Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    Egyébként szerdán megjött Zsolt hibátlan telefonja, kicsit volt csak időm megnyomkodni azóta.

    A GPS ami a lényeg, az ugyanolyan villám mint az enyémben volt.
    Viszont délelőtt megkaptam a telót, délután háromra már vagy negyedszer fagyott rá a céges WiFi-re úgy gyári állapotban ahogy volt. :D Mielőtt javasolnátok, hogy kukázzam a router-t; arról megy a céges hálózat, úgyhogy nem lehet. :N
    Tegnap átmásztam a szomszéd iroda WiFi-jére, azon kibírta a napot fagyás nélkül, úgyhogy remélhetőleg hosszú távon is így marad. A kijelző érintés érzékenysége itt is messze van a jótól, de egy fokkal azért korrektebb mint az enyém volt. Kamera is mintha picivel jobb lenne, de ezen sincs rendesen összelőve a fókusz a villanóval. Most épp a fényképező programokat próbálgatom, hogy melyikben lehet fókuszt állítani kézzel, mert szerintem az lesz a megoldás. A Camera 360-al már sikerült összehozni az időzítést, és rendesen világos képeket lőni, csak az meg folyton összeszakad FC-vel. Lehet nem viseli el a kamera driver-e ha valami basztatja a fókuszt.
    Hívások úgy tűnik itt is rendben vannak, nem tűnt fel hogy késés lenne, meg eddig mások sem szóltak hogy nem hallanának. Bár csak pár hívásom volt azóta, de azért biztató.
    Többi részt egyelőre még nem próbáltam, de majd megírom azokat is.

Új hozzászólás Aktív témák