Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) azbest válasza eszlenyek (#999) üzenetére


azbest
félisten

Esetleg, ha valami olyan app is fut a háttérben, ami eszi a procit, akkor amiatt is lehet akadás vagy a kép-hang szinkron elvesztése. Tableten szívtam ezzel egyik este, hogy amíg le nem futott mindenfélre upate és nem nyomtam egy újraindítást, addig folyton elcsúszott és akadt.

(#1002) sesshou


sesshou
senior tag

Ha valakit erdekel van mi box eladó

(#1003) atyaatya válasza sesshou (#1002) üzenetére


atyaatya
tag

Èrdekel az eladó készülék. Írtam privit.

[ Szerkesztve ]

(#1004) z67


z67
őstag

Elnézést kérek, hogy ide írom, csak elég szűk a piaca a kiegészítőknek. Szeretnék eladni egy, az eszközhöz készült gamaepad / kontrollert.

(#1005) JohnDoeHun


JohnDoeHun
tag

Engem érdekelne. Csak ne most beszéljük mert kezdek piszkosul berúgni.

[ Szerkesztve ]

(#1006) z67 válasza JohnDoeHun (#1005) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm! BUÉK, és hajrá!

(#1007) szpali válasza JohnDoeHun (#1005) üzenetére


szpali
addikt

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1008) ra^ven


ra^ven
senior tag

BUÉK mindenkinek!

Néztem a mai nap egy MI box 3-at.
Smart tv-m van, de a youtube szinte használhatatlan, és többször használnánk.
Úgy olvastam a teszteket, hogy kiváló kütyü, viszont ami kérdés számomra, ennek ugye nincs LAN portja.

serviio fut az asztali gépen, ennek a boxnak a médialejátszója wifin is elég jól át tudja húzni a cuccot? Nem akad be egy-egy film? Vagy ez erre alkalmatlan dlna hiánya miatt?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#1009) donjohnson válasza ra^ven (#1008) üzenetére


donjohnson
addikt

itt a fórumon többen is usb lan adaptert használnak hozzá.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1010) sesshou válasza ra^ven (#1008) üzenetére


sesshou
senior tag

Attól függően mijen wifid van es milyen a fim bit rátája lehet jo. De ajanlottab a lan adapter mert az konstans sebesseget produkál.

(#1011) ra^ven válasza sesshou (#1010) üzenetére


ra^ven
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek, akkor már csak az utolsó kérdés maradt:
Filmeket egy közvetlen külső hdd-ról tud játszani, vagy látja a hálózaton futtatott médiaservert és viszi arról?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#1012) sesshou válasza ra^ven (#1008) üzenetére


sesshou
senior tag

Lejátszásához érdemes vagy kodit vagy spmc t feltenni az tudja a dlna-t.

(#1013) gyugyo79 válasza ra^ven (#1008) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az asztali gépen nem tudod megosztani a mappákat? Mert akkor felraksz egy Kodi-t és felcsatolod direktbe.
Persze kezeli a DLNA -t is meg sok program amit még felrakhatsz rá csak szerintem nem olyan jó megoldás.

A wifi hálózat terheltsége a router - box távolság használt wifi sáv stb. stb mind befolyásolják, hogy milyen.

Nálam ac -n gyorsabb a kapcsolat mint az usb -s hálókártyával (Ha vissza keresel látod, hogy a gigabitesel az USB 2.0 miatt olyan 200 Mbit/s hozható) és olyan közel vannak + nincs zavaró behatás, hogy atom stabil az egész .

(#1014) DarkChild válasza ra^ven (#1011) üzenetére


DarkChild
senior tag

Én most vettem egy ilyet hozzá.
Teljesen jól működik a MiBox-szal, LAN-on Samban keresztül adja neki a tartalmat egy Synology router.

A YouTube sajnos nálam is rakás sz*r az esetek nagy részében :( Gyakran el sem indul a kiválasztott videó lejátszása - tízből jó ha egyszer indul el. Viszont máskor meg hibátlanul képes lejátszani többet is egymás után. Nem jöttem még rá, mi okozhatja...

