Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) tibcsi0407 válasza Chaser (#400) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Na én pl csak BT-n, mert nem jó, ha a súlyzóba beakad a kábel. :)

https://utdetailing.hu/

(#402) Chaser válasza tibcsi0407 (#401) üzenetére


Chaser
titán

edzés közben én soha, nem jó ha nem hallom, hogy rám akarna szakadni valami - volt már rá péda :d -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#403) holozis_HUN válasza tibcsi0407 (#401) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Zene minőségétől függ, hogy kell-e 4.2 vagy elég a 4.1 is. Nyilván FLAC zenéhez elkellhet egy 4.2, de az is általában olyan 1mb/s. Legalábbis ami nekem van FLAC számokból. a Zenéim nagy része, amit szeretek sajnos nem található meg flac formátumban, marad a 320 kbps MP3. Ehhez bármelyik bluetooth elég kell, hogy legyen szvsz. Mindenkinek ell kell dönteni, hogy mi a fontosabb: B20 avagy 4.2 bluetooth. nekem előbbi, mivel falun lakok és naponta buszozok.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#404) tibcsi0407 válasza Chaser (#402) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Rám nem szakad semmi. Nekem az a jó, ha nem hallom a sok önjelölt edzőt magam körül. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#405) ToniSoprano válasza holozis_HUN (#381) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem is ez a lényeg, inkább hogy wifin volt folyamatosan, a wifi sokkal kevesebbet fogyaszt mint a 4G (főleg mozgásban), ha wifi megy a mobilhálózat csak standby-ban van. De így is elég jó eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#406) helixP


helixP
nagyúr

A tudomány jelenlegi állása szerint van olyan Nougat alapu MIUI, amit fel lehet tolni TWRP-ből?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#407) Rawulf válasza helixP (#406) üzenetére


Rawulf
őstag

Még teljesen kiforrott stabil 6-os android sincs.
Szerintem egyenlőre korai 7-est keresgélni hozzá.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#408) Chaser válasza tibcsi0407 (#404) üzenetére


Chaser
titán

túlzás nélkül mondom, egyszer mm-eken múlt az életem, állványos rudas hátgépnél leszakadt a rúd, rajta 60kg súllyal, ha nem hallom meg és a tizenkettedik érzékem nem jelez lazán kettétöri a gerincem - sokak bánatára nem így történt ( : -, azelőtt sem edzettem fülessel, azóta meg főleg nem
futásnál, biciklizésnél sem, annyira tompítja a hallást hogy nem ér annyit, futásnál max pályán
van most jó xiaomi füles? azt is vennék a csodafonhoz, amit tavaly vetem nyilván behalt - to do listre - jóü lenne gariztatni ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#409) tibcsi0407 válasza Chaser (#408) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ejj, ezért kell jó terembe járni. :D (Cutler)
Xiaomi-ból piston hybrid?

https://utdetailing.hu/

(#410) helixP válasza Rawulf (#407) üzenetére


helixP
nagyúr

Stabil 6-os nincs? Nem azzal jött ki a Note 4? És már 7-esből is van Dev. Csak én TWRP-zni szeretnék.

(#411) Rawulf válasza helixP (#410) üzenetére


Rawulf
őstag

A "kiforrott" szót ne hagyd le előtte. Nem véletlenül adták ki a 8.2.4.0 romot, bár hivatalosan béta stabil "csak", mivel nem mindenkinek jelenik meg az updater-ben és a Google Play nem kapott tanúsítványt.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#412) Chaser válasza tibcsi0407 (#409) üzenetére


Chaser
titán

itt nincs olyan, de akkor még biztos nem volt:d
sztem az van most is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#413) Rawulf válasza Chaser (#412) üzenetére


Rawulf
őstag

Kijött a global 7.4.13. developer rom, illetve most már széles körben is elérhető a global 8.2.4.0 stabil rom is.
Mindkettőből található fastboot-os is.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#414) Chaser válasza Rawulf (#413) üzenetére


