Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) janeszgol válasza Litván Zongora (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

En sem birom mar a madzagost. Meg otthon sem, idegesit. Inkabb legyen gyengebb a hangminoseg.
De ha mar itt tartunk. Leirnatok milyen fulest vagy fejest hasznaltok? Csak a minoseget nezzuk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#52) pusszycat válasza janeszgol (#51) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Huawei FreeLace talán rámehettek volna a basszusra, inkább biztonsági játékra mentek.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#53) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Én az elsők közt rendeltem be a fekete verzat :K Szerintem ennyiért verhetetlen a cucc. Füles? Ilyennel fogom használni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#54) pusszycat válasza kbyte1024 (#53) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom van benne basszus, ha már ezzel probálják eladni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#55) Graphics válasza Zirowe (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Más gyártó, más panel, stbstb. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) erahurka válasza kbyte1024 (#53) üzenetére


erahurka
félisten

Sose voltak szimpatikusak a Sony iszonyat vékony fülhallgató kábelei.

(#57) kbyte1024 válasza pusszycat (#54) üzenetére


kbyte1024
addikt

Akad👍😉

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#58) Graphics válasza erahurka (#56) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor egy jó vezetéknélkülit? :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59) kbyte1024 válasza erahurka (#56) üzenetére


kbyte1024
addikt

Már régóta meg van és másfajta is más gyártótól, de a Sony sokkal szebben szól és nincs gond a kábellel se. Nem olyan vékony az eloben.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#60) pusszycat válasza Graphics (#58) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az TWS amire utalgatsz. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#61) Tengri válasza erahurka (#56) üzenetére


Tengri
senior tag

Szerintem nem vékonyak a kábelei. Nekem Sony WI-1000XM2-van. Mobilhoz használom és meg vagyok vele elégedve.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#62) erahurka válasza Tengri (#61) üzenetére


erahurka
félisten

Ez nem is látszik vékonynak. De a régi vezetékes füleseik nagyon kis cérnaszálak voltak.

(#63) MCs88 válasza Zirowe (#48) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ez dúrva, nekem a 8"os mi pad 4, 2018 októberi beszerzés, nincs ilyen problémám.

(#64) janos68 válasza Litván Zongora (#49) üzenetére


janos68
aktív tag

Teljesen igazad van.Hülyének néznek bennünket a cégek,és hát sajnos azok is vagyunk.
Ez a jövőben csak sokkal rosszabb lesz,és ezt csakis saját magunknak köszönhetjük,mert nem mondtuk meg nekik,hová dugják fel a cuccaikat.
Az aksis hasonlatod nagyon betalált,és ahogy olvasom itt a hozzászólásukat,még fáklyásmenet is lesz,tüzijátékkal megspékelve, amikor kijönnek a termékek,mert ez a haladás!!!!.

(#65) Voloka válasza erahurka (#1) üzenetére


Voloka
tag

Van már osztott csatlakozó, aminek az egyik fele C, a másik Jack !
Van vagy 2 dolcsi! :C

(#66) Luki26


Luki26
csendes tag

Jó lenne ha lenne 8" körüli méretben is ez a tablet! Én nagyon örülnék neki! Továbbá a jack elhagyása miatti "innovációnak" én sem örülök!

(#67) prolad válasza <Adamsky> (#20) üzenetére


prolad
őstag

A telefonoknál azért trend, mert sír mindenki, ha 7.5 centinél szélesebb, de a nagy kijelző azért kéne, lett egy ilyen kényszermegoldás. Tabletet nem sokan akarnak zsebretenni, se egy kézzel használni főleg ebben a méretben.

(#68) bostone válasza Voloka (#65) üzenetére


bostone
addikt

A legtöbb annyit is ér.

(#69) aujjobba válasza Litván Zongora (#49) üzenetére


aujjobba
addikt

'igénytelen, alacsony minőségű zenehallgatás'

Ezzel az a gond, hogy nem minden ember audiofil.
En peldaul nem tudom megkulonboztetni a BT fulesemen hallgatott zenet a madzagostol, ezaltal nincs igenyem jobbra, a tobbseg valojaban igy van ezzel.
Aki a valodi minosegre vagyik, az nem tabletrol nyomatja valoszinuleg, tokmindegy van-e rajta jack-aljzat ebbol a szempontbol.

