Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) gyuromoj válasza .LnB (#1750) üzenetére


gyuromoj
veterán

Favagas az hol érhető el?

Szerk.:
Tegnap találkoztam 2 aligator teknossel is. Igaz mocsaras részen voltam, de meglepődtem rendesen.
Sőt horgászat közben a vízen cikaztak a “vízi pókok” meg repkedtek a szitakotok.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1752) .LnB válasza gyuromoj (#1751) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Táborban, az orvosi kocsitól balra. Fekete kis pötty jelzi azt is. A táborban minden ilyen tevékenységet fekete kis pötty jelez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1753) gyuromoj válasza .LnB (#1752) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi szépen, ezt nem tudtam eddig. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1754) Sirandrish válasza gyuromoj (#1753) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nagy zsákokat és szénát sem pakoltál eddig? Ejnye a lusta fajtádat! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1755) .LnB válasza Sirandrish (#1754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Reggeli kávé utáni gyakorlat. :D Bár most egy picit én is ellustultam, és tegnap se csináltam meg egyszer se.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1757) gyuromoj válasza Sirandrish (#1754) üzenetére


gyuromoj
veterán

Semmi ilyesmi, de most már oda fogok figyelni. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1758) Sirandrish válasza .LnB (#1755) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát hogy őszinte legyek, én se vagyok egy élmunkás, de azért kiveszem a részem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1759) Sirandrish válasza gyuromoj (#1757) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon helyes....a ló előtt mindig legyen friss széna...bár leszarja, és nem eszik belőle, de a tudat hogy eléraktad és akár ehetne is belőle....az felbecsülhetetlen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1760) kicsako válasza .LnB (#1750) üzenetére


kicsako
őstag

Lovaskocsiert fixen 40dodo a jutalom. Ha van szef rajta, akkor azt elotte nyisd ki.

(#1761) erahurka válasza Sirandrish (#1758) üzenetére


erahurka
félisten

Az én pénzemből él az egész tábor, pakolja a cuccokat más :DDD

(#1762) Jim-X válasza .LnB (#1750) üzenetére


Jim-X
őstag

Aha...

Tegnap este mar en is azt hittem mekkora vadnyugati cowboy vagyok... Kicsinaltam Flaco bacsit, aztan visszafele menet megalltam egy kicsit a hoban nosztalgiazni ( :D ) ugyhogy estere tabort vertem, de elotte kilottem ket perfect bort, aztan sutottem husit.

Masnap frissen indultam tovabb, mondom picit lazitok es elvezem a tajat ahogy tunedezik el a ho lefele menet, cinema modra kapcsoltam...total beleeltem magam a "filmezesbe" aztan egyszer csak Valentine kozeleben ott termett egy lovaskocsi, mire visszavettem a cinema modot, mar fekudtem is... DEAD. Egy lovessel... Buktam a lovamon levo ket perfect bundat :O :O

De amugy veszett jol van az is megcsinalva ahogy rolad, a lorol meg a cuccokrol fokozatosan olvad el a ho :C

Ja...siznten zenesz...Chapter 2 pentek ota :Y :))

A játék az nem játék!

(#1763) .LnB válasza kicsako (#1760) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha négy lovasat viszek akkor is 40$? Vittem (4 lovasat), de csak 22$-t kaptam érte, mert az egyik ló megfáradt sajnos odafele. Így csak három ért célba. :U :DDD

(#1762) Jim-X Nekem még ez a Flaco küldetés nem volt. Gondolom megtanultad, hogy a vadnyugaton a mozi nagyon drága mulatság. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1764) pethYeti válasza 6absbulldog (#1714) üzenetére


pethYeti
addikt

Szerintem pedig a pókernek az a rész borzasztó, hogy pl a kis vak - nagy vak összege nem növekszik. Amikor ketten maradtok az asztalnál, kín szenvedés az egész.

(#1765) Jim-X válasza .LnB (#1763) üzenetére


Jim-X
őstag

Jaja, foleg ugy, hogy utana a Camp-ben osszecsoditettem Lenny-eket egy kis barati pokerpartira...mindenre all-in :DDD egy 10est szedett el tolem az a "Lucky Bastard" 1dollaros beulonkent :D

Amugy azt varom, hogy legyen komolyabb poker is, mondjuk felteszed a lovat, vagy elnyersz valami luxusprostit ;]

Mint az "...es megint duhbe jovunk"-ben Parapoulis a Gorog: Felteszek mindent, a hajot, a kaszinot...MINDENT! ;]

A játék az nem játék!

