Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) bulikavagyok válasza Jim-X (#1398) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az tényleg faxa, de miből gondoltad, h lesz ott még egy?! :B

Neoteric: De azért sejtetted, h ez lesz, nem?! :D

[ Szerkesztve ]

(#1402) #81556480 válasza markknight (#1394) üzenetére


#81556480
törölt tag

előzőbe is volt :R

(#1403) Jim-X válasza bulikavagyok (#1401) üzenetére


Jim-X
őstag

Olvastad amit linkelt gyurmoj? :O

A játék az nem játék!

(#1404) bulikavagyok válasza Jim-X (#1403) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Olvastam, én linkeltem ide először tegnap délben. :D

Közben újra elolvastam, valóban egy kicsit félreérthetően fogalmaznak a cikkben. Ettől függetlenül nem lenne túl logikus, h ezerszer visszamehess érte. :R

[ Szerkesztve ]

(#1405) Jim-X válasza bulikavagyok (#1404) üzenetére


Jim-X
őstag

Konkretan leirtak, hogy barmikor visszmahetsz erte... mind1, veszett mar tobb is Mohacsnal... Seggere vertem 500dolcsinak, tudni kell elni :D ;]

A játék az nem játék!

(#1406) bulikavagyok válasza Jim-X (#1405) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na igen, élni tudni kell! :D De azért gondolom vettél belőle vmi értelmes dolgot is - ruhát, fegyvert, lovat, stb?! Vagy elittad/elk**váztad az egészet? ;]

(#1407) Scholes9 válasza Jim-X (#1366) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem pont az a küldi jött, amikor megmutattam havernak a játékot, sírtunk a nevetéstől :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1408) #20844032 válasza Jim-X (#1405) üzenetére


#20844032
törölt tag

A bármikor visszamehetsz érte annyit tesz, hogy a játékban mindegy hol tartasz, bármikor visszamehetsz, ott lesz. Nem azt, hogy ha elvetted, akkor újra meg újra ott terem.

(#1409) #20844032 válasza #20844032 (#1355) üzenetére


#20844032
törölt tag

Végigcsináltam. Nem volt könnyű, meg rövid sem, de megérte. Nem kamuzott a fickó.
1000$ volt a jutalom (2x 500-as aranyrúd). Rögtön vettem belőle gyorsutazást, meg minden szirszart felfejlesztettem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1410) boost


boost
addikt

bankszámlát lehet nyitni valahol?

(#1411) Skynet258 válasza boost (#1410) üzenetére


Skynet258
veterán

Ennyire tele vagy? :DDD

https://geekpulse.hu

(#1412) boost válasza Skynet258 (#1411) üzenetére


boost
addikt

nálam van az aranyrúd, és nem szívesen másználnék sok lóvéval

(#1413) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Nekem nincs konzolom. És nincs rá pénzem. Váááá......

(#1414) bulikavagyok válasza boost (#1412) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor egy széf kell Neked, nem bankszámla. :) Amúgy szerintem így sem tudod elbukni.

Moby: A kincsestérkép nekem is megvan, de a nagy térképen nem találom a helyet. Merre kell keresni? :R

[ Szerkesztve ]

(#1415) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Kb 8 óra játék után:

Újra gyereknek érzem magam. 15 éve nem éreztem ezt az érzést, amikor úgy becsavart egy játék, hogy enni-inni-szarni is elfelejtettem egész nap. Minden pillanatán meglepődtem, és amikor legyintettem, hogy ez ennyi volt ,akkor innentől már csak kombinál a játék, akkor még mindig mutatott valami újat.

Megcsináltam pár küldetést és még mindig csak mutogatja a játék a repertoárt, mintha kifogyhatatlan lenne. Olyan eszméletlen részletes ebben MINDEN, hogy ilyen tényleg nem volt még a piacon.

