Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Mike válasza Major Lion (#1788) üzenetére


Mike
veterán

az hagyján, de még a tölténytípust is sokszor elfelejti, minden betöltés után ellenőrizni kell

bezzeg amikor egy pisztolyt akartam felvenni, akkor el akarta dobatni velem a nálam lévő revolvert

engem is zavar
van egy jó, nagy lőtávolú, erős puskám, kell hozzá még egy jó forgótáras, a többi mind felesleges
esetleg egy shootgun, de más nem kell
lehessen eladni, eldobni, közösbe beadni, tök mindegy
töltényeket dettó
ha vettem spéci töltényt, azt akarom használni, nem az alapot

[ Szerkesztve ]

(#1802) FIREBLADE78 válasza Mike (#1800) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ja,hogy az az AZ :C ;] :R
Csináltam gliccset,jól jött a 15k dolcsi ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1803) Major Lion válasza Mike (#1794) üzenetére


Major Lion
senior tag

Igen, visszatöltéskor változnak a körülmények....

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1804) Major Lion válasza Mike (#1801) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ah, tényleg, ez talán még a sok fegyvernél is bosszantóbb :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1805) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Melyik lovat érdemes használni? Magyar elég lassúka. Vmi szélvész kéne. Főleg,ha vérdíj van rajtam,akkor lehetetlen elmenekülni és simán kinyírnak. Lovakat hogyan tudom fejleszteni? Mármint a speedjét pl.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1806) Mike válasza FIREBLADE78 (#1805) üzenetére


Mike
veterán

akkor neked versenyló kell

mi a tököm a neve, amibe a lábad tartod. a legdrágább +2-t ad. kengyel, azaz

[ Szerkesztve ]

(#1807) Carlos Padre válasza Major Lion (#1792) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pl ruha is csak az van nálad, amit eltettél. A Hernandez küldetést egy átmeneti kabátban fagyoskodva csináltam meg, úgyhogy most minden időre felkészülve 3 szett van a nyeregtáskában.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1808) .LnB válasza FIREBLADE78 (#1799) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

L2 + R3 Vagyis célzás közben lenyomod az R3-at (jobb oldali gomba)

(#1806) Mike

Nekem van versenylovam. Találtam, ott állt az úton mikor arra mentem. Felnyergelve meg minden, ráültem, elhoztam. Még csak mínusz karmát sem kaptam. :D Azóta megvan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1809) Mike


Mike
veterán

Tudja valaki ezeket? Már kérdeztem de sajnos senki nem válaszolt :(

1. hol tudok fegyverövet venni? a general store katalógusában nem láttam
2. ott tudom hagyni a táborban a lovat úgy, hogy a program nem rakja utánam, ha vonattal utazom?
3. ki lehet pakolni Arthur tatyóját vmi szekrénybe, a ló táskájába, vagy ládába? tele lett ugyanis
4. lehet venni nagyobb tatyót Arthurnak, esetleg más színűt?

(#1810) Carlos Padre válasza Mike (#1801) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"bezzeg amikor egy pisztolyt akartam felvenni, akkor el akarta dobatni velem a nálam lévő revolver"

Nem ez a gáz, hanem hogy ha eldobtad akkor is ott van az inventory-ban és bármikor előveheted, mert már egyszer unlockoltad. :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1811) Sirandrish válasza Mike (#1809) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezeket a dolgokat craftolni ha lehet ha jól tudom, és van többféle szín..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1812) Major Lion válasza FIREBLADE78 (#1805) üzenetére


Major Lion
senior tag

Szerintem American Standardbred. Bár én szeretem a magyar félvért is, van mindkettő. Sok lovaglással nő az ő statjuk is, csak úgy mint a tiéd, meg az istállóban lehet upgradelni.

