Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) varmi2


varmi2
nagyúr

Hogyan tudok hozzáadni nas meghajtókat? Hogy lássam az ott lévő fileokat.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#852) bollokcs80 válasza varmi2 (#851) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Használd ezt. [link] (Remote ikon).

B.Cs.

(#853) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Na nézhetek billentyűzetet? :K

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#854) baal-amiga válasza kbyte1024 (#853) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én egy dual ch rapoot vettem egérrel tavaly.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#855) kbyte1024 válasza baal-amiga (#854) üzenetére


kbyte1024
veterán

Muti :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#856) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Engem is a nagy csomagom fogadott ma a munkából hazaérve. :))
Ezek szerint csak elég ritkán frissítik a GLS csomag státuszokat, vagy legalábbis nekem tegnap este még semmi infó nem volt, hogy jönne a csomagom.
Fentebb láttam @BartaSándor írta, hogy 3 nap alatt ér a GLS csomag Magyaro.-ra és következő nap kézbesítik, hát igaza is lett valóban így volt.

Pont tegnap nézegettem az új érétkeléseket goboo weboldalán, és aki rakott fel képet láttam mind fekete vagy sötétkék tokot kapott ajándékba hozzá, így reménykedtem benne, hogy mi is azt fogunk.
Boldogság van most ezerrel, már csak valami billentyűzetet kell nekem is beszereznem még hozzá.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#857) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Hozzám is megérkezett, fekete tokkal, most pakolgatom fel a motyóimat.

Amit ajánlottam korábban, bill+egér kombó. Magyar kiosztás, bill 3 készüléket kezel. Nekem bevált; a bill tok akkor gondolkodtatna el, ha lenne magyar, de szükségem annyira nincs rá, hogy csak optikai tuning lenne :)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#858) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Fólia viszont egy rakás .....

Helyi GSM boltos srác se tudta felrakni, a védőfólia felhúzásával jött fel a ragasztó is. :U

Ha valaki talál rendes üvegfóliát, ossza meg itt.

B.Cs.

(#859) baal-amiga válasza bollokcs80 (#858) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ha nem ceruzázol, a flip tokban sztem nem kell. 4 év alatt egyik tabomat sem tudtam ujjbeggyel megkarcolni :D

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#860) pusszycat válasza baal-amiga (#859) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vannak itt akiknek van körmük. Nem, nem én. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#861) doooo válasza pusszycat (#860) üzenetére


doooo
veterán

Mindig is elítéltem, és elítélem, azt, hogy egyesek a házikedvencek körmeit is vagdossák... :( :DDD

(#862) Dévidzon válasza bollokcs80 (#858) üzenetére


Dévidzon
tag

[link]
Én ezt vettem, egyből fel is raktam. Szerintem rendben van.

(#863) Arween válasza baal-amiga (#857) üzenetére


Arween
senior tag

Világít esetleg ez a típusú billentyűzet?

(#864) pusszycat válasza doooo (#861) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem karom? :U Most összezavartál. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#865) baal-amiga válasza Arween (#863) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Azt nem sajna.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#866) bollokcs80 válasza Dévidzon (#862) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ok, köszi.

#859: Leejtéstől féltem inkább....

B.Cs.

(#867) Erik020


Erik020
újonc

Esetleg aki nem vásárolta/rendelte még meg a Pad 5-t, én megválnék az enyémtől. Soha nem volt még tabletem, de most se használom ki annyira, amire egy Xiaomi Mi 10 ne lenne elég :) (pedig tényleg egy gyönyörű szép/gyors nagy kijelzős tablet). Egy fekete flip tokot már beszereztem hozzá a mobilász.hu-ról.

[ Szerkesztve ]

(#868) doooo válasza pusszycat (#864) üzenetére


doooo
veterán

Krumpli-burgonya... :DDD

(#869) BartaSándor


BartaSándor
csendes tag

TOKOT VENNÉK!

Ha valaki eladná az ajándék tokját (a hajtogatóst, nem az átlátszó szilikont) az írjon!

Köszi.

(#870) pusszycat válasza doooo (#868) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bab-paszuly-fuszulyka... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#871) kbyte1024 válasza BartaSándor (#869) üzenetére


kbyte1024
veterán

Mennyiért mennek most ezek a tokok?Mármint amit ajándékba kaptunk.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#872) baal-amiga válasza kbyte1024 (#871) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Hasonló nem mágneses 6k, eredeti 25$. Nekem ez a pen tartó fül miatt jobban bejön az eredetinél.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#873) BartaSándor válasza kbyte1024 (#871) üzenetére


BartaSándor
csendes tag

10 körül van az eredeti aliról kb 13 mire ideér. Ezt az utángyártottat 6-7ért árulják alin. 8 mire ideér. 8at adnék érte (ha narancs akkor 7et) + szállítás.

