Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Viper26 válasza #81556480 (#1220) üzenetére


Viper26
nagyúr

Camp a vadonban bármikor lehet?

Szóval az ilyen unlimited dolog?

iPhone 14 | FR955

(#1252) #95558144 válasza Cobra652 (#1215) üzenetére


#95558144
törölt tag

Nem, a mozgás nem realisztikus a játékban, hanem lassú. Nézd meg Arthur hogy vánszorog a camp-ben, az minden, csak nem realisztikus. Olyan, mintha ólomsúlyokat tettek volna a vállára.

Engem az nem érdekel, hogy nyilvánosan hülyét csinálsz magadból egy fórumon, mert az elvakultságodtól nem látsz az orrodnál tovább. Minden, amit felsoroltam, kivétel nélkül kritikaként jelenik meg mások szájából is, nézz körül kicsit a Resetera-n, nagyobb oldalak komment szekciójában, a Metecritic nem nulla pontos értékeléseiben.

Én leírtam a véleményem, neked ezzel semmi dolgod nincs. Nem kell meggyőznöd az ellenkezőjéről, nem kell vitatkoznod vele, mert ez az én véleményem, és akkor sem fogom másképp gondolni, ha bilit húzva a fejedre pörögsz itt a fórum közepén egész nap. Két dolgot tehetsz vele: nem olvasod el, vagy elolvasod, és ugyanazzal a lendülettel mész is tovább.

(#1253) wolf13 válasza Viper26 (#1251) üzenetére


wolf13
őstag

Igen. A lovadnál ki tudod választani a camp fire-t. S így minden elérhető ezzel kapcsolatban. Éves alvás craft...

(#1254) Viper26 válasza wolf13 (#1253) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na ez jó hír. :)

Kalapom leesett, és azt írta a játék, hogy a lónál lesz, de nem látom nála. :F

iPhone 14 | FR955

(#1255) Gery9112 válasza Viper26 (#1254) üzenetére


Gery9112
őstag

De ott van, miközben a lovon ülsz az L1-t megnyomod (ha PS-n játszol, xboxon nem tudom mi a neve) és miközben nyomva tartod az R1-el válthatsz a forgómenük között. Fent látod, hogy weapons, items, horse (assszeeem így van sorrendben) és a horse menüpontnál lesz.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1257) Gery9112 válasza bulikavagyok (#1256) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért remélem ebből csurran cseppen a fejlesztőknek is. Mindenki megérdemli, aki részt vett ebben a játékban mert eszméletlen minőséget tettek le az asztalra.

Ilyenkor eszembe jut, hogy nincs már igény a single player játékokra. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1258) vonSux válasza bulikavagyok (#1256) üzenetére


vonSux
őstag

Az :Y már egész kellemes kis összeg. Bónusznak kicsit mellbevágó.

Gerry9112: biztos bele számít a GTAV idei eladásai is :D

[ Szerkesztve ]

(#1259) bulikavagyok válasza Gery9112 (#1257) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az nem kérdés szerintem! :B "Csupán" 2000 embert kell kifizetni, ennyi zséből biztos, h bőven jut nekik is. Valamivel fent kell tartani a lelkesedésüket. :D

vonSux: A bónusz sem kevés, de engem leginkább a 6 milliárd dolláros tavalyi bevétel lepett meg - amit a GTA V multija hozott össze. És mindezt úgy, h kiadásuk nem sok volt. ;] Beszarás.

[ Szerkesztve ]

(#1260) Carlos Padre válasza Mike (#1249) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Két ruha lehet nálad, egy rajtad, egyet meg elrakhatsz a nyeregtáskába. Hogy pontosan hol rakhatod el azt nem tudom, de a táborhelyeden biztos.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1261) Tatyla


Tatyla
őstag

valahol elhagytam a rendes puskám hogy tudom vissza szerezni, vagy vennem kell újat? Nincs a lovon sem

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1262) MM01


MM01
tag

A megnyuzott allatokkal lehet vmit csinalni? Mert a taborban odaviszem a csavohoz (Pearson talan), de nem csinal semmit

(#1263) bulikavagyok válasza MM01 (#1262) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Leadod adományként. D-pad jobb hosszan - ha jól emlékszem.

