Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) beci


beci
őstag

Sziasztok. Több felhasználós módban lehet használni?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1052) baal-amiga válasza beci (#1051) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nem találtam ilyen opciót, noha android 11-ben alap. Netes források sem írnak opciókról. Az egyetlen - bár nem multiuser lehetőség - a second space használata, ami azért nem ugyanaz.
Esetleg kijavít valaki, aki mélyebben beleásta magát.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1053) beci válasza baal-amiga (#1052) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm. Fehérben most honnan a legolcsóbb? Ahol normális garancia is van.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1054) baal-amiga válasza beci (#1053) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Goboon van előrendelés megint, 369 € + kuponokkal (akár 30-40 €-s) elég jónak tűnik, pont csak fehér van.
Az itthoni lehetőségeket nem tudom; MM, Euronics, Emag talán.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1055) Trk.Adam87 válasza beci (#1053) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Itthon innen érdemes előrendelni a fehéret:
[link]

December 2.ától elérhető lesz, ha minden igaz.

(#1056) beci válasza Trk.Adam87 (#1055) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm. Ez tényleg jó. :)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1057) Dévidzon


Dévidzon
tag

12.5.8.0 RKXEUXM verziót telepítette már vki? Érdemes? Stabil?

(#1058) kbyte1024 válasza Dévidzon (#1057) üzenetére


kbyte1024
addikt

Teljesen jó

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1059) enxi76


enxi76
csendes tag

Sziasztok,
Van egy fölösleges fekete mágneses tokom a Pad 5-re. Eredeti darab, ajándékba kaptam a most vásárolt tablethez, de nincs rá szükségem, van másik. Bontatlan csomagban, új.
Érdeklődni üzenetben.

(#1060) Dévidzon


Dévidzon
tag

Win11 Xiaomi-n

[link]

(#1061) bollokcs80 válasza Dévidzon (#1060) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A PC-re se teszen fel, nemhogy a tabletre.... :))

B.Cs.

(#1062) Leinadd válasza baal-amiga (#1048) üzenetére


Leinadd
újonc

Tok közben megoldódott, de rendeltem tollat Geekbuying-ról és Goboo-ról is, hát majd meglátjuk, eléggé nem halad a dolog.
Egyszer csak megjönnek.

(#1063) Dévidzon válasza Leinadd (#1062) üzenetére


Dévidzon
tag

Mennyiért sikerült?

(#1064) Leinadd válasza Dévidzon (#1063) üzenetére


Leinadd
újonc

79,99€ volt a toll 20€-os kuponnal

(#1065) beci


beci
őstag

Megrendeltem én is Gaboo-ról, 309 euró lett a vége.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1066) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Probaltam visszakeresni, de nem talalom, hogy gyari tokot (ami a tabbal toltheto) honnan lehet rendelni? (ha lehet EU raktarbol)

(#1067) vampire17


vampire17
addikt

Ezt neztem, ez eredetinek tunik: [link]

(#1068) Wolfy33 válasza beci (#1065) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Szintén plusz ceruza hozzá, így lett 383 összesen

(#1069) Wolfy33 válasza vampire17 (#1066) üzenetére


Wolfy33
senior tag

goboon nézted? 99 euros van.

(#1070) beci válasza Wolfy33 (#1068) üzenetére


beci
őstag

Én csak gépet vettem,karácsonyi ajándék lesz.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1071) yuing válasza beci (#1070) üzenetére


yuing
őstag

A 309€-s ár hogyan jött ki?

(#1072) vampire17 válasza Wolfy33 (#1069) üzenetére


vampire17
addikt

neztem, de csak tollat es a tabot magat talaltam, a billentyuzetes tokot nem. Megrendeltem vegul Bangoodrol, legalabb a vammal meg ilyenekkel nem kell kinlodni.. (EU priority line)

(#1073) beci válasza yuing (#1071) üzenetére


beci
őstag

369 az alapár, és abból lejött egy 40 és egy 20 eurós kupon.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1074) yuing válasza beci (#1073) üzenetére


yuing
őstag

Aha, köszi. Nem tudtam, hogy lehet halmozni a kuponokat. Telefon esetén nem is engedte. De igen, itt működik.

(#1075) Wolfy33 válasza beci (#1070) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Én meg cserélem a Sony z2 tabletet, megérett rá. :)

(#1076) Wolfy33 válasza vampire17 (#1072) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Jaaa, igen sima tok van, két színben. De napokban nyit egy boltjuk az új plázában Budapesten. Szerintem lesznek készletek kiegészítők.