Leszállsz a lóról a kocsma előtt, belebotlasz valakibe aki felemeli a hangját, te bocsánatot kérsz, fellépsz a lépcsőn, a gangon üdvözölnek, te rájuk nézel és biccentesz, benyitsz a kocsmába, és ha olyan az attitűdöd akkor megfagy a levegő, de ha mindenkivel leállsz csevegni akkor oldódik a hangulat, vagy épp hülyének fognak nézni. A pultnál ivás közben a pultra támaszkodva mond pár érdekes dolgot a csapos, és néha egy két odavetődött alak mondja a helyi sztorikat. Ha túl sok volt a whiskey, a csapos már megjegyzi, hogy elég lesz, de te összeakadt nyelvel még követelheted a nedűt. Ezt követően alig tudsz kitalálni a kocsmából, és kutyát simogatni is úgy hajolsz le, hogy majdnem lefejeled. Persze az emberek kiröhögnek, te pedig még mindig összeakadt nyelvvel elküldheted őket az anyjukba...ami után persze lehet, hogy összevernek, és valahol a vadonban fog találni a reggel nyakig sárosan, kalap és pénz nélkül :D

Konkrétan a játék MINDEN egyes mozzanata olyan részletes, hogy eszméletlen. Szinte mérleggel lettek mérve az animációk, mert olyan mintha mindenre külön animot vettek volna fel (tényleg mindenre), de ez még sem akadályoz a teljesen szabad irányításban.

Olyan ez a játék mint egy átalakított GTA5, az Assasin's Creed, Witcher 3, Spiderman, God of War elemeinek legjobbjaival és mellette ezer újdonsággal. Mintha a Skyrimmal játszanál amit 1500 moddal feltuningoltak. Nem bugos, és aki szereti a Westernt, az tuti hogy maga alá fog hugyozni ettől a programtól.

Amikor már röhögtem, és feltettem a kérdést, hogy "Na és most mi lesz, most akkor meg fogja keverni a kártyát?" és igen, ezután Arthur fogta, és megkeverte a kártyát az asztalnál :P

Ez a játék egy mestermunka. Olyan magasra tette a lécet a Rockstar, hogy ezt megugrani kibaszottul nehéz lesz akárminek. Talán ahhoz hasonlíthatnám amikor a GTA 2 után kijött a GTA3. Nem volt még olyan ez előtt, és szerintem nagyon hosszú ideig ilyen sem lesz még egy.

Szerk.: mondom ezt úgy, hogy felsorolt játékok nem tetszettek igazán, mert hiányoltam belőlük valamit. Ez a valami csurig van a RDR2-ben. Évek óta nem volt játék ami egyáltalán egy picit is tetszett volna. Ellenben a RDR2 teljesen maga alá gyűrt.

[ Szerkesztve ]

(#1416) Scholes9 válasza Skynet258 (#1411) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1417) Jim-X válasza bulikavagyok (#1406) üzenetére


Jim-X
őstag

Dobtam ja a kozosbe is, aztan fejlesztettem ezt-azt, par uveg whisky is lecsuszott belole, meg a lonyeregre sok szirszar :DDD

(#1408) Moby: Jo igaz, my bad... Akkor nem mukodik az "aranyrud perpetuum mobile" :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1418) bulikavagyok válasza bulikavagyok (#1414) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Közben meglett.
Caliban's Seat