(#1264) Mike válasza #95558144 (#1252) üzenetére


Mike
veterán

tényleg nem siet. de akkor ráértek az emberek. sokkal lassabb volt az élet, mint ma

(#1265) front3r válasza Mike (#1264) üzenetére


front3r
őstag

Jobb ez így. Nem egy arcade érzése van az embernek, jobban átjön az akkori világ ritmusa.
Pedig ahhoz képest ez is fel van gyorsítva ám.
A Rockstar mondta is hogy ez miatt lehet nem jön be annyi embernek a játék. De nem akarnak egy olyan mainstream címet, ami pl. minden kisgyereknek bejön ala Fortnite.
De már a játék megjelenése előtt hangoztatták, hogy ez egy lassú ütemű játék lesz, ezen ne lepődjünk meg.
Most hogy nézne ki, ha a GTA ritmusát venné fel a játék? Kizökkentene a beleélésből rendesen.

Na ez az, amit egy Ubisoft nem tud megadni nekem egy mostani AC-val. Egyszerűen nem jön át a kor szelleme. Mondjuk ezekkel a játékokkal nagyobb baj is van. Pl. a dialógusok nevetségesek egy görög világhoz képest.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1266) ragehu válasza Mike (#1264) üzenetére


ragehu
csendes tag

Én beállítottam a control settingsben a 'Toggle to Run'-t, így csak menet közben egyszer meg kell nyomni a Futás gombot (Xbox-on A) és onnantól sokkal gyorsabban megy a táborban is, nem vánszorog

(Ha megállsz, s továbbmész, újra meg kell nyomni egyszer, de legalább nem folyamatosan)

[ Szerkesztve ]

(#1267) Gery9112 válasza front3r (#1265) üzenetére


Gery9112
őstag

Pontosan. Tegnap mikor játszottam pont az AC jutott eszembe. Egyetlen eleme van a játéknak, amit egyszerre szeretek és a gyűlölök az pedig a "körözés".

Egyfelől imádom mert tényleg minden egyes NPC-nél háromszor meg kell gondolnod, hogy megölöd mert a szemtanúk beköphetnek vagy ha holtestet találnak akkor elkezdenek keresgélni. Tényleg ad egy olyan érzést, hogy emberekről van szó és minden kioltott életnek súlya van. Plusz van, hogy napokkal később ha random köszönsz valakinek visszaszól, hogy elég gondunk van, nem volt szükség a múltkori vérfürdőre.

Itt jutott eszembe az AC, hogy nehéz lesz ezek után leülni elé, amikor fél Budapest lakosságát leölöd a város főterén és 10 másodperccel később minden NPC csinálja a napi rutint és köszönnek neked, hogy de szép napunk van, mintha semmi se történt volna. :DDD

Másfelől utálom mert nem egy küldetést kellett újrakezdenem azért mert a városban az NPC kisétált elém, Géza (a lovam) pedig úgy ugrotta át, hogy fejbe rúgta. A faszi szörnyethalt rám pedig jött egyből a seriff meg pár fegyveres és game over. Küldetések közben lehetne ez a rendszer elnézőbb.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1268) ragehu válasza front3r (#1265) üzenetére


ragehu
csendes tag

Én felváltva játszom a két játékkal (ez és az Odyssey) szerintem marha jó mind a kettő, egyik sem enged el órákon át. Teljesen más játékok, nem is lehet őket összehasonlítani.

