Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Vesti95


Vesti95
tag

Bocs ha kicsit off,

Redmi Note 4X-em van,
valaki nem tud egy eBay-es linket olyan kijelzővédő üvegről, ami "3D curved edge to edge" ?
Rendeltem párat eddig, de minddel volt gond, vagy nem 3D volt, vagy a notification led kivágás nem
a bal oldalon volt, hanem a jobbon. (Asszem a Sima 4 SD-snek van jobb oldalon amúgy)

(#602) holozis_HUN válasza Vesti95 (#601) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Itt elvileg lehet választani Note 4x-re is fóliát: [link]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#603) helixP válasza holozis_HUN (#602) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, csak az a baj, hogy vagy tényleg rá valót kapsz, vagy nem, mint én legutóbb hiába rendeltem X-re valót,sima 4-esre való jött, így most az van rajta, ami takarja az értesítési ledet és a selfie kamera 20%-át.

De épp úton van felém 2 db, két külön helyről, ha megérkeznek és akármelyik jó, szívesen megosztom a linket.

[ Szerkesztve ]

(#604) Vesti95 válasza helixP (#603) üzenetére


Vesti95
tag

https://www.aliexpress.com/item/xiaomi-redmi-note-4x-screen-protector-Bastec-HD-Clear-Full-Coverage-Automatic-Adsorption-Tempered-Glass-for/32801123663.html

Ezt találtam most, a képek alapján itt tényleg 4X-re valót kapunk ha azt válasszuk.
Szerintem rendelek kettőt, bár 3 már jön, csak azok eBay-esek és kevés reményt fűzök hozzájuk.

(#605) helixP válasza Vesti95 (#604) üzenetére


helixP
nagyúr

Képek alapján tényleg. Reméljük a csomagban is így lesz. ;) Köszi a linkeket.

Legközelebb rendesen linkelj lécci.Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#606) holozis_HUN válasza Vesti95 (#601) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Erre reagálva: Ha redmi note 4-re rendelek fóliát (valszeg mtk-s verzióra) akkor az jó lesz a snapisra is? Mert a Note 4x és snapis note 4 megegyezik külsőre (tok alapján, a kivágások a tetején) na de úgy néz ki a snapis note 4 és note 4x előlapja nem ugyan az... ISTENEM EZ A VARIÁLÁS :W :W :W

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#607) ollie válasza Vesti95 (#601) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ne reménykedj jó üvegre 2.5D-s kijelző esetén.

(#606) holozis_HUN: valószínűleg a teljesen más alaplap miatt ilyen. Az egyiket ugye az MTK, a másikat a Quallcom gyártja, és nyilván nem fognak összedolgozni, hogy ugyanoda kerüljön minden.

[ Szerkesztve ]

***

(#608) holozis_HUN válasza ollie (#607) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Van jó üveg, amit linkeltem az teljesen befedi és nem jón fel a széle. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem tudnak ugyan ilyet teljesen átlátszóban csinálni :F :F Sok 2.5D üveges telónál olyan fólia, ami teljesen fed hogy ahol keret van ott be van festve. Lásd Op3-ra is ilyen a gyári edge to edge üveg.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#609) glutamin válasza holozis_HUN (#608) üzenetére


glutamin
őstag

A széleken, ahol festett mar műanyagból van a legtöbb megoldás.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#610) Xdongo567


Xdongo567
csendes tag

Valakinek van tapasztalata pixelhibás gariztatással? Nem feltűnő, csak kíváncsiságból megnéztem appal és van néhány hibája. Giztopos rendelés.

(#611) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Sound mod

Elvileg az összes telón jó, amin 6.0+ fut. Nagyon jónak tűnik, kíváncsi vagyok mennyit javít a hangminőségen... Esetleg valaki kipróbálná, berakom ide is.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#612) ollie válasza holozis_HUN (#608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért festik a szélén, hogy ne látszódjon, hogy nem jól fekszik fel a kijelzőre. Nem lehet olyan üveget csinálni, ami teljesen jól fekszik fel hajlított kijelzőre.

***

(#613) holozis_HUN válasza ollie (#612) üzenetére


holozis_HUN
veterán

hmm...

Egyedül azt nem értem, hogy miért nem úgy csinálják meg, hogy hő alatt meghajlítják enyhén az üveget, hogy kiérjen a széléig? Nem azt mondom, hogy az egész 2.5D-s lecsapást fedje, de legalább addig, amíg el nem kezdődik a nagyon meredek lecsapás. Pl kiöntik a teló képernyőjének a pontos mását, és hő hatására rágörbítik, vagy nem tudom. Biztos meg lehetne valahogy oldani. Kipróbálom majd ezt a fóliát, amit linkeltem, bár szívem szerint inkább fólia nélkül használnám, de félek, ha leejtem széttörik a képernyő, vagy hamar karcos lesz....

