Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Rigormortiis válasza vamisten (#1350) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem ilyen van. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1352) vamisten válasza Rigormortiis (#1351) üzenetére


vamisten
csendes tag

Kösz! Üvegfoliat vettél hozzá? Gyorsan kell, aliról nincs időm várni, míg megjön. :)

Ilyen nincs rajta? [link]

(#1353) Rigormortiis válasza vamisten (#1352) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nincs, ennél a toknál szerintem nincs is túl nagy szükség rá, legalábbis az én felhasználási szokásaim mellett. De ha gyerkőc is használja, akkor nem árthat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1354) vamisten válasza Rigormortiis (#1353) üzenetére


vamisten
csendes tag

Gyerek és feleség max a páncélozott Ipadet használhatja, mint eddig...azon van a már említett hülyebiztos Supcase :U

Erre csak azért kell, hátha valamelyikük kipróbálná, ha nem látom ;]

(#1355) Rigormortiis válasza vamisten (#1354) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért írtam, hogy szerintem nem szükséges az üveg, mert ennek a toknak elég magas a karimája a kijelző szélénél.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1356) Dévidzon


Dévidzon
tag

A tollam bemondta az unalmast. A gombok működnek, de a tablet nem érzékeli a hegyet. Ki is cseréltem egy újra, de semmi :O

Szerk: youtubeon meg is lett a megoldás. A mágneses tok zavarja. Ki eszem belőle és egyből működik. Ez csak azért érdekes, mert hónapokon keresztül nem zavarta.

[ Szerkesztve ]

(#1357) Wolfy33 válasza Dévidzon (#1356) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Melyik tokot használod?

(#1358) zacci


zacci
aktív tag

Tudtok ajanlani valami normalis, latvanyos, de nem hentelos es idiota autoversenyzos gamet, ami kihasznalja a 870-es erejet ?
Faxa egyebkent ez a floating window a miui 13-ban.
Eppen fut a Genshin Impact, tolt lefele vagy 15GB-ot kozben fut a bongeszo az eloterben es mellette kulon ablaxban a gplay.
CPU kb. 50%-om, GPU 23% fps 50

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1359) zacci


zacci
aktív tag

Az Assassin's Creed miert tunt El a gplaybol ?

(#1360) eFeMeR74 válasza zacci (#1359) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

[link]
Van ami fent sincs. pl Fortnite.
Főleg a nagy helyigényű multiplayer gamek amiket sűrűn és nagy méretben kell letölteni és sok kis telon vagy más eszközön nem fut rendesen.( Sok user, luser meg panaszkodik)
Ezek leterhelik A GPlayt amiért legtöbbször le is veszik róla.
Az ilyen játékokat inkább a gyártó oldaláról érdemes leszedni :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1361) jobarat01 válasza eFeMeR74 (#1360) üzenetére


jobarat01
tag

nem ezért nincs fent a fortnite, meg az AC sem, de ez itt most offtopik

(#1362) Dévidzon válasza Wolfy33 (#1357) üzenetére


Dévidzon
tag

Goboo-féle gyári utánzat.

(#1363) Wolfy33 válasza Dévidzon (#1362) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszi. Akkor ez a duxosat nem érinti ezek szerint. Ma próbálgattam többet a tollat. Teljesen jó.

(#1364) zacci válasza eFeMeR74 (#1360) üzenetére


zacci
aktív tag

thx!

Telepitettem, de beszolt, hogy regi a game, uj a hw. Csak a logo jelent meg oszt ennyike.
Kuka :((

(#1365) Trk.Adam87 válasza zacci (#1358) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Ez fasza, hogy Miui 13-tól támogatni fogja a dupla lebegő ablakot is.

Játékból, ami kihasználja még a tablet erejét az az Alien Isolation, Animus Revenant.
De szerintem a Genshin Impactnál nincsen jelenleg teljesítmény igényesebb játék androidra, FullHD, full grafikán sok lenne a tabletnek, ezért is skálázza le magát a játék androidon kb 720Pbe. Ez nem meglepő, tekintve, hogy FullHD-n a legkomolyabb integrált GPU-val rendelkező Ryzen processzornak is sok, ha maximum grafikán játszod ezt a játékot, az fps gyakran beesik 20-30 közé is és azért az Adreno 650 még picivel gyengébb egy PC-be szánt integrált Vega 11 APU-nál.

[ Szerkesztve ]

(#1366) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

BT eldobálja a fülesemet állandòan. Pedig Xiaomi tws pro.
Néha a Sonymat is, de azt ritkán. Valami megoldás?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1367) Oldman2 válasza Quent1n (#980) üzenetére


Oldman2
veterán

"az Android natívan támogatja a többfelhasználós használatot."

És ez a Tablet is támogatja? Mivel nem tudom, kérdezem...

Egy olyan modern tabletet keresek, ami támogatja ezt biztosan.

