Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Neoteric válasza gyuromoj (#800) üzenetére


Neoteric
addikt

Elvileg 12 AM ET October 26, ami 6 AM CEST, úgyhogy akár már reggeltől.

PSN: ne0teric_sAN

(#802) syIex válasza #80123904 (#796) üzenetére


syIex
veterán

Nincsen 4K tv-m és annyira nagy gamer sem vagyok már főleg nem konzolon csak egy két cím érdekel ezért maradtam a Slimnél. :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#803) wolf13


wolf13
őstag

It’s pretty common for games of this size to have a Day One patch and Red Dead Redemption 2 is no different. Fixing a few last minute bugs and making some late adjustments, we recommend downloading and installing this update before you launch the game.

The patch is 3.30 GB on PS4 worldwide (3.02 GB for Japan) and 3.2 GB for Xbox One worldwide (2.9 GB for Japan).

“The Day-One Title Update includes a range of across-the-board improvements and bug fixes for optimal performance,” said Rockstar. “We strongly recommend making sure you have downloaded the Title Update before launching the game, to ensure the best possible gameplay experience.”

To double-check you’ve got the right updated version of Red Dead Redemption, hit the Settings menu and look for Build 1116.8 in the bottom left hand corner.

Ha rest módban hagyom a gépet , és akkor jön ki a Pacth, akkor automatikusan leszedi ?
Sosem tudom, hogy csak azt tölti -e le amit már bekapcsolt állapotban elkezdett, vagy így is ezek is letöltődnek.

[ Szerkesztve ]

(#804) Edem05


Edem05
őstag

14 óra azt indul a móka! Ki az aki 0:01kor indítja? :D

(#805) syIex válasza Edem05 (#804) üzenetére


syIex
veterán

Haza erek elő is rendelem mert nem volt rá idom eddig. Aztán holnap szabadnap ez már biztos. :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#806) .LnB válasza Edem05 (#804) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jelzőt vársz válaszul? Vagy neveket? ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#807) Edem05 válasza .LnB (#806) üzenetére


Edem05
őstag

Hát rád van bízva, de én köztük leszek szerintem :DDD :C Csak nem akarok úgy járni mint a Pókemberrel, mert hétvégén is dolgozom, aztán a zombi mód meg nem nyerő. :D

(#808) wolf13 válasza Edem05 (#804) üzenetére


wolf13
őstag

Én így tervezem. Aztán meddig bírom majd ébren , azt nem tudom.

(#809) .LnB válasza Edem05 (#807) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én abban sem vagyok biztos sajnos, hogy pénteken el tudom e majd indítani egyáltalán a RDR2-t. Ha délig ideér a géppel a futár, akkor igen. Ha nem, akkor nem biztos.
Remélem a profil átvitellel, és a mentésekkel is minden rendben lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#810) bulikavagyok válasza Edem05 (#804) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én 18:00-kor indítom! ;] :P

Amúgy délután 1-kor lejár a review embargo! Én a teszteket is kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

(#811) .LnB válasza bulikavagyok (#810) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én felkészülök a spoilerek érkeztére, nem úgy mint ő: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#812) prokxy válasza .LnB (#811) üzenetére


prokxy
veterán

Vigyázz SPOILER!!! Lesz ló benne! Ráadásul rá is lehet majd ülni, mint a bilire! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#813) Mike


Mike
veterán

Az app-ot mikor lehet letölteni? Nyomát sem látom a play áruházban

(#804) Edem05
nem alszunk!
remélem nem akar majd netre fellépve becsekkolni egy szerverre, mert akkor tuti nem fog elindulni 0:01-kor

(#803) wolf13
nekem úgy telepítette is
múlthét kedden délelőtt 9-kor

[ Szerkesztve ]

(#814) Mike válasza prokxy (#812) üzenetére


Mike
veterán

és szarik is!