(#1419) Skynet258 válasza Mr_no_Name (#1415) üzenetére


Skynet258
veterán

Abszolút egyetértek, amikor csak van egy kis időm már pörög is a lemez. :K Ez az igazi openworld, igen nem fogják a kezed de fedezd fel magadnak, számomra jól van ez így.
Én egy buggal találkoztam, és ahogy látom a legtöbbeknek ezzel gyűlik meg a baja: az állat kocsisokkal. Száguldanak mint a barom sose lassítanak (max ha kilövöm őket az ülésből), így történhetett meg, hogy egy küldetés közben épp a vadon közepén camp-et kellett felállítanom (ez az ominózus medvés küldetés). Szóval a program szól üljek le azt craftoljak, nyomjam meg a... mittudomén, négyzetet? Na csinálom a dolgom, erre jön egy kocsis, elbasz miközben békésen ülök a székben és csinálom az oktató cuccot, pörgök hármat. Felkelek, alul a felirat, hogy nyomjam a négyzetet. Ok, de már nem ülök a székben a tűz mellett, nem csinál semmit. Leülni újra nem enged mert ugye azt hiszi ott vagyok... Load lett a vége mert ördögi körbe kerültem...
Egyetértek, hogy mindig meglep, hogy mennyire valósághű. A fenti eset után eléggé megutáltam a lovaskocsikat, mondom keresek egyet azt kilövöm a kocsist meg ha ott ül mellette akkor a spanját is. Jön is egy állat, lovagolok mellette, kilövöm a srácokat sörétessel ahogy kell, pár méter után a lovak rájönnek, hogy béke van őket nem bántom, megállnak. Látom lifeg egy lámpa a kocsi oldalán, hát akkor ebben van valami éghető, vajon ha megküldöm tüzes nyíllal mi történik? Hát az történt, hogy szétpukkant a pilács, és a szekér oldala szépen lángolni kezdett, a lovak beparáztak és menekülni kezdtek. Az egyre jobban égő szekérrel a seggükben. És minden úgy égett ahogy kellett, a lángok lassan terjedtek de sokáig szenesedett az a tróger szekér, a lovak meg mikor elégett a zabla egyik jobbra másik balra el a prérin. A kocsi megállt és még egy jó ideig égett magában, ponyva eltűnt, fa fekete lett.

Megpróbáltam egy bezárt ajtón szétlőni a zárat (ha már lakatot meg láncot el lehet lőni), na ezt viszont nem tervezték be a játékba mert nem nyílt az ajtó több lövés után sem.

korte73: jó neked rajtam van 300 dolláros vérdíj, kicsit mókáztam a játék elején. :DDD Postamesternél (vasútállomáson) lehet befizetni a csekket.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1420) korte73


korte73
csendes tag

Rámraktak 20 dolcsi bouty-t, mert legázoltam egy faszt. :)
Mikor jön le, vagy hogy lehet leszedni?

(#1421) #81556480 válasza korte73 (#1420) üzenetére


#81556480
törölt tag

Post office - boríték jelnèl tudod kifizetni.

(#1422) #20844032 válasza bulikavagyok (#1414) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az nem is jelzi. Az elsőnél sokszor jártam, a másodikat megjegyeztem (azt szerintem mindenki megjegyzi, aki arra jár), a harmadikkal sok időm ment el. Több tippem is volt, az egyik bejött. Meg nem volt egyszerű megszerezni, mert Többször belefulladtam a tóba :D A visszautat elcsaltam/kigliccseltem: tábortvertem, de azt csak a tó partján tud, szóval kiteleportáltam :DDD

(#1423) #20844032 válasza Mr_no_Name (#1415) üzenetére


#20844032
törölt tag

>de ez még sem akadályoz a teljesen szabad irányításban.
Hát persze. Sokszor a kalapot nem tudom felvenni a földről. Felveszi a környéken az összes hullát, de a kalapot nem. És ha már nincs semmi a környékén, akkor áll, és bámulja a kalapot földön mozdulatlanul, hiába adtam ki az utasítást :D

>Nem bugos
8 óra után ez minimum meredek kijelentés. Nem egy witcher3 megjelenéskori állapota, de azért vannak itt is bugok.

Amúgy ja, a rockstar összes játéka a végtelen lehetőségek tárháza, éshát ez az első(és egyben az utolsó) currgen játékuk.

(#1425) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.
A Blessed are the Meek nevű küldetésben Micah Bellt ki kell szabadítani a börtönből, amit megtettem viszont a küldetés után 285 dolláros vérdíjat tűztek ki a fejemre. Ezt érdemes kifizetni vagy majd valamikor a story folyamán lekerül rólam a vérdíj?

