Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) jobarat01 válasza szpali (#1149) üzenetére


jobarat01
tag

Ja, tudom, rendeltem már áfás dolgot aliexpressről, és minden esetben a posta is kérte az áfát(plusz a posta prémiumját, csak mert hozzáért a csomaghoz és feltartotta két hétig) , így a végén kétszer fizettem, ezért mostanában nem szeretek onnan rendelni. De köszi, megnézem az eladót

[ Szerkesztve ]

(#1152) Wolfy33 válasza szpali (#1150) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszi. Átgondolom még. Az első tok van nekem is, a tollal tök jó tartó.

[ Szerkesztve ]

(#1153) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Akciós toll:[link]

B.Cs.

(#1154) baal-amiga válasza bollokcs80 (#1153) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én annyira várom, hogy a Samu tollainak árszintjére leessen...

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1155) Örni


Örni
senior tag

Soroksári Auchanban jelenleg van 4db, ajándék fülessel, ha valakit érdekel.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#1156) morneo.it válasza bollokcs80 (#1153) üzenetére


morneo.it
senior tag

Aki +6 EUR-t rádob, spanyolból megkapja, GoBoo-n keresztül. Elvileg 5 munkanap és GLS. Én 4 napja rendeltem kettőt 2 új fiókkal (-25€ így). Vicces a nyomkövetése az elsőnek (képen), a másik státusza semmit nem változott. Arról semmi hír...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#1157) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Hosszas mérlegelés után megvettem ma🤗
Egy Samsung Tab S4-et váltott, eddig nem bántam meg.
Dux Ducis tok érkezik is mellé, így visszaolvasva ez tetszett a legjobban az ajánlottak közül.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1158) Exelsior24 válasza morneo.it (#1156) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Én is megrendeltem Goboo-ról a tollat, meg mellé egy frankó kis 1More Bluetooth TWS fülhallgatót is, amivel meglepem magam születésnapomra. :) Már régóta szerettem volna egyet, így a mindenféle kuponokat beaktiválva végül 74,5€ -ra jött ki a toll ára, de legalább Spanyolból jön pár munkanap alatt, és nem Kínából, mert onnan már csak tuti jövőre érkezne meg valamikor.

Olyan mintha a csomagoddal fociznának, és ahányszor átrúgjak a detektoros kapun lecsippanna és újra felvinné a rendszer. :D
Amúgy nem lehet adni a nyomkövetésükre, a tabletnél például nekem még ott tartott, hogy Spanyolban a GLS átadásra vár, közben meg itthon Magyaro.-on már hozta nekem a futár.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#1159) szpali válasza szpali (#1150) üzenetére


szpali
addikt

Megérkezett a tok, billentyűzettel és tollal pont belefér:
https://www.halcatraz.hu/webaruhaz/egyeb/taska/bojlis-taska/20962/korda-compac-tablet-bag-medium-korda-kozepes-tablet-taska

Erősen ajánlom!
Pláne ezen a 4000Ft-os akciós áron!

(ne kérdezzétek, hogy miért árul ilyet egy horfász webshop :U )

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1160) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Az a chrome sara, hogy nem 120hz-en fut?
Vagy lehet valahogyan kényszeríteni?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1161) Dévidzon válasza bollokcs80 (#1153) üzenetére


Dévidzon
tag

Alin kupon nélkül is olcsóbb.

(#1162) bollokcs80 válasza Dévidzon (#1161) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Akkor jó, csak azért másoltam be a linket, hogy meglegyen. Engem semennyiért se hoz lázba. :D

B.Cs.

(#1163) gr1975


gr1975
csendes tag

Sziasztok!
valaki meg tudná mondani, hogy a goboo-n vásárolt cuccoknak (pl. pad 5) a garanciális ügyintézése hogyan történik? (vissza kell küldeni?)
Előre is köszi!

A NEMleges válasz is válasz, legalább "ennyivel" tiszteljük meg egymást!

(#1164) *Mukeey* válasza gr1975 (#1163) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Szinte biztos visszaküldős.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1165) Dévidzon


Dévidzon
tag

Segítsetek!
Van egy Rapoo BT billentyűzetem (magyar kiosztású). Első alkalommal amikor csatlakoztattam, csodálatos volt minden. Ékezetek, funkcióbillentyűk, minden a helyén. Utána az Esc helyett ki tudja miért "ö" lett, most meg hiába van magyar nyelv kiválasztva, az ékezetes karakterek eltűntek és még a speciális karakterek is össze-vissza vannak! :Y :F
Ötlet? Restart megvolt...

(#1166) baal-amiga válasza Dévidzon (#1165) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nem állítottad át veletlen mac-re?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1167) yuing


yuing
őstag

Goboon van 20 off kupon 90 euró fölött, aki tollat akar venni siessen. 8 db.

