Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1102) markknight


markknight
veterán

6-7 óra után kezd tetszeni az anyag, a világ tetszik, hogy konkrét. Küldetés közben jön hozzám egy csaj, hogy fel szeretne ülni a lovamra és vigyem el B-be. Na, elfogadtam a küldetést, felpattan mellém, majd rá fél másodpercre valahonnan jön egy lovaskocsi és elcsap minket a francba. Csórit úgy el találta, hogy még sok sok méteren keresztül megrekedt a kocsi alján és gurította magával. Azt hittem meghal, ám mikor odarohanok hozzá feléled és elrohan rémülten.. :D Az anyagot felvettem, óriási :D

(#1104) #81556480 válasza Cobra652 (#1103) üzenetére


#81556480
törölt tag

D pad hosszan balra? Mikor előveszi azt a kis füzetet, abba nincs?

(#1105) Mike


Mike
veterán

hol a puskám meg az íjam? vagy a shootgun? egyszerűen nem találom a táborban, sem a lovamon. pedig puska nélkül nem nagyon indulnék neki a világnak

(#1106) sittes79 válasza #95558144 (#1089) üzenetére


sittes79
addikt

Te beteg vagy bmeg

(#1107) Peetey91 válasza Mike (#1105) üzenetére


Peetey91
senior tag

L2, R2-vel tudsz váltani az adott fegyver slotban, úgy sem jelenik meg?

(#1108) Carlos Padre válasza kiserik (#1044) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha 36 évesen nem jöttél rá, hogy az aim assist kilométerrekről rárántja a célkeresztet a célponta, akkor engedd el és nézd inkább jutubon, de tényleg.

Jobb karral a célpont felé fordulsz, célzás gombot lenyomod, aim assist rárántja a célkeresztet, megnyomod a lövés gombot egyszer kétszer, célzás gomb elenged, következő célpontot kinézed magadnak és ismétlés. Ennyi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1110) kalimist válasza front3r (#1086) üzenetére


kalimist
aktív tag

LG B8-cal vagyok tehát a tv nem kamu, ennek a játéknak pedig az egyik legrosszabb a HDR-implementációja, kb. hasonló szinten van a szintén ocsmány Monster Hunter World-del. Spidey, SotTR, GoW, FH4, GT Sport, Unchartedek, Ratchet and Clank, AC Origins mind-mind gyönyörű HDR-ben de sajnos az RDR2 nem sőt kifejezetten ronda.

[ Szerkesztve ]

(#1111) Carlos Padre válasza #81556480 (#1057) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mekkora Easter egg lenne, ha lehetne váltogatni az eredeti és az új grafika között :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1113) p3l9uph válasza Cobra652 (#1109) üzenetére


p3l9uph
tag

A nagy RDR2 láz közben azért tanulj meg linkelni :D

(#1114) vonSux válasza bulikavagyok (#1093) üzenetére


vonSux
őstag

No megnéztem másik tv-n is (samsung mu6452 vs. Lg oled b7). A színek dinamikája és a kontraszt láthatóan szebb oleden. Nem meglepő, újabb, jobb technika az utóbbi. Érdekes, hogy a sokat emlegetett szürke fátyolos hatás oleden is látszik, de kevésbé zavaró, mint lcd-n. A tárgyak, objektumok csillanása, a fénybeverések nem olyan szépek, mint pl a God of War esetén (a GoW-nál szembetűnőbb a különbség is lcd és az oled közőtt hdr esetében). Most kicsit sajnálom, hogy nincs X-em, megnézném, hogy azon, hogy muzsikál a játék.

(#1115) bulikavagyok válasza Cobra652 (#1112) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ugyanilyen tévém van, és szerintem hibátlan a HDR. Igaz, én HDR+ módban használom ami a legtöbb játéknál már "oledesen" túlszaturált színeket eredményez, itt viszont pont rendben van. Tényleg fakóbb ez a játék, de ez szerintem a hangulat miatt van így. :B

Szerk.: Red Dead Redemption 2 (One X) vs Horizon Zero Dawn (PS4 Pro) | 4K Graphics & Details Comparison - mai videó.