(#70) pusszycat válasza aujjobba (#69) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ezt én is írhattam volna, mert igy vagyok vele én is. +1

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#71) Nemeth-R


Nemeth-R
csendes tag

Ezen is összevissza dadog majd a rendszer, mint a Xiaomi Mi 10T Pro-mon, MIUI 12.5 mellett? Már azon gondolkodom, hogy lehetne valami más rendszert tenni rá, mert borzalom.
Nem, ez nem az én hallucinációm, a "remek" szoftverért már a gyártó is bocsánatot kért...
https://www.gizchina.com/2021/08/11/xiaomi-miui-officially-apologizes-to-users-for-its-troubles-this-year/

(#72) Noukoum válasza Litván Zongora (#49) üzenetére


Noukoum
veterán

A fogyasztók döntöttek, nincs szükség jack csatlakozóra. Az hogy te meg a társaid képtelenek azt megérteni hogy márpedig a kábelmentesség a zenehallgatást új szintre emelte az a ti problémátok. Nem kell hogy te ezt kedveld. Nem kell hogy vegyél jack nélküli telefont. Fogadd el a többség álláspontját. Az hogy te ebbe az egész dologba mit látsz bele az inkább röhejes mint vicces.
Az egész hisztid pedig már megbukik hogy tele van a piac olyan készülékekkel amin jack csatlakozó. Már az is rohadtul unalmas hogy minden telefonnál sírtok hogy jajj nincs jack. De oké, mindenkinek lehet véleménye. Na de az már nem oké hogy azt akarjátok bemagyarázni hogy a hülye fogyasztókat átverik a cégek mert a többségnek szüksége van jackre. Nézzetek már magatokba komolyan.
Az hogy én gyenge minőségben hallgatom a zenét az legalább akkora igénytelenség mint hogy te kábeles fülest használsz 2021-ben. Mindenki eldönti az vagy sem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#73) omlosz válasza Noukoum (#72) üzenetére


omlosz
csendes tag

Milyen jó is amikor videóchat közben lemerül a füles. Vagy utazás alatt félbehagyod a filmet és várod, hogy gyorstöltéssel adjon neki plusz 1 órát.

(#74) Noukoum válasza omlosz (#73) üzenetére


Noukoum
veterán

Használat közben soha nem merült még le a füles. Amúgy 5 perc alatt 1 órányi filmnézés simán belemegy, lehet több is. És az enyém kifejezetten lassan tölt. Az egész koncepció lényege hogy tulajdonképpen sosem kell tölteni, hiszen a bölcsőben mindig tölt ha kiveszed a fülest. Ha tudná az enyém a vezeték nélküli töltést akkor tölteni sem kéne, így azért fel kell rakni néhány naponta használattól függően.
Gondolom neked nincs tws-d azért írsz ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#76) Donki Hóte válasza Noukoum (#74) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Használat közben soha nem merült még le a füles.

Mi van :F :F :F

Meg van neki tiltva az VxCdf szabványban? Vagy miért nem merülhet le egy füles használat közben?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#77) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem itt elég ez a téma...

Menjetek át ebbe a topicba.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#78) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem lehetne befejezni ezt a füles témát?? Ne kelljen már szetoffolni mindent.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#79) kbyte1024 válasza Graphics (#77) üzenetére


kbyte1024
addikt

Köszönöm!!!! :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#80) Sefneni válasza Graphics (#77) üzenetére


Sefneni
őstag

Köszi. :R

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#81) omlosz válasza Noukoum (#74) üzenetére


omlosz
csendes tag

Nekem meg lemerült jó párszor, ha nem csak utcán volt használva.
Kb. 6 órát bír a nyakpántos, 4,5-t a sima. És igen, utána 1 óránként 5 perceket kell tölteni.
Pont akkor jön a kényelmetlenség.
Tudod vannak hosszú utak és videóchatelni is simán lehet 8-9 órákat egyhuzamban.

Engem nem érdekel hogyan, de vagy oldják meg, hogy kibírjon 12 órákat, vagy legyen jack addig amíg a tws tölt.

(#82) Qru


Qru
MODERÁTOR

Kérlek fejezzétek be az offolást.

#nincsbennetarcsi

(#83) Essentials


Essentials
aktív tag

Egyáltalán nem szeretem a Xiaomi készülékeit, már a specifikáció-pumpás víziójuktól is rosszul vagyok. Ez a tablet viszont nagyon vonzónak tűnik, amolyan okos választásnak! Sanszos hogy nem lesz ebből sem értelmes készletépítésük, így ha megjelenik, érdemes minél hamarabb beszerezni annak, aki gondolkodik rajta. Ha valaki nem iPad elkötelezett, és nem a high end szegmensben keresgél, annak ez az egyik legjobb ajánlat most szerinrem.

[ Szerkesztve ]

(#84) aujjobba válasza omlosz (#81) üzenetére


aujjobba
addikt

Sajat igenyeidnek megfelelo eszkozoket valassz.
Elhisszuk, hogy neked problemas lehet a lemerulo BT fules, masoknak pedig nem problema ez mert ritkan vagy soha nem kerulnek ilyen helyzetbe.
Mellesleg egy filleres USBC->Jack atalakitoval maris megoldodik a problemad.
Biztosan van olyan is, amivel egyszerre tudod a tabletet is tolteni, es a jack fulest hasznalni.

