Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Defiator válasza varmi2 (#1299) üzenetére


Defiator
csendes tag

Ezt így nem jelenteném ki, itt a topic-ban is volt többször szó a "második asztalról". Mi is így használjuk feleségemmel, 2 külön google fiókkal vagyunk belépve, 2 külön pin kóddal lehet feloldani, és amit mi használuk, az összes alkalmazást a saját fiókunkkal kezeli. Többen jelezték, hogy ez náluk bugos és nem engedte hozzáadni a második google fiókot, mi ilyet nem tapasztaltunk, egyelőre hibátlan :)

(#1302) xhege válasza eFeMeR74 (#1300) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm az infót. Igen erre gondoltam volna.

(#1303) xhege válasza Defiator (#1301) üzenetére


xhege
addikt

Na pontosan ezt kerestem volna!!! Ezek szerint azért nem reménytelen a dolog. Ugyanez lenne nálunk is a felhasználás mikéntje.

(#1304) Quent1n


Quent1n
senior tag

Aki tokot keres hozzá annak ezt tudom ajánlani: [link]
Mágnesesen záródik és teljesen jó minőségű. Az árát szerintem megéri.

Üvegfóliát is tőlük vettem, ezt: [link]
Én béna vagyok a felrakásban, szóval 3, 4x kellett próbálkoznom mire meglett a jó pozíció (már kezdtem temetni a pénzemet :D) de gyönyörűen, légmentesen felment.

Üveggel együtt kevésbé tart jól a mágneses zár, ez azt jelenti, hogy ha fejjel lefele tartom, azért kinyílik, de egy táskában stb. teljesen jól tartja.

Gondoltam ha már lúd, legyen kövér és vettem egy átlátszó TPU tokot is, az is teljesen jó minőségű és nem csúszik egyáltalán.

Egyébként a tablet nekem maximálisan bevált, bár nem nyúzom napi szinten de mikor kell akkor mindig lehet rá számítani. Telefont is szépen tölti szóval power bank-nek is jó. :) Számomra sokkal praktikusabb mint az iPad volt.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#1305) Rigormortiis válasza Quent1n (#1304) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is nagyon bírom, főleg a kijelző és hangszórók minősége és a fürge soc miatt. A miui szarságaival meg együtt tudok élni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1306) Quent1n válasza Rigormortiis (#1305) üzenetére


Quent1n
senior tag

A hangszórók zseniálisak, főleg az iPad "sztereó" megoldásához viszonyítva (ott csak egy oldalra raktak kettőt ami szerintem totál kapufa, hiába szólnak jól).

Ami nekem nem tetszik, hogy a webkamera a rövidebbik oldalon van. Ezt nem igazán értem, hogy gondolták (nem egyedi jelenség a tableteknél). Semmi nem indokolja szerintem, hogy ott legyen.

SD kártya hiányát nem érzem, 128 gigán szerintem kényelmesen el lehet férni (de backupnak mindig van nálam egy USB-C pendrive). Jack helyett meg van átalakítós megoldásom (amivel szerintem semmi gond nincs) de igazából BT fülesekkel használom.

A rendszer sebessége pedig tényleg tetszetős, eddig minden játék szépen futott rajta. A 120Hz is elég jó bár zavar, hogy ha KODI-t akarok futtatni, akkor mindig ki kell kapcsolnom, különben black screen lesz a vége. Egyébként az oprendszer nekem teljesen kézre áll, de nem használom ki olyan mélységeiben a tabot, hogy zavarjanak az esetleges szarságai. :)

A toll lenne még ahol szerintem lehetne reszelni (vagy az áron, vagy a teljesítményen, vagy mindkettőn), illetve egy ujjlenyomatolvasónak tudnék örülni, de egyébként szerintem ár/értékben az új tabletek piacán verhetetlen. Én rá is toltam a 4 év garit (abba egy akkucsere szerintem bele fog férni), mert nem látom, hogy mostanában jönne egy olyan tab amire kedvem lenne lecserélni.