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1813) Mike válasza .LnB (#1808) üzenetére


Mike
veterán

milyen editiont vettél? mert a specialhoz jár egy versenyló

(#1814) Major Lion válasza Mike (#1809) üzenetére


Major Lion
senior tag

1. trapper, a challengeket csinálni kell és akkor unclockolja
2. nem hiszem
3. nem tudok róla
4. igen, a táborban lehet fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1815) Mike válasza Carlos Padre (#1810) üzenetére


Mike
veterán

a francba én meg otthagytam az egyedi pisztolyt :(

(#1814) Major Lion
2. az gáz, mert a múltkor ott maradt egy hídon a síneken.

[ Szerkesztve ]

(#1816) Batyops


Batyops
aktív tag

Sziasztok!
Legendás medve bőrt mire vagy mihez érdemes felhasználni? Vagy esetleg eladjam?

(#1817) Major Lion válasza Batyops (#1816) üzenetére


Major Lion
senior tag

Trappernek kell leadni. Ő fog belőle neked ruhát csinálni belőle.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1818) .LnB válasza Mike (#1813) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alap. Csak ilyen volt a bundle-ben. De legalább az előrendelői dlc-ket megkaptam.

(#1816) Batyops Trapperhez kell eladni. Mást nem is tudsz vele csinálni. Aztán ő tud majd csinálni neked vagány kabátot, meg más ruhát belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1819) Mike válasza Major Lion (#1812) üzenetére


Mike
veterán

én spec edition lovat használom: Dappled Black Thoroughbred

(#1820) .LnB válasza Mike (#1819) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De szép ez a paripa. Ez a warhorse jó randa ami nekem van most. De használható. Pont tegnap kerestem fel pár lovardát, hátha tudok venni valami jó és szép lovat. De nem találtam semmit.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1821) Costage válasza .LnB (#1820) üzenetére


Costage
csendes tag

Jó minőségű befogható paripa: Valentine-tól észak nyugatra Lake Isabelle-től balra kb a tó nevével egy vonalban van egy hófehér arábiai kanca. Mindkét statja 7-es ha jól emlékszem, elite kezelésű. Fekete verziója később megvásárolható lesz.

(#1822) bulikavagyok válasza Costage (#1821) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, erre ránézek! :R

(#1823) Mike válasza .LnB (#1820) üzenetére


Mike
veterán

nekem egy olyan igazi foltos amerikai ló kéne, talán mustang?
annyira nem vagyok képben ló fajtákban

azért azzal ugye mindeki tisztában van, hogy a paripa herélt lovat jelent?

[ Szerkesztve ]

(#1824) .LnB válasza Costage (#1821) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Ezt úgy kell érteni, hogy ha befogom akkor lesz csak majd elérhető a megvásárolható "verziója"? Vagy független a két dolog?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1825) stilo18


stilo18
addikt

Úgy néz ki elakadtam ;] :DD

A Javier Esculla küldetés van egyedül a térképen, ami "sárga" ... Viszont ott dead or alive a körözési szint, amint belépek, rommá is lőnek...

Hogy tudtátok elkezdeni ott a küldetést?
Bocsánat ha esetleg bagatel dolog a megoldás..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1826) erahurka válasza stilo18 (#1825) üzenetére


erahurka
félisten

Mástól is hallottam hogy rommá lőtték, én meg szépen odalovagoltam aztán lenyomtam a küldetést :DDD

Kerüld az utakat, talán ott nem vesznek észre. Én is a semmin keresztül ólálkodtam oda a küldetéshez.

[ Szerkesztve ]

(#1827) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Hát, azért vannak életszerűtlenségek a játékban :D

Egy random world eventet fogok leírni, direkt nem teszem spoiler tagbe, mert végül is nem nagy cucc.

Lovagolok éppen valahol, amikor hallom, hogy sikoltozik egy nő. Elkezdek menni a hang irányába, és látom, hogy egy pali egy összekötözött nőt visz a lován. A csávót instant lelövöm mert miért ne, a nőt meg hirtelen azonnal "cut freeztem" mert véletlenül megnyomtam a gombot. Akkor nézem, hogy nő amúgy egy néger nő, és ahogy elengedtem szidalmakat vágott a fejemhez és elkezdett menekülni... na oké... lasszó elő, nő visszahúz, megint összekötöz. Igazából akkor esett le, hogy a csávó akit lelőttem lehet csak egyik helyről vitte a rabszolgát a másik helyre.. na mondom mind1, beviszem a seriffnek, leteszem, aztán jön érte aki akar.

