Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Dapro


Dapro
senior tag

android 7 lesz erre a telóra?
kaptam egy frissitest V8.1.12.0.MCFCNDI re és most már 8,2,3,0 MCFCNDL (az utsó betű változott)
remélem hamarosan engedélyezik a nyitást mert global stable kéne :(

[ Szerkesztve ]

(#202) tibcsi0407 válasza Dapro (#201) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tesztet olvastad? :)

https://utdetailing.hu/

(#203) Graphics válasza Dapro (#201) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mihez kell nyitás? DEVre felmegy a Stabil nem?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#204) tibcsi0407 válasza Graphics (#203) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Global dev-hez kell nyitás a China Stable-re. De Global Stable-re is. A kolléga SPEmall-ról vette a készüléket.

https://utdetailing.hu/

(#205) ThorsHUN válasza tibcsi0407 (#204) üzenetére


ThorsHUN
őstag

A spemallrol nem globallal szallitjak, ha bepipalod a multilanguage-et?

Asszem bele kell assam magam ebbe a dologba eddig nem volt szuksegem ra de ugy latszik lesz :)

(#206) tibcsi0407 válasza ThorsHUN (#205) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Elvileg azzal. Tőlem megkapták a Global ROM-ot. :)

https://utdetailing.hu/

(#207) Dapro válasza tibcsi0407 (#202) üzenetére


Dapro
senior tag

Ja azt látom h miui 8 alatt android 7et mutat a képen de nekem 8.2 miui van és android 6.0.1 akkor maga az android nem frissül? vagy ez nem tudom, hogy működik.
Amúgy igen china stable van rajta és bl nyitast várom, hogy global stablet rakhassak rá.

(#208) tibcsi0407 válasza Dapro (#207) üzenetére


tibcsi0407
félisten

BL nyitás után rakhatsz rá egyből Global DEV MIUI-t. Abból már van Nougat alapú is.

https://utdetailing.hu/

(#209) Dapro válasza tibcsi0407 (#208) üzenetére


Dapro
senior tag

A dev miért jobb mint a stable?

(#210) tibcsi0407 válasza Dapro (#209) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Gyakrabban frissül, a legtöbb funkciót jóval a stable előtt megkapja. A közhiedelemmel ellentétben alkalmas a napi használatra, sőt talán nagyobb figyelemmel kísérik a fejlesztők, mint a stable verziót.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#211) ollie válasza Dapro (#207) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az android verzió nem függ összes a MIUI verzióval, vagyis lehet MIUI 8 alatt 6-os, 7-es, de akár 5-ös android is. Sőt, általában egy adott készüléken nem szokta a Xiaomi frissíteni az android verziót, hacsak nem csúcskategóriáról van szó (legalábbis ritkán), de a MIUI frissül újabbra.

***

(#212) vadkörte válasza ollie (#211) üzenetére


vadkörte
addikt

Így van. A Redmi 1S-emen is MIUI 8.1 van (Xiaomi.eu-s ROM-mal) és mégis 4.4.4-es a főverzió.

Hamarosan telefonvásárlás elé nézek. Hamarabb, mint terveztem. :( A márka az eldöntetett. Xiaomi. :)
A típus még kérdéses. Szemezek a Redmi PRO-val is, de fázok az árától...
A másik ez a Note 4 (X) lenne. Egy Huawei Ascend G700-at fog váltani az utód. Bár vidéken élek, de a B20 frekvenciasáv hiányától nem esnék kétségbe, telefonon a 3G-vel is elvagyok. A fekete/fekete 3/32GB-os verzió megindította a nyálelválasztásom. Szerintetek lehet majd valamikor itthon is kapni? Nem probléma a kínai rendelés sem, a G700 is onnan jött, de jobban szeretném, ha itthon tudnám megvenni.

Üdv. V. Körte

(#213) *Mukeey* válasza vadkörte (#212) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Itthon egyenlőre èn "hivatalosan" nem láttam mèg,de Spemall már ad hazai garanciát,èrdemes onnan rendelni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#214) Dapro


Dapro
senior tag

Na megjött az sms akkor global dev lesz.

"A fekete/fekete 3/32GB-os verzió megindította a nyálelválasztásom" nekem is az van nagyon jól néz ki, kár h a tempered glass nem jó rá amit küldtek :/ de amíg nem szerzek jobbat muszaj.

[ Szerkesztve ]

(#215) Dapro válasza Dapro (#214) üzenetére


Dapro
senior tag

megáll 50% on az mi unlock úgy hogy várnom kell úgy olvasom. :W

(#216) tibcsi0407 válasza Dapro (#214) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Napközben linkelem majd Neked a 7-es dev-et.

https://utdetailing.hu/

(#217) ollie válasza Dapro (#215) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt olvastam az XDA-n erről az 50%-os megállásról:

YOUR ACCOUNT NICKNAME AND NAME WHILE APPLYING UNLOCK SHOULD MATCH. It is a reason for that 50% stuck error.)

