Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Zotya21 válasza Fr@nkieWilde (#1097) üzenetére


Zotya21
senior tag

az első lépésben ott van hogy le kell tölteni ezt Download MIUI ROM Flashing Tool (Size: 46 MB).

aztán a romot a telefonhoz ugye redmi note 4x global develop

3. lépésben azt írja hogy kikapcsolod a telefont, és a bekapcsoló gomb és a hangerő minusz gombal kapcsolod be nem simán a bekapcsolgombal

akkor be kell jönnie ennek, bedugod a telefont usb-re

4. lépésben azt irja hogy a letöltött cuccokat kicsomagolod és a programban megnyitod a letöltött rom mappáját

5. be hogy rámész a refres gombra, akor látnia kell a telefont

aztán csak rákell nyomni a refres gombra és 2 perc kb és végez
alul érdemes a clean all ra menni hogy tiszta telepítés legyen

az első boot általában igen lassú

de ezek mind ott vannak a linkelt oldalon képekkel csak le kell görgetni ;)

azért írtam le nagyjából hátha az angol a probléma ;)

akkor közben megoldódott :DDD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#1102) skathy


skathy
csendes tag

Hátha érdekes valakinek: [link]
"a bemutató írásakor 153 dollárt kérnek érte. Most azonban a xiaomi4x kuponkódot használva az ár mindössze 135 dollár, nagyjából 35 ezer forint."

[Xiaomi Redmi Note 4X 4G]: 34.929,- vont le, EU Registered Air Mail-el.

(#1103) arfer válasza skathy (#1102) üzenetére


arfer
aktív tag

Nekem abban a pillanatban, hogy beírom a kuponkódot, 200 dollárra nő az ár :((( . Mit rontok el :F ?

(#1104) -=MrLF=- válasza arfer (#1103) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Pedig a végösszeg stimmel, alul nézd és lépj tovább.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#1105) arfer válasza -=MrLF=- (#1104) üzenetére


arfer
aktív tag

Nálam ez van Chrome-on:

Megpróbálom Firefox-szal...

És igen, Firefox-szal megy! :C

[ Szerkesztve ]

(#1106) Moleman válasza arfer (#1105) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem Firefoxban is 200.40. :D Elég nehéz megállni, ennél olcsóbb nemigen lesz, de istennek se akar elromlani a Lenovom. :DDD

(#1107) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Tudna nekem valaki abban, segíteni, hogy az értesítési led miért nem világít, mikor fogadok egy messengeres vagy viberes üzenetet?
Hívásnál, gmail-es e-mailnél működik rendesen.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#1108) helixP válasza Fr@nkieWilde (#1107) üzenetére


helixP
nagyúr

Be kell állítani külön az értesítéseknél.

(#1109) Fr@nkieWilde válasza helixP (#1108) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Valóban! Köszönöm.

És abban tudna nekem segíteni valaki, hogy ha érkezik vuberes, messengeres üzenet, akkor az app jobb felső sarkában is jelezze azt, sőt, ha mutatná, hogy hány üzenet jött még jobb lenne.

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#1110) Fr@nkieWilde válasza SityiSXT (#1056) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Én próbáltam követni az utasításokat, ugyanakkor amikor már beírom az installed szót a keresőbe, azt írja, hogy nincs találat. Erre van valami ötlet esetleg?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#1111) SityiSXT válasza Fr@nkieWilde (#1110) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ha magyar nyelven használod a telefont akkor a "telepített" szó az, amit kereséskor használnod kell... ;)

(#1112) Fr@nkieWilde válasza SityiSXT (#1111) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Úgy sincs találat.. :(

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#1113) SityiSXT válasza Fr@nkieWilde (#1112) üzenetére


SityiSXT
őstag

De van:

Az app keresője nem épp a legjobb, ha incremental módban van. Állítsd normalra, ahogy én is tettem, úgy már menni fog.

(#1114) Fr@nkieWilde válasza SityiSXT (#1113) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

nah este újratelepítem és megnézem, hátha :)
de úgy rémlik így is próbáltam.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#1115) Zotya21


Zotya21
senior tag

ha már itt tartunk, a hangalapú keresés működik valakinél zenére állítva ?

vagyis csak nálam nem működik ?:DD

https://500px.com/slayer_art

(#1116) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Üdv!