Lovagolok a nővel, erre bejelentik, hogy emberrablás!! Mondom mi a fasz? A munkaeszköz szállítás mióta emberrablás? Na mondom ezt biztos nincs leprogramozva, hát elviszem az egyik tanyára, leteszem aztán intézzék a sorsát. Elmegyek a tanyára, le is tettem a nőt, erre odajön a tulaj kivont puskával, hogy azonnal takarodjak el innen mert nekem itt semmi dolgom (a nőt le se szarta :D). Itt már eléggé morcos voltam, persze mondtam neki, hogy ne szegezze rám a szarját mert ideges leszek tőle. Csak tovább fenyeget a puskával, hát mit volt mit tenni, kés elő, kés a nyakba, angolos távozás. Egy csúnya félreértésből tehát kerekedett egy súlyos logisztikai veszteség, 10 dollár bounty a kontómra, és -1 farmer a vidéken.

Azért pörög az élet :D

(#1828) Costage válasza .LnB (#1824) üzenetére


Costage
csendes tag

Független a kettő. Szerintem onnantól, hogy szabadon lehet garázdálkodni a térképen már meg lehet vásárolni a fekete színűt, de jó drága.

(#1829) stilo18 válasza erahurka (#1826) üzenetére


stilo18
addikt

Nem hiszem el... :DD :))

Tegnap kb 7x próbáltam meg, még osonva, ló nélkül, kivárva az estét is... Aztán durr, már lőttek is...

Grat amúgy :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1830) syIex válasza Mr_no_Name (#1827) üzenetére


syIex
veterán

De ez miért életszerútlen dolog? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1831) Carlos Padre válasza #20844032 (#1778) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eddig az a kép élt bennem, hogy egy morgós vénember vagy, de már inkább tűnsz nőnek :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1832) markknight válasza #20844032 (#1778) üzenetére


markknight
veterán

Nem sok. A chapter 4-ben sem

[ Szerkesztve ]

(#1833) Carlos Padre válasza Mike (#1809) üzenetére


Carlos Padre
veterán

2. Az istállókban ott tudod hagyni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1834) Carlos Padre válasza stilo18 (#1825) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kisebb utakon be lehet sunnyogni ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1835) Mr_no_Name válasza syIex (#1830) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Nem az életszerűtlen, hogy a csávó rám szegezi a puskáját, hanem az, hogy a vadnyugaton bejelentik az emberrablást pedig csak egy rabszolgát vittem megkötözve :D

(#1836) Neoteric válasza #20844032 (#1787) üzenetére


Neoteric
addikt

Igy explicit nem, de innen nezve ugy hangzott az irasod, hogy meguntad a jatekot most hogy kimaxoltad a kempinget. Ha nem igy ertetted, akkor mybad. Szubjektiv kinek mi az erdekes, chapter 2 inkabb tutorial volt, de en elveztem azt is.

PSN: ne0teric_sAN

(#1837) Carlos Padre válasza syIex (#1830) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert akkor már rég nem volt rabszolgaság ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1838) .LnB válasza stilo18 (#1825) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont tegnap csináltam. Easy. Na figyelj. Ez a The First Shall be Last quest. A térképen megvan, hogy hova kell menni. Indulj el oda, és menj végig, de ne lépd át a folyót! Addig, amíg a jel mellé nem érsz. Ide. :)
És ott simán átmész, nincs arra senki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1839) #80123904 válasza Costage (#1821) üzenetére


#80123904
törölt tag

Köszi, sikerült is befogni :)