[ Szerkesztve ]

(#1116) PuMbA válasza bulikavagyok (#1115) üzenetére


PuMbA
titán

"Tényleg fakóbb ez a játék, de ez szerintem a hangulat miatt van így"

Inkább azért, mert a valóság általában "fakó" és sokan használják a TV-jüket feljebb nyomott színekkel, amit megszokunk :) Ha kinézünk egy felhős, esős időben az ablakon, szinte nincsenek színek.

[ Szerkesztve ]

(#1117) kalimist válasza bulikavagyok (#1115) üzenetére


kalimist
aktív tag

Pff HDR+, no comment. Így aztán biztosan a legpontosabb/leghelyesebb képet kapod. :) Színt nem húzod még feljebb pluszban? :) Viccet félretéve kapcsold ki a HDR-t (xox-ban valamiért nincs ingame kapcsoló csak rendszer szinten tudod kilőni) és mindjárt színesebb és kontrasztosabb lesz a kép.

(#1119) bulikavagyok válasza vonSux (#1114) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez gyors volt! :B PS4-en sem volt hozzá szerencsém sajnos. De azért gondolom a "lefelezett" felbontás észrevehető. Főleg olyan közelről ahonnan én nézem.

PuMbA: Sajnos igen.

kalimist: Nem minden játéknál, de a legtöbbnél nekem így a legjobb. Tudom, h nem természetes, de mit csináljak ha nekem így tetszik?! Pont nem érdekel, h a "legpontosabb/leghelyesebb" képet kapjam. De meggyőztél, ma tesztelem HDR nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#1120) mettek válasza Cobra652 (#1112) üzenetére


mettek
addikt

Ugyanez nálam is sony 9005 tv-n. Fakó, színtelen, ködös a kép. Hdr nélkul sokkal szebb.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1121) pulffy válasza #81556480 (#1098) üzenetére


pulffy
őstag

Nekem sikerült szinkronizálni és faszán gyorsan müxik :K
Először is csináltam egy social club accountot az appon belül a ps4-es mail címmel. Aztán magán a játékon bejelentkeztem social clubba és már szinkonizált is az app. A kép bal felső sarkában jelzi mikor kapcsolódsz, és mikor szétkapcsolódsz is

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1122) #81556480 válasza pulffy (#1121) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem volt mindenem, csak nem akar szinkronizálódni :(

Nem tudjátok a camp-ben a hús melletti másik két dolgot hogy és mivel lehet feltölteni ?

(#1123) ragehu válasza #81556480 (#1122) üzenetére


ragehu
csendes tag

A rendszer nyelve is angol nálad? Egyeznie kell az alkalmazás nyelvével.

(#1124) Skynet258


Skynet258
veterán

Durva mekkora különbség van az Xbox One S és One X változat között... Na előbbi tényleg elég szarul néz ki.

Továbbnézve a videót pedig az is szembeötlő mennyivel részletesebbek a textúrák a PS4/One viszonylatban, utóbbi javára. One X-en legszebb a játék ez nem is kérdés. :K

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1125) Scholes9 válasza Cobra652 (#1095) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mindennel csak egyetérteni tudok.

A Zeldára meg már nem akarok reagálni, aki játszott vele tudja, hogy mennyire komoly cucc. Olyan dolgok vannak benne, amik videojátékokban ismeretlenek és akár évekbe is bele fog telni mire megjelenhetnek egyes címekben.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1126) bulikavagyok válasza kalimist (#1117) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Meg is volt a teszt. Nem is tudtam, h ennyire egyszerű a váltás, és a gépet sem kell hozzá újraindítani. Próbáltam éjjel/nappal, a tévét HDR+ és game mode-ban is. Durva, h mennyivel visszaesik a fényerő HDR nélkül. Plusz mintha a felbontást és az élességet is lefeleztem volna. A gyönyörű, sok helyen fotórealisztikus képből egy mosott, életlen kép lett. Tényleg színesebb valamennyivel, na de a többi részlet.. :F Köszi, de inkább maradok az eredeti beállításaimnál, nekem így tökéletes. :R

[ Szerkesztve ]

(#1127) Mike válasza Peetey91 (#1107) üzenetére


Mike
veterán

nem. most elmegyek és veszek

(#1128) mettek válasza bulikavagyok (#1126) üzenetére


mettek
addikt

Érdekes. Nálam pont fordítva van. Persze nem oled tv.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1129) Mike válasza Scholes9 (#1125) üzenetére


Mike
veterán

kár hogy zelda csak switchre van

(#1130) RudY válasza #81556480 (#1122) üzenetére


RudY
addikt

Az a szekér, ahol a saját motyóid vannak, na attól kicsit balra, ahol a csajok sertepertélnek. Van ott szalmabála, zsákok és vödörben víz, ezeket is lehet/érdemes hordozgatni a favágás mellett. :K ... már ha erre gondoltál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1131) bulikavagyok válasza mettek (#1128) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az enyém sem OLED. :B De ez persze erősen függ attól is, h kinek hogy van beállítva a tévéje?! Az enyém szinte az összes játéknál túlszaturált, itt viszont természetesnek hat.