[ Szerkesztve ]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#1307) *Mukeey* válasza Quent1n (#1306) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Simán felső kategòriás a tab5. Persze van pár zavarò dolog, de mi tökéletes... A hibák nagy része inkább szoftveres, remélem a Miui13 majd javít pár dolgot.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1308) eFeMeR74 válasza *Mukeey* (#1307) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Január végére várható a MIUI 13 , de szerintem sokaknak lesz csalódás. Inkább a optimalizálásra és a kinézetre mentek rá. :((
[link]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1309) baal-amiga válasza eFeMeR74 (#1308) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Most elkezdtem keresni a felépítményem...

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1310) urges


urges
csendes tag

Maxell MXH BT600E (Bluetooth 2.1 + EDR) fejhallgatómat nem látja.
Tudtok valami megoldást?

(#1311) eFeMeR74 válasza urges (#1310) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Mivel régi BT 2.0 van rajta a fejlesztői menűben állisd át a BT AVRCP kisebb 1,2 vagy 1,3 értékre.(A map verzioval legyen megegyező)
Esetleg a név nélküli eszközöket is bekapcsolhatod.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1312) urges válasza eFeMeR74 (#1311) üzenetére


urges
csendes tag

Köszi!
Végig próbáltam, sajnos nem segít.

(#1313) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Hogy tudom az általam elrejtett appokat visszahozni?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1314) eFeMeR74 válasza urges (#1312) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Ujrainditás után sem? Amikor átállitod restart😉Sajnos, ha nem müxik más ötletem nincs😗
Ja azt elfelejtettem, ha elötte volt más eszközzel párosítva akkor azt töröld mert ugy bizti nem fogja látni.

[ Szerkesztve ]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1315) gr1975


gr1975
csendes tag

Sziasztok! Valaki esetleg tudna küldeni linket ahonnan érdemes lenne megrendeli egy 6/128GB -as verziót (lehetőség szerint EU raktárból). A goboo-n már néztem de ott most nincs igazán jó áron mert 369 euróért idehaza is lehet venni. Köszönöm előre is!

A NEMleges válasz is válasz, legalább "ennyivel" tiszteljük meg egymást!

(#1316) urges válasza eFeMeR74 (#1314) üzenetére


urges
csendes tag

Köszi, hogy próbálták segíteni!
Új fülessel remélem nem lesz majd gond.

(#1317) *Mukeey* válasza *Mukeey* (#1313) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Erre vki pls🙏

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1318) plejik


plejik
addikt

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen tablet beszerzésésn, munkám során jól jönne ha lenne. Mondjuk Én a pro modelt szeretném, de az hivatalosan az Eu-ban megjelent egyáltalán vagy csak a pad 5? Ha igen, akkor tudtok esetleg olyan forrást ahol számlára meg lehet vásárolni. (pro verzió).

Előre is köszi! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1319) Rigormortiis válasza plejik (#1318) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Pro változatból nincs global verzió.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1320) Dr.NX válasza *Mukeey* (#1317) üzenetére


Dr.NX
addikt

Általában, mert nincs MIUI készülékem:
Settings/Apps/
Megkeresed az appot, elvileg oda is van írva, ha le van tiltva (Disabled).
Enable.

Elfogadom a sütiket.

(#1321) xhege válasza gr1975 (#1315) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem jelentősen jobb ajánlatot nehéz most találni a hazai áraknál, de majd valaki megcáfol ha hülyeséget írtam.

[ Szerkesztve ]

(#1322) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Na a goboo ki is fogyott a smart penből 😅

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1323) *Mukeey* válasza Dr.NX (#1320) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem sajna :(

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1324) Koczkakő


Koczkakő
csendes tag

Szia *Mukeey*!

Ebben a youtube videóban [link] láthatod a rejtett appok be-, kikapcsolását miuin.