(#1168) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Telekomtól úton van nekem is egy Pad 5, kérdezném, hogy tollat honnan érdemes venni hozzá? Csak a gyárival érdemes venni, vagy van olcsóbb megoldás is ami jó?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1169) morneo.it válasza KubanitoS (#1168) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nekünk tegnap jött meg 1 hét alatt a GoBoo-ról a 2 toll. 2 fiókot regeltem, mert így 2 x 20€ kedvezmény jött ki. Elsőre összeálltak a Pad-okkal. Nagyon kényelmes és nagyon jó, most fedezem fel, kerem azt az appot, amiben rendezetten lehet több mappa hiearchiában jegyzetelni. Az MS féle OneNote lesz a nyerő. ;)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#1170) Dévidzon válasza baal-amiga (#1166) üzenetére


Dévidzon
tag

Akár az is elképzelhető, de nem tudom visszaállítani sem. Csak a betűk és a számok vannak a helyükön, azon kívül semmi. :O

(#1171) Dévidzon válasza KubanitoS (#1168) üzenetére


Dévidzon
tag

(#1172) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Köszöntem! A tableten gyárilag van fólia?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1173) Dévidzon válasza KubanitoS (#1172) üzenetére


Dévidzon
tag

Nincs.

(#1174) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Rendeltem egy ilyen készüléket, remélem pár nap múlva meg is kaparinthatom 😁

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1175) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Hahóka! Bekapcsolva hagytátok a memória kiterjesztést, vagy kinyomtátok? Alapból "be" állásban ban.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1176) *Mukeey* válasza baal-amiga (#1175) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én bekapcsoltam. De a miui miatt kb full mindegy, mennyi a memòria. Kilő egy idő után mindent. Ez egy nagyon idegesítő dolog, igazán kezdhetnének valamit.
Csak egy példa: chromaban 2 oldal nyitva, elinditok egy 200mb-s játékot, nyomom 10 percig, vissza chrome, már tölt is újra mindent😡

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1177) Trk.Adam87 válasza *Mukeey* (#1176) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Erre az az egy megoldás van jelenleg, hogy nem teszed a háttérbe a Chromeot, hanem lebegő ablakba kicsinyíted és behúzod valamelyik sarokba. Persze ha 2nél több dolgot akarsz egyszerre a memóriában tudni, akkor már problémát jelenthet ez. Multitasking terén a készülék alap esetben 3 alkalmazást képes egyszerre megjeleníteni, az osztott képernyős mód és lebegő ablak egyidejű használata esetén.
A Miui13 talán már fejlettebb lesz Ram kezelés tekintetében is és reméljük a beállítható virtuális memóriát is intelligens módon kezeli majd, a rendszer azon részeit rakva oda, melyek nem igényelnek olyan magas sebességet, hogy észrevehető lenne az, hogy nem a valós Ramból töltődnek be. (Így több fizikai Ram maradna pl: a teljesítmény igényes játékok számára)

[ Szerkesztve ]

(#1178) *Mukeey* válasza Trk.Adam87 (#1177) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én értem, csak minek a 6gb ram is, mikor 1gb-t összesen nem tud megtartani :F
Persze a rendszer maga foglal már vagy 2-3gb-t de akkor a maradékbòl miért lövi ki állandòan?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1179) Trk.Adam87 válasza *Mukeey* (#1178) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

El lehet telíteni a Ramot már 2 alkalmazással is, például a Genshin Impact játék már önmagában megeszi a 6 GB Ramot magasabb grafikán, ezért is van az, hogy amikor sok az effekt a játékban, pl harc közben, akkor láthatóan leskálázza a játék felbontását arra az időre, hogy a készülék ne fogyjon ki a Ramból.
(Ez mondjuk nem csoda, ehhez a játékhoz PC-n is legalább 8 GB Ramot ajánlanak+mellé vagy 2 GB VRAM-ot a GPUtól.)

Viszont én is remélem, hogy fejlesztenek a Miui Ram kezelésén, hogy ne lőjön ki semmit, amíg még van legalább pár MB Ram szabadon.

(#1180) *Mukeey* válasza Trk.Adam87 (#1179) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Egy 100mb-s biliárd játék után is bezárja a chrome-ot, meg kb minden mást is💁‍♂️
Mindegy, igazábòl együtt lehet élni vele.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1181) Dévidzon válasza *Mukeey* (#1180) üzenetére


Dévidzon
tag

Ott valami nem stimmel. Nálam állandóan meg van nyitva a Chrome, meg egy csomó más is.

(#1182) Trk.Adam87 válasza Dévidzon (#1181) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Én a játékmódra tippelnék, ha az bekapcsolt állapotban van, akkor bármelyik játék alatt kilövi a háttérfolyamatokat, ezzel is gyorsítva az adott játék működését, akár igényli ezt az adott játék, akár nem. Érdemes kikapcsolni ezt a játékmódot és letesztelni, hogy akkor is bezárja-e a háttérbe rakott az alkalmazásokat.