Gondoljátok, akkor gyertek ti is a B20 topik telegram csoportjába, jó kis off beszélgetés bármiről, modokat osztunk meg, sos help, ilyenek... Mido mind a kettő teló, szinte ugyan az, gyertek nyugodtan :B

Csoport: Telegram

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1117) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

tud vki segiteni, hogy betutipust hogyan tudok allitani?

(#1118) helixP válasza ThorsHUN (#1117) üzenetére


helixP
nagyúr

Parancsolj.

( MIUI + change font 1. találat)

(#1119) Riverkill2


Riverkill2
csendes tag

Sziasztok!

Ez a note 4 x international version működik itthon? Tudom hogy b20 nincsen de azt leszámítva használható?

Frissítés jön rá OTO-n? Magyar nyelv van benne? Köszönöm előre is a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#1120) Zotya21 válasza Riverkill2 (#1119) üzenetére


Zotya21
senior tag

Szia

alul írja hogy van bent magyar nyelv

frissítés szokott rá jönni meg van rá már 7.0 béta rom is

de innét még nem rendeltem

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#1121) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Nocsak, mit találtam...
1. Beállítások -> A telefonról -> Kezdd el kopogtatni az Android verzió sort!
2. Pár tapi után megjelenik egy színes körben egy korona(?), tappants rá erre is!
3. Ezután megjelenik egy hasonló körben egy stilizált fej(? - egy hordó, két antennával), ezt tarsd nyomva vagy kopogtasd!
4. Az új képernyőn tappants a Play gombra.
5. Élvezd a Flappy Bird Xiaomi verzióját! :DDD

(#1122) vargalex válasza SityiSXT (#1121) üzenetére


vargalex
félisten

Ez nem Xiaomi specifikus. Minden Android verzióban van valami easter egg. Pl. Lollipop-ban is hasonló game volt.

Alex

(#1123) SityiSXT válasza vargalex (#1122) üzenetére


SityiSXT
őstag

Csak kíváncsiságból nyomkodtam a sávokat, hogy esetleg a dev moódon kívül mi van itt még.
Most frissítettem a 8.5-ös verzióra a MIUI-t, ez már ugye Android 7, viszont a macskás easter egget nem sikerült elővarázsolnom sajnos. Remélem, később megoldják... :)

(#1124) vargalex válasza SityiSXT (#1123) üzenetére


vargalex
félisten

Ott van még a CIT, a Telefon információs menü, a hibajelentés is.

Alex

(#1125) holozis_HUN válasza SityiSXT (#1123) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Developerben sem volt macskás. Asszem még cutomon sincs.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1126) Upo válasza holozis_HUN (#1125) üzenetére


Upo
addikt

Azt én is hiányolom. A szokásos módszerrel be is lehet kapcsolni, csak nincs benne a kapcsoló amivel a kaját ki lehet rakni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1127) Fr@nkieWilde válasza Zotya21 (#1101) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Noh, elkezdtem volna a frissítést, de nekem nem látja a refresh után a telefont a program.
Mi lehet a baj?
Tud valaki segíteni benne?
(regisztráció megvolt)

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#1128) Zotya21 válasza Fr@nkieWilde (#1127) üzenetére


Zotya21
senior tag

azt hiszem a rom fő mappáját kell megadni a programban,

és nálam pl sok cucc köztük a telefon is csak usb 2 es dugóban működik

hiába dugom be a 3 masba nem tetszik neki

meg a telefon fastbootban van ?

jaa a csillagos résznél azt irja hogy ha a telefonodon lockolva van akkor felkell oldani azon az oldalon, de az enyém pl nyitva volt gyárilag szóval azt nemtudom

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#1129) nortol


nortol
senior tag

Sziasztok!

Ma délelöttre végig olvastam az egész topikot, majd megrendeltem ezt a telefont: Xiaomi Redmi Note 4X Pro

Többször is volt említve, hogy a topiknak van egy "iker" topikja, ahol az MTK-s verzióról megy a diskurzus, viszont a kereső semmi ilyent nem dobott ki a prohardveren(nekem), így azt kell hinnem, hogy ez az egyetlen topik, ami a redmi note 4x-el foglalkozik.

