) psycroptic válasza PeAdam (#7018) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem meg. Hogy pc-n mennyire lesz bugos az már más kérdés.

PSNID: Tomy83PS

(#7020) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Jajj ne, kezdődik a végtelen pécés ménemmegy sirám. :W

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#7021) negyven2 válasza psycroptic (#7019) üzenetére


negyven2
veterán

Alapvetően én a PC felhasználók esetén, nem igazán a bugok miatt tartanék elsősorban, hanem a csalók miatt.

Pepeninho: Én most egy időre megint elengedtem a játékot (nem a bugos karakter szerkesztő miatt), hanem mert részben kicsit kiégtem megint. És nem is azért mert 2 nap volt nekem az outlow pass, egy hét meg az össze Role. Csak úgy ráuntam most megint (na jó, azért bevallom sok volt a közel 800 000 XP 3 hét alatt). Meg mondjuk a társaság egy jó része most elment Destiny 2-be, ugyhogy ismét soloban vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#7022) Deck válasza Carlos Padre (#7020) üzenetére


Deck
titán

Sok más játék topikjába is van hasonló.. :/

PS5

(#7023) Deck válasza negyven2 (#7021) üzenetére


Deck
titán

Ezért is nem jó dolog a cross play PC-s emberek ellen. Csakis konzolosok közt jó dolog.

PS5

(#7024) felixo válasza Deck (#7022) üzenetére


felixo
őstag

De ez a "Konzoljátékok" topic.

Redmi Note 9

(#7025) Deck válasza felixo (#7024) üzenetére


Deck
titán

Az nem jelent semmit. Sosincs egy játéknak 2 topikja. Vagy a PC-s vagy a konzolos részlegen van.

PS5

(#7026) felixo válasza Deck (#7025) üzenetére


felixo
őstag

Hát ez elég nagy hiba.

Redmi Note 9

(#7027) negyven2 válasza Deck (#7025) üzenetére


negyven2
veterán

GTA V esetén ez úgy történt anno, hogy amikor bejelentették a PC-s kiadást, az addigi konzolos topic átalakult PC-re az ott lévő konzolosokat meg megkérték, hogy fáradjanak át máshová. Amit én már akkor hülyeségnek tartottam, de... mindegy. A CrossPlayt meg még mindig konzolok között értettem (bár ha normálisan van megcsinálva akkor be lehet kapcsolni, hogy kikkel szeretnél együtt játszani.

felixo: Miért lenne nagy hiba? A technikai oldalt leszámítva tök ugyan az a játék. Maximum egy-kettő dolog másképp fog működni PC-n, mert picit bele kell nyúlni az irányításba (hülyén nézne ki lovaglásnál, ha folyamatosan püfölni kellene egy gombot :D ///tudom, be lehet állítani, hogy nyomásra működjön///). Maga a sztori és az Online ugyan az lesz (utóbbinál max egy két kitalálás, mert sok értelmetlen dolog lenne egy 1:1 a konzolos dolgokat kapná meg ///pl. kártyák egy része, defensive mode///
GTA V topicban is jó pár példa volt rá, hogy elhajtatok valakit mert konzolon játszik. Közben meg csak a sztoriban akadt el.

[ Szerkesztve ]

(#7028) BornToBePuli válasza Deck (#7025) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

GTA 5-nek van.

Read only felhasználó

(#7029) Deck válasza BornToBePuli (#7028) üzenetére


Deck
titán

Akkor az az 1 kivétel de az nem mai játék.

PS5

(#7030) Carlos Padre válasza felixo (#7026) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eléggé, de a forumgazdák pont leszarják. Majd az lesz, hogy nyitunk magunknak egy offtopikot a lokálban mert ez élhetetlen lesz, mint a pécés topikok általában.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#7031) Major Lion válasza Carlos Padre (#7030) üzenetére


Major Lion
senior tag

ja, majd jönnek a nektek hogy fut 1048x673-ban kérdések, mert nekem néha beszaggat, pedig kikapcsoltam a x-t meg y-t, meg ablak módban fut :D

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#7032) Carlos Padre válasza Major Lion (#7031) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meg a kimijendrájverthasznál hogynekresseljen kérdések oldalakon át. :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#7033) gyimger


gyimger
őstag

Elmentettem ezt az oldalt is, hogy beleolvassak, hogy ismerkedjek a játékkal, de látom, itt a gamestar szint a módi. Először azt hittem, savanyú a szőlő, mint wesder fórumtársnál, de Ti csak szimplán undokok vagytok. :R