(#85) Donki Hóte válasza Essentials (#83) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Úgy tűnik, hogy utántöltötték a készletet, most lehet rendelni szürke színben az olcsóbbik 6/128 GB-os verzióban :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#86) Essentials válasza Donki Hóte (#85) üzenetére


Essentials
aktív tag

Igazából nem arra gondoltam készletépítés alatt, hogy miként mahinálnak a shopokban az elérhetőséggel, azt ilyenkor mindig csinálják. Hanem hogy a chiphiány, egyéb alkatrész hiány ( és főleg drágulás! ) közepette mennyit sikerül/akarnak majd összeszereltetni országon kivülre, mert ebben a kérdésben ( készletépítés ) válság nélkül is harmatgyengék voltak. Sanszos hogy ez a készülék az ünnepi szezon előtt és alatt is problémásan beszerezhető lesz az EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#87) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Wifi only? Szép volt!:D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#88) Somatom


Somatom
veterán

OK, nincs asztali mód. A DeX -et ismerve sztem nem nagy veszteség. De, akkor most van USB-C -n képkimenet, vagy nincs? Ez eddig nem volt jellemző a Xiaomikra.
Ha van képkimenet, akkor megy közben a töltés?

A két USB-C sztem is hasznos feature lenne. Vagy, egy USB-C és egy külön töltő port.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#89) subset


subset
senior tag

Lehetne olcsóbb...

Használj Te is szabad szoftvert !

(#90) bostone


bostone
addikt

Hová tűnt az asztli mód?
Ebben a tesztben vagy bemutatóban vígan énekel: [link]
Olyan ütős cucc lenne ennyi pénzért, szinte sajnálom, hogy kihagyom.

@subset:
Lehetne, csak pár okosságot kifelejtettek volna belőle.
105000Ft, mit lehet kapni ennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#91) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

A 6-7 inch- és telefonok korában, van értelme egy tabletnek?
Tudom, képarány...
De kb az OP3 óta- aminek "csak" 5,5 inch volt a kép átlója- napi netezésre nem használok sem pc- t, sem tabletet, sem laptopot.
Szüleim sem, meg a legtöbb ismerősöm sem.
Persze, kinek mi... Csak felvetettem ezt...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#92) bostone válasza pècsimunkás (#91) üzenetére


bostone
addikt

Valamiért mégis fellendültek az eladások.

(#93) pècsimunkás válasza bostone (#92) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tudom. Megmondom őszintén, csodálkozom is.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#94) KaitouP


KaitouP
veterán

Kár hogy nem volt ceruza a csomagban, mert nagyon kíváncsi lennék arra, hogy digitális rajzoláshoz milyen lehet a cucc. Az Apple termékeket tudtommal eléggé dicsérik a digit. rajzos művészek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#95) Noukoum válasza bostone (#92) üzenetére


Noukoum
veterán

Oktatási célra kezdték el tömegesen használni az elmúlt években.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#96) Sefneni válasza KaitouP (#94) üzenetére


Sefneni
őstag

Külföldi oldalakon azt olvastam, hogy az Apple és a Samsung ceruzájához képest picit nagyobb az input lag (és talán az érzékenység is), de azért használható rajzoláshoz.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#97) KaitouP válasza Sefneni (#96) üzenetére


KaitouP
veterán

Szuper, köszi! :R Akkor számításba lehet venni rajzhoz is, ez jó hír.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98) Somatom válasza bostone (#90) üzenetére


Somatom
veterán

Miért gondolják az emberek azt, hogy az asztali mód vmi fantasztikus, gyártói feature? A többablakos mód Nugáttól minden droidon aktiválható. A videón látható tálca sem tűnik egyedinek.
Screenshot a tabomról. Sztem erős hasonlóságot mutat ezzel az egyedi, Xiaomi megoldással. ;]
Tálca app a Play -ről

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#99) kbyte1024 válasza pècsimunkás (#91) üzenetére


kbyte1024
addikt

Sokkal kényelmesebb rajta minden. Pusztán a méretei miatt. Én pl már ezer éve csak tabot használok tartalomfogyasztashoz. Nagyobb képernyő kényelmesebb rajta minden. Telon csak ha nagyon muszáj. A játékokról meg a filmekről nem is beszélve.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#100) Sefneni válasza KaitouP (#97) üzenetére


Sefneni
őstag

[link] Ebben a videóban 8 perc körül mutatja, hogy mennyire érzékeny a nyomásra a toll, illetve hogy mennyire lehet hatékony rajzolásra. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.