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1426) bulikavagyok válasza #20844032 (#1422) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tudom, h erre nem lehetek büszke, de én rákerestem a YouTube-on. :B Rászántam 10-15 percet az első helyszín keresésére, de annyira kilátástalannak tűnt a helyzet, h gyorsan feladtam. Amúgy sem tudtam volna beazonosítani a második helyszínt, mert előtte még soha nem jártam ott. A harmadiknál én is majdnem belefulladtam a tóba. :B De ez csak egy a millió apróság közül. Igazából folyamatosan meglep ez a játék.

Mr_no_Name: Egyetértek Veletek, a kisebb hibái ellenére zseniális ez a játék! Imádom, h ennyire részletes. Ma például esőben vágtattam a lovammal, és azt vettem észre, h nagyon "füstöl" valami. Megálltam és látom, h a lovam gőzölög - gondolom az esőtől. :B

Skynet258: Én egyszer egy fejvadászra lőttem rá akinek a kezében (vagy a lován) volt egy petróleum lámpa. Szerintem eltaláltam a lámpát, mert kigyulladt és ott a szemem előtt égett szénné az ember a lovával együtt. Elég durva volt.

[ Szerkesztve ]

(#1427) Scholes9 válasza Cobra652 (#1424) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azért van amiben a Breath of the Wild üti az RDR2-t, de igazából ez a 2 legjobb ow játék jelenleg a piacon :) Valóban elképesztő, amit a Rockstar alkotott :)

bulikavagyok: ez nem semmi, mindig tud újat mutatni, és tele van a játék hasonló “apróságokkal”. Ezek emelik olyan magasba :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1428) #81556480


#81556480
törölt tag

Sehol nem lehet megnézni hány órát játszottam eddig?

(#1429) bulikavagyok válasza Ra's al Ghul (#1425) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
...akkor gondolom nem kis bulit csináltatok! ;] Nem vagyok benne biztos, h elévül-e valaha a vérdíj, de szerintem muszáj lesz kifizetned!? Vagy csinálj úgy mint én és menekülj a fejvadászok elől! Annyira nem vészes egyébként, a legtöbbször simán el lehet kerülni őket. Plusz ha néha kinyírsz egyet-kettőt, elég sok pénz szokott náluk lenni.

Scholes9: Igen, az benne a legjobb, h mindig tud újat mutatni. Millió ilyen kis "apróság" van benne, és valószínűleg még a felét sem láttam/vettem észre.

LaciCRM: Te nem xboxos vagy? Boxon a Game hub-ban meg tudod nézni!

[ Szerkesztve ]

(#1430) Mike


Mike
veterán

elmentem az aranyrúdért, visszafelé menet meg azt látom, kiraboltak egy postakocsit, úgyhogy nem sokat teketóriáztam, vittem a tanyára eladni azt is :)

(#1431) negyven2


negyven2
veterán

Azt hiszem belefutottam a helyi színjátszó kör egyik gyűlésébe. Valami szellemes történetet adnak elő, vagy talán mégse? :DDD

[link]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1432) Ra's al Ghul válasza bulikavagyok (#1429) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Hát ami mozgott arra lőttem... az biztos, hogy nem sokan maradtak életben viszont ők kezdték :D

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1435) Scholes9 válasza Cobra652 (#1433) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, sok mindenben ez jobb, mint a Zelda :) Én most ezt a 2 játékot játszom egymás mellett, jó móka, nem lehet unatkozni :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1436) Neoteric


Neoteric
addikt

Aki pénz szűkében van, csinálja a főküldiket. Chapter 3-ban van egy bankrablás, az anyagi problémák megoldásához nagyban hozzájárul. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#1437) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom volt e róla szó. De van a játékban egy sorozatgyilkos? Az egyik kisebb vasúti híd gerendái közé fel volt kötve, egy teljesen megcsonkított holttest. Követve a nyomokat, pedig megtaláltam a levágott testrészeket. A sziklára pedig valami ilyesmi volt felírva "Nézzétek a művemet" De ennél többet nem tudtam meg. Találkozott vele valaki?

