Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) XatiZ


XatiZ
csendes tag

Egyenlőre nálam sincs semmi. Nem véletlen, hogy október 11-ig adták a határidőt. Biztosan a végére hagyják a feladást vagy még azt is kitolják.. :W

(#652) szaszapi


szaszapi
őstag

Semmi...

Még várjunk, hátha még megspékelik egy kis ajándékkal a csomagunkat! :)

(#653) bollokcs80 válasza XatiZ (#651) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ez utóbbitól tartok én is... :F

B.Cs.

(#654) szaszapi


szaszapi
őstag

Egyelőre a rajt lévő global rom alól BL nyitás sem kivitelezhető, twrp sincs, és romok sincsenek a készülékhez! Ezt csak mondom, ha valakinek esetleg ez fontos infó!

(#655) bostone válasza szaszapi (#654) üzenetére


bostone
addikt

Rövid időn belül ez a kapu bezárul minden felhasználó előtt.

(#656) TpS válasza bollokcs80 (#650) üzenetére


TpS
őstag

A TS-en azt írták, hogy valami kínai ünnep van, és majd csak 10.08-tól lesz küldés újra.

(#657) szaszapi válasza bostone (#655) üzenetére


szaszapi
őstag

Azért még nem, de aki eddig se volt jártas romcserében, az most már biztos nem boldogul vele, mert egyre macerásabb lesz felpattintani egyedi romot, ha most az új telefonoknál a fastboot romok felvarázsolására gondolok!

(#658) TpS válasza szaszapi (#657) üzenetére


TpS
őstag

A TS-ről vettem az ultrát, és inkább rájuk bíztam a eu stable felrakását, amit eu dev-re cseréltem egyből. Volt, aki sokat szívott vele, és nem volt kedvem elcseszni a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#659) szaszapi válasza TpS (#658) üzenetére


szaszapi
őstag

Nem olcsó játékszerek már ezek a premium kategóriák, és ha valamit elcseszel, könnyen tégla lehet! :)

(#660) bollokcs80 válasza TpS (#656) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Hátha neki is állnak pénteken.... :C

(Rám férne valami kis jó hír....)

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#661) bostone válasza szaszapi (#657) üzenetére


bostone
addikt

Nem azt mondtam, hogy holnap bekövetkezik, de a folyamat elindult.

Egyszerűbb lenne mindenkinek, ha eleve nem kellene romokat cserélni és a beállításokban módosítható lenne a kívánt opció.

(#662) Dévidzon válasza TpS (#658) üzenetére


Dévidzon
tag

Bocs tudatlan vagyok. TS?

(#663) TpS válasza Dévidzon (#662) üzenetére


TpS
őstag

Kínai webáruház: tradingshenzhen.com
Sokan vettünk innen az ultra és a mi 11 fórumról.

(#664) bollokcs80 válasza TpS (#663) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ott azt írja, hogy az EU-s készleteiket nem érinti.

Viszont ha a Goboo a kínai raktárból várja az EU-sba a készletet, akkor egy darabig még nem lesz tabunk.... :(

B.Cs.

(#665) XatiZ


XatiZ
csendes tag

Lassan már magyarországon is lehet kapni... :U

(#666) TpS válasza bollokcs80 (#664) üzenetére


TpS
őstag

Nem érinti, csak sajnos náluk nincs pad 5 globál változat. A hozzászólásokban azt olvastam, hogy nem is tudják, hogy lesz-e globál.

A eu fórumon meg ingbrzy és Igor Eisberg hozzászólásai alapján nem sok remény van, hogy lesz eu rom a pad 5-höz sajnos.

Majdnem vettem egy pad 5 pro-t, de szerencsére éppen ünnepelnek, így Legendd-től veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#667) bollokcs80 válasza TpS (#666) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Kínából mondjuk nem is hozatnám be, az ÁFÁ-val meg vámmal ott lenne, mint a magyar (sőt...)
Inkább gyártási kapacitásbeli gondok lehetnek szerintem és nem számoltak az érdekődés mértékével.

B.Cs.