És még:

the only one rule is to be logged with your right account with/using phone number in device AND in unlock tool

[ Szerkesztve ]

***

(#218) helixP


helixP
nagyúr

Az mennyit befolyásol unlock app használatán / Rom felrakáson, hogy MTK-s, vagy Snapis a készülék?

Tempered glass-t ki milyet használ?

Előre is köszi.

(#219) tibcsi0407 válasza helixP (#218) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tök mindegy, minden Xiaomi nyitásánál ugyanaz a folyamat.

https://utdetailing.hu/

(#220) Dapro válasza ollie (#217) üzenetére


Dapro
senior tag

Gyakorlatilag már mindent megpróbáltam (az összes leírást a fórumon elolvastam) de sok helyen azt írják leginkább hogy várni kell pár napot (5-7)
Sok embernek a Windows driverekkel volt a gondja azért nem ismeri fel, de azt is próbáltam. Meg hogy dev rom alatt próbáljuk a bl nyitást de hogy tudok fwltenni dev romot ha nincs nyitva bl... Gondolom van más út is de jó lenne nem brickelni a telot.

[ Szerkesztve ]

(#221) ollie válasza Dapro (#220) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell nyitott BL a dev romhoz.

***

(#222) tibcsi0407 válasza ollie (#221) üzenetére


tibcsi0407
félisten

China-ról Global-ra kellett nekem nyitni.

https://utdetailing.hu/

(#223) Dapro válasza ollie (#221) üzenetére


Dapro
senior tag

Updater tuti nem engedi mert azt irja legfrissebb van. Mindegy igazabol nem eletbe vágó szoval raer par napot aztan ujra probalom. Koszi a tippeket

(#224) ollie válasza Dapro (#223) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert ha váltasz stable-dev - vagy akár a china-global - vonalon, a Mi Flash-t kell használnod.

***

(#225) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok,

jól látom, hogy Honorbuy kívül nem nagyon van lehetőség normális rendelésre?
Írtam egy érdeklődést a Xiaomi.hu-ra meg az eustock-re, várom az Ő válaszukat, azért a magyar gari nem lenne rosz.
Ha valaki tud esetleg más "normállis" forrást, azt megoszthatná akkár privátban is, bár biztos van több érdeklődő, most hogy a 3s-már kifutóban van...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#226) ollie válasza Egonyolc (#225) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az eustock-on hamarosan kapható lesz (talán jövő héten).

Hoppá, azt hittem másik topikban vagyok (Redmi 4A).

[ Szerkesztve ]

***

(#227) vadkörte válasza Egonyolc (#225) üzenetére


vadkörte
addikt

Némi zavart érzek az erőben.
Pontatlan a leírás, vagy történt egy bújtatott termékfejlesztés?

Üdv. V. Körte

(#228) vadkörte válasza ollie (#226) üzenetére


vadkörte
addikt

Kifutottam az időlimitből.

EuStock-én milyen ROM-mal árulják a sziamiaúkat? Kókányolt, vagy stock; Eu, vagy CH, dev, vagy stable? Illetve a bootloader gondolom zárt.

Üdv. V. Körte

(#229) Chaser válasza vadkörte (#227) üzenetére


Chaser
titán

az international b20-as,a másik fut 4x néven

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#230) ollie válasza vadkörte (#228) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mióta a Xiaomi beteszi a globalba a magyar nyelvet, az eustock a gyári, global stable rommal adja a mobilokat (gyakorlatilag nem nyúl hozzá).

***

(#231) Egonyolc válasza ollie (#230) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

nekem is az a válsz jött, hogy kb egy hét az Eustock, a Xiaomi.hu-ról pedig, hogy megrendelték, és várják a visszaigazolást.

(#227) vadkörte

Igen a globál az amit én nézek, csak ugye a normál Note4 az a 10-es helios, még kb ez a fórum az ami a legközeleb áll, amíg nincs sajátja.
A Xiaomi meg &@{Đ meg, hogy nem tud valami normális elnevezést bevezetni. Mondjuk "Piaconként" (Kina/India) biztos át van ez gondolva, de nekünk Mo-ról ez így elég kusza...

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#232) tibcsi0407 válasza Egonyolc (#231) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Xiaomi sunyiban próbál meg betörni az EU piacokra, anélkül, hogy egy vasat is költene reklámra, vagy szervizhálózatra. Ezért nem is igazán érdekli őket a nevezéktan. Úgy is veszik az emberek.

https://utdetailing.hu/

(#233) vadkörte válasza Egonyolc (#231) üzenetére


vadkörte
addikt

Igen, ezt benéztem én is. Nem tűnt fel, hogy nincs "X" a 4 után. :(((

Kérdés, hogy a Note 4 Internatopnal - ez nem az indiai verzió? - mennyire lesz használható itthon, van/elesz-e ROM hozzá, vagy régióspecifikus? Nekem a mókolatlan kínai stable is megfelelne, csak a magyar nyelv legyen benne, használni akarom, nem mókolni. Lesz-e normális frissítése? Honorby mennyire megbízható? Milyenek a díjai? (Ha jól értelmeztem jelenleg a global ~235$-ért jönne EU Wh-ból, ez annyira nem rossz, cirka 66E.)

