Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Bence199804 válasza vargalex (#1000) üzenetére


Bence199804
kezdő

Sajna az ilyen fülesekkel, amik minden felé szétmennek, sosem tudtam kibékülni.. nekem valami ilyesmi kellene :

[link]

(#1002) ollie válasza Bence199804 (#998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Xiaomi Hybrid Dual Drivers

Kicsit több (5200 Ft, és ez a leárazott ár), de kiemelkedően jó minőségű.

***

(#1003) Vesti95 válasza Bence199804 (#992) üzenetére


Vesti95
tag

Egyesítették a romokat április fele, mert amúgy is csak a név volt különböző a romokba. A miui oldalán a note 4 és a 4x letöltése ugyanaz, a két oldal ugyanarról a linkről szedi le a zipet.

Amúgy nekem a modellszám 4, az eszköz neve 4x.
(Developer legújabb rom)

(#1004) vargalex válasza Bence199804 (#1001) üzenetére


vargalex
félisten

Ezt is viszonylag jónak mondják (anno én is rendeltem, de nem érkezett meg, így visszakaptam a pénzemet), ráadásul van rajta egy kapcsoló, amivel CTIA és OMTP között válthatunk mindenféle átalakító nélkül.

Kérdésem is lenne (mindenkihez): az mennyire normális, hogy este felraktam a telefont töltőre (7%-on volt), és reggelre 95%-on állt, onnan nem is mozdult tovább. Közben pedig írta, hogy hány perc van még a teljes feltöltésig és jelezte is a töltést.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1005) Moleman válasza vargalex (#1004) üzenetére


Moleman
addikt

Van még OMTP? Sok okostelefont használtam, de csak a ZTE-im voltak olyanok, utoljára a V970.

(#1006) vargalex válasza Moleman (#1005) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem is a V970 volt utoljára ilyen. De gondolom van még OMTP, ha a kolléga Maxell fülese nem működik a Note 4x-el... (persze lehet hibás még a Note 4x füles kimenete is)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1007) vargalex


vargalex
félisten

Megnéztem a 3/16GB-os verzió kamera információit:

Front Camera: qtech_s5k5e8
Back Camera: qtech_ov13855

Pont, mit itt. Nem tudom, hogy ez az OmniVision kamera hogy viszonyul a Sony-hoz, illetve a Samsung-hoz. Specifikáció alapján hozza azt, amit kell... Én mondjuk sokat nem fotózok telefonnal.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1008) Bence199804 válasza vargalex (#1006) üzenetére


Bence199804
kezdő

Azóta utána néztem :Iphone, HTC, Blackberry, Motorola, LG, Samsung Galaxy és Nokia Lumia. Ezeket támogatja ez a Maxell füles. Kipróbáltam egy Iphone-on, és ott sem szólt. Aztán meg lett rajta a szakadás is.. :) Egy ponton megtört és elszakadt a füles.. Kipróbáltam egy no name kínai fejhallgatót, gyönyörűen szólt.

(#1009) ollie válasza vargalex (#1004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyári kábel, gyári töltő?

***

(#1010) vargalex válasza ollie (#1009) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, gyári minden. Annyi, hogy a 3/16GB-os verzióhoz nem EU töltőt adnak, úgyhogy egy EU átalakítóba dugtam bele. De mondom, magát a töltést jelezte, csak nem emelkedett már 95%-tól a töltöttség. Majd a következő töltésre kíváncsi vagyok. Illetve van 2A-es tablet töltőm is, azzal is kipróbálom majd.
És hazaviszem az USB Charger Doctor-t is, hogy rámérjek.

Alex

(#1011) Vesti95


Vesti95
tag

Note 4X-re vett már valaki thermal tokot? Jók a kivágásai?
Link

[ Szerkesztve ]

(#1012) porse válasza Vesti95 (#1011) üzenetére


porse
senior tag

A képei alapján nehéz eldönteni, de alin is van ilyen tok, ott alul felül nyitott elvileg.

... szerintem.