Chaser
titán

ennek örülök, azt nem tudom mi, de biztos jó
engem nem érdekel, működjön minden meg legyen stabil ( :
annyiszor kelljen rá romot tenni mint a note1-re - 1x - és működjön utána 2,5 évig azzal és elégedett leszek ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#415) Rawulf válasza Chaser (#414) üzenetére


Rawulf
őstag

Találtam egy komolyabb bug-ot. Le is adtam az en.miui.com oldalon.
Az 5Ghz wifi-vel van probléma.
Adott két különböző router. Ha régiónak Magyarországot választom ki, akkor csak a 2.4Ghz wifi működik és csupán a gyári reset segít. Példának okáért a hongkongi régiót választva rendben megy az 5Ghz wifi.
A nagyobbik probléma, hogy gyári reset nélkül a régió váltás sem segít a dolgon.
Természetesen ez nem nyelvi probléma. Tök mindegy, hogy angol vagy magyar nyelvet választok ki.
4db B20-as Redmi Note 4X telefonnal próbáltam ki. Mind a négynél ugyanez a gond.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#416) *Mukeey* válasza Rawulf (#415) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Akkor nem rakom ezt fel....play áruházas bug benne van mèg?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#417) Rawulf válasza *Mukeey* (#416) üzenetére


Rawulf
őstag

Milyen bugra gondolsz?
Csak, hogy tudjam milyen bugot kellene látnom, mivel egyedül ennél a 8.2.4.0-nál léptem be a google play-be.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#418) tibcsi0407 válasza Rawulf (#417) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Volt egy waiting for wifi issue a global 7.0 dev verzióban. Mi5-nél javították, szerintem itt is.

https://utdetailing.hu/

(#419) *Mukeey* válasza Rawulf (#417) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igy van,utolsó developerben is benne van,nem is volt 3 hètig frissitès se note4x-re se Mi Max-ra.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#420) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Csak ennyit ír ki ès nem tölt le semmit...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#421) Rawulf válasza *Mukeey* (#420) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem tudom mennyire számít, hogy vpn-en keresztül csinálom, ahol a google van megadva DNS szervernek, de működik a google play a 8.2.4.0 stabil-ban.
Fura, hogy eddig bétaként emlegették a 8.2.4.0 stabilt, de ezek szerint most már nem béta, mivel nem változtattak a rom-on, mielőtt véglegesítették.
7.0.17.H-all [0] verziót látok a Google Play settings-ben.

Hol tudom ellenőrizni, hogy a Google Play megkapta-e a tanúsítványt (certified)?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#422) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Felraktam a heti betat,javitották benne a play áruházas dolgot!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#423) holozis_HUN válasza *Mukeey* (#422) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Erről jut eszembe: root és xposed mellett is kapunk frissítéseket OTA-n keresztül?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#424) *Mukeey* válasza holozis_HUN (#423) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Èn ugy tudom,hogy nem.Twrp mellett biztos,hogy nem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#425) Rawulf


Rawulf
őstag

Feltettem MEGA-ra mindkét új firmware recovery-s és fastboot-os verzióját is.
Az előbbiek a zip-es állományok.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#426) holozis_HUN válasza Rawulf (#425) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Egy baj van vele, napi limit 760 mb van mennyi, mint adatforgalom... (mármint MEGA-n) ha nincs premium accountod... Legalábbis pár napja ezzel szívtam be, amikor ROM-ot akartam leszedni Z3-ra MEGA-ról...

Viszont ha jól látom most nincs ilyen, leszedtem 800 mb-ot és nem állította meg... Pár napja 760mb körül leállította, hogy majd folytassam...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#427) Rawulf válasza holozis_HUN (#426) üzenetére


Rawulf
őstag

Inkább az a jellemző, hogy nagyobb adatmennyiséghez nem fogják majd engedi a böngészős letöltést, hanem a programjukat kell használni. Egyébként gyorsabb is a MEGAsync használata. Baidu-nál és Yadi-nál ugyanez a szituáció...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#428) helixP válasza Rawulf (#427) üzenetére


helixP
nagyúr

Persze, én még mindegyikhez használjak saját appot...

