Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#455) Mike válasza Peace (#446) üzenetére


Mike
veterán

pedig megéri

(#457) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Látom jó a hangulat :DDD

Na most már kimondhatjuk, hogy a jövő héten jelenik meg a játék :D Én biztos úgy csinálom, hogy teszteket megvárom, csak a magam megnyugtatása végett és irány a PS store, egyre kisebb az esélye a lemezes változatnak :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#458) .LnB válasza Scholes9 (#457) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond. Várom már, mert addig konzolom sincs. Szép nyugisan elleszek a játékkal. Remélem tényleg annyira tartalmas lesz mint amit belengettek. Leginkább a helyszín érdekel. Remélem lehet majd benne jókat kalandozni, vadászni. Megnéztem hétvégén újra a The Revenant-tot, a hangulata miatt. :)

Hangulat? Csak erőlködik szokás szerint. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#459) prokxy válasza Scholes9 (#457) üzenetére


prokxy
veterán

A hangulat az mindig jó, ha ilyenek vannak itt (is), mint a zelenbé! :D

Bizony, köv héten release, meglátjuk mit ad még nekünk addig a rockstar, bár a hype vonat dübörög, de eddig, más játékokhoz képest kevesebb az infó.

Természetesen a jóképességű lnb-től választ nem kaptam, mert nem tudja, de belepofázik, facepalm, hogy a 60 óra az extrákkal vagy anélkül értendő? :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#460) .LnB válasza prokxy (#459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Belinkeltem az eredeti interjút. (Gondolom elolvastad. :U )

"The acting for Red Dead Redemption 2’s story mode is now complete, but as release day approaches, five hours of the 65-hour game are dumped."

De ez nem volt elég.

-Leírtam a kommentemben Magyarul, hogy

"a sztori 60 óra"

[moderálva]

[ Módosította: crey ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#464) front3r


front3r
őstag

A 4-es 6-os villamos oldalán is a RDR2 pörög.
Fel lehet szállni a hype vonatra!😀

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#465) Scholes9 válasza front3r (#464) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szinte szó szerint :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#466) Gery9112 válasza Scholes9 (#465) üzenetére


Gery9112
őstag

Sőt még autentikus is mert útonállókba botolhatsz, akik megkérdezik mennyi az idő? meg adsz egy cigit ? és mire észbe kapsz, hogy bekapcsold a Dead Eye-t már elvitték mindened. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#472) prokxy válasza Gery9112 (#470) üzenetére


prokxy
veterán

Te simát veszel vagy vmi spèci kiadást? BF is lesz meg ez is?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#473) crey


crey
MODERÁTOR

Megkérem proxky és .LnB usereket, hogy a jövőben az egymással szembenni táplált szívélyes érzéseiket tartsák magukban. Ne tessék összefosni a topicot cicaharccal. :) - Köszi, a topic közösségének nevében is.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#477) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Ma ebéd közben a szomszéd asztalnál az egyik férfi telefonon egyeztetett az új autójáról. Nem akart RDR rendszámot. :DD

Read only felhasználó

(#478) Mike válasza Gery9112 (#466) üzenetére


Mike
veterán

és a telefonodon mutasd

(#479) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kaptam választ az 576-tól,

"A gépcsomaghoz adott játékszoftver alap kiadás, a Specialt kizárólag önmagában vagy a gyűjtői kiadáshoz lehet megvenni. "

Volt téma korábban. KonzolokSzervíze is ugyan ezt írta természetesen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#480) Neoteric válasza .LnB (#479) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezen mondjuk nem tudom mit kampósorrúznak, ennyivel is lehetne több a bundle, hogy odaadják azt a néhány ingame cuccot.

PSN: ne0teric_sAN

(#481) .LnB válasza Neoteric (#480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ez az. De ez van, annyit nem fog számítani remélem az a dlc.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#482) hitchins


hitchins
őstag

Nem nagyon kovettem a hireket mostanaban. Lesz benne valami multi vagy coop resz?