Mindettől függetlenül lenne egy olyan kérdésem, hogy amit vettem, annak az elnevezése "redmi note 4x pro", ellenben pro változatot a gyártó oldalán sem találtam...

Ez most csak a webshop magánakciója, hogy így nevezte el a 4/64-es változatot, vagy van amiről nem tudok?

Ahogy olvastam a topikot és más oldalakat is az elmúlt héten, a mindennapi használat során a snapdragonos és az mtk-s változat annyiban különbözik egymástól, hogy a "romolás" módja különbözik egymástól. Ez az állításom mennyiben állja meg a helyét? Főleg azért kérdezem, mert ha csak nem néztem el valamit nagyon, akkor a rom is ugyanaz mind a kettő változatra.
Ha viszont így van, akkor teljesen felesleges is, hogy kettő különböző topik fusson egymás mellett, mert ez az egy topik megteszi minden tulajnak...

Előre is köszönöm a felvilágosítást :-)

[ Szerkesztve ]

(#1130) holozis_HUN válasza nortol (#1129) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Snapdragonos telóra való tok, kijelzővédő NEM LESZ JÓ az MTK-s verzióra.

A Snapdragonra való romok NEM JÓK az MTK-s verzióra. Teljesen más processzor, oké, mind a kettőn Android megy, de más driverek, ilyenek. Nem jó rá.

Ez az MTK-s teló topikja.

Jobban jártál volna Eustockról venni egy Redmi Note 4 B20-at, ha bírod mond le a rendelést.
Az MTK-s verzió kicsit erősebb, de sokkal gyorsabban merül és jobban melegszik. Illetve kevés custom rom van rá. Ajánlom, hogy inkább szerezz be egy Snapdragonos, B20-as verziót!

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1131) vargalex válasza nortol (#1129) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Az MTK-s topic a Redmi Note 4.
A Pro elnevezés szerintem a webshop akciója. A Note 4X-ből a 4/64GB-os változat MTK SoC-al szerelt, az összes többi Snapdragonnal. Előbbi valamennyivel gyorsabb, utóbbi viszont sokkal jobban bánik az akkuval. Ráadásul a Snapdragon SoC-os verzióra több alternatív firmware is elérhető, valamint éppen ma jött a 7-es Android egyelőre 8-as MIUI-val. De ígéret van a 9-es MIUI-ra is. Sajnos az MTK verzióra még csak nem is ígéri a 7-es Androidot.

Szerk.: kicsit lekéstem. :)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1132) nortol válasza vargalex (#1131) üzenetére


nortol
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ :-)

A visszamondás már nem fog menni, most már mindenképpen használni fogom, de legalább jó volt olvasni ezt a topikot :-)

Most átmegyek a "sajátomba" is olvasni :-)

További minden jót mindenkinek :-D

(#1133) Zotya21 válasza vargalex (#1131) üzenetére


Zotya21
senior tag

nekem a 3-32 es más frissült miui9 re :-)

https://500px.com/slayer_art

(#1134) egeisa


egeisa
csendes tag

Ma jött meg a Note 4x pro-m(4/64), nagyon pöpec kis teló, főleg h mindenestől 40k-ba volt egy Tomtop-os akciónak hála :R
Volt már Coolpad Vernee Meizu és Xiaomim úgyhogy kérdésem nem igen lesz, elég rutinos vagyon a csájna' telókba :DD

(#1135) vargalex válasza Zotya21 (#1133) üzenetére


vargalex
félisten

Az biztos, hogy nem a stable. Az MA frissült Android 7-re MIUI 8-al. A miui 9 az még csak dev rom.

