Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) jobarat01 válasza Trk.Adam87 (#1498) üzenetére


jobarat01
tag

szerintem nem érdemes vele szórakozni, megkapja az eu rom is nemsokára, legalább nem rajtunk tesztelik a hibajavításokat

(#1502) zacci válasza Trk.Adam87 (#1500) üzenetére


zacci
aktív tag

hasznald es ne foglalkozz a frissitessel. :)

(#1503) szaszapi


szaszapi
őstag

Nektek EEA romotok van, én amikor megvettem, nyitottam a bootloadert és feflesseltem a globál romot, arra van miui 13 ugyanúgy android 11 alapokon, tegnap OTA-n frissítettem én is. EEA romra még nincs 13-as miui! Nagyon nagy különbség nincs a két rom között, de valamivel hamarabb jönnek ki rá a romok a globálra mint ebben az esetben!

(#1504) Trk.Adam87 válasza szaszapi (#1503) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

zacci: Rendben, türelmes leszek :)

szaszapi: Flasheléssel nem veszik el a garancia? Ha szervízbe kerülne a tab és ott látják, hogy nem a gyárilag hozzá adott rom van rajta.

(#1505) Potyka03 válasza zacci (#1499) üzenetére


Potyka03
senior tag

Sziasztok.A régi Xiaomi-s állapotjelző sávot hol lehet beállítani?
Én nem szeretem ezt az Iphone stílusút hogy egyik oldalon ezt,a másikon meg azt....

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1506) HoaryFox válasza Potyka03 (#1505) üzenetére


HoaryFox
őstag

Nincs benne sajnos. Mi 9T Pro-mon még megvan a lehetőség.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1507) Potyka03 válasza HoaryFox (#1506) üzenetére


Potyka03
senior tag

Ohh,hát ez szomorú.
Azt hittem hogy jól eldugták,sajnálom.
KÖszönöm a választ.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1508) szaszapi válasza Trk.Adam87 (#1504) üzenetére


szaszapi
őstag

Ez érdekes kérdés, mert minden üzlet máshogy áll hozzá. Itt igazából hivatalos rom van felflesselve, de régen lehetett váltogatni a stabil és fejlesztői romok között, simán lehetett egy kínai alapú romra is globál romot felflesselni a mi flash alkalmazással! Igazából most nincs ilyen, mert ha másik hivatalos romot akarsz tenni akármilyen xiaomi telefonra vagy tabletre, nyitni kell a bootloadert és csak azután lehet flesselni! Amennyiben még működőképes a tab vissza tudod zárni a bl-t, de ezt hivatalos szervízben, meg tudják nézni hogy nyitottad e már v agy sem! Igazából hivatalos store nem szokott evvel kínlódni, inkább az ilyen noname boltok, hogy kibújjanak a garancia alól! Enyém Goboo-ról van, de én nyitottam azonnal saját felelősségre!

(#1509) HoaryFox válasza szaszapi (#1508) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy amíg garis valami, addig nem mókolok rajta semmit.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1510) szaszapi válasza HoaryFox (#1509) üzenetére


szaszapi
őstag

Én már a kezdetektől, kb 10 éve Xiaomi fan vagyok, megvételtől már cserélve lett a rom, a régi időben miuihu, mostanában xiaomi.eu-ra, mivel a miui rendszerhez ragaszkodom!

(#1511) *Mukeey* válasza baal-amiga (#1469) üzenetére


*Mukeey*
addikt

:R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1512) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Mindennapi használatban hogy szuperál a MUI a tableten? Akadozások / laggok vannak?
Egy iPhone 13 Pro mellé szeretnék otthonra egy nagyobb netezős/videónézős kütyüt, erre a tabletre gondoltam.

Smartshoptól rendelt mostanában valaki? Ők vajon gyártói garanciával árulhatják?

:R

(#1513) Rigormortiis válasza bajaki (#1512) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akadozások nincsenek, de ha filmezésre is kell, akkor számolj vele, hogy többünknek akadt gondja a WV1 tanúsítványkezeléssel.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1514) bajaki válasza Rigormortiis (#1513) üzenetére


bajaki
őstag

Kimondottan filmezni nem szeretnék rajta (az a TV-n megy otthon), inkább YT amit használok csak.

(#1515) Rigormortiis válasza bajaki (#1514) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Youtube-bal semmi gondja sincs, remekül szól a tab és nagyon szép kijelzője is van.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1516) bollokcs80 válasza bajaki (#1512) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Smartshop csak bolti garis. Inkább MM, EMAG/Edigital.

B.Cs.

(#1517) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Kapott valaki már a simára Miui13-at?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1518) bollokcs80 válasza *Mukeey* (#1517) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nem.

B.Cs.