(#668) TpS válasza bollokcs80 (#667) üzenetére


TpS
őstag

A TS-ről vám és áfamentes volt az ultra. Akik július 1. után vásároltak, azoknak is mentes volt mindentől. A hozzászólások között volt pl. német pad 5 pro vásárló, ő is írta, hogy nem volt vám és áfa.

[ Szerkesztve ]

(#669) Noukoum válasza XatiZ (#665) üzenetére


Noukoum
veterán

Hivatalosan októberben/novemberben lesz. Az még legalább egy hónap, ha nem késnek vele.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#670) Dévidzon válasza bollokcs80 (#664) üzenetére


Dévidzon
tag

Kíváncsi leszek mit fognak beígérni, ha tovább késnek. Gyári billentyűzetet vagy tollat? :D

(#671) g@bo


g@bo
nagyúr

ez a https://www.goboo.com/ mennyire megbízható kompánia?

ok, rendeltetek, de semmi infó nincs az oldalon, h mégis kik ők..

lehet, érdemes még rendelni onnan?

(#672) szaszapi válasza g@bo (#671) üzenetére


szaszapi
őstag

Hivatalos Xiaomi partner a Goboo, nyugodtan rendelhetsz onnan!

(#673) bollokcs80 válasza Dévidzon (#670) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Tollal nem sokat tudnék kezdeni, billentyűzet jöhetne. :D

Nem hiszem, hogy lesz még bónusz.

B.Cs.

(#674) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Az emag-nál már rendelhető és 3 napon belül ki is szállítják:
[link]

Viszont nálunk 150ezer Ft-os áron kerül kereskedelmi forgalomba és csak a 128 GB tárhelyű variáns elérhető itt. Talán még ennyiért is megéri, főként azoknak, akik lemaradtak a külföldi előrendeléses kedvezményről.

(#675) doooo válasza Trk.Adam87 (#674) üzenetére


doooo
veterán

Már a cikkben is írta Bog, hogy 150k lesz, ezen mostanra nem lepődünk meg (a vita is mindvégig úgy szólt a modellről a topicban, hogy ezt az árat vettük alapul).

Most látom amúgy, a valósághoz képest mennyire karcsúsítottak a kávái a reklámképeken... :U

(#676) bollokcs80 válasza Trk.Adam87 (#674) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az itteni ár se rossz és itt legalább van.... :U

Ha sokáig húzza a Goboo, lehet váltok. :(((

B.Cs.

(#677) varmi2 válasza Trk.Adam87 (#674) üzenetére


varmi2
nagyúr

Szerintem 2/3 árért megéri várni egy kicsit, főleg, hogy ha kapunk ajándékot is.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#678) kbyte1024 válasza varmi2 (#677) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 :K aggódnak itt mint a.... :U közben 45rugoval olcsóbban vettük meg, tok, mi band 6, fólia ajándékba. Megeri a plusz 2hetet.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#679) varmi2 válasza kbyte1024 (#678) üzenetére


varmi2
nagyúr

:R :R

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#680) baal-amiga válasza bollokcs80 (#676) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Trustpiloton már elég sok negatív komment jött össze. Semmit nem reagálnak a megkeresésekre, ami azért nem túl szép.
Csak amiatt nem aggódom, mert paypalon vissza lehet kérni a pénzt még jódarabig, bár némi bukóval a konverzió miatt.

kbyte1024 Ez az érv azért nem igazán nyugtat meg senkit, mert a rendeléstől van egy szerződésed a céggel, aki nem teljesítette a kötelezettségét hataridőre, s nem reagál. Azóta az ígéretre fizettük ki a 100+k-t, ami kicsit engem is nyugtalanít valahol.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#681) kbyte1024 válasza baal-amiga (#680) üzenetére


kbyte1024
addikt

Sokszor rendeltem már tőlük és mindig meg jött. A határidő meg bőven nem járt még le. Na ezért nem aggódom.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#682) baal-amiga válasza kbyte1024 (#681) üzenetére


baal-amiga
senior tag

🖖

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#683) kbyte1024 válasza baal-amiga (#682) üzenetére


kbyte1024
addikt

👍 Én amondó vagyok ha neadj isten késik is, akkor az ajándékokkal együtt ami a kedvezménnel együtt olyan(70 ropi) ám legyen :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#684) g@bo válasza baal-amiga (#680) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link] engem az zavar, hogy a goboo-nál én nem látok olyan elérhetőséget, mint a hazai xiaomi forgalmazónál. Se üzlet, se telefonszám, se telephely, se semmi. Egy email.

ok, egyelőre küldik, ha küldik... aztán. :D

[ Szerkesztve ]

(#685) bollokcs80 válasza baal-amiga (#680) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

+1, ugyanezen filóztam én is. Egyelőre várunk. :U

B.Cs.