(#1766) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Nagyon nehézkesen kezdem megtalálni a fonalat a játékban, mert hát napi 1 max 2 órát tudok rászánni, és így nehéz belemászni a dolgokba, ezért kezdek egy kicsit elveszni a játékban. Írtátok hogy a trappernél 60$ jár a medvebőrér. Hát én nem tudom hány íjjal terítettem le, meg hol lyukasztottam ki de kb 3$ kaptam érte. Úgyhogy inkább nyomom a küldetéseket. Aztán egyikről visszafelé megtámadnak afejvadászok, leszedem őket. Egyik beesik a ló alá, mondom lootolom, erre a ló agyonrúg. Elég sok idő kell nekem ehhez mire felveszem a fonalat.

Amúgy jöhetne valami patch ami az FPS-t stabilizálja a városokban, mert szűk utcákban menekülni kb 20 fps mellett eléggé körülményes. Nem vagyok fps buzi, de tényleg rohadt zavaró :(

AMúgy a kissebb nagyobb hibáival szerethető és élvezhető a játék, csak ez a sok infó kb olyan szinten követeli a figyelmet mint anno a witcher wild hunt-nál.

PS4

(#1767) #80123904 válasza pethYeti (#1764) üzenetére


#80123904
törölt tag

Mivel cash game-ről van szó a játékban, ezért menet közben nem növekedhet a kis/nagyvak. Tornák esetében van növekedés.

edit: ha találtál külön póker tornát a játékban, akkor pls írd meg hol, mert indulnék 1-2n

[ Szerkesztve ]

(#1768) kiserik válasza gabigyerek (#1766) üzenetére


kiserik
senior tag

A legendás medve bőre 60 pénz, a sima bőröket nem éri meg farmolni, csak, ha upgrade-be vagy craftba kell.
Én, hogy őszinte legyek fps dropot még nem vettem észre slimen.
A lovakkal meg tessék vigyázni. A valóságban sem ajánlom egy lövöldözés után a lábai között bújkálni :)

Mindenkinek: én is azt ajánlom, hogy mielőbb pörgessétek le a chapter 2-t.

[ Szerkesztve ]

(#1770) Major Lion válasza kiserik (#1768) üzenetére


Major Lion
senior tag

Jaja, chapter 2 után kevesebb lesz a kérdés, hogy ez mikor lesz, meg ezt hogyan kell :) Egyébként szerintem a bőrökkel foglalkozni teljesen felesleges, alig hoznak pénzt, főleg a befektetett munka függvényében. Küldik elég jól jön a pénz.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1771) Sirandrish válasza erahurka (#1761) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már kifulloztam a tábort...vagyis ami elérhető up azt mindent megvettem, mégsem riadok vissza egy kis favágástól :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1772) Major Lion


Major Lion
senior tag

Egyébként ajánlom, hogy mentsetek legalább két slot-ba folyamatosan, már futottam bele olyan bug-ba hogy a legendary pelt-et buktam miatta, nem regisztrálta be, a fence se látta, trapper se, a térképen meg ki volt pipálva.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1773) .LnB válasza Major Lion (#1772) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én mentek folyamatosan. Ezt is megtanulja az ember hamar, hogy érdemes. :)

Ahogy tanácsoltátok is, most már én is a Chapter 2 befejezését tűztem ki célul. Aztán utána majd visszatérek a nomád élethez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1774) Lefty válasza .LnB (#1750) üzenetére


Lefty
addikt

Hasonloan vagyok en is, de azt mondom, hogy erdemes haladni a fokuldetesekkel, mert egyre jobban fog kinyilni a vilag tobb lehetoseggel. Utana ugyanugy tudsz minden ilyesmit csinalni.

(#1775) kiserik válasza Major Lion (#1772) üzenetére


kiserik
senior tag

Nem SD-ben ""nem látták"" ? Mert nekem is volt olyan, aztán kiderült, hogy csak a lovam kóborolt ki az érzékelési zónából :)

(#1776) kicsako válasza .LnB (#1763) üzenetére


kicsako
őstag

En eddig 4-5fele kocsit vittem, de mindegyikert 40et kaptam.