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#614) ollie válasza holozis_HUN (#613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet olyan pontosan meghajlítani, hogy pont jó legyen. Illetve meg lehetne csinálni, de többe kerülne az üveg, mint az egész telefon. Ráadásul egyedi példányt kellene minden mobilra csinálni (nem típusra, hanem minden darabra, mert nem létezik 2, pontosan ugyanolyan üveg, ami nem sík)

[ Szerkesztve ]

***

(#615) helixP válasza holozis_HUN (#613) üzenetére


helixP
nagyúr

Teljesen jó a fekete szélű megoldás. Nem tudod megmondani, hogy üveg van rajta.

(#616) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Akinek van fekete international verziója (Spemall international version vagy az eustockos b20 verzi) az le tudná fotózni a tetejét? Az érdekel, hogy a mikrofon - jack - infra hogy van kivágva rajta? Elvileg ugyan úgy kell neki lennie, mint a Note 4x-nek, azaz infra - mikrofon egyben, a jack külön.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#617) tibcsi0407 válasza holozis_HUN (#616) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ugyanúgy kellene lennie, ahogy a Note 4X-en van.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#618) holozis_HUN válasza tibcsi0407 (#617) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Rendben, köszi :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#619) Chaser


Chaser
titán

Tokot honnan érdemes venni note 4re? B20as verzió ha számít, tpu tok lenne a legjobb
Fólia is jöhetne, úgy láttam az nem olyan egyszerű, gyári matt vastag vedofolia van rajta, napsütésben nem sokat látni alatta ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#620) helixP válasza Chaser (#619) üzenetére


helixP
nagyúr

4X re keresd mind a tokot mind az üveg fóliát, fekete szelűt vegyél ha biztosra mész.
Gear best, Ali, Bnagood ahol jól vannak. Akár vissza is olvashatsz a fórumban.

(Kéne az az összefoglaló)

(#621) Chaser válasza helixP (#620) üzenetére


Chaser
titán

az lesz:)
egyébként igen, jó lenne összefoglaló
részemről helyzetjelentés: a csodafon anomáliák nélkül működik, kicsit szokni kell(ett) a v8-at v5 után, meg az újabb droidot de összességében elégedett vagyok
az fpr a hogy tudtam eddig nélküle élni érzést váltotta ki ( :
majd még zenéldét akarom kipróbálni, füles nem volt kéznél az elmaradt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#622) holozis_HUN válasza Chaser (#621) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Barátnőm szintén mondta, amikor a G4-ét cserélték G5-re, hogy ő tuti nem állít be ujjlenyomatot... Mondom neki állítsd be, jó az... Rávettem, azt mondta hülye volt, hogy nem akarta és baromi hasznosnak tartja és nagyon szereti. :DDD

Én is ezt várom leginkább, tényleg nagyon tetszik. Persze előlapon szvsz jobb lenne, de jó ez így is :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#623) Chaser válasza holozis_HUN (#622) üzenetére


Chaser
titán

én nem mondtam ilyet:) azzal kezdtem
hátlapon nekem tökéletes, úgy fogom meg úgyis

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#624) holozis_HUN válasza Chaser (#623) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igen, de amikor nem, akkor hátrány. Én sokat használom úgy a telót, hogy asztalon van. Na akkor eléggé rossz az, hogy hátul van, mindig fel kell emelni.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#625) Chaser válasza holozis_HUN (#624) üzenetére


Chaser
titán

kellene egy elölre és hátulra ( : ha már választani kell, részemről inkább hátul legyen

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#626) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tudtok bármi módot arra, hogy hogyan lehetne aktiválni az aptX-et? Bluetooth füles miatt.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#627) mizoli válasza helixP (#532) üzenetére


mizoli
addikt

Szia,
Végigolvastam a topikot, és láttam, hogy RR-t használsz. :)
Milyen a Nougat RR Redmi Note 4-en? Konkrétan nincsenek random leállások, újraindulások?

Xiaomi Mi3-ról jönnék, szinte minden custom ROMot kipróbáltam, szerencsére volt bőven :D RR volt a kedvencem egészen a Nougat verzióig, onnan sajnos rosszabb lett. Áttértem a Nitrogen OS-re, ami nekem tökéletesen bevált. Talán lesz Redmi Note 4/ 4x-re is, bízom benne. MIUI nálam nem jön szóba.
(Vásárlásilag a Huawei p10 Lite van még a pakliban, eddig nem döntöttem el melyik legyen. Mindkettőnél van pro- és kontra.)

(#628) helixP válasza mizoli (#627) üzenetére


helixP
nagyúr

Szia!
Hibátlan a Rom. Ami hiányosság, gombok rezgése nincs, HDR-mód csak külső appal megy, és talán egy haszálnyival gyorsabban merül MIUI-hoz képest (de még így is megvan a két nap).
Nagyon fluid, és már már túlzásba menően testreszabható.

Volt rajta Linage is, ez szerintem jobb, van egy AOSP Extended, ami állítólag még a RR-nél is jobb, még nem próbáltam.
Meg ezeken kívül persze kismillió egyéb: Mokee, AICP, Xenon, Darkness stb., alapvetően kis különbségekkel.