üdv.,

"Kétszer kettő néha öt."

(#1325) *Mukeey* válasza Koczkakő (#1324) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam nincs ez a funkció. Kifelé csiptetés semmit sem csinál :W

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1326) zacci válasza xhege (#1321) üzenetére


zacci
aktív tag

A sima itthoni aran meg tudod venni a pro-t + flip tokot es meg fagyira is marad(t) :DDD

(#1327) xhege válasza zacci (#1326) üzenetére


xhege
addikt

Linket kaphatok?

(#1328) *Mukeey* válasza zacci (#1326) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Csak nem lesz itthoni 2év garid, meg global (Magyar nyelvű) szoftvered sem💁‍♂️
Szòval annyira nem egyértelmű a dolog...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1329) plejik válasza Rigormortiis (#1319) üzenetére


plejik
addikt

Kár, ez megint egy kihagyott ziccer a magyar piacon, mert tuti lenne rá igény...

Más, stylus az kapható hozzá itthon? Mert az lenne a másik ami nekem kellene hozzá.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1330) morneo.it válasza plejik (#1329) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nem sajna. Én is GoBoo-n rendeltem :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#1331) zacci válasza xhege (#1327) üzenetére


zacci
aktív tag

banggood

(#1332) zacci válasza *Mukeey* (#1328) üzenetére


zacci
aktív tag

Pont lexarom a magyar nyelvu rendszert es a garit.

[ Szerkesztve ]

(#1333) xhege válasza zacci (#1331) üzenetére


xhege
addikt

A legolcsóbb amit ott találtam nem Pro 125 pénz, de lehet csak én vagyok béna.

(#1334) zacci válasza xhege (#1333) üzenetére


zacci
aktív tag

Mivel mindig valtoznak a korulmenyek... en nemreg agyon kuponozva vittem el pro-t mindjart 2ot is. Igy lett az itthoni arabol sima helyett pro es meg egy flip tok is belefert alirol.
Trendingrol kicsit dragabb lett volna meg extra kuponnal is, de minek fizessek kicsit nagyobb osszeget, ha megoldhato olcsobban.
Trendingnel azert ugyes huzas az, hogy lecsupaszitott arat adnak, majd szepen raqrnak nem keves szallitas es pp sarcot is. Igy mar nem is olyan jo az ajanlatuk.

Figyelni kell a Banggood akciokat es szoktak az oldalon kuponokat dobalni feled. Azokkal is jokat lehet faragni. Csak kar, hogy ennyire fos lett a huf...
Egyebkent most akcio nelkul is 500 dodo a pro, ami kb. a sima itthoni aranak felel meg.

Szerintem jobban megeri a pro-t venni. A kb. 30%-al erosebb cpu, az ax-es wifi, a 8 hangszoro (bar a siman pad is paradesan szol) es a gyorsabb toltes nekem siman megerte, foleg a sima aran.

[ Szerkesztve ]

(#1335) xhege válasza zacci (#1334) üzenetére


xhege
addikt

Értem. Köszi az infót! :R

(#1336) *Mukeey* válasza zacci (#1332) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sok sikert és jò használatot hozzá💁‍♂️

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1337) zacci válasza *Mukeey* (#1336) üzenetére


zacci
aktív tag

Koszi! Ugy lesz! :D

(#1338) Trk.Adam87 válasza zacci (#1337) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A Pro-n még a Crysis Remastered is szépen fut Nintendo Switch emulatorral :) :
[link]

(#1339) urobee


urobee
tag

Sziasztok!
Magyarországi beszerzéssel tudtok ajánlani tokot billentyűzettel?
Köszönöm!

(#1340) bollokcs80 válasza urobee (#1339) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nem próbáltam még, csak szemezek vele:[link]

B.Cs.

