Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) baal-amiga válasza bollokcs80 (#600) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Karácsonyra csak meglesz :U

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#602) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Mit ōssze aggodtok, majd meg jön nem kell betojni :K

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#603) bollokcs80 válasza baal-amiga (#601) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ajánlom is nekik... :D

kbyte1024: Nem aggódunk, türelmetlenek vagyunk - azért csak benne áll 100 rongy.... :U

B.Cs.

(#604) XatiZ válasza bollokcs80 (#603) üzenetére


XatiZ
csendes tag

Pontosan :W :F

(#605) kbyte1024 válasza bollokcs80 (#603) üzenetére


kbyte1024
addikt

Értem én nekem is, de akkoris iiiiziiii van👍😉

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#606) baal-amiga válasza bollokcs80 (#603) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nézd a jó oldalát. Addig van idő megvenni azokat a játékokat, amik eddig nem mentek a régi vason :D

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#607) Dévidzon válasza bollokcs80 (#603) üzenetére


Dévidzon
tag

120

(#608) Dévidzon


Dévidzon
tag

Billentyűzetet vett már vki?

(#609) bollokcs80 válasza baal-amiga (#606) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ezzel nincs baj, teló is körülbelül hasonló vas, a nagyobb kijelző jönne jól.

B.Cs.

(#610) kbyte1024 válasza Dévidzon (#608) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én meg nem de rajta vagyok.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#611) Dévidzon válasza kbyte1024 (#610) üzenetére


Dévidzon
tag

[link] [link]
Eddig ezt a kettőt találtam ami (valószínűleg) nekem megfelene.

(#612) kbyte1024 válasza Dévidzon (#611) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem nem muszáj a gyári de én magyar kiosztásut szeretnék.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#613) Dévidzon válasza kbyte1024 (#612) üzenetére


Dévidzon
tag

Létezik olyan?

(#614) Somatom válasza Dévidzon (#613) üzenetére


Somatom
veterán

Persze. Nekem kettő is van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#615) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Egyébként melyik a gyári billentyűzet? Alin találtam többfélét is, de nem egyértelmű melyik az igazi?

B.Cs.

(#616) Dévidzon válasza Somatom (#614) üzenetére


Dévidzon
tag

Úgy értem ehhez a típushoz. Ami flip tokban foglal helyet, mint a gyári. Úgy önmagában ok, hogy van.

(#617) baal-amiga válasza bollokcs80 (#615) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ez az.
De van geek...ing-on is toll, stb.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#618) bollokcs80 válasza baal-amiga (#617) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Közben megtaláltam Ali-n is, ott egy leheletnyit olcsóbb. Úgy látom, elég erőteljes Magic Keyboard koppintás, ez sem az én világom. Valószínűleg cserélem majd a PC-m billentyű-egér párosát, majd olyat veszek, ami megy BT-n is, és jó lesz hozzá itthonra.

A ceruza nem vonz, rajzolni nem tudok. :) Tab S7-nél se tudtam sok mindent kezdeni vele.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#619) Somatom válasza Dévidzon (#616) üzenetére


Somatom
veterán

Az a baj, hogy nincs az alján csatlakozófelület a billentyűzethez. Innentől kezdve a gyári is csak kékfogas. Akkó meg már tök mindegy. Univerzális flip tok, bele a bill, oszt ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#620) pusszycat válasza bollokcs80 (#618) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a kicsiknek van, ha van olyan neked meg a kifestő appoknak.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#621) bollokcs80 válasza pusszycat (#620) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Azért a kifestőket már kinőttem. Arra utaltam, hogy nem végzek grafikai munkát, jegyzetelgetéshez meg felesleges.

Egyébként ahhoz képest, hogy a tabok elég jó ár/érték arányúak, a pen marha drága... :U

B.Cs.