(#1368) zacci válasza *Mukeey* (#1366) üzenetére


zacci
aktív tag

Nalam az Edifier w830bt tokeletes uzemel aptx-el, bar nalam mas a bt. verzioja a pro-n.
Tipp: Bluetooth ki-be a tableten.
Ha ez nem segit, akkor tablet ki-be kapcs
Ha ez sem, akkor probald masik szobaban, teruleten, mert lehetseges h a kornyezo wifi-k bezavarnak a bt-nek. Nekem ez volt az Amazfit pace orammal. Lakasban allandoan ledobta magat a telorol, de kulteren, mas teruleten tokeletesen uzemelt.

(#1369) zacci válasza Trk.Adam87 (#1365) üzenetére


zacci
aktív tag

Egesz jol hasznalhato. Sot van PC mode-is, amivel ringoyzos feluleten operalhatunk. Ott van meg jobb ablaxkezeles, start menu stb.

A Genshin Impact-ban nincs viszont menu gomb. Nem ertem miert. Ott kellene lennie a terkep szelen, de nincs. Igy semmit se nem tudok allitgatni. Egyebkent egeszen szepen fut a game. Akadast nem tapasztaltam, fps is rendben van. Ezert gondoltam feljebb tolnam a gfx-et, de nem lehet game menu hianyaban 8(

(#1370) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Hogy működik az osztott képernyő? Meg sosem volt rá szükségem, a feleségemnek kellene.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1371) bollokcs80 válasza beci (#1370) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ha második asztalon olyan progit szeretnék használni, ami az elsőn fent van, akkor azt újra fel kell rakni?

Illetve Google programokban lehet másik fiókot használni?

B.Cs.

(#1372) zacci


zacci
aktív tag

Probaltam valahogy elhelyezni a pc-s vilagban a 870 teljesitmenyet es a cross-platformos Geekbench5-ot megfutattam a tableten es a Dell i5-os laptopomon. Ugy tunik az i5-ot szepen leveri az SD870.
Nem tudom mi van meg amivel ossze tudnam hasonlitani a 2 platformot. A 3Dmark fizetos pc-n ha jol latom.
Ez az osszehasonlitos jatek nyilvan nem er meg egy fillert sem.

(#1373) beci válasza bollokcs80 (#1371) üzenetére


beci
őstag

Nem úgy értem. Hanem a kijelzo egyik felén mondjuk a böngésző van, a másik felén meg mondjuk a YouTube lejátszó.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1374) bollokcs80 válasza beci (#1373) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Bocs, nem válasz akart lenni. :))

B.Cs.

(#1375) zacci válasza beci (#1373) üzenetére


zacci
aktív tag

Ez miui13 alatt eddig tokeletesen muxik. De ehhez tudtommal jelenleg pro tablet Kell. Elvben hamarosan jon a global valtozatra is a miui13 es szerintem benne less ez a ficsor. Masik alternativa a pc mode. Teleported, orulsz. Nekem az uccso verzio mar beepult a fentrol lehuzhato menube. Na itt annyi ablaxot teszel egymas melle amennyit nem szegyelsz.

(#1376) zacci


zacci
aktív tag

Elvben megoldhato a tobbfelhasznalos mod.
Ki Kell kapcsolni hozza miui optimalizalast a developer menube.
Ekkor megjelenik a tobbfelhasznalos mod menuje.

[ Szerkesztve ]

(#1377) zacci


zacci
aktív tag

Sikerult elovarazsolnom a menut a Genshin Impact-ban.
Full gfx beallitasok mellette teker 60fps-el :C
Remekul mukodik a screen cast is. Tesztelve szinten a Genshin Impact-el :D

(#1378) beci válasza zacci (#1375) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm. :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1379) xhege


xhege
addikt

Almáról robotra visszaállás okán ma/holnap érkezik egy ilyen tablet hozzám is. iPad 9-et vált. Remélem elégedett leszek vele. Tok ügyben úgy látom nem túl nagy a kínálat. A kedvenc Spigen Urban Fit sajnos ehhez a modellhez nem elérhető. Valami hasonló minőségű tokot tudtok ajánlani (jó lenne ha külön tároló lenne benne a stylusnak).

(#1380) zacci válasza xhege (#1379) üzenetére


zacci
aktív tag

Hi,

Szerintem a Nillkin jo lehet. A marka megbizhato es minosegi.
Kintrol olcsobb is lehet, bar mostansag akadnak meglepetesek...
Kinaiak verszemet kaptak :(((

[link]

(#1381) xhege válasza zacci (#1380) üzenetére


xhege
addikt

Köszi! :R

(#1382) Wolfy33 válasza zacci (#1380) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Ez tényleg jó lehet. A kapocs fül milyen? Tartósan zár?

(#1383) zacci válasza Wolfy33 (#1382) üzenetére


zacci
aktív tag

Fogalmam nincs. Nekem gyari tok van hozza.

(#1384) Wolfy33 válasza zacci (#1383) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Jah. Ok. :)

(#1385) xhege válasza zacci (#1383) üzenetére


xhege
addikt

Van olyan, hogy gyári tok? Az milyen? Esetleg egy iink van hozzá?

