Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Neoteric válasza .LnB (#485) üzenetére


Neoteric
addikt

Német amazonon €439

PSN: ne0teric_sAN

(#502) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Most beszéltem a konzolbirodalommal, azt írták, hogy úgy adják fel a játékot, hogy mindenki megkapja jövő héten pénteken...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#503) Scholes9 válasza Scholes9 (#502) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Meg is rendeltem tőlük, de írtam, hogy csak akkor veszem át, ha jövő hét pénteken kihozza a futár :D Ha nem, akkor storeból lesz megvéve :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#504) front3r


front3r
őstag

Hírös lett az ország a neves redditen! :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#505) negyven2 válasza prokxy (#499) üzenetére


negyven2
veterán

Majd kiderül, hogy lesz-e Cross Play.

Viszont ahogyan látom, zavar van még mindig az Xbox felé bill/egér támogatáson. Ez nem azt jelenti, hogy radugsz egy bill/egeret és már megy is majd velük az RDR2. Ez a fejlesztőknek szól, hogy ha szeretnék akkor be tudják építeni a játékaikba. És ez az opció már a kezdetektől benne van a PS4-ben.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#506) negyven2


negyven2
veterán

Ennek is már két éve...

Amúgy az embargó 25-én magyar idő szerint du. 1-kor jár le. Úgyhogy lesz idő lemondani/előrendeléni a játékot (kivéve ha Új Zéland-on élünk :DDD).

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#507) #81556480 válasza negyven2 (#506) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mintha tegnap lett volna...

(#508) Peace válasza negyven2 (#506) üzenetére


Peace
nagyúr

Ekkor én még csak morgolódtam nagyban, hogy tuti ez sem jön PC-re..... :P

(#509) negyven2


negyven2
veterán

A Red Dead Redemption 2 Launch Trailer-re magyar idő szerint holnap 16:00-kor érkezik.

A digitális előrendelők pénteken magyar idő szerint 18:00-tól tölthetik a játékot (természetesen csak 26-án indul a móka).

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#510) Peace válasza negyven2 (#509) üzenetére


Peace
nagyúr

Jófejek! Adnak 6 napot, hogy lecsorogjon

(#511) syIex


syIex
veterán

Csak beújítottam megint egy PS4-et. Igaz, hogy csak Slim lett, de a Pro miatt nem akartam kiadni még 40 ezret pluszba. Pókemberrel el leszek addig szerintem, amíg ez ki nem jön.:C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#512) Scholes9 válasza negyven2 (#509) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ez jó hír :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#513) freeknight


freeknight
őstag

Srácok!

Rendelt elő innen valaki konzolvilágtól? Ha igen, hívtak már titeket egyeztetés miatt? Vagy telefonáljak be, hogy mi a helyzet?

(#514) Beckett válasza freeknight (#513) üzenetére


Beckett
tag

Én is onnan rendeltem elő fizikai példányt személyes átvétellel a helyi boltban. Rendelés visszaigazolásom van csak, bízom benne h meglesz 26-án és átvehetem. Vagy szólniuk kéne még valamit? Új ps4 es vagyok még első előrendelésem :U

(#515) Zsolt_16 válasza freeknight (#513) üzenetére


Zsolt_16
tag

Én is onnan rendeltem személyes átvétellel de semmi hívás vagy e-mail. :(

[ Szerkesztve ]

(#516) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PS-en, USA accon mikor indul az előtöltés?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#517) Beckett


Beckett
tag

Annyi van a visszaigazoló mailben h majd a termék megjelenése, beérkezése elôtt jelentkeznek szal szerintem van még idő gondolom

(#518) negyven2 válasza gyuromoj (#516) üzenetére


negyven2
veterán

Globálisan indul az elöltöltés (pénteken 12am ET (ahogy korábban már írtam, itthon 18:00).

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#519) gyuromoj válasza negyven2 (#518) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szuper, köszi az infót. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#520) prokxy válasza freeknight (#513) üzenetére


prokxy
veterán

CDGALAXIS-nál ez az infó jött már okt.15-én:
"Tájékoztatjuk, hogy 2018.10.25. napján az alábbi
Sprinter küldeményt indítjuk el az Ön számára:
-------------------------------------------------------------------
CSOMAGAZONOSÍTÓ: xxxxx
VÁRHATÓ ÉRKEZÉS*: 2018.10.26. - PÉNTEK (8-17H KÖZÖTT)"

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#521) Edem05 válasza prokxy (#520) üzenetére


Edem05
őstag

Nekem is küldtek választ.

Kérésének megfelelően rendelését töröltük.

Tisztelettel:
CD Galaxis

:DDD

(#522) .LnB válasza Edem05 (#521) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#523) #81556480 válasza freeknight (#513) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én ott rendeltem elő, már jó rég. De minek hivogatnának? Majd küldik oszt kész.

