Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Trk.Adam87 válasza Wolfy_ (#1900) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Az XCOM 2 szinte csak csúcs és pár éves csúcs procikat támogat. Szerintem kb Snapdragon 845 lehet a minimum szint, amin már elfut. A Pad 5 egyértelműen támogatja, bőven a minimum követelmény felett áll teljesítményben.
Tabletből árban felfelé nézve a Xiaomi Pad 5 az első, amin már futna, ugyanis teljesítmény terén elég nagy szakadék tátong a Pad5 szintje és a kb 40ezer Ftal olcsóbb RealmePad között. Amin 4-6 GB Ramos kiszerelésben szintén jól futna a legtöbb játék(Cod Mobile, Pubg, Apex Legends mobile szintűek meg sem kottyannának neki), viszont egy XCOM2, Alien Isolation, Genshin Impact, Diablo Immortal... nagyobb teljesítményt igényel, van amelyik teljesen indokoltan az androidos viszonylatban kiemelkedő grafikája miatt, míg más játékok (pl: Diablo Immortal) a csapnivaló optimalizáció okán.

Szóval a lényeg, hogy a Xiaomi Pad 5 alatti árban egyetlen tablet sincs jelenleg, amin az említett játékok játszható szinten futnának vagy egyáltalán támogatottak.
A Snapdragon 860 processzor pedig már kellően erős, nagyjából a 2-3 évvel ezelőtti csúcskategória szintje, a mai csúcskategóriánál sem marad el olyan sokkal, tekintve, hogy melegedés szenpontjából ez a valaha készült egyik legjobb Snapdragon proci, így nagy terheléskor sincsen teljesítmény vesztés.

(#1902) baal-amiga válasza Wolfy_ (#1900) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Az Xcom: Enemy within tuti fut rajta, nemrég vettem meg.
Genshin, DImmortal, Pascal's Wager, Titan quest LE szintén.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1903) Trk.Adam87 válasza baal-amiga (#1902) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Az XCOM 2 is teljes mértékben támogatott, de nekem is csak az Enemy within van meg még, mert annyira nem vagyok rajongója ennek a stílusnak.

A Pacal's Wager olyan szinten jól van optimalizálva, hogy már egy Snapdragon 660-on fut full grafikán 30 fps-el(Diablo Immortálnál sok szempontból szebbnek is mondható, a pálya dizájn, hangulat legalábbis számomra nagyobbat ütött, igaz hozzám közelebb is áll a soulslike műfaj, mint az agyatlan tömeg hentelés pay-to-win elemekkel társítva), a Pad5ön szerintem meglenne a 120 fps is (nem tudom a Pascal's Wager támogatja-e), viszont a magasabb fps szám minden esetben gyorsabb akkumulátor merülést eredményez, ezért én mindig korlátozom azt.

(#1904) SL-27 válasza plejik (#1899) üzenetére


SL-27
tag

Pont ilyen van. Majd megszokjuk :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#1905) Yahhher válasza eFeMeR74 (#1886) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Én billingó-t használok számlázásra androidon és pc-n is. De van sok más alternatíva rá.
Billingó: senki ne vegye meg, megbízhatatlan szar. Ráadásul teljesen máshogy működik win alatt, mint androidon, iosen. Ami pc-n alapeértelmezett, az mobilon nem, mindig kézzel külön rá kell nyomni. Sokszor API hibával kidob, vagy be sem lép. Van aminél az az alap, hogy 2szer kell rányomni, csak akkor veszi be, 1 ft-ot ne fizessen érte senki!

(#1906) plejik válasza SL-27 (#1904) üzenetére


plejik
addikt

Remélem javítják majd, közbe annyira rájöttem, hogy vissza raktam a gépet alap állapotba és ameddig nem változtatok a háttérképen addig semmi ilyen jellegű gond nincsen, szóval marad az ami gyárilag be van állítva.. :)) :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1907) robag93


robag93
aktív tag

Mennyit ront a toll-élményen egy üvegfólia?

(#1908) bandigyerek válasza robag93 (#1907) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ha jó a fólia, semmit.

(#1909) Rigormortiis válasza Wolfy_ (#1900) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem megvan az Xcom 2, és habár hivatalosan nem támogatott az eszköz, amire fel is hívja a program a figyelműnket első indításkor, teljesen jól fut rajta.

Annyi, hogy elég alacsony a játék felbontása, ezért nem mutat jól a kvázi nagy képernyőn.

Más: eddig többnyire csak tv-n szoktam Netflixezni, de ma beizzítottam a tabon is. Ez valami teljesen kritikán aluli...állandóan kilép valami hibàra hivatkozva, aztán visszavált WV L1ről 3-ra. Aztán adattörlés, ujraindítás, majd elölről az egész. Amúgy félig-meddig bánom is, hogy ezt vettem és nem az amoledes lenovót, nagyon gáz, hogy azt képtelenek megoldani a xiaominál, hogy a nyomorult Netflixet normálisan lehessen használni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1910) Yahhher válasza Rigormortiis (#1909) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.
Szerintem nem nyomorultak. kb. 2 hónapja van meg a cucc, mindig jó volt a Netflix.