(#815) #80123904 válasza Mike (#813) üzenetére


#80123904
törölt tag

18.X.26-án (a megjelenés napján)

(#816) Scholes9 válasza Edem05 (#804) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ma megyek 6-ra dolgozni délután, holnap reggel 6-ig. Hazaérek azt csapatom egész nap :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#817) negyven2 válasza Mike (#813) üzenetére


negyven2
veterán

Elvileg holnap. De mivel Új Zélandon pár óra múlva már "holnap" lesz, így elképzelhető hogy nemsokára. De valószínűbb, hogy megvárják mindenhol az október 26-át.

Amúgy aki Spoiler-re érzékeny az mostantól még jobban vigyázzon, mert már vannak kint olyan YouTube videók is amik a játék végét lövik el (direkt úgy állították be a előnézeti képet)
Plusz ugye délután egytől lejár az embargó. Jönnek a tesztek, és onnantól mindenki szabadon streamelhet.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#818) .LnB válasza negyven2 (#817) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi a figyelmeztetést.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#819) #80123904 válasza negyven2 (#817) üzenetére


#80123904
törölt tag

Olyan jó lenne ezeket a csatornákat törölve látni. Megsértette az embargót, meg amúgy is balf_szság.

[ Szerkesztve ]

(#820) Mike válasza negyven2 (#817) üzenetére


Mike
veterán

mint Shirrako. a napokban elkezdte nyomni a Red Dead Redemption végigjátszást, az 1-est, alig ülve meg a hype-ot, meg ha valaki rákeres az ő videója jöjjön ki. olyan gyorsan iratkoztam le a csatornájáról, hogy csak úgy porzott

(#821) Scholes9 válasza #80123904 (#819) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Éppen erre gondoltam én is, ez lenne a minimum, amit tennėk velük.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#822) prokxy válasza negyven2 (#817) üzenetére


prokxy
veterán

"amik a játék végét lövik el" => nem emlékszem, csak 1 befejezése van vagy ez is többször végigjátszós lesz az alternatívák miatt?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#823) negyven2 válasza prokxy (#822) üzenetére


negyven2
veterán

Mivel nem játszottam még a RDR2-vel így passz. De redditen írják, hogy vannak fent ilyen videók.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#824) #81556480


#81556480
törölt tag

Na visszadobta a konzolvilág a gyűjtői CE könyv rendelésemet... mikor rendeltem elérhető volt, most meg azt írják előrendelésben elfogyott. Én veretek rájuk egy nagy egyest, innentől kezdve mehetnek a ...

[ Szerkesztve ]

(#825) negyven2 válasza #81556480 (#824) üzenetére


negyven2
veterán

Megerősítetted az emailt? Nekem pár napja jött egy ilyen mail, hogy kérem akkor erősítsem meg. Amúgy az enyémet most adták fel.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#826) #80123904 válasza #81556480 (#824) üzenetére


#80123904
törölt tag

Limitált darabok esetében az előrendelés így működik. Kapnak X darabot, felvesznek Y > X rendelést. Időrendben szépen megkérdezik, hogy tényleg kell-e és ha igen, akkor postázzák. Ellenkező esetben a következő embert is megkérdezik.

szerk: Az is elő szokott fordulni, hogy kapnak előzetesen egy darabszámot, hogy mennyit fognak kapni. Aztán amikor megjön a tényleges áru, akkor kiderül, hogy kevesebbet kaptak, mert blablabal. Persze lehet szidni a konzolboltot, de ez nem feltétlenül az ő hibájuk.

[ Szerkesztve ]

(#827) p3l9uph válasza Scholes9 (#816) üzenetére


p3l9uph
tag

inkabb aludj egyet 12ora melo utan...