(#1013) Vesti95 válasza porse (#1012) üzenetére


Vesti95
tag

Alin megnéztem a feedbackeket, egynél írták képekkel hogy nem jók a kivágások, felül csak jack van semmi más + neki nem is működött a Thermal tehát nem színeződik el.

Felejtős ez a tok :N

[ Szerkesztve ]

(#1014) jancsi20


jancsi20
csendes tag

Egy note 4x telefon vásárlásán gondolkodom. A kérdésem az lenne, hogy van e rá többféle rom? A MIUIN kívül? Gondolok itt hivatalos LineageOS ROMra? Olyan telefont akarok, amire jön folyamatosan a legújabb android verzió. Vagy fel lehet rá rakni. És sokáig támogatott legyen. Vagy érdemesebb más telefon felé szemezgetni? Mindenféleképpen ebben az árkategóriában gondolkodom. Legyen aktív felhasználótábora, legyen saját fóruma, magyarán legyen hozzá sok rom. :)

További szép napot! Üdvözlettel: jancsi20

(#1015) Nemgézaa


Nemgézaa
csendes tag

Sziasztok

3 hónapja van meg a Note 4 telefonom, nagyon szeretem, de olyan zavaró hibái vannak, amire most már megoldást kell találnom, vagy fájó szívvel, de meg kell, hogy váljak tőle. Megjegyzem ez az első komolyabb telefonom, szóval nincs nagyon mivel összevetni, de annyira megszerettem, hogy ha cserélem is maradnék ennél a típusnál.
Magamról annyit, hogy 50 elmúltam, kizárólag a munkához kell a telefon és a felét sem értem annak, amit itt a fórumban olvasok.

1. Hangminőség probléma. Sokszor, de rendszertelenül elhalkul a hangom, akivel beszélek szinte semmit sem hall. Olvastam, hogy nem egyedi hiba, értem, hogy a zajszűrős mikrofonnal kapcsolatos, a javasolt beállítást ( VoLTE-t és az OK Google-t kikapcs) kipróbáltam. Azt nem tudom, hogy kevesebbszer fordul-e elő azóta, de nem szűnt meg az biztos.
Ez hardveres probléma lenne?
A telefonomon minden gyári, nem is lehet (tudom) frissíteni, egy update vagy egy teljes rom csere segíthet? Van olyan, egyáltalán akinél ez a hiba teljesen megszűnt?

2. Az autó gyári kihangosítójával hetekig tökéletesen működött, aztán pár hét után elkezdett megszakadni bluetooth kapcsolat. Általában azt csinálja, hogy megszakad, aztán néhány másodperc múlva újrakapcsolódik. Újraindítás vagy az újra konfigurálás nem igazán segít, legfeljebb átmenetileg, de olyan rendszertelen a hiba, hogy még ez sem biztos. Most egy jobb minőségű kihangosítóval használom, kicsit jobb, de a kezdeti okés időszak után ugyan úgy előjött, csak kicsit ritkábban. Talán az egyetlen rendszer a dologban, hogy ha meleg autóba ülök be és elkezdi a szarakodát, akkor mire a klíma lehűti a levegőt és a telefont, általában megjavul a kapcsolat.

3. Menüből nem tudom frissíteni a telefon szoftverét, ami csak azért zavar, mert lehet, hogy megoldaná a hibák nagy részét. Van erre valami mód, vagy csak a ram csere marad?

Kisebb hibái is vannak, de azokkal tudnék együtt élni. Pl. újraindítás után mindig be kell állítani a hívószámkijelzést. Ez sem lenne vészes, de a bluetooth-os szarakodás miatt viszonylag sokszor kapcsolom ki/be a telefont. vagy a visszajelző ledek össze-vissza működése, néha az ujjlenyomat olvasó nem ébreszti fel a telefont –de érdekes, hogy ezt pl. egyre ritkábban csinálja -, gyári tárcsázója nem kezeli az ékezetes neveket
Abban kérném a segítségeteket, hogy vajon a fenti hibákon segíteni egy frissítés? Ha igen, akkor ennél a készüléknél, hogy lehet frissíteni?
Ha a sima update nem segít, akkor mi a helyzet a ram cserével? Az kezeli a fenti problémákat?