(#1519) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Még sok évvel ezelött használtam miui-t, akkor volt heti fejlesztői rom. Most már csak a stabil létezik?
Mik a rom lehetőségek?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1520) bollokcs80 válasza *Mukeey* (#1519) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az már jó ideje nincs sajnos, globalon eléggé megnehezítették az ilyesmit.

B.Cs.

(#1521) zacci válasza *Mukeey* (#1519) üzenetére


zacci
aktív tag

irtam mar egyszer itt. Toltsd mar le azt a qrva miui downloader progit a helyett h itt kerdezgeted ki kapott mar miui13-at.

(#1522) Trk.Adam87 válasza zacci (#1521) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Meg is jött az Európai Pad 5re is a Miui13.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1523) Shame21


Shame21
csendes tag

Sziasztok! Én filmezéshez meg képregény olvasáshoz keresek tabletet. Oled-esbe gondolkodtam de az csak nagyba van és 11”-osnál nagyobb nem kényelmes. Bár néztem a xiaoxin pad pro 2021-et ami oled-es de arra azt írták nem egy jó minőségű oled.
szóval a pad 5 és a matepad 11 között vacilálok. Az sd kártya nem lényeg viszont a jó kijelző igen. Netflixből sd-s előfizum van így az se lényeg hogy fhd vagy sd. Google támogatás se lényeg. Mivel sehol nem tudom összehasonlítani a két kütyüt az lenne a kérdés melyiknek jobb a kijelzője véleményetek szerint. És tabletra melyik videó lejátszót ajánljátok (vlc tudom hogy van rájuk az jó?)

köszönöm a segítséget

(#1524) eFeMeR74 válasza Shame21 (#1523) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Ár? Mennyit szánsz rá? Xaomi Pad 5 / Pro ajánlott.
Lejátszó MXplayer pro legjobb.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1525) Shame21 válasza eFeMeR74 (#1524) üzenetére


Shame21
csendes tag

Olyan 150 ezernél többet nem szánnék rá.
Matepad 11 néztem az 150 ezer a Pad 5 meg olyan 130 ezertől van. Pad 5 pro nem tom mennyi mert hivatalosan még nem láttam itthon.

(#1526) Dévidzon válasza bajaki (#1512) üzenetére


Dévidzon
tag

Szerintem kategóriákkal jobb, mint a Redmi Note 9 Pro aktuális ROM-ja...

(#1527) RBJ


RBJ
addikt

Tegnap lettem remélem boldog tulaja a mi pad nak. Ma megjött a miui 13. Első gondom az alsó talcabol, hogy vakarom ki a nekem nem tetsző appokat?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1528) baal-amiga válasza Trk.Adam87 (#1522) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Csak engem téveszt meg a 12.5?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1529) pergabb


pergabb
senior tag

Nekem megjött a 13-as miui, hol a rohadt életbe lehet a csíkot alulról eltűntetni? csak mert most sehol sem találom, megszűnt létezni az offolása.

(#1530) baal-amiga válasza baal-amiga (#1528) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Igen, engem :D Remélem a wl1 már nem hisztizik gyakran.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1531) Wolfy33 válasza baal-amiga (#1528) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Eddig az volt. De most töltöttem le, nekem 13.0.3 verziót ír már ki.

(#1532) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Sokkal gyorsabb lett a rendszer, az office excel javítva több mindenben, amit használok rajta.
Eddig ezeket tapasztaltam

(#1533) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Netflix nálam gond nélkül megy L1-et ír ki. Hdr10 van, az előfizetésem a legnagyobb.

(#1534) baal-amiga válasza Wolfy33 (#1531) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Jaja, nálam is 13 lett. Csak nyomogattam kicsit, de a gui fluidabbnak tűnik.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1535) eFeMeR74 válasza Shame21 (#1525) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Igen EUban hivatalosan nem is lesz Pro.
Tartalomfogyasztásra és a kijelző minőséget figyelembe véve.
150.000 kerettel szerintem a Pad 5tel járnál jobban :K

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1536) *Mukeey* válasza zacci (#1521) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Engedd el ezt a stílust itt bruder :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1537) Trk.Adam87 válasza baal-amiga (#1534) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Ez már a Miui 13 for Pad felület? A Xiaomi ígérte, hogy a multitasking tableteken még fejlettebb lesz, az alap felületen is hasonlóan lehet majd appokat váltani, mint a PC módban. (Ha már az, akkor ezt hogyan lehet testreszabni?)

(#1538) Shame21 válasza eFeMeR74 (#1535) üzenetére


Shame21
csendes tag

Köszi

Egyre jobban a Pad 5 fele hajlok.