(#483) gyuromoj válasza hitchins (#482) üzenetére


gyuromoj
veterán

Novemberben indul az online resz betaja.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#484) hitchins válasza gyuromoj (#483) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi
Es lehet tudni hogy milyen lesz. Valami klasszikus TDM szeru lovolde vagy mas..?

(#485) .LnB válasza Neoteric (#480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ráadásul most nézem, hogy amikor előrendeltem a bundlet, a konzolokszervize-nél még 149-ről igazolták vissza, most már 153. Kíváncsi leszek megkapom e majd 160 alatt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#486) gyuromoj válasza hitchins (#484) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tippre GTA Online szeru lesz, illetve ha minden igaz akkor lesz benne Battle Royale mód.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#487) negyven2


negyven2
veterán

25-én jár le az embargó. Akkor jönnek ki a tesztek a játékról.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#488) hitchins válasza gyuromoj (#486) üzenetére


hitchins
őstag

Hat gta onlinet nem jatszottam de majd utananezek.
Engem igazan a story erdekelne meg a western hangulat csak ismerosom erdeklodik mert ha van online resze akkor beszallna o is.

(#489) gyuromoj válasza hitchins (#488) üzenetére


gyuromoj
veterán

Biztos lesz co-op bank/vonat rablás.
Az se lepne meg ha lehetne benne egy farmod, ahol termesztesz és állatokat tartasz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#490) hitchins válasza gyuromoj (#489) üzenetére


hitchins
őstag

Ez jol hangzik :)

(#491) gyuromoj válasza hitchins (#490) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mérget ne vegyél rá amit írtam, de bizakodjunk.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#492) Gery9112 válasza prokxy (#472) üzenetére


Gery9112
őstag

Tesómmal felezünk a spécin, aztán majd meglátjuk élesben, hogy pontosan mennyivel is adott többet mint az alapkiadás. Bf V is talán de az csak PC-re és biztos, hogy nem idén. Először látni szeretném, hogy tényleg betartják-e a szavukat az EA-nél. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#493) prokxy válasza Gery9112 (#492) üzenetére


prokxy
veterán

Felesben az úgy sokkal barátibb az ár. :)
Nekem a BF most kimarad, nem vonz annyira, hogy elő napos vétel legyen, de a TS-es mókázások hiányozni fognak. Talán köv. év elején nekiugrom, meglátjuk...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#494) Peace válasza negyven2 (#487) üzenetére


Peace
nagyúr

Addigra már előtöltve lesz a játék és délután dőlök is le, hogy 23:55-kor kelhessek fel. :DDD

(#495) Scholes9 válasza negyven2 (#487) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ehh, lehetett volna előbb is. Hány órakor azt is lehet tudni esetleg?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#496) Mike válasza gyuromoj (#486) üzenetére


Mike
veterán

nyitott és zárt szerverekkel?
és publicban majd a házad ajtaján se lehet kilépni, mert azonnal lelőnek a vérpistikék?
vagy megyek erdőn-mezőn, és kilövik alólam a lovat mert az mekkora poén, és kezdhetek nevelgetni egy másikat újra?

modderek a ps szervereken is voltak a GTA V-ben vagy az csak PC-s kiváltság?

(#497) negyven2 válasza Mike (#496) üzenetére


negyven2
veterán

One/PS4-en nincsenek PC-s értelemben vett csalók. Maximum a billentyűzet/egér bajnokok (főleg ha macroznak), illetve a glitch használok, TryHard-ok.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#498) Mike válasza negyven2 (#497) üzenetére


Mike
veterán

az akkor így teljesen jó

(#499) prokxy válasza negyven2 (#497) üzenetére


prokxy
veterán

Ennél sem tervezik még a népet összekapcsolni a másik platformmal?
Volt róla hír pár hete, hogy azért nyitnak már kifelé is a Sony-nál.
Viszont ha ez megtörténik, akkor lépnie kell a Sony-nak a hivatalos bill-egér támogatásáról.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#500) Mike válasza prokxy (#499) üzenetére


Mike
veterán

már miért kéne? mert a négereknek van billentyűzete, egere? pc-n jó ideig nem lesz. a boxosok meg ugyanúgy kontrollereznek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.