(#1840) Neoteric válasza Mr_no_Name (#1827) üzenetére


Neoteric
addikt

Ekkorra mär illegalis a rabszolgatartas az usaban, szal nem biztos, hogy eletszerutlen. :)) Chapter 3-ban a ket familia rivalizalasanal szoba is kerul a negativ hatasa a profitra nezve :D

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#1841) stilo18 válasza .LnB (#1838) üzenetére


stilo18
addikt

Ah, köszönöm szépen :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#1842) Jim-X válasza Costage (#1821) üzenetére


Jim-X
őstag

Nekem is a Specialos versenylo van, imadom, meg mar mindjart bonding level 4en vagyok, de megnezem ezt kislanyt en is magamnak :DDD

A játék az nem játék!

(#1843) pulffy válasza #80123904 (#1839) üzenetére


pulffy
őstag

Lőhetnétek egy SS hogy kb merre van a térképen, mert nem találom pls. :B

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1844) #80123904 válasza pulffy (#1843) üzenetére


#80123904
törölt tag

[link]

a videóban megmutatja a térképen

(#1845) pomk


pomk
őstag

Nekem tegnap volt egy nagyon bosszantó esetem:
Volt egy Reward küldetés, amiben egy hölgyet kellett élve bevinni a seriffhez. Elmentem a helyszínre a lovammal, egy férfival beszélgetett. Megszólítottam őket, a nő torkon szúrta a csávót. :DDD
Ez után elkezdett gyalog menekülni. Olyan gyorsan futott, és mire rájöttem, hogy a sprinteléshez folyamatosan nyomkodni kell az X-et, addigra már kmekre voltunk az eredeti helyszíntől (ahol a lovammal megálltam). Végül meglett a nő, de akkor meg már olyan messzire kerültem az eredeti helyszíntől, hogy nem volt értelme arra felé visszamenni mert már fen voltunk egy hegy csúscsán. Irány a másik irány, gyalog, vállamon a nővel. Komolyan mondom, hogy vagy fél órát sétáltam mire elértem a seriff irodáját...
Gondoltam irány a tábor a következő küldetésért. Felültem egy random lóra és elmentem a táborba. Borotválkozás, vacsora, alvás. Másnap reggel akarok indulni tovább, megyek a tábor széléhez ahol a lovak vannak, de nem volt ott a lovam... Nézem a térképet, ugyan ott áltt, ahol leszálltam róla, ahol a nőt és a fickót megtaláltam. Következő fél óra gyaloglás oda...
Igaz, hogy a staminám az egész procedúra közben 3 szintet ugrott, azért elég idegesítő hogy a lovam ilyen "béna". Bár mondjuk életszerű, hogy szegény pára ott maradt. Megtanultam, hogy sose hagyjam túl messze a lovam magamtól.

(#1846) pulffy válasza #80123904 (#1844) üzenetére


pulffy
őstag

Köszi :R

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1847) Hunner válasza pomk (#1845) üzenetére


Hunner
senior tag

Legközelebb ilyen helyzetbe keveredsz és nem akarsz elcsászkálni a lóhoz, akkor ments egyet és instant töltsd is vissza. Arthur kicsit máshol fog lebzselni (de még a környéken), cserébe a ló mellette lesz.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1848) .LnB válasza pomk (#1845) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor egy tanács, trükk. fütyülsz egyet, és követ a ló. Woálá Én még sose hagytam el a lovat.
Amúgy meg azt én úgy csináltam meg, hogy ott veszekedtek, eléjük álltam, a nő rám uszította a faszit, puff egy saller neki, puff egy a nőnek is. És már kötöztem is megfele a bigét. :D És szólok előre, hogy egy bounty alkalmával is ugyan ezt ajánlott majd csinálni, mert a felállás ugyan ez lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1849) Carlos Padre válasza Costage (#1821) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Láttam, de nem sikerült befogni egyelőre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1850) Jim-X válasza .LnB (#1848) üzenetére


Jim-X
őstag

Azt ugy is kell :C ;]

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.