(#1132) Scholes9 válasza Mike (#1129) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, így sajnos jóval kevesebb emberhez jut el, pedig valóban forradalmi megoldások vannak benne.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1133) Viper26


Viper26
nagyúr

Az első táborban lehet mosakodni valahogy? :D

iPhone 14 | FR955

(#1134) wolf13 válasza Mike (#1129) üzenetére


wolf13
őstag

Én PC-n toltam végi, úgy összességébe 150 órát simán beleraktam. És igen, tényleg kivételes játék.

Én is az első táborról kérdeznék, ha vadászok és beviszem a táborba , melyik sátorba kell lerakni. Tudom, még
az elején is kellett, de már azóta sok free ride volt :D

[ Szerkesztve ]

(#1135) Blaise


Blaise
veterán

LG OLED TV-n tolom Xbox ONE X-en, gyönyörű a HDR is, eddig 10/10.

(#1136) #80123904 válasza wolf13 (#1134) üzenetére


#80123904
törölt tag

Pearson a te embered. A kis hentes bárdhoz vidd. Ott donate és odaadod neki egyben.

(#1137) wolf13 válasza #80123904 (#1136) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi :R

(#1138) markknight


markknight
veterán

Mondjuk azt nem értem, hogy miért is tudom a lovamat a fának vezetni, de mindegy is

(#1139) Carlos Padre válasza markknight (#1138) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"Nem vak ez csak bátor!"

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1140) #95558144


#95558144
törölt tag

Erdemes amugy megnezne a jatek user scorejat Metacriticen, 78 ponton all.

Szerintem ez a realis ertekeles a jatekrol, nem a tesztelok altal felszopott 97 pont.

[ Szerkesztve ]

(#1141) #80123904 válasza #95558144 (#1140) üzenetére


#80123904
törölt tag

Érdemes elolvasgatnod az értékelések szövegét is, mert gondolom nem tetted meg, hisz akkor nem írnád ezt.

(#1143) Scholes9 válasza #95558144 (#1140) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez lehet, hogy kivételes dolog, de most éppen a felhasználói értékelés nem vehető egy pillanatig sem komolyan, érdemes beleolvasni.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1144) #81556480 válasza markknight (#1138) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát nekem sikerült. Le is feküdt, úgy kellett simizni hogy felálljon.

(#1145) #80123904 válasza #81556480 (#1144) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ő szerintem arra gondolt, hogy miért nem kerüli ki a fákat a ló. Kicsit tényleg """túlzás""", de élőben is képesek erre a lovak. Nem kell hozzá lovagolnia, hogy megláthassa mennyire másabb, amikor a ló önállóan fut vagy valaki vezeti. Teljesen máshogy cselekszik.
Utóbbi esetben sokkal hamarabb csinálnak butaságot, mint szabadon.

Akinek bizonyíték kell, az csak nézzen fel dszatubéra. Ott is nekifutnak fának - kamionnak - kerítésnek - házfalnak. Egyet belinkelek.

(#1146) Carlos Padre válasza Cobra652 (#1142) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Attól mert neked nem tetszik, a legtöbb negatív kritika akár még igaz is lehet, bár ezt gondolom nehéz megemészteni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1147) p3l9uph válasza Carlos Padre (#1146) üzenetére


p3l9uph
tag

De nem az...

(#1149) Mike


Mike
veterán

és véletlenül rálőttem a szembe jövő kocsisra

(#1150) prisz


prisz
aktív tag

Én az elsőt is végigtoltam, nagyon jó volt. Ez pedig kb. 4-5 óra után eszméletlen. 10/10. Ritkán mondom, de szerintem az év játéka lett. Minden fillért megér... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.