Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) doooo válasza kbyte1024 (#149) üzenetére


doooo
veterán

150 ezer. Majd amikor nem csak rendelni lehet mindenféle raktárakból, hanem elérhető lesz belföldön is, meg amikor nem akciózva lesz (nem fogyott már el a készlet amúgy?).

(#152) KaitouP válasza Sefneni (#100) üzenetére


KaitouP
veterán

:R Köszi, ránézek!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#153) doooo válasza Graphics (#150) üzenetére


doooo
veterán

Igen, igazán jó ajánlat (a világ ezen részén) továbbra sincs tabletfronton... :DDD
Az mindenesetre jó jel, hogy kezdenek többen, több modellel megjelenni a piacon (csak én már nehezen tudok tovább várni egy S820-as tabbal).

[ Szerkesztve ]

(#154) csibor


csibor
őstag

Valami értelmetlent én had szóljak már hozzá :) Lehet külön is kapni hozzá tollat, és milyen minőség lehet? Már rajzolásra. Lányom valami ilyesmit keres, idáig valami almást nézeget.

(#155) kbyte1024 válasza csibor (#154) üzenetére


kbyte1024
veterán

https://m.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-stylus-Pen-for-Mi-Pad-5--Mi-Pad-5-Pro-Black-469956.html?ref=w&Currency=USD

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#156) Örni


Örni
senior tag

Eltűnt a teszt! Biztos a Samsung keze van a dologban! :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#157) picsirti válasza -Faceless- (#130) üzenetére


picsirti
tag

Ha annyira ipari hulladék a xiaomi, akkor minek vettetek belőle ötöt?
:DDD

(#158) Fall-N válasza picsirti (#157) üzenetére


Fall-N
veterán

Hagyd rá, had vergődjön. Az a probléma a fórumon, hogy mindenkinek egekben az elvárásai, de az ár meg legyen kevés. Nos ha nem felel meg neki a tudás, amit ez a Xiaomi nyújt, akkor kell venni egy Samsungot. Ja, hogy az jóval többe kerül, az más.

Egyébként sem értem a Jack vergődést. Van átalakító, így ha valakinek kell akkor használja. Az egy speciális dolog, hogy egyszerre kellene tölteni a telefont + zenét kell hallgatni. Egyébként arra is van adapteres kábel, de nem megoldást kell keresni hanem rögtön panaszkodni. :U

Az is tiszta sokunknak, hogy nem véletlenül hagyják le a csatlakozót. Azért mert rétegigény. Aki meg igényesen akar zenét hallgatni az vagy vesz olyan eszközt, amiben minőségi DAC van (azon van 3,5 mm port is) vagy külső DAC/DAP.

[ Szerkesztve ]

(#159) erahurka válasza Fall-N (#158) üzenetére


erahurka
félisten

"rétegigény"

Ahha. Ezért van rajta minden nem csúcskészüléken, mert kevesek használják :U Bár manapság a töltő is rétegigény...

(#160) fairi válasza doooo (#148) üzenetére


fairi
addikt

" sokkal érdekesebb Lenovo megemlítve, csak az meg nem kapható (legalábbis egyelőre) hivatalosan, világszerte (bár sokaknak ez nyilván nem akadály, nekik érdemes megnézni, hátha); a Pad Pro; az az igazi konkurense ennek."

kapható már régóta, de csak kínai változat (Xiaoxin Pad Pro 2021), ami nem tartalmaz az gsm és gps modult. [link]
Global változatot idei év végére igérik, de drága lesz az biztos. Ez a xiaomi pad 5 pro-nak lesz a vetélytársa.

(#161) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Megint kanyarodik el a topic ...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#162) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Én arra leszek kivi, hogy a billentyűzet mennyi lesz hozzá.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#163) Fall-N válasza erahurka (#159) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem inkább fordítva? Pont hogy nagyítóval kell keresni, amin van. Samsung is már mikor elhagyta. Olcsó telefonokon még van, de idő kérdése és elhagyják.

Az utcán is a legtöbb ember fülében TWS figyel. Ma már mindenki gyárt ilyen füleseket. Múltkor megdöbbentem, de még van Rossmann saját márkás TWS is.