(#1077) Dicker


Dicker
őstag

Goboo-n tudtok beírni promo code-t is fizetés előtt.
Telefonon APP1115, pc-n meg GOBOO995. Még 5 euró mínusz. :)

(#1078) beci válasza Wolfy33 (#1068) üzenetére


beci
őstag

Mennyi idő alatt jött meg?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1079) Wolfy33 válasza beci (#1078) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Tegnap rendeltem, ma jött e-mail, hogy már GLS hozza. Holnap, vagy hétfő.

(#1080) beci válasza Wolfy33 (#1079) üzenetére


beci
őstag

E-mail nekem már tegnap jött, azóta is Spanyolba van.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1081) pergabb


pergabb
senior tag

Nektek a 12.5.8.0 RKXEUXM verzió telepítése után nem köpte ki, hogy beállít még pár dolgot, néhány perc? Nekem itt pörög, de bármilyen wifire is csatlakozom, azt írja ki pár perc után, hogy nincs elérhető internet és nem tudja befejezni a beállításokat.

(#1082) baal-amiga válasza pergabb (#1081) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Semmi gond nem volt. Újraindítás nem segít észhez térni?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1083) pergabb válasza baal-amiga (#1082) üzenetére


pergabb
senior tag

nem próbáltam, rácsatlakoztam több hálózatra és végül azt mondtam, hogy köszi, akkor nem kell. Közölte pár dolgot nem állított most be amire majd később szükség lesz és ennyi. Maga a frissítés felment, azzal nem volt gond, nem tudom mi egyebet akart volna még beállítani.

Nagyon ritkán amúgy vannak még anomáliák, amikor vmi beszaggat, pl tök egyszerű játék alatt is pár mp-re elkezdett szaggatni, aztán elmúlt, nem tudom ezek mitől vannak.

Facebook is olyan, amiből én ki szoktam jelentkezni, vmiért a jelszó megjegyzését nem ajánlotta fel, de ha kilépek és utána egyből be akarnék lépni, akkor kidobja, hogy lejárt a munkamenet és próbáljam meg ismét.

[ Szerkesztve ]

(#1084) Wolfy33 válasza beci (#1080) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Lehet ez se jön ilyen hamar (furcsa is, ez a gyorsaság), de tény, a GLS (eddig) mindíg akkor küldte az e-mailt,ha 1-2 napon belül hozták is.

(#1085) krikr válasza beci (#1078) üzenetére


krikr
csendes tag

Én vasárnap rendeltem, 309€ volt a vételár, majd hétfőn értesített a GLS, hogy feladták. Másnap már a csomagkövetés alapján úton volt és ez a státusz nem is változott a mai napig. Ma, pénteken reggel már értesített a GLS, hogy délelőtt kézbesítik.

(#1086) beci válasza krikr (#1085) üzenetére


beci
őstag

Akkor talán kedden ideér nekem is.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1087) beci


beci
őstag

Na,hétfőn jön.
Magneses tok ami ajánlott hozza? A gyári ért sokallom a 30ezres árat.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1088) baal-amiga válasza beci (#1087) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Amire te gondolsz, az a gyári billentyűzetes tok, a gyári mágneses ~30 €. Amit az első körösöknek adtak ajándékba, szép és jó (ilyen a gyári is, csak tollvédő nélkül), de oldalt semmit nem véd, hátizsákban hurcolva a tok szélei deformálódhatnak.
Én DuxDucis tokra cseréltem, nagyon bejön, itthon is kapható.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1089) beci válasza baal-amiga (#1088) üzenetére


beci
őstag

Erre gondolsz?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1090) baal-amiga válasza beci (#1089) üzenetére


baal-amiga
senior tag

:K

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1091) beci válasza baal-amiga (#1090) üzenetére


beci
őstag

Köszi,berendeltem. :)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1092) pergabb


pergabb
senior tag

mennyi idő kell az akkunak, hogy beálljon? egyelőre első feltöltésnél tartok csak :D de este 15%-on megy a fényerő, vlc, filmezés, merült mint a rohadt élet, max fényerőn a kb 10 óra ami a tesztben van írva, soha nem jönne össze, max a fele, ha így számolom a jelenlegi állapot mellett. Mostanival meg kb 15 óra lenne, de ez 15%-os fényerő csak.

