Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) helixP válasza holozis_HUN (#700) üzenetére


helixP
nagyúr

És a Hangouts is ha lokációt osztanál meg és a keep is, ha helyhez kötött emlékeztetőt állítanál. :(

(#702) *Mukeey* válasza holozis_HUN (#699) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam pont a fps ami nem annyira jó.Mi Max-on sokkal pontosabb,azonnal felold,itt van,hogy 3-4szer hozzá kell èrnem.Másnál is csinálja ezt?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#703) holozis_HUN válasza *Mukeey* (#702) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Előfordul, igen

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#704) helixP válasza *Mukeey* (#702) üzenetére


helixP
nagyúr

Nálam hajszál pontos és baromi gyors. A legtöbb külföldi teszt kiemeli az átlag feletti ujjlenyomat olvasót.

(#705) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Na induljunk neki a napnak 33%-kal, délután 5-kor érek haza :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#706) *Mukeey* válasza holozis_HUN (#705) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem ez az első okostelóm,amivel nekiindulok a napnak,ha 50% körül áll.Eszmèletlen az akkuja.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#707) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Melyik a legfrisebb, stable MIUI rom?

Valszeg ma meglesz a bootloader nyitás, és akkor már fel is pakolnám a legfrisebb MIUI-t. Van prerooted verzió egyébként?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#708) Rawulf válasza holozis_HUN (#707) üzenetére


Rawulf
őstag

van már 8.2.5.0 is, ha a global stabil-ra gondolsz... xiaomi.eu-ból még nincs stabil (gondolom megvárják, hogy legyen végre egy normális 8.2-es)

Én majd a xiaomi.eu e heti 7.5.11 romját teszem fel az egyik Redmi Note 4X-re.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#709) holozis_HUN válasza Rawulf (#708) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Teljesen stabil verziót szeretnék.

A gyüjtemémyedben benne van minden, ami a roothoz kell?

Van bennük gapps?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#710) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Amúgy a V8.2.4 volt a bugos rom, amit visszahívtak? Vagy melyik? Melyiket érdemes feltenni?

Olyan verzió kell, amiben van magyar nyelv is.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#711) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#710) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na jó, mostmár kezdem rosszul érezni magam, megimt én írok :B

Találtam ilyet: CameraNextMod, így megcsinálva elvileg működnie kell lesz 60fps, stabilizáció, stb, állat! Amint meglesz rootolva tesztelem :B
Youtube

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#712) *Mukeey* válasza holozis_HUN (#710) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Dobj fel egy developert.A mai pl. nálam teljesen hibamentes.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#713) Rawulf válasza holozis_HUN (#709) üzenetére


Rawulf
őstag

Előző héten nem frissítettem még.
A nyitáshoz és rootoláshoz mindent letöltöttem, igen.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#714) holozis_HUN válasza *Mukeey* (#712) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A developer már Nougat, nem?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#715) Rawulf válasza holozis_HUN (#714) üzenetére


Rawulf
őstag

A fájl nevében láthatod az android verziószámát is, közvetlenül a .ZIP kiterjesztés előtt.
A Xiaomi.eu 7.5.11 Android7-es romja kb. pár óra múlva lejön nekem, aztán holnapra már lehet fenn lesz MEGA-n is.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#716) holozis_HUN válasza Rawulf (#715) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Az EU-s verzióban ja jól tudom van magyar nyelv igaz?

Ezt a verziót lehet rootolni?

Inkább stabilt raknék fel, még egyenlőre több mod van Marshmallowhoz mint nougathoz, ezért inkább nek váltanék feljebb.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#717) Rawulf válasza holozis_HUN (#716) üzenetére


Rawulf
őstag

TWRP-vel fel tudod tenni a SUPERSU-t könnyedén és akkor szépen rootolva lesz.
Na lejöttek a frissebb rom-ok. Elkezdem feltölteni MEGA-ra.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#718) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Valaki használja a telót Dual Sim kártyával?

Mennyivel merül jobban?