Üdv B.

(#1911) horvathpeter válasza Rigormortiis (#1909) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Nálam is ez volt a Pad 5-el. A Netflix állandóan szórakozott. Olvastam olyat, hogy elvileg ez így marad vagy már nem is tudom mi volt pontosan. Vettem helyette egy Tab S8÷-ot.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#1912) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A Hbo es Disney + esetében hogyan tudom ellenőrizni hogy milyen felbontásban streamel. Csak mert ránézésre elég kicsi felbontáson, a régi galaxy tab a 10.5 sokkal élesebb képet ad...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1913) Zamasun


Zamasun
aktív tag

A Netflix valóban botrány gáz ahogy ezen a tabon fut.

(#1914) kat válasza Zamasun (#1913) üzenetére


kat
tag

Még szerencse, hogy nem használom..😃😃

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#1915) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Nagyon sokan streaming miatt veszik a tabot, aki sokat Netflixezik, felejtse el ezt a típust.

(#1916) Cseri0058 válasza Zamasun (#1913) üzenetére


Cseri0058
őstag

Miért írod ezt?
Amióta jött a miui 13 nekem nincs vele bajom.
Hangzás és kép is több mint kiváló. Ennyi pénzért nem hiszem, hogy talál az ember jobbat.

(#1917) lasse001 válasza Zamasun (#1913) üzenetére


lasse001
senior tag

Nálad lesz a hiba

(#1918) jFox válasza Cseri0058 (#1916) üzenetére


jFox
őstag

Mondjuk én vagy egy hete nem néztem egyiket sem, de nekem sem volt vele gond. :N
Sem a Netflix-szel, sem a HBO Max-szal.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1919) peteragard


peteragard
csendes tag

Sziasztok! Tudtok olyan naptár alkalmazást ajánlani, ahová lehet jegyzeteket írni tollal? iPadnak van ilyen, úgy lehet ráírni/beleírni a napokba/napokra, mintha egy igazi papír naptár lenne. Létezik ilyen erre a tabletre?

(#1920) Goxi


Goxi
tag

Sziasztok!
Vásárlás előtt. Kérdésem Telománia és Extramobil boltokrol van e tapasztalat? Itt 130k alatt van a cucc, ezen a ponton már talán érdemes itt venni mint Goboo-ról (ott 123k).
Köszi.

(#1921) Exelsior24 válasza Goxi (#1920) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Arukeresőn látom mindkét boltnak van 1300-1700 pozitív értékelése és Telomániának 88%-os elégedettség, Extramobilnál pedig 69%-os elégedettség, ettől függetlenül teljesen ismeretlen boltok, én itthon inkább az ismertebb webáruházaktól szoktam vásárolni, vagy ha kevésbé ismert akkor mindenképpen utána olvasok az adott webáruháznak különböző értékelő oldalakon.
Az a gond az ilyen webáruházakkal hogy jönnek - mennek és lehet jövőre már nem is létezik egyik se, ha meg gariztatni kell akkor lehet gond.
Én Goboo-ról rendeltem annó a tabletem, itt is volt bennem némi félsz mert Goboo-ról se hallottam még előtte, de azóta már 4-5 új rendelésem volt még tőlük és mind teljesen rendben megérkezett.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#1922) blueye válasza Goxi (#1920) üzenetére


blueye
veterán

Goboo hivatalos viszonteladó, igaz külföldi.

(#1923) bollokcs80 válasza blueye (#1922) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

De elvileg vállal garit és ha jól vettem ki a visszaküldést is állják.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#1924) blueye válasza bollokcs80 (#1923) üzenetére


blueye
veterán

Van gari, pont ezert irtam ide.

(#1925) danielgalaxy válasza Goxi (#1920) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Arra ügyelj, hogy olyan helyről rendeld itthon, ahol a gyári 2 éves garival adják, mert van ahol csak bolti gari jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1926) bollokcs80 válasza danielgalaxy (#1925) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mstoreban egyébként most 140, annyit szerintem megér.

B.Cs.

(#1927) plejik


plejik
addikt

Tudnátok nekem ajánlani tokot? Jő minőségű flipes tokot, amit állványként is lehet használni? Nem kell, hogy billenytyűzetes legyen. :)

Előre is köszi! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1928) SL-27 válasza plejik (#1927) üzenetére


SL-27
tag

Én a "sajátját" vettem. Full mágnesesen tapad...bár elöl nem olyan erős. Ez oldalt nem véd, de otthonról nem viszem el. Arra pont jó. De tuti van ezer fajta.
LINK
Üveget ugyaninnen.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#1929) jFox válasza plejik (#1927) üzenetére


jFox
őstag

Ez is ajánlott. [link]
Nekem is ilyen van és bevált. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1930) plejik


plejik
addikt

Köszi nektek! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1931) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Kifejezetten nem vagyok fóliapárti, de mivel ezen nincs Gorilla glass, valami csak kéne rá. Ki mit ajánl, mennyire nehéz felrakni egy ekkora képernyőre? Mennyire csökkenti a reszponzivitásàt , színeket?