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#7034) Wesder válasza gyimger (#7033) üzenetére


Wesder
félisten

Miért is savanyú az a bizonyos gyümölcs?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7035) gyimger válasza Wesder (#7034) üzenetére


gyimger
őstag

Szoktam olvasni a PC-s hírek alatti kommenteket, onnan ismerős a neved. Nem mennék bele, főleg nem itt, de nekem az jött le rólad, hogy kényszeresen utálsz minden PC-s játékot vagy utólagos megjelenést, mert minek az. Az ilyen rosszmájúság miatt nem olvasok más híroldalakat se. Nem fogok idézni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#7036) Wesder válasza gyimger (#7035) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem semmi bajom nincs ezekkel, valamit nagyon benéztél baràtom...
Én az ecklúzivitàs ellen vagyok, mert semmire sem jò.
Modtani PC-s RDR2-höz is azt írtam hogy kivàncsi leszek milyen lesz ultràn.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7037) Mike válasza Wesder (#7017) üzenetére


Mike
veterán

Hát ha kifizetik és izlik nekik akkor hol zavarna?

(#7038) Mike válasza Deck (#7025) üzenetére


Mike
veterán

Nincs is a pc-s gta-s topikban egyetlen enber sem aki konzolon tolná

(#7039) Mike válasza gyimger (#7033) üzenetére


Mike
veterán

Miért lenne savanyú a szőlő? Egy éve játszom a játékkal szinte minden nap. Plusz nem én fogok szopni kontroller nélkül. Mert a célzás egy dolog, de azért vágtató lovon megnézem mit találsz el egérrel. Vagy a madarakat. Mert itt egy lövetű puskák vannak, nem mp5. Az asztalit egyébként nem dobtam ki, de egy éve nem kapcsoltam be

(#7040) Mike válasza gyimger (#7035) üzenetére


Mike
veterán

Wesder mindenkit utal aki nem boxos :)

(#7041) Wesder válasza Mike (#7037) üzenetére


Wesder
félisten

Ha valaminek csak a felét, vagy a negyedét eszem meg, akkor joggal gondolhatod hogy nem ízlik.
Nem mindenkit, csak téged:P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7042) #81556480 válasza negyven2 (#7027) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na ebből nem lesz PC topic.
Pont most fejtettem ki GTA V topicban, hogy kb az 1% különbség miatt semmi értelme új topicnak a PC-verzió miatt, csak megosztottság lenne. Itt se érdekel senkit hogy xboxon vagy PS-en játszol, ha kérdésed van. GTA V-nél más volt, mert ott az új verziók ( két konzol is együtt jött a PC-ssel) más lett az xbox 360/ps3-hoz képest.

Rengeteg hasznos infó van már itt,m ha valamelyik pcmasterrace nyit egy PC topicot, sok értelme nem lesz.

(#7043) #81556480 válasza Mike (#7038) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én? meg negyven is szokott oda írni

pár ember már csetnek használja, egy gyökér meg leuralja az egész topicot és mindenkinek ugyan azt a baromságot szajkózza. nem is jár oda az összeszokott társaságon kívül senki

(#7044) negyven2


negyven2
veterán

Kis érdekesség... Ha a Cooper-t választod a fegyvereid "színezésére", akkor ha el kezd kopni az (vagyis rozsdásodik), akkor a rozsda színe zöld lesz. Vagyis patinás lesz a rézborítás

[ Szerkesztve ]

(#7045) Wesder válasza negyven2 (#7044) üzenetére


Wesder
félisten

Tehàt nem festék. Ötletes.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7046) #81556480


#81556480
törölt tag

[link]

egy vicces videó, nem tudom máshogy betenni ;]

(#7047) Carlos Padre válasza #81556480 (#7046) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vírusos a link, köszi. :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#7048) Mike válasza Wesder (#7041) üzenetére


Mike
veterán

Hát én nem úgy láttam. Engem spec nem is, többször leírtad. Mondjuk én se téged. :)

(#7049) Mike válasza Wesder (#7041) üzenetére


Mike
veterán

De az is lehet hogy túl sok
Szereted a palacsintát de nem eszed meg mind az 50-et egyszerre

(#7050) Mike válasza #81556480 (#7043) üzenetére


Mike
veterán

Az ott nem derült ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.