(#1777) Major Lion válasza kiserik (#1775) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem. A lovam még meg volt, ráadásul még valami grafikai bug is volt, mert a bőr nem került fel a ló hátára, hanem mint egy deszka lógott az oldalából :) A cuccokat az inventory-ban láttam, de a fence nem.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1778) #20844032 válasza Sirandrish (#1771) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tegnap én is felpimpeltem az utolsó opciót is a táborban, de még mindig csak chapter2-ben vagyok. Lesz valami érdekes chapter3-ban? Valami sztorihaladás? A sztori érdekelne, de nem érzek már elég erőt, hogy ezt én fejezzem be. Elvesztettem a motiváció utolsó pislákoló lángját is, hogy egyáltalán elindítsam, szóval ha chapter3-ban sem történik semmi érdemleges, inkább megnézek valami kivonatot a sztoriból, aztán részemről ennyi.

(#1779) Neoteric válasza #20844032 (#1778) üzenetére


Neoteric
addikt

Messze tobbrol szol a jatek, mint hogy felpimpeld a tabort, lol. :D
Szerintem erdekes chapter 3 is. Viszont ha csak a story erdekel, akkor tenyleg keress vmi summaryt YouTube-on.

PSN: ne0teric_sAN

(#1780) pomk válasza Major Lion (#1729) üzenetére


pomk
őstag

A fegyverekkel kapcsolatban nekem is kicsit szürke zóna még. Tegnap elmentem az első legendás párbajlövőhöz a disznófarmjára. Kiganéztam, felrobbantottam a sz@rt, lelőttem és lecseréltem a hatlövetűmet az övére.
Kérdés, hogy ha egy hulla mellett találok egy fegyvert amit "lecserélek" R1-el, akkor mindkét fegyver megmarad, vagy csak az új amit felveszek a földről? Mi van mondjuk abban az esetben, ha van nálam egy revolver de szeretném felvenni az eldobott puskát, shotgun-t vagy valami egyéb eltérő kategóriába tartozó fegyvert? És mi van akkor, ha ugyan abba a kategóriába tartozó fegyvert veszek fel? Minden kategóriából csak egy lehet nálam, vagy a fegyvereket lehet gyűjteni és majd eladni a fegyverkereskedőnél?

(#1750) .LnB
A kocsmás - ivós küldetés tényleg nagy hatalmas volt!
Főleg amikor a néger srác mondta, hogy "Na jó, igyunk. De csak egyet - kettőt. Mintha magamat hallanám... :D. Ezen kívül a hugyozós jelenet is nagyon jó volt. Ill. amikor másnap felébredtem és valami olyasmit mondott, hogy "Oh, not agaaain..." :D. És persze a helyzethez illően másnaposan kóvályogtam egy rét közepén úgy, hogy azt sem tudtam hol vagyok. Ez is ismerős. :D
Szóval. Respect. :R

[ Szerkesztve ]

(#1781) erahurka válasza #20844032 (#1778) üzenetére


erahurka
félisten

104 sztori küldetés van a játékban, még csak az elején jársz. Állítólag a 40. küldetés körül kezd beindulni a sztori.

(#1782) Jim-X válasza pomk (#1780) üzenetére


Jim-X
őstag

Azon az ivos reszen konkrentan majdnem lefordultam a kanaperol es potyogtak vegig a konnyeim a rohogestol.

Az amikor negykezlab kuszol vissza es mindekit Lenny-nek nezel epic. Meg persze alap a hugyozos resz is. Mondjuk minket lecsuktak, az lett a "Just a Quiet Drink" vege :D HATALMAS :D

A játék az nem játék!

(#1783) .LnB válasza pomk (#1780) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg azt se tudom mikor voltam már berúgva. Alkoholt is hónapok óta ittam utoljára. Szerintem 2 év alatt iszok meg annyi alkoholt mint egy átlag magyar (aki nem alkoholista) egy héten. :D Persze régen voltak bulik...

És mikor rányitsz a szexelő párra? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1784) Major Lion válasza #20844032 (#1778) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mi számít érdekesnek? :)

Halad a történet, már érzek vibrációt is a táborban a tagok között, de még mindig lassan halad a történet így a chapter 3 vége felé. Ha már eddig is csak szenvedtél vele, akkor szerintem ez se fog felcsigázni.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1785) Major Lion válasza pomk (#1780) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mindegy mit dobsz el, megmarad, én így tapasztaltam. Tegnap direkt visszatöltöttem egy mentést, megpróbáltam megszabadulni az egyik fegyveremtől, de mikor visszamentem a lovamhoz, ott volt a régi :(

Minden fegyver megmarad, kategorián belül már három is van nálam, rohadtul zavaró. A here szimulációhoz volt elég eszük, de ezt nem bírták megcsinálni rendesen :F

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1786) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben mi a rohadtul zavaró?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1787) #20844032 válasza Neoteric (#1779) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Messze tobbrol szol a jatek, mint hogy felpimpeld a tabort, lol. :D

Állítottam én ilyet? :U Az "érdekes a chapter3 is" nekem nem hordoz információt, nekem a kettő sem volt érdekes, egyáltalán. Azok voltak érdekesek, amiket találgattam magamnak, pl a jack hall gang küldi, ilyesmi.