A telefonom 3/64 GB-os, nem tudom, hogy milyen ROM van benne, de a telefonból ezeket az infókat látom:
Android verzió: 6.0 MRA58K
hibajavító csomag szintje 2016 09 05
MIUI verzio MIUI 8 Global
Alapsáv verzió MOLY.LR11.W1603 MD.MP.V13.18.P31
Kernel 3.18.22+

Ezt vettem: https://www.tinydeal.com/xiaomi-redmi-note-4-mtk6797-deca-core-64gb-rom-android-60-4g-phone-p-163289.html

[ Szerkesztve ]

(#1016) holozis_HUN válasza Nemgézaa (#1015) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Előbb kérdezni kelett volna, hogy melyik verziót vedd! :B

Ez az MTK-s chispetes teló, amiről itt a topikban szó van az a Snapdragonos verzió.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1017) vargalex válasza vargalex (#1004) üzenetére


vargalex
félisten

Nos, ma reggelre kellett újra töltenem a telefont. Ismételten a saját töltőjével töltöttem, reggelre szintén 95%-on állt. Gyorsan rádugtam az USB Charger doctor-t és azt láttam, hogy 4,7V feszültség mellett 0A áramot vesz fel a telefon. Kipróbáltam a tablet töltőjével is, ott 5,5V mellett 0,8-1A körül vett fel és fel is töltött 100%-ra.
Úgyhogy én azt gondolom, hogy a tablet töltőm "buta", a gyári töltő viszont okos töltő. Utóbbival szerintem a telefon "lebeszéli", hogy már nem akar tölteni, így nem is ad le akkora feszültséget, így szerintem ez a firmware-ban van szabályozva.
Nektek feltölt a gyári töltőjével 100%-ra?

Alex

(#1018) Bence199804 válasza vargalex (#1017) üzenetére


Bence199804
kezdő

Én sajnos nem tudom.. Ugyanis gondolom kínai töltőfejet kaptam.. És nincs hozzá átalakítóm. Így én egy Samsung töltőfejjel próbálkozom. A töltőn 5.0 V - 2.0 Ampert ír, de 4-4,5 óra, mire feltölt 8-9 ről 100 ra. Előtte egy fele ilyen teljesítményű töltőfejet használtam. És az is ennyi idő alatt töltötte fel a telefonom. Új a töltő, nem használt..

[ Szerkesztve ]

(#1019) vargalex válasza SityiSXT (#973) üzenetére


vargalex
félisten

Ma megnéztem a gyári kamera app által rögzített videó tulajdonságait. SD kártyára történik a mentés, gyorsan rögzítettem egy néhány másodperces videót. Az eredmény:

gavarga@gavarga-e5540 ~/Letöltések % mediainfo VID_20170710_110355.mp4
General
Complete name : VID_20170710_110355.mp4
Format : MPEG-4
Format profile : Base Media / Version 2
Codec ID : mp42 (isom/mp42)
File size : 17.5 MiB
Duration : 7 s 232 ms
Overall bit rate : 20.2 Mb/s
Encoded date : UTC 2017-07-10 09:04:12
Tagged date : UTC 2017-07-10 09:04:12
©xyz : +47.4907+019.0204/
com.android.version : 6.0.1

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Baseline@L4
Format settings, CABAC : No
Format settings, RefFrames : 1 frame
Format settings, GOP : M=1, N=30
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 7 s 145 ms
Source duration : 7 s 168 ms
Bit rate : 19.9 Mb/s
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Variable
Frame rate : 29.857 FPS
Minimum frame rate : 17.964 FPS
Maximum frame rate : 30.080 FPS
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.321
Stream size : 16.9 MiB (97%)
Source stream size : 17.0 MiB (97%)
Title : VideoHandle
Language : English
Encoded date : UTC 2017-07-10 09:04:12
Tagged date : UTC 2017-07-10 09:04:12
mdhd_Duration : 7145