(#1539) eFeMeR74 válasza Shame21 (#1538) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Szerintem nem bánnád meg. Most kijött a MIUI13 rá
Tényleg szép a kijelző,gyors a rendszer.
A hangja pedig egyéni gyári beállítások mellett eszméletlen.
Én 2 félét használok. Érdemes felrakni a YT Vancedet a Kodit és máris tökéletes tartalomfogyasztásra😁
Hangbeállítás:
[kép] [kép]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1540) eFeMeR74


eFeMeR74
senior tag

Ha valaki használ PC módot a tabon ne felejtse el frissíteni, ha már MIUI13 használ, mert MIUI13 alatt nem fog működni.
[link] .
Sajnos a Kodit még mindig nem müxik 120hz képfrissítés mellett.
Kíváncsi vagyok mikortól hajlandóak végre frissíteni, mert már lassan a 144hz és felette lévő eszközök is gyorsan terjednek. :F

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1541) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Most akadtam rá erre a tabletre és alma user létemre be kell valljam, elég tetszetős. Kérdésem, minden alkalmazás működik rajta rendesen? Gondolok itt a Netflix-re, HBO-ra, esetleg GamePass, Geforce Now. Micsoda igények, mi? :D Szaladgálós gépnek alapvetően simán el tudnám képzelni. Köszi a válaszokat előre is. :R

Sic Parvis Magna

(#1542) RBJ


RBJ
addikt

Még mindig nem találtam semmit az alsó dock beállítás ra.
Miui 13 milyen ficsort érdemes tudni?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1543) *Mukeey* válasza 30z.Samu (#1541) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ahogy leirásomban látod, én is Apple cuccokat használok. Viszont ez a tab 10/10, ha a droid megfelel. Ami nálam minusz, az az sd bővítés hiánya, de tudok nélküle létezni💁‍♂️
Felsorolt appok mind működnek természetesen. Nem "kòkányolt" rom van rajta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1544) baal-amiga válasza Trk.Adam87 (#1537) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ennyire -idő hiányában- nem mélyedtem el benne, első blikkre semmi ilyesmit nem látok rajta.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#1545) 30z.Samu válasza *Mukeey* (#1543) üzenetére


30z.Samu
félisten

Régebben volt egy Lenovo tabletem, amin Android volt. Azzal érdekes módon semmi bajom nem volt, de a telefon más kávéház. :D Köszi szépen a választ, szerintem ahogy lesz rá lehetőségem, beszerzek egyet. :K

Sic Parvis Magna

(#1546) Dévidzon válasza eFeMeR74 (#1540) üzenetére


Dévidzon
tag

:R

(#1547) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Még egy hülye kérdésem lenne. Fortnite-ot próbálta valaki a tableten? Néztem videót és azt látom hogy mindenki max grafikán próbálja és ott sajnos nincs meg a stabil 30 frame. Pedig a vas meglenne alatta, szóval nem értem. Más játék meg röhögve 60-90 fps-sel fut. :F Nem a játék lenne a prioritás a félreértés elkerülése végett, de azért lenne rá alkalom, hogy játszanék vele egy kis üresjáratban. Persze tudom, van más is, mint a Fortnite, csak arra akadok kilyukadni, hogy fura, hogy nem fut stabilan a videók alapján.

Sic Parvis Magna

(#1548) eFeMeR74 válasza 30z.Samu (#1547) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Szerintem nincs vele gond.
A világ leggépigényesebb játéka is szépen elfut rajta.
[link]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1549) Trk.Adam87 válasza eFeMeR74 (#1548) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A Pro-n fut szebben a Genshin Impact, persze sok helyen a sima Pad5ön is megvan a 60 fps, de a 6 GB Ramból adódóan vannak fps dropok a játékban, ami érthető, a PC verzió is felemészt vagy 8-10 GB Ramot összesen és ott ugye képbe kerül a dedikált GPU Ramja is. Ez utóbbin persze magasabb felbontásban is fut. Az android verzió egyelőre kb 720P felbontásra korlátozódik, ami kissé pixeles látványt ad egy ekkora kijelzőn, de reméljük idővel ez a játék is képes lesz kihasználni a tablet teljes felbontását is akár, számomra többet érne ez low-medium grafikán, mint hogy highon játsszak úgy, hogy a 720P pixelessé teszi a látványt.

(#1550) 30z.Samu válasza eFeMeR74 (#1548) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, ez a játék is szembejött Velem, amit őszintén szólva nem ismerek, mert nem mozgok mobil játékok világában, ránézésre kicsit Fenyx-es. :D De igen, ezt is be lehet úgy állítani, hogy hasítson 60+ fps-sel, de a Fortnite-nál csak gyenge 30fps-t láttam. Biztos lehet ott is játszani a beállításokkal, de valahogy senki sem teszi meg a videókban. Nyilván nem e-sport-olni szeretnék a tableten, hanem csak elbaromkodni, de azért jó lenne, ha stabil 30fps-sel elfutna, a hardver megvan hozzá.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.