(#622) Somatom válasza bollokcs80 (#621) üzenetére


Somatom
veterán

Kijelöléshez jó, de amúgy én sem gyakran használom. A telómon meg még ritkábban. Nekem a nagy kijelző kellett a tévézés, filmnézés miatt. Mondtam volna, hogy nem kell a pen, de adták hozzá.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#623) pusszycat válasza bollokcs80 (#621) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is néztem nem kinai árakat 34e Ft a bill. a pen meg 29e Ft.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#624) Somatom válasza pusszycat (#623) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem a mostani előtt egy Teclast M16 -om volt. Sajnos, user error -ral kinyírtam. Volt egy szoftveres bugja, ami a legtöbb usernél nem számított volna, de nálam számított. Ha az nem lett volna, akkor ugyanolyat vettem volna a Samu S7+ helyett. Szolgáltatásban lenne mit tanulnia a Xiaominak.
Dokkolós bill, HDMI, külön DC töltő port, SIM (4G és telefon), mikroSD, GPS, jack.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#625) pusszycat válasza Somatom (#624) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az S7+ árából már egy közepes gamer laptopot is lehet venni. De nem lehet ezt csak igy nézni, ha valakinek tablet kell nem vesz laptopot, mert pl. már van neki akkor sem ha jobban megérné. Úgy emlékszem a Teclast-rol már beszéltem veled de én valami fordítva bedugott csatlakozóra emlékszem vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#626) Somatom válasza pusszycat (#625) üzenetére


Somatom
veterán

Így van. Van DC port, de DC töltő nincs a csomagban. Vettem egy univerzálisat, amivel tök jól működött. Egyszer szétcsúszott, én összedugtam, de sajnos, fordítva dugtam rá a fejet, amitől a külseje lett a +, a belső tüske meg a -. A tabban meg nem volt fordított polaritás elleni védelem, így rögtön elszállt a töltésvezérlője. A tab müxik, "csak" tölteni nem lehet. :O

Ba..6om a gamer laptopot, ha nincs benne GPS, telefonálós SIM slot, meg kivehető, érintős kijelző. A laptopot nem tudom a szélvédőre tenni és a klaviatúrás kezelés is kilátástalan lenne vezetés közben. A Google térkép is jobb Androidos kliensben. Szóval, egy gamer laptop lehet, hogy jó játszani, de munkához alkalmatlan, nem tud kiváltani egy tabletet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#627) Dévidzon válasza Somatom (#624) üzenetére


Dévidzon
tag

Jól értem, hogy egy 300 ezrest hasonlítasz a 100 ezreshez? Nem túl fair.

(#628) Somatom válasza Dévidzon (#627) üzenetére


Somatom
veterán

Rosszul érted. Az S7+ -t nem hasonlítottam. A Teclast M16 70 -ezer volt billentyűzettel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#629) eFeMeR74 válasza Mustaros (#23) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Minek? Vegyen 1 type c hubot és akár 4-5 kimenete is lehet😁

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#630) eFeMeR74 válasza Donki Hóte (#250) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Telefon hostpot?, Mobil wifi ? stb.
Csak plusz 1 sim tartalomfogyasztásra?
Kinek mi és hogyan.
Inkább a ram,kijelző,támogatottság hosszú távon.
A Xiaomi most 4 évre adja a támogatást.
Egy Lenovo Tabot azért nem tudok használni mert leragadt Droid 5 ön nincs hivatalos frissités. Erről ennyit.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#631) Luck Dragon válasza eFeMeR74 (#630) üzenetére

Azért várjuk meg azt a négy évet .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#632) pusszycat válasza Luck Dragon (#631) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet akkor már Xiaomi se lesz, vagy át lesz nevezve. Gondolok itt ha tiltó listára kerül meg ilyesmi.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#633) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Azt mondom ha csak 2-3evig kap támogatást már jó.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#634) varmi2 válasza pusszycat (#632) üzenetére


varmi2
nagyúr

Még ha tiltó listára is kerül, csak a listára felkerülés utáni új termékekre vonatkozna, erre már nem.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#635) vicces válasza varmi2 (#634) üzenetére


vicces
addikt

tegnap én is elgondolkoztam, hogy soha többet xiaomi. a gyakorlatban mi úgysem érzékeljük a lehallgatás/cenzúrázást, na de mégis csak na!
viszont egyúttal búcsút is lehet mondani az olcsó okoskütyüknek.