Audio
ID : 2
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format profile : LC
Codec ID : 40
Duration : 7 s 232 ms
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 96.0 kb/s
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 48.0 kHz
Frame rate : 46.875 FPS (1024 SPF)
Compression mode : Lossy
Stream size : 84.9 KiB (0%)
Title : SoundHandle
Language : English
Encoded date : UTC 2017-07-10 09:04:12
Tagged date : UTC 2017-07-10 09:04:12
mdhd_Duration : 7232

Azaz ez bizony FULL HD 30 fps.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1020) Zotya21 válasza jancsi20 (#1014) üzenetére


Zotya21
senior tag

azt nem tudom rá lehet e erőszakolni másikat de android 7.0 béta már van rá, én fel is raktam

8 nemtudom lesz e :))

https://500px.com/slayer_art

(#1021) SityiSXT válasza vargalex (#1019) üzenetére


SityiSXT
őstag

Én a forgószékemben pördültem egy fél fordulatot úgy 10 másodperc alatt - így ugyan a teljes képen mozgás van, de az nem túl gyors. Így 20 alatt van a másodpercenkénti képkockaszám, és az általad linkelt médiainfó megerősítette a gyanúmat: változó sebességű framerate-tel vesz fel a gyári kamera app. Az Open Camera talán tud framerate-et fixálni, ezért lehetett jobb az fps az azzal készített videónál...

[ Szerkesztve ]

(#1022) vargalex válasza SityiSXT (#1021) üzenetére


vargalex
félisten

De, ha nincs változás a képen, akkor teljesen jogos. Ez a variable frame rate értelme.

Alex

(#1023) SityiSXT válasza vargalex (#1022) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az addig rendben van szerintem is, de itt teljes képernyős mozgásnál látszott, hogy valami nem stimmel.

(#1024) Ricsx


Ricsx
tag

Sziasztok,

videofelvétel közben a hang nálatok is torzul kicsit nagyobb hangerőnél? Pl koncerten sem lehet semmi értelmeset felvenni,amíg a többi telefon simán tudja ( persze nem a hangfalak mellett álltam és tartottam a telót,hanem elég messziről próbálgattam,egyébként ez igaz Anyum redmi 4-ére is,nagyon hamar torzul a hang felvétel közben kicsit nagyobb hangerőnél is.

(#1025) Janusz001


Janusz001
őstag

Tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#1026) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok !

Ma kaptam kézhez a Redmi Note 4X-et és szeretnék rá TWRP-tenni.
Nyitott a bootloaderem és a hivatalos 8.2.10.0(MCFMIDL) van rajta.

Mi a pontos menete a TWRP telepítésnek ?
Néztem az összefoglalót de ott elég szűkszavú a dolog.
ZCX TWRP-t lehet erre a telóra tenni ?
Root kellene és kipuculni a sok google-s cuccot, meg később kipróbálni a xiaomi.eu-s romokat.

köszi előre is.

üdv

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#1027) vargalex válasza vargalex (#1017) üzenetére


vargalex
félisten

Nos, este újra töltőre raktam a készüléket, de most már lemerülés közeli állapotban is megnéztem a felvett áramot, leadott feszültséget:

1. Gyári töltő (én nem EU-s töltőt kaptam a 3/16GB-os verzióhoz, így egy EU átalakítóval volt megtámogatva)

Leadott feszültség: 4,58V
Felvett áramerősség: 0,52A

Így nem csodálom, hogy lassan tölt, ráadásul nem is tudja 100%-ra tölteni. A fura még, hogy terhelés nélkül is kb. ekkora volt a feszültség.

2. Tablet töltő (Op3n Dott Tesco-s tablet töltője, ami szintén 5V 2A-es)

Leadott feszültség: 5,06V
Felvett áramerősség: 1,2A

Úgyhogy vagy az én gyári töltőm hibás, vagy ez ilyen a Xiaomi-nál. Jó lenne, ha valaki meg tudná mérni a sajátját. Este mindenesetre a tablet töltőn hagytam, reggelre szépen fel is töltött 100%-ra, reggen 0A felvett áramerősséget mutatott az USB Charger doctor.