Nekem mindkettő nagyon bejön
:-)

A RDR2-ben az angol beszéd ugye természetes, az AC-ben kár, hogy nem lehet görög szinkront választani angol felirattal, ott ez az egy, ami ugye kicsit furcsa. :)

(#1269) Mike válasza front3r (#1265) üzenetére


Mike
veterán

szerintem is. elsőre a komplikált irányítás zavart, de pár óra alatt meg lehet tanulni. én lekapcsoltam a radart is, csak küldetés alatt kapcsolom vissza (a medve vadászatnál volt olyan, hogy mondta az öreg fószer hogy tegyem le a csalit a nagy szikla elé. pont szemben volt egy, letettem, csakhogy a program nem oda gondolta, checkpoint restart, tényleg, ebben lehetne rugalmasabb), és a zenét is lekapcsoltam. oké így kevésbé filmszerű, de Arthur nem visz magával egy bandát ami az aláfestő zenét húzza amíg ő lovagol

(#1270) Mike válasza Gery9112 (#1267) üzenetére


Mike
veterán

akkor már a scriptelt dolgok zavaróbbak. volt az hogy pénzt kellett begyűjteni, volt az a csaj a fószerral aki nekiáll püfölni amikor szólsz, hogy jó lenne fizetni. másodszorra már úgy csináltam, hogy takarásban legyünk a kiváncsi szemek elől, de a szemtanú így is észrevette amikor elszedtem a fickótól a pénzt. egy egész tárat bele kellett eresztenem mire feldobta a pacskert. tényleg, úgy nem lehet vkit megverni, hogy ne haljon meg?

másik: valaki fogott már be vadlovat? nekem majdnem sikerült. már rajta ültem. de miután fejbecsapott egy fa, úgy elszaladt, hogy nem találtam meg többé :(

(#1271) Mike


Mike
veterán

illetve mégegy: lehet itt szakmát tanulni? mint pl a skyrimben a kovács. pl lehetnék fegyverkovács. legjobb fegyvereim lennének plusz el is adhatnám a fegyvereket. (senki el ne kezdje hogy a gta-ban utáltam dolgozni, ahogy 1800as években pörögtek az emberek, ha pár nap alatt elkészítek egyet, az is bőven jó)

(#1272) #20844032 válasza front3r (#1265) üzenetére


#20844032
törölt tag

Most hogy nézne ki, ha a GTA ritmusát venné fel a játék?

Jól.

(#1273) Lefty válasza front3r (#1265) üzenetére


Lefty
addikt

Igy jo az egesz ahogy van, remek az atmoszfera. Kedvem is tamadt megnezni ujra az Unforgivent.

(#1274) Mike válasza #20844032 (#1272) üzenetére


Mike
veterán

csak akkor nem lovon ülve vadásznánk hanem helikopterből
tényleg mekkora lenne, ha be lehetne cheatelni egy buzzard-ot :))

(#1275) Carlos Padre válasza #20844032 (#1272) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanúgy, mint most, csak a jutuberek akkor azért sírnának, hogy túl rövid.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1276) mettek


mettek
addikt

Ha igény van a gyűjthető cigarettás dobozok illetve a csontvázak helyének térképére (megvettem a RDR2 könyvet amiben minden benne van) akkor szóljatok és befotózom.

A mai esetem: megyek megyek, térkép jelez egy npc-t az út szélén aki a lovát patkolja vagy valami olyasmi...megállok, megszólítom hátha tudok segíteni...csóka feláll..erre fejbe rúgja a lova és meghal...én meg állok ott a holtteste mellett tanácstalanul....gyors utnak eredtem :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1277) pulffy válasza mettek (#1276) üzenetére


pulffy
őstag

Igen, nekem jöhet, köszi. :)
Más: a chapter 2 a táborban mikor lesznek elérhetőek a felkiáltós helyek?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1278) #20844032 válasza Mike (#1274) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem kellett ehhez az első részébe s helikopter.