(#828) Mike válasza #81556480 (#824) üzenetére


Mike
veterán

ezért kell amazonról rendelni (remélem ott is lehet kapni, és most nem mondtam állati nagy hülyeséget)

(#829) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Kint vannak az első tesztek. Xboxon 98 ponton, PS4-en 96 ponton áll jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#830) Scholes9 válasza bulikavagyok (#829) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kiváncsi vagyok hol áll majd meg :)

p3l9uph: azt majd megoldom bent :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#832) syIex


syIex
veterán

Ilyen szépet is régen láttam. :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#833) #80123904 válasza syIex (#832) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az egy miniatűr halálcsillag? :Y

(#834) ron8


ron8
senior tag

IGN 10/10, lehet hogy "nem lett rossz" játék :D

(#835) syIex válasza #80123904 (#833) üzenetére


syIex
veterán

Igen és világít is. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#837) #80123904 válasza bulikavagyok (#831) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az every console tested-be belenézegettem és a szokásos.
X > pro >>> slim > S

Az biztos, hogy a teszt alapján senkinek nem ajánlanám az alap gépek vásárlását, ha e miatt a játék miatt szerez be konzolt. Egyértelműen kell a pro vagy az X.

Örülök, hogy X-re vásároltam meg, mert engem zavarna ez a ~28/29es fps szám, amit a pro kinyom magából. Főleg, hogy bizonyos részeknél annyival élesebb az X által előállított kép, mint a pro-é, mint amikor felveszem a szemüveget. Elég megnézni pl 5:45-nél a szekeres részt.

(#835) sylex1
:C wow

[ Szerkesztve ]

(#838) Scholes9 válasza ron8 (#834) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Végre egy normális teszt tőlük. Eszméletlen sokszor szarul pontoznak.

Verge meg azt írta róla, hogy: Breath of the Wild West :D Mondjuk ezt is reméltem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#839) bulikavagyok válasza #80123904 (#837) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, az biztos, h XOX-en kapod a legfullosabb minőséget. Pro-n nem ritka a 26-27-es fps sem ahogy látom - a két "régi" konzolról már nem is beszélve. Ettől függetlenül az összes platformon óriási élmény lesz ez a játék. Szóval csalódás kizárva szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

(#840) ron8


ron8
senior tag

Vajon van olyan bolt ahol ide adnák már ma ? :D

(#841) Scholes9 válasza bulikavagyok (#829) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Már 97 PS4-re, X-re meg 99 :D Az komoly :D

Nekem tökéletes lesz alap PS4-re is.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#842) syIex válasza bulikavagyok (#839) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem is azért nem egy PS3 vagy XBox360 és nextgen konzol a különbség. Nekem a pokemberrel sincsen semmi bajom a slimen szerintem gyönyörű az egész. :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#843) pulffy válasza Edem05 (#804) üzenetére


pulffy
őstag

Nálam 16:00kor indul az Ördög jobb és bal keze :C

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#844) p3l9uph válasza ron8 (#840) üzenetére


p3l9uph
tag

Nincs.

(#845) Scholes9 válasza bulikavagyok (#839) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azon sem teljesen stabil 30 fps van.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#846) L-e-f-i-e válasza syIex (#842) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A legeslegelső generációs PS4-en is tökéletesen fog futni ez biztos, nem adnák ki ha nem így nem lenne, emiatt fölösleges erősebb konzolt venni, persze nem tilos, csak épp fölösleges. :K

Én már nagyon várom btw remélem az online része is jól lesz megcsinálva engem az is érdekelni fog. :)

=^-^=

(#847) Scholes9 válasza L-e-f-i-e (#846) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így vagyok vele, nekem nem ér annyival többet, másnak meg érhet.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#848) Mike


Mike
veterán

mennyire taszít engem ez az fps mánia
akinek ez a fétise, vegyen pc-t fél millás grafkártyával

(#849) ron8 válasza Mike (#848) üzenetére


ron8
senior tag

Konzolon bőven elég a 30 fps ez igaz. De azért az hogy a városban lemegy 25 fps-re az már kezd kicsit meredek lenni...

(#850) mettek


mettek
addikt

Hát igenis itt lenne az ideje egy komlyabb konzolgenerációnak. A 30fps az ilyen TPS játékokban elmegy, nem zavaró de egy fps-ben, autós játekban már kegyetlen rossz.

Remélem hogy itt swm lesz zavaró az fps drop és viszonylag stabil lesz...jovo hét kedd szerda kivéve szabira :DD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.