[ Szerkesztve ]

(#1093) Trk.Adam87 válasza pergabb (#1092) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Ez teljesen jó érték ekkora kijelzőn. Nekem is 9-10 óra jönne ki max fényerőn netezéssel/videózással, játékkal kevesebb, viszont bizonyos játékokkal szépen lehet spórolni, ha mondjuk 30 fps-re lockolod a maximális képkockaszámot, de a gyártó által megadott 10 óra játékidő még így is túlzás, legfeljebb 15-20% fényerőn érhető el 10 óra játékidő az említett fps lock beállítással. (A Genshin Impact maximum grafikán képes kb 3 és fél óra alatt teljesen lemeríteni, abban a jàtékban még alacsony fényerő+30 fps lockal is örülhetünk az 5 óra kijelzőidőnek, annyira szívja az akksit. Màs játéknál pl: LOL Wild Rift viszont szépen spórol a 30 fps lock által, óránként kb 11-12%ot merülne így max fényerőn.)

A fényerő növelésének mértékével nem arànyosan merül jobban az eszköz, tekintve, hogy a legtöbbet a számításigényes alkalmazások merítenek rajta. Ha 15% fényerőn kb 6%ot merül böngészéssel 1 óra alatt, akkor 100% fényerőn ez kb 10%ot jelent. Tehát bármit csinálsz rajta 4%al meríti jobban óránként a max fényerő annál, mintha a megszokott 15%on használnád.

[ Szerkesztve ]

(#1094) pergabb válasza Trk.Adam87 (#1093) üzenetére


pergabb
senior tag

Köszi, de én azt írtam, hogy a tesztben említett 10 óra SOHA nem jönne össze full fényerőn, max a fele :)
Amúgy megnéztem, 1 óra youtube full fényerőn 12-13%.
Néha pedig vmi elkezd a háttérben zabálni csak úgy és akkor minden sokkal rosszabb :D
Szóval full fényerőn kb 8 óra 20 perc jönne ki, ha egy huzamba húzod le a youtubot 2k felbontásban, de ennyit senki sem ül ott, a készüléknek és van egy alap merülése.
10 óra full fényerőn SOHA nem jönne össze nekem, ezért is kérdeztem rá, mennyi idő, míg az akku beáll, mert a telefon is jobban merül az elején általában.
Hozzá sem érek és simán megy a wifi, háttérben szinkronizál, 1 nap alatt akkor is merül minimum 15-20%-ot.

(#1095) Trk.Adam87 válasza pergabb (#1094) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Én ilyet még egyetlen eszköznél sem tapasztaltam, hogy idővel jobban bírná az akksi.
Full fényerőn szerintem én sosem fogom tesztelni 10 óràn keresztül, de amikor 1 órán át úgy böngésztem az kb 10%ot merített, a 12% 2K youtubeozással szerintem rendben van.
A wi-fit kapcsold ki, ha huzamosabb időre nem nyúlsz hozzá, mert ahogy teszteltem az nélkül csak kb 2%ot merül 24 óra alatt.
A 120 hzet is érdemes visszavenni 60 hz-re videózás, komolyabb játékok alatt, mert úgysem lesz 120 fps-ed ezek alatt.(mondjuk egy Pubg vagy Cod mobile már talán futna 120 fpsel rajta magasabb grafikàn, tekintve, hogy ezek már egy Snapdragon 636on is 30 fps körül futottak, aminél a 860 legalàbb 6x erősebb.)

(#1096) Dicker


Dicker
őstag

Megjött nekem is a tablet. Minden rendben volt a rendeléstől kb. 6 nap. (feladástól 3, mert megvárták az akció végét.)
Viszont valami fóliát a karcok elkerülése végett szeretnék. Törés ellen itt úgyse véd szóval az se baj, ha valami gél fólia. Tudtok valamit ajánlani, ami nem ront a használati élményen se?
Egyelőre sima érintőceruzával használom. A gyári mennyit tud hozzátenni azért a felárért?
Billentyűs tok, amúgy matricázható magyarra, vagy nem jó a kiosztása?

(#1097) Dévidzon


Dévidzon
tag

Megjött ma a Dux Ducis tok. Meglepően jó kidolgozású, minőségi anyagból van, és nagyon méretpontos. Egyedül a mágnesekkel nem vagyok elégedett, azok gyengék.

(#1098) Wolfy33 válasza Dévidzon (#1097) üzenetére


Wolfy33
senior tag

A tollat fedi?

(#1099) szpali válasza Wolfy33 (#1098) üzenetére


szpali
addikt

Bár nekem még nem érkezett meg a toll, de tokból rendeltem egy ilyet és igen, rendben ki van alakítva benne a tollnak a helye.
a mágnes valóban lófing

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1100) Wolfy33 válasza szpali (#1099) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszi. Más alternatíva? Vagy legyen ez? Tokot még nem rendeltem, ahogy látom szerdán jön a gép. A mágnes zár zavar, ha ennyire gyenge.
Az aréna mallban lévő boltban nincs választék? Most nyílt, volt vki bent?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.