Üdv. V. Körte

(#234) helixP válasza vadkörte (#233) üzenetére


helixP
nagyúr

már én sem tudom követni, hogy mit hogy hívnak, de Internationalnek eladott, Snapis, B20-at tudó 3/32-es Note 4-em van, 6.0.1 alapú, Global Stabil MIUI 8.1.15.0.
Honorbuyról jött, EU-raktár, 188 +35$ volt és két nap alatt itt volt.

[ Szerkesztve ]

(#235) vadkörte válasza helixP (#234) üzenetére


vadkörte
addikt

:R
Akkor jól értelmeztem, hogy most 199$ + 35$ és EU-raktár.
Jó ár, és nincs tréfarépa, a gari miatt nem aggódok, a most eladósorba lépő szintén inChina Huawei G700-am is hiba nélkül ment az elmúlt 3 évben. Csak most a kocsira is kell költeni :W . Remélem május körül nem lesz +50%-kal drágább...

OFF vége, mert még kiszór a modi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#236) Chaser válasza vadkörte (#235) üzenetére


Chaser
titán

a gari azért nem úgy működik, hogy levonsz 1 db teljesen más gyártó termékéből statisztikát ( :
ha vettél volna abból a telóból ezret, még az is csak egy kis mikro alap lenne
gariztattam már fél millás prémium notebookot, újan is
emlegették itt a samu s7 edge-t, olvasgattam utána, az is tud hullani, osztán' elég premium szegmens
ez ma már így működik ki kell fogni, neked lehet 3 évig megy bármi gond nélkül, uo. típus meg ismerősödnél két hét alatt meghal, nincs összefüggés
ennyiért én megvárnám az eustockot, talán még olcsóbb is lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#237) ollie válasza vadkörte (#233) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kínai romban tudtommal csak kínai, meg angol nyelv van.

***

(#238) ThorsHUN válasza helixP (#234) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Szia! A tieden az also felso sav muanyag vagy full fem az egesz?

(#239) tibcsi0407 válasza ThorsHUN (#238) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Műanyag mindegyiknél.

https://utdetailing.hu/

(#240) helixP válasza ThorsHUN (#238) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, műanyag. Mondjuk oly mindegy a tokban...

(#241) vadkörte válasza Chaser (#236) üzenetére


vadkörte
addikt

Sikerült félreértened a hsz lényegét. :D
Arra vonatkozott, hogy nem vagyok a "Jajj Kínából nem veszek semmit, mert mi van, ha garanciáztatni kell" csoport tagja. Ergo, nem fázok a külföldi vásárlásoktól.
Volt kolléga frissen kibontott iP 4-et küldött vissza cserére, mert nem működött a rádió része. Se a WiFi, se a telefon. Mégsem vont le senki messzemenő következtetéseket. :)

Mint mondtam, nem holnap akarok vásárolni. A tarcsi Redmi 1S meg szépen teljesít mindennapos telefonnak is. Talán május körül válik esedékessé a vétel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#242) Dapro


Dapro
senior tag

huh nagyon kemény a teló battery time most 2nap 2óra, hazajöttem MOra utazás előtti nap töltöttem most van 30% on, volt benne messenger, messenger video chat, kb fél óra gaming, skype video chat, all time wifi+bt on, filmnézés 1 óra min, fotózgatás szóval average use. elég jó. :K china stable rom még mindig. de várom már, hogy rakhassam globalt rá

(#243) ollie válasza Dapro (#242) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyi a SoT?

***

(#244) Chaser válasza vadkörte (#241) üzenetére


Chaser
titán

így ok:) lehet nálam is az lesz a vége, kéne már valami, mióta összetört a note1 kijelzője hiányérzetem van:d

Dapro sot engem is érdekelne

nem legegyszerűbb azt úgy mérni, hogy ne felhasználói szokástól függjön, valami 720p-s mkv full fényerőn, és abból már lehet következtetni sok mindenre

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#245) tibcsi0407 válasza Chaser (#244) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ott a Pcmark Work battery, attól pontosabb összehasonlítást nem lehet produkálni.

https://utdetailing.hu/

(#246) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Itt 1:50-nel amikor radugja a toltot, mi a turo az a feny ami felgyullad?
Olyan mintha a kijelzo latszodna at...

(#247) helixP válasza ThorsHUN (#246) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem pont úgy esik rá a fény a mart készülékházra, hogy becsillan. 1:53-nál ki is takarja a csóka keze. De tényleg úgy néz ki, mintha bentről világítana.

[ Szerkesztve ]

(#248) tibcsi0407 válasza ThorsHUN (#246) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mármint a díszcsíkon visszatükröződő fény?

https://utdetailing.hu/

(#249) ThorsHUN válasza helixP (#247) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Mar megijedtem :)

(#250) Dapro


Dapro
senior tag

6 óra most a sot.
miui optimizationt kikapcsolta valaki? azt olvastam jó ha ki van kapcsolva.
viszont a battery optimizationt nem merem kikapcsolni mert így is sokszor nem kapom meg pl a messenger üzeneteket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.