Alex

(#1028) SityiSXT válasza vargalex (#1027) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az én 3/16-os Note 4X-em a saját gyári töltő + átalakító az elmúlt két hét alatt mindig 100%-ra töltötte a telefont. Talán számít, hogy egy szigszalaggal körbetekertem a töltőt és az adaptert, hogy ne lötyögjenek - így pedig stabilan vannak egymásban és a konnektorban.
(Este mérhetek, ha gondolod)

[ Szerkesztve ]

(#1029) alexw801 válasza vargalex (#1027) üzenetére


alexw801
senior tag

Több töltőm van, 1 A felett tölti eleinte. A vele adott töltőt dobozában tartom, nincs is rá szükség. Van egy Samsung Q2 szabvány szerinti gyorstöltőm, azzal is 1-2 A között tölt, természetesen nem gyorstöltő üzemmódban.
Fontos nem rajtahagyni, nem erőltetni a 100%-ra töltést és semmiképpen nem hagyni az akkut nagyon melegedni, ez mind csökkenti a Li-ion cellák élettartamát.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1030) vargalex válasza alexw801 (#1029) üzenetére


vargalex
félisten

Az akku melegedésre egyébként is figyelmeztetne, hiszen alapból be van kapcsolva, ha jól emlékszem. De a leadott 4,5V szerintem kevés. A mérésem is igazolja, hogy teljesen mindegy, hogy rajtahagyod-e a töltőt. Ugyanis feltöltött állapotban 0A áramot vesz fel a készülék... Ha valaki éjszaka tölti (mint én), akkor gondolom nem állít be ébresztőt 2-3 óra múlva csak azért, hogy lehúzza a töltőről. Már régóta van védelem a telefonok töltő áramkörében...

(#1028) SityiSXT: megköszönöm, ha megméred. Az biztos, hogy nálam nem a kontakttal volt gond, mert egyáltalán nem lötyög az átalakítóban a töltő.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1031) helixP válasza vargalex (#1027) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem nyugodtan dobd ki a gyári töltőt és rendelj be egy Blitzwolfot, vagy egy Aukey-t.

Amúgy én egy ilyesmi időzítőt használok úgy, hogy 3 óra után kapcsolja le a töltést. Úgy van beállítva, hogy hajnali 1 és 3 között aktív minden este, én meg két naponta rádugom.

[ Szerkesztve ]

(#1032) vargalex válasza helixP (#1031) üzenetére


vargalex
félisten

Töltőm van itthon, az nem gond. Időzítő, mint írtam szerintem már régen felesleges, hiszen a töltő áramkör úgysem engedi túltölteni a mobilt.

Alex

(#1033) Zotya21 válasza vargalex (#1027) üzenetére


Zotya21
senior tag

nekem a 3/32 gigás note 4x 1.39A és 5.17 voltal tölt

biztos nem állandóan annyi de most rádugtam a mérőt és az akksi 40% nál van ebben a pillanatban

az a fél amper elég kevés egy 4100as akksihoz

nem a kábel rossz ? mozgatod nem változik ? mert nekem a huawei csinálta hogy a kábelt mozgattam hol alig töltött hol meg faszán

most meg felment 1.61A ra

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#1034) vargalex válasza Zotya21 (#1033) üzenetére


vargalex
félisten

Nem, kábel mozgatásra nem változik, ráadásul másik kábellel is ezt ennyit mértem.

Alex

(#1035) Bence199804 válasza vargalex (#1034) üzenetére


Bence199804
kezdő

Hogy tudnám lemérni az enyém? Van hozzá app? Most fogom töltőre tenni.

(#1036) vargalex válasza Bence199804 (#1035) üzenetére


vargalex
félisten

Én egy ilyesmivel mértem.