Alex

(#1136) Upo válasza vargalex (#1135) üzenetére


Upo
addikt

8.5-ös stabil egyszer már kiment egyeseknek OTA-n, de pár óra múlva leszedték, és csak most terítik tömegesen. Lehet hogy ő még régebben megkapta (vagy letöltötte).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1137) vargalex válasza Upo (#1136) üzenetére


vargalex
félisten

Ezzel tisztában vagyok. De 9-es stabil nem jött a korábban 8.5-re frissülő eszközökre sem. A kolléga pedig azt írta, hogy az övé frissült 9-re. Erre írtam, hogy (ha valóban automatikusan frissült) az valószínűleg a 8.5.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1138) Zotya21 válasza Upo (#1136) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah nekem a 7.0 béta van fent

azt nem tudtam hogy a 6.0 is már frissül azthittem mindenki a 7.0 ra gondol

https://500px.com/slayer_art

(#1139) egeisa


egeisa
csendes tag

Nincs vkinek felesleges üvegfóliája vagy akár sima fóliája? Szívesen megvenném :K
Nekem tnap jött meg de az ügyes kínaiak rosszat küldtek mivel pont félig fedi a kamerát, így használhatatlan... :(

(#1140) ThorsHUN válasza egeisa (#1139) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Egy már úton van de nem tudom mikor érkezik.

(#1141) Upo válasza egeisa (#1139) üzenetére


Upo
addikt

Vagy az ügyes magyarok mediatekesre valót rendeltek a qualcommos telefonhoz... :D

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1142) vipviform


vipviform
senior tag

Egy kis info mindenkinek. Próbálgatom a teló határait, és tetszik sok minden. Kipróbáltam a vezetéknélküli kijelzőt. Samsung lapos Tv-ém van Smart funkciókkal. Minden tökéletesen működik, film, net, vagy csak a telefon kezelése, szép a felbontása, élvezhető!

Részemről ***** csillag!

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#1143) vipviform


vipviform
senior tag

és még egy észrevétel, szerintem mi is megértünk egy önálló topicra a Redmi Note 4x használói. tibcsi0407- től várhatnánk egy indítást, hiszen a profi teszt is Tőled jött. Ha van rá időd és energiád nagyon megköszönnénk, mi B20 nélkül is élni tudók.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#1144) holozis_HUN válasza vipviform (#1143) üzenetére


holozis_HUN
veterán

What??

Itt ez a topik, mint önálló, tibcsi írta a témaindító tesztet.

De amúgy szvsz felesleges a külön topik, mert csak a B20 a különbség. De romokban, rootolási módszerek, tokok ilyenek mind ugyan az a telefonon. Attól, hogy nem támogat a note 4x egy frekvenciát attól még 99.9%-ban ugyan az.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1145) vipviform válasza holozis_HUN (#1144) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, akkor rendben, így fogom használni. :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#1146) iff


iff
senior tag

Elvileg beállítottam, hogy sd kártyára lehessen másolni. Engedélyezve a dokumentumok, ill. a gyári kamera az sd kártyára ment. Viszont az Open Camerát nem tudom rábírni, :B hogy mentsen sd kártyára. Ha kiválasztom "nem lehet írni ebbe a könyvtárba" szöveget ír. Mit kellene még állítani, hogy az Open Kamera is tudjon sd-re menteni?

..........""..........

(#1147) -=MrLF=- válasza iff (#1146) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Ez a Google baromsága, 4.4-től külső alkalmazásoknak letiltotta gyárilag az SD írást.
Megoldás: root és [Play - SDfix]
További infók: [android sd card write permission]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#1148) Ricsx


Ricsx
tag

Mikorra várható a MIUI 9-re frissítés? Split screen-t várom egyébként,ami elvileg az android 7-ben van benne,most android 7 van a note4x-en miui 8.5-el,nem értem hogy miért csak a miui 9-el lesz működőképes az osztott képernyő.

(#1149) Zotya21 válasza Ricsx (#1148) üzenetére


Zotya21
senior tag

7 es van neked és nem frissített ? nekem kb 2 hete frissult miui 9 re, azóta votl már még egy frissítés is

miui 9.7.8.24 nél jár a teló

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#1150) Ricsx válasza Zotya21 (#1149) üzenetére


Ricsx
tag

:Y

Aha,7-es android van rajt és MIUI 8.5.4.0....ha rányomok a rendszer frissítésre akkor kiírja,hogy nem érhető el frissítés. Hát most akkor nem tudom mivan :D Snapdragonos Redmi note 4x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.