(#524) Scholes9 válasza Edem05 (#521) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lehet én is így leszek és csak a PS storeból veszem meg :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#525) front3r


front3r
őstag

Az xboxos lemezborítón 115GB-ot ír, mint szükséges tárhely.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#526) prokxy válasza Edem05 (#521) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is lehet ez lesz! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#527) #81556480


#81556480
törölt tag

(#528) negyven2 válasza #81556480 (#527) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjunk az e heti dupla VIP RP jól jön. Már csak kettő szint és elérem a 750-et... :DDD

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#529) negyven2


negyven2
veterán

How the West was Won

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#530) Mike válasza negyven2 (#528) üzenetére


Mike
veterán

Utamisten :)

(#531) .LnB válasza negyven2 (#529) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon igényes cucc. Jól néz ki az egész, a cikk is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#532) Runetheraven


Runetheraven
csendes tag

Sziasztok. Ps4pro bundleben megveszi valaki? Melyik üzletből érdemes megvásárolni szerintetek?

(#533) .LnB válasza Runetheraven (#532) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megveszem. De nem tudom honnan érdemes. Én a konzolok Szervizétől rendeltem elő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#534) Runetheraven válasza .LnB (#533) üzenetére


Runetheraven
csendes tag

Onnan rendeltem elő én is még áremelés előtt. Emailben nem tájékoztattak róla pedig benne van a ÁFSZ ben. Rákérdeztem emailen és messengeren is. Emailben azt válaszolták, hogy az emelt áron lesz a termék. Messengeren pedig azt hogy a két ár között :) Hogy ez mit jelent azt nem tudom.

(#535) Scholes9 válasza .LnB (#533) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem velük kizárólag jó tapasztalataim vannak. De szerintem lemondom a dobozos előrendelést és megveszem a storeból.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#536) .LnB válasza Runetheraven (#534) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Emelt áron lesz az szerintem. Ha körbe nézel, minden nagyobb bolt 154 körül árazza. Nem nagyon lesz eltérés.

(#535) Scholes9 Eddig nekem is jó volt, de jelenleg, nagyobb esélyt látok arra, hogy a PS4 Pro RDR2 bundle dobozomban, amikor megkapom, nem lesz konzol hanem inkább jól tele sz***ják. :D De erről nem beszélhetek még konkrétan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#537) Peace


Peace
nagyúr

Engem meg nemrég hívták, hogy mehetek jövő pénteken a kis könyvemért. ;-)

(#538) Runetheraven válasza .LnB (#536) üzenetére


Runetheraven
csendes tag

A platinumshopnál rákérdeztem, hogy emelnek e a megjelenésig de nem válaszoltak egyelőre.
Az új verziós PsPro miatt venném bundleben. De elgondolkodtam, hogy veszek egy Fortniteosat a Red Deadet meg storebol.

(#539) .LnB válasza Runetheraven (#538) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is az új verzió miatt veszem. De én megvárom. Ha már ennyit kibírtam PS nélkül, akkor már ezt a maradék pár napot is ki fogom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#540) negyven2


negyven2
veterán

Lengyelországban érkezik egy One X-es Bundle is.

Illetve Új Zéland-on már elindult az elöltöltés...

Valamint azt is megerősítette a Rockstar Support, hogy a játék lemezes kiadása telepítés után egyből játszható lesz, nem kell semmit se letölteni hozzá.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#541) Scholes9 válasza negyven2 (#540) üzenetére


Scholes9
nagyúr

1 lemezről azt úgy hogy? Nem értem most ezt.

.LnB: akkor erről lemaradtam, de ezek után biztos a storeos rendelés, nem kínlódok a lemezekkel.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#542) .LnB válasza Scholes9 (#541) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

2 lemezes lesz a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#543) negyven2 válasza Scholes9 (#541) üzenetére


negyven2
veterán

Mindkét lemezt feltelepíted, és már indulhat is a játék. Ez mondjuk annyiban hátrány, hogy akik 26-a előtt kapják meg (vagy veszik meg ismét több ezer$-ért a kocsiról leesett példányokat) azok hamar szétspoilerezik az egészet. Meg ugye ott vannak a tört PS4-es kiadások.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#544) .LnB válasza Scholes9 (#541) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt írták, hogy nem kell letölteni. De feltelepíteni lehet, hogy fog a lemezről. Azért remélem nem kell majd őket cserélgetni. Bár kibírnám, de azért ne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#545) Scholes9 válasza .LnB (#544) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jól van, eldőlt, hogy a storeból veszem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#546) Edem05 válasza Scholes9 (#545) üzenetére


Edem05
őstag

Én is így tettem. :C

(#547) Scholes9 válasza Edem05 (#546) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így is egyre inkább afelé hajlottam, de ez volt az “utolsó csepp a pohárban” Meg közben le is mondtam a dobozos rendelést :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#548) Peace válasza Scholes9 (#545) üzenetére


Peace
nagyúr

Helyes. Én is lemondtam inkább lemezest. Így még mehet a móka éjféltől.

(#549) negyven2


negyven2
veterán

Red Dead Redemption 2 - Launch Trailer

Zsolt_16: ez nem verseny ;)

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#550) Zsolt_16


Zsolt_16
tag

Red Dead Redemption 2 Launch Trailer

Bocsi lassú voltam :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.