Alex

(#1037) Bence199804 válasza vargalex (#1036) üzenetére


Bence199804
kezdő

Ilyenem sajna nincs..

(#1038) Zotya21 válasza vargalex (#1036) üzenetére


Zotya21
senior tag

én is pont ezzel

https://500px.com/slayer_art

(#1039) alexw801 válasza Bence199804 (#1037) üzenetére


alexw801
senior tag

Aliexpress a barátod, vehetsz.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1040) SityiSXT válasza vargalex (#1030) üzenetére


SityiSXT
őstag

Kütyüm nincs, amivel mérhetek, így az Ampere-t hívtam segítségül.
Mielőtt töltőre raktam volna:

Töltés közben:

Feltöltve, de még a töltőn:

(#1041) pmheros válasza SityiSXT (#1040) üzenetére


pmheros
senior tag

Üdv!

Tudna valaki makro -s képet csinálni a telefonon másodlagos (tetején lévő) mikrofonnyílásának belsejéről. Lehetőleg erős fénynél jól értelmezhető kép kellene. Az érdekelne milyen porszűrő megoldása van, az is elég lehet ha körbeírja szavakkal valaki.

Nagyon szépen köszönöm előre is!

Üdv.: pmheros

nem vagyok tökéletes

(#1042) Nemgézaa válasza holozis_HUN (#1016) üzenetére


Nemgézaa
csendes tag

Megtetszett, megvettem és most bosszankodhatok a hibák miatt... :((

Egyébként a van külön MTK chipsetes topik is?

....illetve ezek a hibák proci függőek? A Snapdragonos verziónál nem is fordulhanak elő?

(#1043) Zotya21 válasza Nemgézaa (#1042) üzenetére


Zotya21
senior tag

nekem a gyári rommal néha azt felejtette egy hogy bekapcsoltam rajt a fejlesztői menüt

frissítés után elmúlt

amúgy ittttttttt lett volna ehez is rom csere vagy újrarakási lehetőség

a felső stabil rom az android 6.0 az alsó fejlesztői az 7.0

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#1044) Bence199804


Bence199804
kezdő

Android 7.0 át szerintetek kapunk a. Note 4x re magyarul? Már mint hogy a telefon frissítse magát? Vagy manuálisan kell majd feltenni?

(#1045) helixP válasza Bence199804 (#1044) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, mivel a Dev. Romokon már hetesen vannak, és automatikusan frissülnek.

[ Szerkesztve ]

(#1046) Zotya21 válasza Bence199804 (#1044) üzenetére


Zotya21
senior tag

nekem fent van, minden pénteken frissül általában
eddig semmi bajom vele hiába béta

https://500px.com/slayer_art

(#1047) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jelentem én is beléptem a tulajok sorába egy zöld snapis 4X-szel. Még nem döntöttem el, hogy ezt tartom meg, vagy a ZUK Z2-t, de egyelőre nagyon tetszik a cucc. <3 RGB LED, meg meglepett a magyar nyelvű hivatalos, stabil ROM is. Durva, hogy 10-15 percnyi benchmarkolás után még csak langyosnak se mondható a hátlap.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1048) SityiSXT válasza Csapoati (#1047) üzenetére


SityiSXT
őstag

Üdv itt! :D

(#1049) holozis_HUN válasza Csapoati (#1047) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Azért a ZUK Z2 tavalyi csúcs vassal sem rossz ajánlat! Bár kicsi aksi, jóval kevesebb ideig bírná... Hát, nehéz kérdés :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1050) Fr@nkieWilde válasza Csapoati (#1047) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Zuk Z2-ről váltottam Note 4X-re. Ég és föld a különbség a Note 4X javára. Elsőre is ezt kellett volna vennem.
A Z2 használhatatlan telefon erős hardverrel, ez gyengébb hardver, de felhasználóbarátabb/használhatóbb telefon.

Marad pár vadonat új cuccom a Z2-s projektemből, ha mégis azt tartanád meg és kellene valami. (OTG átalakító, kábelek, tok, fólia, carbon fólia)

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.