Köszi, hogy feltetted! :R
Én most Nougat alapú ressurection-nel próbálkozom. Szinte hibátlan, de a kamerát nagyon elbaszták benne. No HDR és az eredmény is siralmas.

[ Szerkesztve ]

(#429) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Global verziós redmi note 4-re (b20) jó a Nillkin tok? Mármint a kivágások, mert ugye az egyik fajta note 4-nél felül máshogy van kivágva.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#430) helixP


helixP
nagyúr

Úgy néz ki Snap-Camera HDR + Ressurection Nougatja = full manual fotó mód (mintha Camera 2 API lenne). RAW mentés, Manuál fókusz, rekeszidő 0,65 másodpercig, manual ISO megy. Meglepő.

holozis_HUN: Ha Frosted Nillkinre gondolsz, az fent lent amúgy is nyitott, szóval szerintem mindegy. Mondjuk amit most használok, az is a sima 4-re készült, és 2-mm-rel lejjebb vannak az ujjlenyomatolvasó/vaku/kamera kivágások. Nemtom általános-e ez.

[ Szerkesztve ]

(#431) holozis_HUN válasza helixP (#430) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hmmm érdekes az a kaera úgy :B

Nem, Nillkin vékony szilikon tok.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#432) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Sziasztok!
Hamarosan rendelek az Eustock-ról ilyen telefont, de teljesen belezavarodtam a tokokba.
Sima szilikonn tokot szeretnék venni hozzá. Tudnátok adni egy linket, ami biztosan passzol rá?

Előre is köszönöm!

Üdv.:
sanyirigo

Pixel 7

(#433) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Ez a tok jó Global verzióra? Nézek videókat, de sehol sem mutatják a teló tetejét...

Ahha!

Na akinek tok a kérdéses: Redmi note 4 global (snapi 625 +B20) és a Note 4x (snapi 625, no B20) ugyan az külsőre teljesen, a teteje megegyezik. Szóval GLobal Note 4 tok jó Redmi Note 4x-re.

Viszont! A Mediatekes Redmi Note 4 az már más, felül úgy van a jack - infra - mikrofon páros, hogy ez a 3 szét van szórva.
Na Redmi Note 4 global és Note 4x esetében az infra és a mikrofon közel vannak nagyon egymáshoz a jack távol.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#434) sanyirigo válasza holozis_HUN (#433) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Na most akkor ezek közül melyik passzol az Eustock-on vásárolt verzióra?:

Tok 1

Tok 2

Pixel 7

(#435) holozis_HUN válasza sanyirigo (#434) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A Tok 2, azaz a Redmi Note 4X-es. Ezt vettem ki videókból képekből, tesztekből. Global Note 4 és 4x kinézetben teljesen ugyan az (global kapható az EU Stocknál szerintem) a mediatekes sima Note 4 pedig picit másmilyen.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#436) sanyirigo válasza holozis_HUN (#435) üzenetére


sanyirigo
senior tag

:R

Pixel 7

(#437) holozis_HUN válasza sanyirigo (#436) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Már ha azt küldik biztos, volt már, hogy rendeltem Xperia Z3-ra tokot, azt írták oda, hogy D6603 (ez a modellszáma a telómnak) erre küldenek egy D6633-ra valót, ami másik verziós, és egyik kivágás hosszabb, mint ami kellene... Reméljük tuti 4X-re valót küldenek :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#438) sanyirigo válasza holozis_HUN (#437) üzenetére


sanyirigo
senior tag

majd 1 hónap múlva kiderül :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 7

(#439) Mipikk


Mipikk
újonc

Sziasztok! Egy Redmi 4X vs. Redmi Note 4X között vacilálok. A Note fél collal nagyobb és 25 euróval drágább. A pénz annyira nem érdekelne a méret viszont annál inkább (minél kisebb annál jobb alapon). Ha jól értelmeztem a leírásokat akkor a sima 4X-ben nincs háttérvilágítása a 3 "gombnak" és az értesítőled is csak fehéren világít. Ez viszont a Note-hoz húzna... Segítsetek dönteni :-) köszönöm előre is!