(#874) TpS válasza BartaSándor (#873) üzenetére


TpS
őstag

A TS-ről 12 körül lehet rendelni narancs és zöld színben ingyenes eu szállítással. Fekete most nincs, de fel lehet iratkozni, hogy küldjenek emailt, ha érkezik: [link]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#875) XatiZ


XatiZ
csendes tag

Csináltam egy "jobb" dolby equalizert frekvencia tábla alapján a 4 hangszóróhoz mert a gyári szerintem elég karcsú :D [kép]

(#876) Cseri0058 válasza XatiZ (#875) üzenetére


Cseri0058
őstag

Tényleg jobb lett. Köszi!🙂

(#877) Dévidzon


Dévidzon
tag

Felraktam a PC módot. Nagyon baba :)

(#878) Arween válasza Dévidzon (#877) üzenetére


Arween
senior tag

Engem is érdekelne,hol lehet letölteni?

(#879) szaszapi válasza Dévidzon (#877) üzenetére


szaszapi
őstag

Igen, nem rossz, de ha kilépsz belőle, tényleg elmászik a teljes képernyős mód, és a gombokkal lehet csak navigálni, látszik hogy ez a Foldra volt jól optimalizálva, de amúgy tényleg elég jó!

(#880) Somatom válasza szaszapi (#879) üzenetére


Somatom
veterán

Az Androidban levő Freeform Multi Window módot nem próbáltad aktiválni? Samsungon ezt használom DeX helyett, a Tálcával.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#881) baal-amiga válasza Somatom (#880) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Mikor múltkor írtad, ki is próbáltam. Ami igazán zavart, hogy az ablakokat nem lehet méretezni, se széltében, se hosszában; vagy én nem állítottam be valamit? Ezzel a Desktop mode-dal is ez a gondom, hogy csak 1-2 miuis alkalmazással aktív a fullscreen gomb.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#882) Somatom válasza baal-amiga (#881) üzenetére


Somatom
veterán

Először a felhasználói menüben kell engedélyezni az átméretezést. Szerencsés esetben gyárilag aktív a mód (nálam, Samun az volt). De, ha nem, akkor Android 8 -tól ADB -n kell engedélyezni. Vszínűleg ezt nem tetted meg, ezért nem ment az átméretezés. EZT találtam a metódusról. Dióhéjban ennyi, de androidverziótól függően is vannak változások. 10 -ig csak egy app lehetett előtérben. Ami háttérben nem tudott futni (pl. YT, TVGO), az leállt. 10 -től van multi resume, vagyis több app lehet fókuszban, de ezt az adott alkalmazásnak is támogatnia kell. 12 -ben újabb fejlődés jön, az azonos alkalmazás, több ablakban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#883) Dévidzon válasza szaszapi (#879) üzenetére


Dévidzon
tag

Ja, nálam is ez volt.

(#884) baal-amiga válasza Somatom (#882) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Szuper, csak a fejlesztőiben a force resize kellett :R

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#885) Somatom válasza baal-amiga (#884) üzenetére


Somatom
veterán

Basszus, most látom, hogy milyen hülyeséget írtam. :B
Persze, hogy a fejlesztőiben! De, ha ettől lett átméretezés, akkor ez azt jelenti, hogy alapból engedélyezett a funkció, nem kell ADB -vel vacakolni. Dobd fel hozá a Tálca appot és állítsd be! Nálam a roló gyorsgombjai között is megjelenik, onnan is tudom aktiválni. De, mindíg aktív. Bal oldalon lesz egy floating nyíl, azzal lehet behívni a tálcát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#886) baal-amiga válasza Somatom (#885) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Persze, mert az adb-s mókát már megcsináltam korábban a TaskBar telepítését követően :K
Ezt a Neo X-en csináltam, Pad 5-ben még csak az alap desktop módot tettem fel.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#887) Somatom válasza baal-amiga (#886) üzenetére


Somatom
veterán

Ja, vagy úgy! :)
A különböző desktop módoknak is ez az alapja, szóval, ha a Pad5 -re elég csak egy appot telepíteni, akkor sanszos, hogy alapból engedélyezett a funkció.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#888) baal-amiga válasza Somatom (#887) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ott az ablak átméretezés nem megy alapból, csak 1-2 appnál. Majd délután rámegyek, lehet-e mókolni.
Upd. a fejlesztői beállítások módosításával sem megy a resize miuin.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#889) Trk.Adam87 válasza baal-amiga (#888) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A PC Launcher-ben/PC mód-ban sem lehet megoldani, hogy működjön minden appnál az átméretezès?

A gesztusos vezérlés nàlatok sem működik, ha nem a gyári launchert hasznàljàtok, hanem bàrmi màst? Ezt is szeretném megoldani valahogy, hogy működjön bàrmilyen launcheren.