:)

(#636) Luck Dragon válasza pusszycat (#632) üzenetére

Technika világa kiszámíthatatlan , minden évben nagy fordulópontok vannak. Soha nem lehet tudni mi lesz jövőre , nem hogy négy év múlva .Persze marketing fogásnak kitűnő . De amekkora Xiaomi palettája és volt arról is cikk , hogy milyen kevés mérnök van még mindig szoftveres oldalról és nem tudom mennyi kellene még hozzá hogy a jelenlegi palettán túl mutassanak , elképesztő mértékek..
Nem akarok lavinát elindítani , de Apple már ezen a terén bizonyított , lásd 2016-os SE és 6S megkapja a most megjelent Ios tizenötöt . Úgy hogy saját tervezés minden.
Most a Xiaomi palettát végignézem , talán a Samsung lapkáján kívül mindent is felhasználtak , már ez önmagában négy évig kiadni rá frissítést és erre külön erőt fenntartani sem kis dolog. Külön megjegyezném hogy el juthatnának arra a pontra mikor nem kellenének a harmadik fel részéről a rendszerbe integrált sok-sok reklám . :(
Politikai részbe meg nem mennék bele. Ez is olyan mint a szerencse játék, mi lesz ha.... bármi lehet.

Kbyte1024
Szerintem kettő évre kell gondolni , ha főbb lesz az már csak kellemes meglepetés .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#637) varmi2 válasza vicces (#635) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ez a litván dolog hülyeség. Ki használja a teló gyári böngészőjét? Senki, mindenki letölti azt, amit alapból használ, firefox, chrome, brave, stb. És a litván dolog csak a gyári böngészőre érvényesek, és csak a kínai piacra szánt modelleknél. Sőt, minden gyártó ugyan így jár el, a kínai piacra szánt verziójánál, az alma, samu, sony, is. Mert ez az egyik feltétele, hogy kínába árulni lehessen. Tehát a xiaomi semmiben nem rosszabb, mint bármelyik más gyártó.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#638) vicces válasza varmi2 (#637) üzenetére


vicces
addikt

hát neked legyen igazad :K

:)

(#639) Dévidzon válasza vicces (#635) üzenetére


Dévidzon
tag

A Pegazus korában azon aggódni, hogy lehallgat a Xiaomi...
El kell fogadni, hogy bármit megtudnak, és tudnak is rólad... ha akarnak.

(#640) pusszycat válasza Dévidzon (#639) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De csak ha vagy valaki...nem mindenki érdekes a rendszernek.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#641) doooo válasza Dévidzon (#639) üzenetére


doooo
veterán

Semmi köze a két dolognak egymáshoz. Abszolút semmi. Se a metódusban, se a célban, se az érintettek lehetséges számában, se semmi másban. Az meg végképp nem kifogás, hogy "hát ott a Pegazus is, miért ne hallgathatna le a Xiaomi is".

(#642) Somatom válasza doooo (#641) üzenetére


Somatom
veterán

Engem különösebben nem aggaszt, ha lehallgatnak a kínaiak. Én itt vagyok, ők ott, a törvényeik rám nem vonatkoznak. A Pegasus ebből rosszabb, mert az itt van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#643) joey04 válasza Dévidzon (#639) üzenetére


joey04
titán

Azért sokaknak szvsz ez inkább elvi kérdés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#644) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Jövő héten már remélhetőleg indulhat a kiszállítás, koncentráljunk inkább erre. :))

Akinek elindult, jelezze itt.

B.Cs.

(#645) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Arra is koncentráljunk, hogy egyeseknek a fiókban lapul a 10T telo :C :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#646) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#645) üzenetére

A “macska” rúgja meg hát , mik nincsenek itt kérem szépen . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#647) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#646) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha meg lesz az új tabletem írok is neki :K 👍

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#648) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#647) üzenetére

Rendben

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#649) Dévidzon válasza doooo (#641) üzenetére


Dévidzon
tag

Állítottam ilyet? Nem. Mindössze arra próbáltam rávilágítani, hogy nincs igazán választásod és ez egyébként gyártótól független.

(#650) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Valakinek jött már szállítási értesítés? Túl nagy a csend, félek, hogy nem lesz ebből semmi 11-ig. :U

B.Cs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.