Szerk.: Most rákerestem, és találtam egy képet, amin most rögtön kiszúrtam a következő nyomot, amit ott játszva nem vettem észre. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1438) #20844032 válasza .LnB (#1437) üzenetére


#20844032
törölt tag

Jártam ott, de nem kezdtem nyomozgatni.

(#1439) .LnB válasza #20844032 (#1438) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig ajánlott. Nagy spoiler mániás vagyok, de most annyit megtudtam, hogy van folytatása a dolognak. De jobb szeretném én a játékban felgönygyölíteni az ügyet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1441) erahurka válasza Cobra652 (#1433) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet még nem tartok ott, de mi ebben olyan nagyon komplex? :F Vagy rosszul értelmezem a szót?

(#1442) #95558144 válasza #20844032 (#1423) üzenetére


#95558144
törölt tag

Olyannyira nem lehet kijelenteni, hogy tegnap én egy game breaking bugba futottam.

Annál a küldetésnél ahol Micaht a börtönből ki kell szabadítani. Kiszabadítottam, a városban mindenkit megöltünk, lóra pattantunk, ki a városból. A lövöldözés ott is folytatódik kicsit, a zene dübörög, majd lovagoltunk tovább.
Egyszer csak Micah megállt, az akciózene dübörög, és nem mozdult. Bárhogy noszogattam, nem indult. Előrelovagoltam, akkor kiírta, hogy menjek vissza Micahoz. Ellenség már sehol, állunk a nagy vihar közepén zene dübörög, és nem történik semmi. 5 percig próbálkoztam, hogy valahogy haladjon már tovább a főküldetés, de nem. Játék killép, újraindít.

A következő alkalommal alig, hogy elhagytuk a várost, továbbröccent a küldetés, Micah elkezdett pofázni, elköszöntünk egymástól, és vége lett a küldinek. ,

Hát ennyire nem bugos a játék.

(#1443) #95558144 válasza #81556480 (#1428) üzenetére


#95558144
törölt tag

Nem. Ez azért vicc egy "10 pontos játéktól".

Se a companion appben, sem a játék menüjében, sem a Social Club-ban. Egyszerűen nincs total playtime. De a ló pöcse az fontos, hogy összemenjen a hidegben! :Y

(#1444) .LnB válasza #95558144 (#1443) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lehetne, hogy befejezd? Nincs baj ha valaki negatívan nyilatkozik a játékról. De a te véleményedre ki a ***** kíváncsi? Az egész fórumon, minden topikba ezt az ****** stílust nyomod. Tartsd magadban, vagy csinálj magadnak egy külön topikot. Csak magas legyen ott a kerítés.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1445) #20844032 válasza .LnB (#1439) üzenetére


#20844032
törölt tag

Más dolgom volt, nem értem rá :) Gondoltam majd visszatérek, de ha most nem hozod szóba, legközelebb akkor jutott volna eszembe. ha a fotókat nézegetem (a széttrancsírozott lógó tetemet azért lefotóztam "emlékbe" :D ).

(#1446) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Alap kérdés. De a fő küldetéseket sárga pontkén mutatja a kis map? Plusz van benne fekete írásjel talán. Multi mikorra várható? Kicsit unalmas a single.
Illetve ha köröznek,akkor postán kell kifizetni a büntit?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1448) boost válasza #95558144 (#1443) üzenetére


boost
addikt

Nekem az XBox App kiírja. ;]

(#1449) pulffy válasza .LnB (#1444) üzenetére


pulffy
őstag

+1

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1450) Mr_no_Name válasza FIREBLADE78 (#1446) üzenetére


Mr_no_Name
tag

"Kicsit unalmas a single."

Az ilyen miért nem fortnájtozik, vagy codozik? Az ilyen ember minek vesz meg egy ilyen játékot? Atttttyaúristen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.