Gondoltam belépni egy flottába, ott korlátlan mobilnetre befizetni (de asszem azzal a kártyával nem lehet telefonálni) és egy másik kártya, amivel lehet telefonálni.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#719) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Miért akad meg a bootloader nyitás a Verifying device menüpontban 50%-nál? Mi a baj??

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#720) ollie válasza holozis_HUN (#719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A telefonon beléptél a Mi accountba? Engedélyezted a telefonon a nyitást a developer menüben? Mekaptad az engedélyt a nyitásra?

***

(#721) holozis_HUN válasza ollie (#720) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Megvan, a probléma az volt, hogy nem volt felrakva a driver :B

Már a twrp és a root is megvan, telefon bekapcsolt, pozitív :D

Ha egy full tiszta install-t csinálok (wipe internal storage, system, data, cache dalvik cache) akkor gondolom a twrp még nem tűnik el, sem a nyitott bootloader.

Mert Sony-n, amikor újrahúztam a telót teljesen mindent letöröltem (a fent felsoroltakat) és rátettem az előre rootolt romot + pár kis modot. TWRP meg minden maradt, csak olyan, mintha teljesen friss rendszert tettem volna fel.

Gondolom ez itt is működik, annyi kivétellel, hogy utána még telepíteni kell a SuperSU-t.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#722) Rawulf


Rawulf
őstag

Na, mindkét global 7.5.11 developer (recovery és fastboot) firmware áttükrözve MEGA-ra.
Vasárnap délutánra ezek várhatóak még:
global 8.2.5.0 stabil béta recovery-s firmware, de még nincs fastboot-os verzió belőle.
xiaomi.eu 7.5.11 heti firmware recovery (TWRP-hez)
tools-ba beteszem majd a végén még a legfrissebb MiUnlocker-t is.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#723) Rawulf válasza Rawulf (#722) üzenetére


Rawulf
őstag

na... minden fenn is van.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#724) *Mukeey* válasza Rawulf (#723) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Köszi a belefektetett munkád!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#725) Rawulf válasza *Mukeey* (#724) üzenetére


Rawulf
őstag

Mire felébredtem, már a MEGA-n volt minden, csak elfelejtettem posztolni itt, amíg az edzőteremben voltam.
A kínai csajok nagyon elvonták a figyelmemet ott. :U

"Please state the nature of the medical emergency."

(#726) holozis_HUN válasza Rawulf (#725) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nagy csöcsű, vágott szemű bigék? :Y ;] :P :P :DD :DD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#727) Rawulf válasza holozis_HUN (#726) üzenetére


Rawulf
őstag

Van mindenféle, de mivel hölgyek is olvassák a fórumot, ezért inkább nem részletezném. :)
Ebből kifolyólag azt sem, hogy a magyar, vagy a kínai nők jönnek-e be nekem jobban. ;)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#728) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

A Note 4X végül is a Note 4 Snapdragonos változata ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#729) Rawulf válasza eladogeppc (#728) üzenetére


Rawulf
őstag

Mindkettőből van Mediatek-es és Snapdragon-os is, ahogy az 563. hozzászólásban részletesen le is írtam:
https://prohardver.hu/tema/re_xiaomi_redmi_note_4x/hsz_563-563.html

"Please state the nature of the medical emergency."

(#730) eladogeppc válasza Rawulf (#729) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#731) Rawulf válasza Rawulf (#722) üzenetére


Rawulf
őstag

Na, végül kiadták hivatalosan is a 8.2.5.0. globál stabil firmware-t.

Nem tudom, hogy a bétán módosítottak-e még valamit, szóval inkább letöltöm még egyszer a recovery-s firmware-t és feltöltöm majd újra.

A fastboot-osat is töltöm már belőle.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#733) missmonroe


missmonroe
tag

Sziasztok. Van valami hétköznapi halandó számra mérhetp/érthető különbség a note 4x és a note4 között? Menniyre tepsi telefon élőben? Eredetileg a sima redmi 4x-et néztem ki, de visszadobták a rendelésem, hogy elfogyott, úgyhogy szemezek a noteokkal:)

előre is köszi!