(#686) demi88


demi88
csendes tag

Sziasztok,
szerintem az lehet a probléma hogy szabadságon vannak, mert írtam nekik messengeren üzenetet és ez az automatikus válasz jött vissza:
Hi, there. How are you? Thanks for reaching out. Our business time is 10:00-19:30 (GMT+8) Mon - Fri (except holidays Oct1-Oct7). Please head to our help center and leave us a message, we will get back to you ASAP.

(#687) Dévidzon válasza demi88 (#686) üzenetére


Dévidzon
tag

Az gyönyörű :C :W

(#688) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Megnéztem valóban nemzeti ünnep van náluk október 1-től, október 7-ig, szóval esélyes, hogy munkaszünet is. Remélhetőleg utána már majd érkeznek be a készletek hozzájuk spanyolba, és adogatják majd fel őket szépen mindenkinek.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#689) bollokcs80 válasza Exelsior24 (#688) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Szép kis ünnep egy hétig - nálunk is lehetne ilyen.... :))

B.Cs.

(#690) g@bo válasza Exelsior24 (#688) üzenetére


g@bo
nagyúr

2021. október 1-7. (péntek - csütörtök) Nemzeti Ünnep (National Day Holiday) [link]

kínai ünnep, szóval a gobbo végül is egy kínai honlap (spanyol raktárral), annak megfelelő (eseti?) sunnyogással. :D

[ Szerkesztve ]

(#691) Exelsior24 válasza g@bo (#690) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Pont ez az, attól hogy csináltak egy spanyolországi raktárat ahol eladhatják a global verziós Xiaomi cuccokat meg hozzá egy weblapot ami amúgy baromi kezdetleges még csak felhasználói nevet sem tudsz adni magadnak rajt, attól még kínai cég.
Budapesten is van egy csomó kínai kajálda és bolt ami ilyenkor ugyan úgy bezár egy hétre ha ünnep van náluk, és kiragasztják a bejárati ajtóra hogy ettől - eddig zárva a nemzeti ünnepük miatt.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#692) lolchief70 válasza Exelsior24 (#691) üzenetére


lolchief70
aktív tag

A linken található véleményeket olvasva kicsit én is elbizonytalanodtam mikor lesz ebből Pad 5-ünk a goboo-tól.
[link]

Hányan kaptak itt a forumlakók közül az első kiszallitásból Pad 5-öt?

[ Szerkesztve ]

(#693) Örni


Örni
senior tag

Annyi Pad 5 rendelést kaptak mostanában, hogy egy hétig buliznak belőle :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#694) Erik020 válasza lolchief70 (#692) üzenetére


Erik020
újonc

Én már 8 napja használom (goboo rendelés).

(#695) lolchief70 válasza Erik020 (#694) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Mázlista vagy. 😀
Még valaki?

[ Szerkesztve ]

(#696) darugep válasza lolchief70 (#695) üzenetére


darugep
csendes tag

Én is megkaptam az elsők között (szintén goboo).

(#697) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Már csak egyet kell aludni és csak ömlik a tablet.... :C

B.Cs.

(#698) baal-amiga válasza bollokcs80 (#697) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Vaaagy kapunk egy levelet, hogy még kell várni előbb az ajándék mibandek beérkezését :DDD

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#699) bollokcs80 válasza baal-amiga (#698) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Vagy tovább késik, de MiWatchot adnak ha türelmes vagy. :D

B.Cs.

(#700) Exelsior24 válasza baal-amiga (#698) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Bakker ezen akkorát nevettem, majdnem kiköptem a kávémat :C , azért az némileg megnyugtat, hogy látom páran már megkapták, valami csoda folytán. Úgyhogy remélhetőleg karácsonyig még nekünk is megérkezik majd. ;]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.