(#440) ollie válasza Mipikk (#439) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne vegyél 4X-et, mert nem tudja a B20-as frekvenciát. Vegyél Note 4 International verziót.

***

(#441) Rawulf válasza ollie (#440) üzenetére


Rawulf
őstag

Van B20-as Redmi Note 4X is.
A héten fogok róla írni.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#442) Máté94 válasza ollie (#440) üzenetére


Máté94
addikt

De van. :))

(#443) ollie válasza Rawulf (#441) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor mi a különbség a Note 4 International meg a Note 4X International között?

***

(#444) Máté94 válasza ollie (#443) üzenetére


Máté94
addikt

A Note 4X International az indiai piacra szánt változat. De nem hiszem, hogy tud B20-at.

(#445) helixP válasza ollie (#443) üzenetére


helixP
nagyúr

BT Modul és kisebb HW elemek, ahogy nekem tibcsi mondta. De semmi komoly. Nekem 4X-re való rom van a telefonomon és megy hibátlanul, pedig sima B20-as verzió.

Más: Aszem kimaxoltam a kamerát a Snap Camera segítségével. 1, 2, 3 Ez pedig RAW-ból.

[ Szerkesztve ]

(#446) Rawulf válasza helixP (#445) üzenetére


Rawulf
őstag

A Redmi Note 4 Qualcomm chipes és Redmi Note 4X szintén Qualcomm chipeshez ugyanaz a firmware kell, hja.

A hivatalos B20-as Redmi Note 4X telefon a Hongkongi piacra szánt verzió, viszont hongkongi adaptert adnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#447) holozis_HUN válasza helixP (#445) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Uhh ezek a fotók szerintem rosszabbak, mint gyári rommal gyári kamerával... Legalábbis amiket láttam tesztekben. Nagyon homályosak, és zajosak, ami rawból van az főleg.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#448) zse014


zse014
csendes tag

Sziasztok!
Telefon váltás előtt állok. Az Mi 5s Plus-t és a Redmi Note 4x-et néztem ki.
Az Mi 5s Plus kétszer annyiba kerül. Szerintetek megér annyit? Leginkább netezésre, Spotifyra, YouTube nézésre, fényképezésre használnám és nem szeretném naponta tölteni. Szóval olyan 2 nap alatt ~8 óra SoT-ot kéne bírjon.
Jelenleg egy Redmi Note 3 MTK-m van, ezzel minden szempontból befürödtem és ezt nem szeretném mégegyszer eljátszani.
Előre is köszönöm a segítséget!

OnePlus 6T

(#449) helixP válasza holozis_HUN (#447) üzenetére


helixP
nagyúr

Nyilván a RAW-ból szedett az csak érdekesség, még nem tanultam meg rendesen ilyeneket szerkeszteni :B .

Linkelsz párat, amihez viszonyítottad? Mert az általam csinált gyári fotóknál biztos, hogy jobbak. Lehet, hogy nem volt zaj a MIUI-nál annyi, de olyan digitális mosást, túlélesítést csinált, hogy öröm volt nézni. Pl. ennél sokkal természetesebbek. Vagy ennél, ahol elvileg tökéletes volt az idő (lombok, kerítés)

Aztán ki tudja, ízlések, pofonok.

[ Szerkesztve ]

(#450) holozis_HUN válasza helixP (#449) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Itt vannak szép fotók

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.