(#1183) *Mukeey* válasza Trk.Adam87 (#1182) üzenetére


*Mukeey*
addikt

:R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1184) Trk.Adam87 válasza *Mukeey* (#1183) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Az megoldotta? Én is letesztelem majd kisebb játék + böngésző, messenger párhuzamos futtatásával mondjuk. Megnyugtató lenne, ha ez tényleg teljesen helyre tenné a Ram kezelést. :)

(#1185) *Mukeey* válasza Trk.Adam87 (#1184) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Most tesztelem majd.
Ez az egy dolog, ami nem túl jò a Xiaomi cuccokban.

Másik érdekesség nálam, hogy van több tws fülesem, a Sonykkal semmi gondja, viszont a saját márkás Xiaomi tws-t állandòan eldobálja :F

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1186) Trk.Adam87 válasza *Mukeey* (#1185) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Én teszteltem kikapcsolt játékmóddal, nekem 20 perc játék után sem zárta be a háttérbe rakott Youtube-ot és Opera böngészőt, pedig nem is a legkisebb játékkal játszottam (LOL - Wild Rift futott)
Kikapcsolva is hagyom örökre a játékmódot, talán olyan szintű játékoknál érdemes csak bekapcsolni, mint a Genshin Impact vagy a most androidra is megjelent Alien Isolation.

(#1187) *Mukeey* válasza Trk.Adam87 (#1186) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ahh semmi ilyennel nem játszok. Asphalt9 a max, de inkább egyszerűbbekkel. Kiváncsi leszek.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1188) Rigormortiis válasza Trk.Adam87 (#1186) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez a játék mód micsoda? Olyasmi, mint androidon a game launcher?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1189) kellerman


kellerman
tag

Üdv

A napokban érkezett meg a tebletem. Régóta nézegetem őket, úgy gondoltam, hogy veszek egy Xiaomit, de közben rájöttem, hogy nekem nincs szükségem tabletre ezért eladnám. :DDD
Ha valakit érdekel egy Goboo-n vásárol szürke 256GB-os változat, szilikon tokkal az keressen meg. 129ezer Ft.

(#1190) *Mukeey* válasza Rigormortiis (#1188) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Felturbòzza a teljesítményt játék közben. Kb semmi értelme ;]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1191) Trk.Adam87 válasza *Mukeey* (#1190) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Amit azzal ér el, hogy mindent kilő a Ramból a futtatott játékon és a rendszer működéséhez szükséges elemeken kívül, hogy több Ram jusson az adott játéknak.

(#1192) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Új nekem ez a miui 😅 El lehet tüntetni a kezdőképernyő aljáról azt a szürke négyzetet, amiben a fényképezőgép, chrome és egyéb appok ikonja van? Magukat az ikonokat tudtam törölni, de a szürke négyzet ottmaradt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1193) Trk.Adam87 válasza Rigormortiis (#1192) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Csak másik launcherrel, de akkor le kell mondani a gesztus vezérlésről.
Ma érkezett meg a tableted? Eddig mi a véleményed róla?

(#1194) Rigormortiis válasza Trk.Adam87 (#1193) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, ma. Kézbe véve kifejezetten minőségi érzetet nyújt, bár sokat nem tapogattam, rögtön ugrott egy tokba. A kijelző pazarr, pedig a szemem amoledhez van szokva. Egyedül a miui, ami nagyon nem jön be, azért a samsungos one ui (aktuális verziója) minden szempontból élhetőbb számomra. Btw hogyan lehet itt mappákba rendezni az appokat, illetve ha már egyszer nem szabadulok attól a ronda négyzettől hogyan tudok tetszés szerinti appokat tenni bele?

Ó, és a hangszórók is szépen szólnak!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1195) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#1194) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még egy kérdés: hogyan lehet kikapcsolni a rendszerhangokat (kepernyőfeloldás, törlés, ilyenek)?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1196) baal-amiga válasza Rigormortiis (#1194) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Egyik ikont a másikra húzva mappába teszi, vagy hosszabban nyomod a desktopot és feljön a menü.
Tálcára ráhúzol ikonokat és kész. Asszem max 8-at lehet. Nálam mindenhol így működött androidon.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1197) baal-amiga válasza baal-amiga (#1196) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Most nézem, a hosszan nyomásra nincs mappa hozzáadás :(

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1198) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A gesztusvezerlést nem lehet átkonfigolni, hogy nekem is kényelmes legyen? 😄

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1199) Trk.Adam87 válasza Rigormortiis (#1198) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Szerintem nagyon kényelmes a gesztus vezérlés, igaz jelenleg nem tudom használni, mert más launcherrel nem engedélyezett sajnos.

(#1200) Rigormortiis válasza Trk.Adam87 (#1199) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is élem a Samsung eszközeimen, csak ott testre szabható, itt pedig ahogy nézem, nem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.