(#1279) pulffy válasza mettek (#1276) üzenetére


pulffy
őstag

Jaja az nekem is megvolt, én simán otthagytam, persze előtte elvettem ami nála van

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1280) Sirandrish válasza mettek (#1276) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is jöhet. Nem feltétlenül szedem össze, de minden érdekesség érdekel :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1281) mettek válasza pulffy (#1277) üzenetére


mettek
addikt

Akkor akit érdekel: cigaretta dobozok és őslény csontvázak:


PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1282) Sirandrish válasza mettek (#1281) üzenetére


Sirandrish
legenda

Király vagy, köszi! :R
Amúgy mi ez a könyv?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1283) mettek válasza Sirandrish (#1282) üzenetére


mettek
addikt

Ez az

Hivatalos felhasználói konyv a játékhoz. 300valahány oldal! Benne van az összes küldetés leírása, felfedezhető helyek, játékmechanikai leírasok...szóval minden! Plusz baromi szép. Annyira bejött hogy meg is rendeltem belőle a collectors edition-ös változatot ami keménykötésű. Az megy a polcra. Ezt az olcsóbbat meg lapozgatom :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1284) #95558144 válasza MM01 (#1262) üzenetére


#95558144
törölt tag

A butcherhez vidd, szépen elteszi.

A bőrrel viszont én nem tudok mit kezdeni, fillérekért lehet csak eladni Valentine-ben a hentesnek.

(#1285) dinostaRR válasza mettek (#1283) üzenetére


dinostaRR
tag

nekem is ilyen van csak fekete a borítása, nagyon igényes

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#1286) wolf13


wolf13
őstag

Pistoly és balta

A GTA V -ben megszerzett 2 fegyver felodása van a videóban.

(#1287) #20844032 válasza #95558144 (#1284) üzenetére


#20844032
törölt tag

A bőrt az erdőben a prémvadásznak lehet eladni, varr belőle kalapotzubbonytcsizmát.

[ Szerkesztve ]

(#1288) front3r válasza #20844032 (#1272) üzenetére


front3r
őstag

Nekem jobban bejön ez. Valósághűbb(tudom, ez egy játék, ami sose fogja hozni a 100% valóságot, nem vagyok hülye). De így jobban átjön a vadnyugati feeling.

De ha neked ez jobban bejönne, akkor megértelek. Ezért is vagyunk mások.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1289) Major Lion válasza Tatyla (#1227) üzenetére


Major Lion
senior tag

ne is mond, épp egy olyan kisvárosba értem ami teljesen vissza adja a the good the bad and the ugly hangulatát, minden lepukkant, koszos, óriási :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1291) pulffy válasza Tatyla (#1261) üzenetére


pulffy
őstag

Hát én is mostnézem hogy nekem sincs meg :(

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1292) ragehu válasza mettek (#1283) üzenetére


ragehu
csendes tag

Ez ugyanaz lehet, amit az app-ból lehet megvenni digitális formában, kb a feléért?

(#1294) Major Lion válasza Cobra652 (#1290) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem, nem így sétál :) Ahogy a táborban sétál az túl lassú.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1295) Fred23


Fred23
nagyúr

A pc változat kábé jövő ilyenkor várható? :)

(#1296) L-e-f-i-e válasza Cobra652 (#1293) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én ezzel egyetértek, a gta-ban meg sok más játékban úgy rohangálsz a karakterrel ami nem normális persze, hogy azt szoktad meg, itt végre sokkal valósághűbb lett a mozgás, nem olyan filmszerű mint pl gta-ban :K

=^-^=

(#1298) Darksiders84 válasza mettek (#1283) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Egész jó de gondolom angol nem magyar igaz?

(#1299) #81556480 válasza Major Lion (#1294) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az engem is zavar , hogy ott nem lehet futni, de várjuk ki a végét, mert GTA onlineban is meglépték már párszor, hogy az apartmanban nem lehetett futni, aztán visszatették, aztán ki aztán megint vissza ;]

(#1300) freeknight


freeknight
őstag

Amiket lootolok a halott ellenfelektől, pl gyűrűk stb, azokat hol lehet eladni?

Illetve kaptam egy tippet, hogy raboljak ki egy házat. A térkép nem mutatja, de a mellékküldik között ott van. Ezeket a dolgokat hogy lehet megtalálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.