(#1932) SL-27 válasza danielgalaxy (#1931) üzenetére


SL-27
tag

Én ezt tettem rá LINK ...és semmi csökkenést nem tapasztaltam azóta sem. Nem nehéz felrakni, ha van egy kicsi tapadókorongod :P Úgy könnyű tartani és pozicionálni is.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#1933) Goxi


Goxi
tag

Tudnátok segíteni, hogy a Google Discovert hogyan lehet aktiválni? F3-nál látom a menüben, ennél nem.

[ Szerkesztve ]

(#1934) plejik válasza Goxi (#1933) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem sehogy. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1935) blueye válasza Goxi (#1933) üzenetére


blueye
veterán

Masik laucher-rel, pl. Poco Launcher.
[link]

(#1936) Trooper82 válasza blueye (#1935) üzenetére


Trooper82
senior tag

Sajna az nem támogatott a tabra. Jó a gép de szoftveresen elég fapados, remélem ha egyszer jön valami nagyobb frissítés jobb lesz. A dupplakoppos alvás is csak akkor megy ha a záróképernyőn vagyok? Sehogy sem lehet betutipust allítani ,külső appokkal talán mondjuk talán, bár eddig amit lróbáltam nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#1937) blueye válasza Trooper82 (#1936) üzenetére


blueye
veterán

Ez eszembe se jutott pedig nem hasznalom a kedvenc Nova launcheremet ezen, ezek szerint ezert nem :)

(#1938) Trooper82 válasza blueye (#1937) üzenetére


Trooper82
senior tag

És rá tudtad venni a nova-t, hogy menjen a dupplakoppos alvás ébresztés? Mert én is próbálkoztam de vmi fennakadás volt. azt hhiszem ez.... Ja meg talána gesztusvezérlés sem ment valamiért.

(#1939) blueye válasza Trooper82 (#1938) üzenetére


blueye
veterán

Nem ment a gesztus, ezért nem használom a novat

(#1940) lasse001 válasza Trooper82 (#1938) üzenetére


lasse001
senior tag

Nekem megy a novával a dupla koppos ki és be kapcsolás.

(#1941) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Aki vásárláson gondolkodik: most a Goboo-n 299€ a tab, a GOBOO2008 kuponnal további 8€ -val kevesebb az ára. :K
Ez a mostani vacak forinttal is "csak" 118eFt.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1942) bollokcs80 válasza jFox (#1941) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az nagyon jó ár, én is kb. annyiért vettem előrendelésben. :K

B.Cs.

(#1943) szaszapi válasza bollokcs80 (#1942) üzenetére


szaszapi
őstag

Akkor azért nekünk előrendelésben jól emlékszem 105e Ft-ban állt meg a tablet, ennyit az elmászott euró-ról! Ja és nekem is késett, kaptuk a Mi band 6-ot ajcsiba meg tokot, üvegfóliát! Úgy azért elég korrekt volt! :)

(#1944) bollokcs80 válasza szaszapi (#1943) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Bizony. :K Nagy duzzogva én is kivártam a késést. :DD

B.Cs.

(#1945) robag93


robag93
aktív tag

Ötlet, hogy a billentyűzetet magyarra állítva az ESC miért "ö" betűt produkál? :D

(#1946) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ezzel a billentyűzetes tokkal van valakinek tapasztalata?

B.Cs.

(#1947) robag93 válasza bollokcs80 (#1946) üzenetére


robag93
aktív tag

Gagyinak tűnik a 10 ugyan olyan képen :D

(#1948) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Kivetítéskor amikor kilövöm a képet televizióra a tv képernyőjét nem tölti ki teljesen ! Két oldalon marad egy keskeny fekete sáv.Csak nálam van ez,vagy beállítással lehet ezen segíteni?Nagyon zavaró hogy film nézéskor kisebb a kép !

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#1949) VOLTCRAFT(1) válasza SL-27 (#1932) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Aliexpress 1800 ft! Másfél hét alatt megjött az üvegfólia! Tökéletesen fedi a képernyőt és az érintés érzékenységén semmit nem változtat.https://www.aliexpress.com/item/1005003148831800.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.234d1802jTdyJT

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#1950) *Mukeey* válasza bollokcs80 (#1946) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez a tipikus alis bt billentyűzet. Volt ilyenem más tabhoz, nem egy ajánlott darab🤨
Maga a bill külön van ráragasztva a tok borítására, külön tölteni kell, mivel nem a tabról kapja a naftát. Gagyi megoldás és kivitelezés.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.