Az akksit ti mennyire teszteltétek eddig? Én ahogy néztem 1 óra böngészéssel maximum fényerőn 10-11%-ot merül, közepes fényerőn ugyanez kb 7%.(így kijöhet akàr 14 óra képernyő idő is, ha kizàrólag böngészik az ember és beèri a közepes fényerővel)
A játékok merítik jobban, a gyártó által megadott 10 óra jàtékidő inkább egyszerűbb 2D jàtékokra vonatkozik, de egy PUBG vagy COD már intenzíven meríti, ha magasabb grafikai beàllîtàsokon jàtszik az ember, a Genshin Impact pedig akár 25%ot is megeszik 1 óra alatt. (Jelenleg talán ez a legteljesítményigényesebb játèk androidon)

(#890) baal-amiga válasza Trk.Adam87 (#889) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Most feltettem, Pad 5-ön nem megy TaskBarral az ablak átméretezés, s a Desktop mode-hoz hasonlóan kilépéskor kilövi a gesztusvezérlést, visszaáll gombosra.
(Emiatt azért nem megyek falnak, mert ekkora kijelzőn nem kényelmes számomra több kis ablakon bármit csinálni, fullscreen mellett is jó a multitask. Ha lenne hdmi kimenet és használnám is, akkor persze más lenne a helyzet.)

Nova Launcherrel próbáltam, nem működik a gesztusvezérlés. Mondjuk abban be lehet állítani egy-két gesztust, lehet amiatt összeakad.

Akku sztem nagyon jó lesz, 74%-on vagyok 2 óra kijelzővel, ebben van sok nyomogatás, hd netflix egyebek. A Neo X-em harmatos, ott rendszeresen beakad a proci max órajelen. De az az amoled...

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#891) BartaSándor válasza TpS (#874) üzenetére


BartaSándor
csendes tag

Köszi a tippet. Idő közben az egyik fórumtárssal sikerült nyélbe ütni az üzletet. :R

(#892) kbyte1024 válasza BartaSándor (#891) üzenetére


kbyte1024
veterán

Ezek a forumtarsak :))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#893) bollokcs80 válasza Trk.Adam87 (#889) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nálam 55% körül volt amikor megjött, aztal bírta egy napig. Pénteken töltöttem, most van kb. a felénél.

Egy 30 wattos gyorstöltővel kb. 1.5 óra a feltöltés.

B.Cs.

(#894) Trk.Adam87 válasza bollokcs80 (#893) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

120 HZ-en használod? Szerintem maximum böngészésnél van értelme arra állítani, youtube, film, játéknál elég a 60 HZ, mert 60 fps-nél többel úgysem nagyon fut semmi. Talán több éves játékokból ki lehet hozni a 120 fps-t, ha az adott játék nincsen 60-ra korlátozva. (például az androidra megjelent GTA részeket simán vinnie kéne 120 fps-el, abból kiindulva, hogy egy Snapdragon 636-on is legalább 30 fps-el futottak, aminél a 860 vagy 6-7x erősebb grafikus teljesítmény szempontjából.)

(#895) Arween


Arween
senior tag

Egy fekete mágneses tok nálam is eladó lett,ha valakit érdekel.

(#896) bollokcs80 válasza Trk.Adam87 (#894) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igen. Különösebben nem érdekel ez a hertz-mizéria, de úgy nézem játékoknál kihasználja.(Dead Trigger 2 pl. itt 120-on megy, telómon csak 60-on).

B.Cs.

(#897) szaszapi


szaszapi
őstag

Igaz még nincs a tabhoz sem twrp, sem costum rom, de próbálta valaki a BL nyitást? Nekem vagy 2 napig nem engedte, majd egyszer csak hozzáadta a fiókomat! :)

(#898) Trk.Adam87 válasza bollokcs80 (#896) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Fps sebességet milyen alkalmazással mérsz? Én egyelőre nem találtam megfelelően működőt.
Egyébként célszerű 30 fps-re limitálni a képkockasebességet azoknál a játékoknál, amik 60 fps alatt futnak, mert így egyenletes sebességgel fut és még az akkumulátort is kíméljük, már amennyiben van fps limiter az adott játékban. (Mondjuk jelenleg nem sok olyan játék van, amiből ne lehetne kihozni a fix 60 fps-t snapdragon 860-al, még a Genshin Impact-ból is ki lehet, ha picivel medium grafika alá megyünk, de ekkora kijelzőn érdemes legalább a felbontást maximumon hagyni, amit jelenleg sajnos nem használ ki teljesen ez a játék, ugyanis kb 720P a max felbontás az Androidos verzióban, ez főként akkor látszik, ha kikapcsolja az ember az antialiasing-et.)

[ Szerkesztve ]

(#899) bollokcs80 válasza Trk.Adam87 (#898) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Fejlesztői beállításokban van rá opció, kiteszi kijelzôre.

B.Cs.

(#900) varmi2


varmi2
nagyúr

Milyen játékkal lehet kihasználni az erejét ennek a tabletnek?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.