(#1386) zacci válasza xhege (#1385) üzenetére


zacci
aktív tag

Ne legyel mar ennyire gec lusta. Keress ra! :)

(#1387) xhege válasza zacci (#1386) üzenetére


xhege
addikt

Köszi megtettem. Nem találtam gyári tokot. Ezért gondoltam, hogy tudsz dobni egy linket. Fórumokon szokás ilyeneket csinálni. Nekem nem esett nehezemre eddig még soha, ha valamit én tudtam, hogy belinkeljem. :U

(#1388) *Mukeey* válasza zacci (#1386) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Dobj már egy linket, mert gyáriban csak az angol kiosztású bill-es tok van mindenhol!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1389) zacci


zacci
aktív tag

Bazzz gyerekek, ez tenyleg ekkora kihivas ? :DDD
[link]
[link]
[link]

(#1390) vamisten


vamisten
csendes tag

Nekem ma érkezett meg, hétfőn rendeltem:
https://doopshop.hu/product/tok-nillkin-bumper-case-xiaomi-pad-5-5-pro-black/
Itt találtam a legolcsóbban.

Rendeltem mellé Hofi üvegfoliat, így már jó eséllyel túléli a családot :)

iPad 8on egy SUPCASE UNICORN BEETLE PRO tok volt, ha nem is olyan minőségű ez a Nilkin, de egyelőre megteszi.

Egy biztos, ebből magától nem potyog ki, szépen korbeveszi a keret a masinat, van a hátoldalán csusztathato kameravedo, és hely a cerkanak is.

[ Szerkesztve ]

(#1391) *Mukeey* válasza zacci (#1389) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Köszi :R
Lehet benevezek egyre. Nekem ez a dux nem jött be.
Bill-es tok meg qwerty, nekem az zavarò és így értelmetlen, mert csak lelassítja a gépelést💁‍♂️

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1392) szpali válasza *Mukeey* (#1391) üzenetére


szpali
addikt

Szoftveresen át tudod kapcsolni Qwertz-re

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1393) xhege válasza zacci (#1389) üzenetére


xhege
addikt

Köszi a linkeket. Annyira nem nagy kihívás, de azt hittem valódi gyári tokról van szó, amit a Xiaomi gyárt. Úgy mint az Apple vagy Samsung gyári tokok. Ezek sima tokok, amit pár kínai bolt úgy árul, hogy "original" vagy "official". :) A Xiaomi hivatalos oldalán nem találtam tokokat.

Végülis mindegy, mert kipróbálom ezt a Nillkin tokot. Remélem beválik.

[ Szerkesztve ]

(#1394) zacci válasza xhege (#1393) üzenetére


zacci
aktív tag

El vagy tevedve. Ez a hivatalos gyari tok :DDD
[link]
[link]

(#1395) zacci


zacci
aktív tag

Megerkezett a 67wattos tolto. Ez valami brutal :DDD
[link]

20p alatt tobb mint 40%, 30p alatt tobb mint 60%
Kb. 1h alatt felrantja 0-rol 100-ra :C

[ Szerkesztve ]

(#1396) xhege válasza zacci (#1394) üzenetére


xhege
addikt

Akkor megkövetem magam. Pedig a hivatalos Xiaomi oldalon nem igazán fellelhető, mint a többi gyártó saját tokjai.

(#1397) xhege válasza zacci (#1395) üzenetére


xhege
addikt

Nem melegszik nagyon közben?

(#1398) zacci válasza xhege (#1396) üzenetére


zacci
aktív tag

Azzal nemtok mit tenni, hogy a gyartoi oldalon nem talaltad. Attol meg ez a gyari :)

(#1399) zacci válasza xhege (#1397) üzenetére


zacci
aktív tag

Nem vesz. A pro-ban kette van osztva az akksi. Valojaban 2x33wattal tolti a 2 akksit, nem pedig 1x 67 wattal 1 akksit. Gondolom ennek az a pozitiv hozadeka, hogy kevesbe terheli az akksit 33wattos toltessel, mintha 66wattal tolna. Negativuma, hogy a ket akksi kicsit tobb helyet foglal, mint 1 nagy akksi. Gondolom ezert lett 8750 helyett 8600. Bar ez elvben nem okoz problemat, mivel az SD870 elvben jobb hatasfokkal mukodik. Tesztek szerint a pro tovabb birja kisebb akksival mint a sima SD860-as cpu-val es 8750-es akksival.
Bar papiron mind2 cpu 10w-ot zabal teljes terhelesen. Nyilvan nem ez a jellemzo uzemmodja es kisebb teljesitmenyen valoszinuleg kedvezobb a fogyasztasa.
Szoval ez a 2 akksis, parhuzamos tolteses megoldas nagy huzas volt a Xiaomi reszerol. Tudtommal mas gyarto "meg" nem hasznal ilyesmit, de ez mindenkeppen egy jo irany :C

[ Szerkesztve ]

(#1400) xhege


xhege
addikt

A gyári stylus esetén az ugye megoldott, hogy ha a tenyered hozzáér a képernyőhöz használat közben, akkor azt nem érzékeli érintésnek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.