[ Szerkesztve ]

(#164) Juhaszatti válasza Fall-N (#163) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Nem inkább fordítva? Pont hogy nagyítóval kell keresni, amin van. Samsung is már mikor elhagyta. Olcsó telefonokon még van, de idő kérdése és elhagyják."

A legnagyobb példányszámban fogyó A szérián még ott van, a felső-középkategóriás A72-n is.

(#165) Fall-N válasza Juhaszatti (#164) üzenetére


Fall-N
veterán

A csúcsra gondoltam, az S szériára. Olcsóbb telefonokon még ott van. Idővel lehet ez is kikopik. Mondjuk engem nem zavar, bár nem is használom. Pedig a telefonomon is van még.

(#166) erahurka válasza Fall-N (#163) üzenetére


erahurka
félisten

Azt írtam hogy majdnem minden NEM csúcskészüléken.

Nekem is van mert adtak az A72-mhöz, amúgy nem lenne. De utcán valóban zseniális ez a TWS dolog.

(#167) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Ne haragudjatok meg, de kB 100szor lett már szólva hogy a füles témát be kéne fejezni. Miért nem a saját topikja a mentek ezekkel??? Már csilliard hsz van ami nem ide tartozik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#168) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudtok valami jó füles topicot ahová áthurcolászhatnánk? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#169) Homer18 válasza kbyte1024 (#167) üzenetére


Homer18
csendes tag

+1 :K

(#170) kbyte1024 válasza pusszycat (#168) üzenetére


kbyte1024
veterán

Jaja :C jaj hát nincs rajta 3.5jack???? Úr isten!!!!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#171) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Utána néztem mennyi lenne hozzá a billentyűzet. 7800-12400 közt mozognak.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#172) Luck Dragon

“” Itthon októbertől lehet majd megvenni körülbelül 150 ezer forintért, “”

Ez egy picit sok , itt már az új IPad 2021 , 135,000-Ft elég komoly versenyző , főleg hogy olcsóbb is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#173) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#172) üzenetére


kbyte1024
veterán

Ez jogos de akinek nem opció az alma annak nincs sok választása.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#174) pusszycat válasza Luck Dragon (#172) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi történik itt a Xiaomi az uj IPad izé Apple? :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#175) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#173) üzenetére

Ebben igazad van . Csak magamból indultam ki. Nekem elgondolkodtató . :)

pusszycat
Hát már sok esetben már nem az Apple a legdrágább , kategórián kívül is .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#176) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#175) üzenetére


kbyte1024
veterán

Nem lenne baj az almával csak ugye sokunknak meg van véve pár progi és azért nem opció az alma.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#177) erahurka válasza kbyte1024 (#173) üzenetére


erahurka
félisten

Mitől nem opció az alma?

(#178) bostone


bostone
addikt

Ipad 9 en még van jack?

(#179) Juhaszatti válasza bostone (#178) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, azon van. A Pron nincs.

(#180) kbyte1024 válasza erahurka (#177) üzenetére


kbyte1024
veterán

Mondjuk pl nekem nem lenne jó mert egy csomó játék és progi meg van véve. Gondolom sokan vagyunk így. Aztán ott van azis ha valakinek eleve nem nem szimpi az ios.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#181) Graphics válasza kbyte1024 (#180) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne is mondd, nemrég küzdöttem egy Almás készülékkel, azóta letettem az i-termékes nem létező vágyaimról is... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#182) stellaz


stellaz
addikt

Jack csatlakozó nélkül esélytelen.
A sok drága és minőségi és 1 év után beszaró BT füles után visszaszoktam a sima vezetékesre, ami nem merül le, olcsóbb és jobb a hangja.

(#183) bostone válasza stellaz (#182) üzenetére


bostone
addikt

Csak egy átalakító kell hozzá és van jack.
Lehet a dobozban is van, ezzel nem szokott a xiaomi spórolni.

(#184) Fall-N válasza Graphics (#181) üzenetére


Fall-N
veterán

Tableten még elmenne az iOS, mert annyi mindent nem csinálna az ember, inkább böngészés, videó amire igazán jók ezek. De telefonon fájóan kevés lenne nekem amit nyújt a rendszer. Mondjuk nekem sosem voltak almás vágyaim.