[ Szerkesztve ]

(#629) mizoli válasza helixP (#628) üzenetére


mizoli
addikt

Ezt örömmel olvasom, köszönöm.

Egybevág a tapasztalatunk. LOS-t annyira nem szerettem, bár nem rossz. RR, AOSP Extended, AICP, XenonHD jó ROMok, bár nekem a Nougat- NitrogenOS volt eddig a legjobb, mint előbb írtam. Ha lesz Redmi Note 4-re is, érdemes egy próbát tenned vele.

[ Szerkesztve ]

(#630) szilvaspet válasza Chaser (#619) üzenetére


szilvaspet
tag

Ide is bedobom, ezt vettem én, 1 nap a szállítás:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#631) Rawulf


Rawulf
őstag

A MEGA-s linkemet kicsit gatyába ráztam. A régebbi rom-okat majd folyamatosan törölni fogom.
Az MTK chipes verzióhoz való rom-ot ne keressetek rajta! Ezek csak a Qualcomm-osakhoz jók!
https://mega.nz/#F!3oBWjaoS!3CUrcSmYZGZftEUf0WoQqg

"Please state the nature of the medical emergency."

(#632) Upo válasza Rawulf (#631) üzenetére


Upo
addikt

Most raktam fel a global devet, az eu mennyivel jobb, vagy mit módosítottak?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#634) helixP válasza holozis_HUN (#633) üzenetére


helixP
nagyúr

Elméletileg azt kell bejelölnöd, gyakorlatilag, hogy mit kapsz az más kérdés.
Nekem ma jött meg a 2 tempered rendelésem, egyik egy Sima Redmi 4-é (innen gratulálok Kínának), de a másik jó. Innen.

[ Szerkesztve ]

(#635) holozis_HUN válasza helixP (#634) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Rendeltem mindkettőből egyet.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#636) *Mukeey* válasza helixP (#634) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem is kèt tok jött tegnap,egyik sima Note4re jó.Másik teljesen okès...èrdekes,pedig 4X-hez rendeltem.Kinában igy mennek a dolgok😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#637) sanyirigo válasza *Mukeey* (#636) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Tudnál linket adni arról amelyik passzol?

Pixel 7

(#638) *Mukeey* válasza sanyirigo (#637) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez egy nagyon jó tok

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#639) sanyirigo válasza *Mukeey* (#638) üzenetére


sanyirigo
senior tag

:R

Pixel 7

(#640) ThorsHUN válasza *Mukeey* (#638) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Tudsz kepet kuldeni a toltonyilasarol ahogy a note 4x-en all?
Csak mert hasonlot rendeltem es szuper tenyleg, csak pont a kivagas szele szetvagja a kisujjam amin a telefon nyugszik.
Ezert nem tudom hasznalni.

(#641) holozis_HUN válasza *Mukeey* (#638) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én is ilyet rendeltem húgom Mi5 telójára meg az én Redmimre :) Alig várom meglegyen a teló.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#642) Upo válasza ThorsHUN (#640) üzenetére


Upo
addikt

Hogy tudja a puha szilikon gumi vágni? Nem lehet hogy neked kemény pattintós tokod van?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#643) ThorsHUN válasza Upo (#642) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nem:)
Ez szilikon. Es ezenkivul eleg jo de ez a resze nagyongaz.

(#644) ollie válasza ThorsHUN (#643) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fogj egy reszelőt vagy dörzspapírt, és intézd el az éleket.

***

(#645) *Mukeey* válasza ThorsHUN (#640) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem tudok sajnos kèpet most küldeni,de ez nem vágja a kezem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#646) alexw801 válasza *Mukeey* (#638) üzenetére


alexw801
senior tag

Ezt már tudjuk tőled, de mikor ér már ide? Igaz, a teló is utazik még.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#647) *Mukeey* válasza alexw801 (#646) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Aliexpress?

Nagyon változó szokott lenni,2hèt ès 2hónap között😌

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#648) alexw801 válasza *Mukeey* (#647) üzenetére


alexw801
senior tag

Banggood. De nem ide jön. 04.26-án kilépett HK-ból, svájci ragszámmal. Végösszeg még nem ismert.
Nemrégen volt egy EKEN H8 Plus kamera visszaküldésem hozzájuk, buktam 5300 Ft posta ktg.-et.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#649) Rawulf válasza alexw801 (#648) üzenetére


Rawulf
őstag

A magyar posta igencsak borsos árakkal dolgozik.
Azért vicc, hogy egy kis biz-b*szt olcsóbban neked elküldenek Kínából, ahhoz képest mintha te egy levelet küldenél el a szomszéd településre idehaza.
Egyébként ismerek egy kínai csajt, aki az EKEN-nél dolgozott. Na ő aztán lebeszélt volna arról, hogy EKEN-t vegyél. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#650) Oldman2 válasza Rawulf (#649) üzenetére


Oldman2
veterán

A kínából történő szállítás nem ingyenes, csak azt nem Te, nem az eladó, hanem a Kínai kormányzat fizeti. Az Export támogatása érdekében.

A visszaküldést viszont neked kell finanszíroznod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.