(#1341) zacci


zacci
aktív tag

Nu, megerkezett a Pad 5 pro-m. Brutal kis szerkezet :C
Ez a 8 hangszoros cucc szenzaciosan jol szol, ahhoz kepest, hogy tabrol beszelunk.
Rendesen remeg az egesz szerkezet nagyobb "basszusoknal" :DDD
Ezzel a ikon dock-al vagy mivel lehet valamit kezdeni ? Leginkabb eltuntetni ? :DDD
Sajnos a 65wattos GaN toltom szanalmasan lassan tolti. Alig 20watt korul. Gyanitom, hogy a 67wattos Xiaomi tolto 10v-os fesszel tolti a tabot, mert az az egyetlen nem szabvanyos resze annak a toltonek. A GaN toltom meg minden szabvanyt IS ismer, oszt megse tolti ezerrel.
Eddig kellemes csalodas a gep. Es nem bantam meg, hogy a Pro-t valasztottam. Hasit mint allat :C

(#1342) Rigormortiis válasza zacci (#1341) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A sima verzió 4 hangszórója sem rossz, de a pro biztos erre is rátesz egy lapáttal. Nem is értem, miért nem csináltak belőle global verziót.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1343) *Mukeey* válasza Rigormortiis (#1342) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hát igen, egy Pro változat sim foglalattal nagyon hiányzik a global kinálatból. Sd bővítés is jò lenne🤓

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1344) zacci válasza Rigormortiis (#1342) üzenetére


zacci
aktív tag

Hallgattam a sima verziot is, igaz az emagban, ahol azert votl hatterzaj, de igen szepen szolt!
Ebben meg ugy nez ki a 8 hangszoro, hogy 4 mely-kozep, 4 magas. A simaban 4 szelessavu van. A sima 4 hangszoroja is boven jobban szol, mint az atlag.
A global vs. kinai verzio kozt csak annyi a kulonbseg, hogy a kinaira ra kell dobni a kugli play-t es a csirkelabak mellett csak angol nyelv valaszthato. Cserebe viszont hamarabb jon ra frissites. Nalam elso bekapcsolaskor fel is maszott a MIUI 13
Szerintem a tab eseteben jobban jar az ember a kinai verzioval. Sokkal jobban.
En azt nem ertem minek csinaltak global verziot ? Egyaltalan, leszokhatnanak mar errol a regios faxsagrol. Mindenkinek jobb lenne...

[ Szerkesztve ]

(#1345) zacci válasza *Mukeey* (#1343) üzenetére


zacci
aktív tag

SD foglalat tenyleg jol jonne, meg egy Type-C 3.1, de a SIM minek ? Total felesleg. Ott a telo megosztod netet es kesz. Szerintem ezer evben egyszer van olyan korulmeny, mikor a telod nincs nalad, de a tab igen es nincs mas net lehetoseg csak a mobilnet.

(#1346) zacci


zacci
aktív tag

Ja es a jack csati hianya. Na az azert faj...

(#1347) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok!

Egy speciális kérdésem lenne, van itt bárki aki használta ezt a tabletjét másodlagos monitorként Duet alkalmazással?

Számomra 'deailbreaker' lenne ha nem működne vele...

[ Szerkesztve ]

(#1348) F1DO


F1DO
senior tag

Illetve meg egy kérdés, hogy képernyő rögzítés hanggal alkalmazas, vagy megoldas van ezen a tableten?

(#1349) jobarat01 válasza F1DO (#1347) üzenetére


jobarat01
tag

én a spacedesk-et használom, nekem tökéletesen müködik ez az app link

(#1350) vamisten


vamisten
csendes tag

Sziasztok! Megérkezett a masina, tokot keresek hozzá. Visszaolvastam, jópár oldalt, de hátha azóta talált valaki jobbat :)

Mindenképp extra védelemmel ellátott kell (gyerkőc anno reptetett egy iPad Prot...). Az iPad 8on Supcase Unicorn Beetle van, hasonlót keresek erre is.

Javaslat, ötlet?

Néztem ezt a Ducisak mellett: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.