(#185) stellaz válasza bostone (#183) üzenetére


stellaz
addikt

Nem bohóckodok ilyenekkel és töltés közben nem is lehet használni.
Multimédiás eszköz, de nincs fülhallgató csatlakozója.... szerintem ezt nem kell kommentálni.

(#186) Somatom válasza stellaz (#185) üzenetére


Somatom
veterán

Régen én is ezt gondoltam, de aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem nagy dolog. A mostani tabomban sincs és egyáltalán nem hiányzik. A telómban van, de nem használom. Régebben egy Sony WI-C400 -at használtam, most pedig egy Huawei Freelace pro -t. Mindkettő tud 20 óra folyamatos lejátszást. Kényelmes, mert nem lóg dróton, szabadon tudok mozogni. Kocsiban is használom a tabot. Oda egy Baseus ba01 BT/AUX adaptert vettem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#187) joey04 válasza stellaz (#182) üzenetére


joey04
titán

én bt fejest használok. soha többet vezeték.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#188) vicces válasza joey04 (#187) üzenetére


vicces
addikt

én tegnap bentfelejettem a munkahelyemen a füldugóimat, így kénytelen voltam itthon már előszedni egy vezetékes füles. ;] vagy vennék már még egy pár bluetoothos fülest, de arra meg sajnálom a pízt. jól jött a jack-csati!

:)

(#189) joey04 válasza vicces (#188) üzenetére


joey04
titán

nekem már nincs is vezetékes :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#190) Somatom válasza vicces (#188) üzenetére


Somatom
veterán

Ha így, akkor arra való az adapter. Van töltős is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#191) vicces válasza joey04 (#189) üzenetére


vicces
addikt

van egy fülesem amit kb 20 éve vettem. ilyen kábelfelcsévélős dobozos sony fülbedugó. alig használtam. egy vagyon volt anno. és még egy másik amit kb 8 éve egy sony telefonhoz adtak. nincs szívem megválni tőlük :B

amúgy tegnap elött még 279 volt a tablet tegnapra meg felment 299-re. asszonynak jó is lenne egy billentyűzettel notebookot kiváltani. de így hogy megdrágult már nem kell :C

:)

(#192) Alarikman


Alarikman
senior tag

Nagyon remélem, hogy fél-egy év múlva kihoznak egy gyengébb kiadást is.

Mondjuk 8-10 colon, valami Qualcomm 700-as sorozattal, vagy Mediatek G95/Dimesity 700-al. 70e körül. Na az lenne a nép tablet. Mint a mi pad 4(fiam ilyet nyúz).

[ Szerkesztve ]

(#193) pusszycat válasza Alarikman (#192) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Addigra lemegy ennek az árra arra a szintre amennyit most kiadnál érte.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#194) Alarikman válasza pusszycat (#193) üzenetére


Alarikman
senior tag

Kötve hiszem, hogy ez bármikor is 70 ezerre vissza fog esni, de neked legyen igazad. :K

(#195) pusszycat válasza Alarikman (#194) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Arra is. Csak akkor használtan. Újonnan 100e re tippelnék.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#196) bostone válasza Alarikman (#192) üzenetére


bostone
addikt

Samsung Tab A7 Lite

(#197) stellaz válasza joey04 (#187) üzenetére


stellaz
addikt

Ez a te dolgod. Én meg igényt tartok egy multimédiás eszközön a Jack csatlakozóra.

(#198) joey04 válasza stellaz (#197) üzenetére


joey04
titán

az te vagy. :) akkor neked kell más eszköz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#199) D1Rect válasza stellaz (#182) üzenetére


D1Rect
félisten

Zenéhez még el is megy a bt headset, de híváshoz sokkal jobb a vezetékes.
Szerezz egy jó adaptert!
Kelleni fog a jövőben, én is így használom.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#200) bostone válasza stellaz (#185) üzenetére


bostone
addikt

Ezek a mai gépek 10 óra üzemidőt tudnak.
Ezt is fel lehet tölteni 1-2 óra alatt.
Ha a füles csatlakozójára állandóra felteszed az adaptert, semmi különbséget nem tapasztalsz.

Nem kötekedni akarok, de csak minimálisan kellene rugalmasabbnak lenned.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.