(#734) Rawulf válasza missmonroe (#733) üzenetére


Rawulf
őstag

A hongkongi információim alapján tegnap még poros nyoma sem volt a Redmi 4X B20-as verziójának, de mától elméletileg ismét rendelhető (két helyről is jelezték), azaz 1-2 héten belül meg kellene jelennie a webshopokban, akik foglalkoznak vele. Elméletileg legalább 20USD-vel olcsóbbnak kell lennie, mint a Note 4X B20.
A Note 4X-ről már egyszer linkeltem itt egy általam készített youtube videót, ha esetleg lemaradtál róla.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#735) alexw801 válasza Rawulf (#731) üzenetére


alexw801
senior tag

Tegnap jött a 2016102 modell, Banggoodtól kis kerülővel.
Felajánlotta OTA a frissítést erre, meg is történt.
Lehet átköltözni a telóra.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#736) alexw801 válasza *Mukeey* (#638) üzenetére


alexw801
senior tag

Ez nem egy nagyon jó tok!!!
Modell: 2016102
A nagy lyukak és a vaku lyuk el vannak tolódva kissé. A felső élen egy nagy lyuk eltolódva, egy kis lyuk hiányzik. Na jó, van nekem bőr lyukasztóm, de ez így nem az igazi.
A védőüveg, amit szintén tőlük vettem, rossz helyen van lyukasztva, az illesztő folyadék (kis műa. tartályban) kifolyt, eltűnt.
Nem javaslom venni!

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#737) holozis_HUN válasza alexw801 (#736) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Tuti eredetit vettél?

Már kíváncsian várom ezt a tokot :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#738) ollie válasza alexw801 (#736) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, ez az MTK-s Redmi Note 4-hez való. Nekem is megjött pár napja, és nem jó Snapdragonos Note 4-re.

***

(#739) *Mukeey* válasza alexw801 (#736) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hmm sajnálom,rosszat küldhettek,mert az enyèm tökèletes.Am nekem is jött mtk-s note4-hez való egy másik eladótól,itt porosodik a polcon.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#740) alexw801 válasza *Mukeey* (#739) üzenetére


alexw801
senior tag

Csak ez a porosodás 8,5 dollárban került.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#741) *Mukeey* válasza alexw801 (#740) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Akkor valami mást rendeltèl,mert èn alapba max 3$ig nèzegetem a tokokat.
Ezt linkeltem,rendelèsnèl ki kell választani melyik tipushoz kell.Ha nem választottad ki,akkor persze,hogy rosszat kaptál.De mondom,kizárt,hogy 8$os tokot ajánlanèk.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#742) Chaser


Chaser
titán

gmail appot hogy lehet likvidálni?
gyárilag fenn volt és nem kell, nem szinkronizál 3g-n, sokkal régebbi verzió kellene, ami meg is van, de így nem tudom telepíteni
- tegnap világosodtam meg, hogy a note1 mikor el kezdett nem-szinkronizálni 3g-ről akkor jött az új rev. ami már gondos volt ( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#743) *Mukeey* válasza *Mukeey* (#741) üzenetére


*Mukeey*
addikt


Így nèz ki ez a Cafele tok.Van belőle Mtk-s Note4-hez való is.
Ès ezt a 3 tokot rendeltem,láthatod,hogy Note4X-hez kerestem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#744) porse válasza *Mukeey* (#743) üzenetére


porse
senior tag

Nekem is megjött ez a cafele. Jól néz ki de kb ennyi. A fogása csuszosabb mint a nillkin é, meg nekem túl lágynak tűnik, olyan könnyen alá tudok nyúlni a szélén. De vékonyabb is jóval mint a nillkin.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#745) Rawulf