(#1788) Major Lion válasza .LnB (#1786) üzenetére


Major Lion
senior tag

Az, hogy 10 fegyveren kell végig pörgetnem minden alkalommal, ugyanis sokszor elfelejti mi volt nálad, és pl küldetések után mindig üres kézzel végzel. Engem ez zavar. Zavar, hogy egy pitiáner design megoldás, mert simán belerakhattak volna egy drop weapon opciót. Egyelőre nem értem miért erőlteti rám a játék, hogy nálam legyen minden fegyver, nem értem miért jó, ha nálam van egy fegyver két verziója is, amiből az egyik egy picit jobb mint a másik, akkor minek van nálam a rosszabbik? Úgy se fogom használni. Ez zavar.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1789) L-e-f-i-e válasza Major Lion (#1788) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez GTA-online-ban is hasonlóan van bár ott lehet később úgynevezett szekrényekbe eltenni azokat amiket nem akarsz magadnál tartani, nem tudom itt van/lesz-e hasonló megoldás esetleg csak az online részbe majd.

=^-^=

(#1790) .LnB válasza Major Lion (#1788) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is lehet nálad 10 fegyver, csak a lónál. Onnan lehet inventory-ba betenni. Nekem most 4 vagy 5 van. De van egy aktív inventory, ahova beteszed amit használsz és kész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1791) erahurka válasza .LnB (#1790) üzenetére


erahurka
félisten

Az a baj hogy folyton visszarakja a lóra a fegyvereket, ez tényleg elég zavaró. Jó lenne ha az a két extra puska a hátán lenne amíg én úgy nem döntök hogy visszateszem a lóra.

(#1792) Major Lion válasza .LnB (#1790) üzenetére


Major Lion
senior tag

Uh, nem mondod?! Ne legyen ott se. Csak az legyen a lovamon is amit oda raktam egy fegyveres ládából ami mondjuk a szekeremen van. Ha már ennyire élethűen oldottak meg mindent, hogy még pl kávét is töltenem kell, nem értem miért hagyták ezt ki. Téged ez nem zavar, engem igen. Ezen a részén szerintem ne lovagoljunk :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1793) Carlos Padre válasza .LnB (#1773) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mentéskor a % vajh az adott chapterre vagy a teljes játékra vonatkozik?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1794) Mike válasza Major Lion (#1772) üzenetére


Mike
veterán

inkább az a baj, hogy amikor visszatöltöm valami miatt, és ugrik a bőr, már nem voltak az ólban malacok
gyakoroltam a lasszózást, erre nem leszúrja összekötözés helyett? visszatöltöm, malacok sehol :(

(#1795) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Amiket találok rejtélyes dolgokat pl: a wc-be bezárt őrült asszony, vagy a dombon élő ember, ezekkel lehet később valamit kezdeni vagy csak feljegyezte a naplóba? Mert gondolom a térképen se potyára lett berajzolva...

(#1796) Mike válasza Major Lion (#1792) üzenetére


Mike
veterán

ez a fétisük, ahogy a GTA-ban is

legjobb az lenne, ha el lehetne adni, beadni a camp-be, a közösbe

[ Szerkesztve ]

(#1797) .LnB válasza Carlos Padre (#1793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó kérdés. Szerintem Chapter-re, mert elég gyorsan növekszik a százalék, de nem tudom.

(#1794) Mike Ha leszúrod az nem a game hibája. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1798) tothl


tothl
addikt

Engem spec kinyírtak a farkasok, mert leestem a megbokrosodó temporary paripámról, de feléledéskor nem volt a fejemen a kalapom és ott volt mellettem a rendes lovam a temporaryval együtt.
Mentést visszatöltve ez az állapot nem változott, mindkét ló megvolt és Flaco Hernandez is kinyírva maradt bármit is tettem.
Valahogy a mentési rendszert nem nagyon vágom, hogy működik.

(#1799) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Dead eye melyik gombal kell aktiválni? :B ps4

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1800) Mike válasza .LnB (#1797) üzenetére


Mike
veterán

karikát nyomtam
azt írja a help, hogy azt nyomjak

(#1799) FIREBLADE78
L3 + R3

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.