Rawulf
őstag

Megjelent a 8.2.7.0 (mido) stabil béta nem publikus firmware. Ha minden jól megy, akkor holnap már fenn lesz a MEGA-s tárhelyemen.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#746) alexw801 válasza *Mukeey* (#741) üzenetére


alexw801
senior tag

Jó, csak 7,5 dollár, az üveggel együtt.
De ma ezt írták:
dear friend,
do your phone type is note 4 global version?
if yes, We just got the inform recently,
that the Redmi NOTE 4 global version is NOTE 4XChina version
We made a mistake before, the note 4 we sold is China version
we'd like to resend you the right one
how do you think please?
Elfogadom, várom a küldést.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#747) *Mukeey* válasza alexw801 (#746) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Látod ők hibáztak,te meg leszedted a fejem😂😂😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#748) alexw801 válasza *Mukeey* (#747) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem szándékosan.
Fejlődik a dolog:

thank you Dear friend,I will give you a new tracking number as soon as possible.

Dear Seller,
Your efforts are highly appreciated.
Best regards,
Sandor :C

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#749) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Gondoltam beteszem ide is, hátha valakinek jól jön, aki a B20 topikot nem olvassa.

Megjött egy full cover tempered glass.

Rendeltem sima Note 4-re is, meg Note 4X-re is.

Persze a Note 4X a jó, mivel a Note 4-en a led jobb oldalon van, nekünk ügye bal.

A Note 4-re való darabokban jött, maga a csomagolás is sérült volt, szerencsére a másik megúszta (az, ami kellett)... Ilyen a magyar posta, a kemény műanyag dobozt belepaszírozta a postaládába...

Maga az üveg, amit vettem eléggé silány minőségű, ami össze volt törve arról váltak le az üvegdarabok, még a gyári üveg is, amit adtak hozzá, jobb minőségű volt, mivel direkt eltörtem és a szilánkok felragadtak rá.... Amit vettem az olyan 400 forintos szutyok, szóval minőségileg fos, de addig jó lesz, míg egy 1500-as fóliát rendelek, az már csak jobb lesz.

Maga a kivágások stb teljesen jók, én úgy raktam fel, hogy bekapcsoltam a képernyőt + töltőre dugtam, így láttam alul a világító gombokat és a ledet is. Szépen ráillesztettem, majd én fogtam az üveget pontosan (a hátsó kis fóliát, ami a ragasztózott réteget védte nem szedtem le) majd húgom fogott 2 cellux darabot és szépen az egyik felét az üvegre tette, a másikat a telefon hátuljára, így elég csak ráhajtani a képernyőre, sokkal pontosabb lesz. És ide nagyon kell a pontosság.

Visszahajtottam a fóliát, leszedtem a kis védőfóliát róla, majd a képernyőt megint áttöröltem, és a telefonra visszahajtottam. Amikor már ráment kicsit lehetett még csúsztatni (gondolom ez is a rossz minőség miatt van) de így legalább még pontosabban be tudtam igazítani.

Maga a képernyőrésze kicsit szürkésebb lett, illetve tele van apró pontokkal, amik fény hatására enyhén csillognak (szintén az üvegfólián van ez a cucc, tényleg szar minőség). A bal tetejénél kicsit megnyomtam az üveget tok felhelyezésnél, és berepedt, remélem nem fog letörni.

Vegyes tapasztalatok: Maga a felhelyezés ezzel a módszerrel egyszerű, bár a pontosság miatt érdemes 2 embernek csinálnia. Tényleg szinte 100%-osan fed, nincsenek a képernyő szélén kis légbuborékok/csíkok. Sajnos az üveg silány, így kicsit ront az összképen, de ideiglenesen jó lesz (amúgy is gariztatni kell a telót - pixelhiba) aztán lesz rajta normális. Gyakorlásnak jó volt :B

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#750) *Mukeey* válasza holozis_HUN (#749) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Raszteres,gyenge minősèg akkor.Ezek "olajosodnak" is,egy idő után foltos lesz alatta.

Üvegből csak márkásat szabad,Nillkin ès társai,azok beválltak nálam.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.