(#1015) #42706048


#42706048
törölt tag

Sziasztok!

Van egy UHD tv-m ,de nincs rajta HDR támogatás. Ha ezt a boxot meg veszem és akarok rajta usb n vagy akárhogy nézni UHD filmet akkor jó lesz a képe a filmnek? Mert most ilyen szürke fátyol van a filmen ugye mert nincs HDR támogatás. köszi a választ előre is :)

(#1016) donjohnson válasza DarkChild (#1014) üzenetére


donjohnson
addikt

biztos valami elavult verziót használsz. tedd fel a 12.47.58-at.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1017) ojpenge


ojpenge
csendes tag

Sziasztok

Egy kis segítséget kérnék. Van egy LG buta TV-m, amit szeretnék okosítani.
Ki is néztem Xiaomi Mi Box 3-at. Ahogy nézegettem kb 15-20 ezer körül mozognak, viszont most találtam 2 ezerért is.
https://www.ebay.com/itm/ORIGINAL-Xiaomi-Mi-Box-3-Streamer-4K-Android-6-0-TV-BOX-8GB-Quad-Core-HD/253338598846?hash=item3afc283dbe:g:x1MAAOSwlptaRm9E
Kicsit gyanúsnak tűnik. Tudnátok abban segíteni hogy ezt meg szabad-e venni. Vagy hol a buktató?

Előre is köszönöm a segítséget

(#1018) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, beüzemeltem az új boxot, ám a Spotify-t a jó istennek se tudom működésre bírni. Youtube, tablet tükrözés, USB-s filmlejátszás frankón megy, de a Spoti nem. Ha rányomok hogy ezen játssza le, bejön egy Spotify kép, hogy használjam a mobilomat távirányítóként. Igen ám, de a telefon (PC/tablet) kliense elkezd csatlakozni, majd hibaüzenet nélkül abbahagyja, de nem csatlakozik,
Már gyárivissza is megvolt, de egyelőre semmi.
Ötlet? :F

(#1019) azbest válasza ojpenge (#1017) üzenetére


azbest
félisten

Ott, hogy semmit sem kapsz érte, vagy esetleg egy pár centes fülbevalót...

Eustocknál azt hiszem megint van készleten, arra van itthon érvényesíthető garancia is. Kínából úgy érdemes rendelni, hogy csak az international verzió a használható és 22 euro felett rákerülhet 27% áfa plusz 3000 kezelési költség a vámkezelés miatt.

(#1018) Keem1
gondolom a spotify music appot használod, nem a rég sima "spotify" appot.

Az appban írja, hogy el kell indítani a "tévén" az ottani klienst. Feltelepítettem a mi boxra is a spotify-t, s így megjelent a telefon listáján és indítható rajta telefonról.
Viszont, hogy igazi chromecaston hogy lehet elindítani az talány.

[ Szerkesztve ]

(#1020) azbest válasza azbest (#1019) üzenetére


azbest
félisten

á a sima chromecastot is megtalálta, csak újra kellett indítanom, mert régen használtam. Andrpid telefonról próbáltam. Sőt, most letöröltem a spotify appot a mi boxról és így cast módban sorolja a boxot és megy az is.
Érdemes lehet esetleg újraindítani az eszközöket, ha elsőre nem látja őket.

Ha a telefon van kijelölve lejátszóeszköznek, akkor mutatják a cast eszközök azt, hogy használjam a telefont a távirányításhoz.

De nem túl okos az app, amikor a cc2-őn megy a lejátszás, akkor is a miboxon állítja a hangerőt :U

[ Szerkesztve ]

(#1021) Keem1 válasza azbest (#1019) üzenetére


Keem1
addikt

Hátöö... nem is tettem fel a boxra semmit. Kellett volna? :DDD
Látni látja minden eszközöm, csak csatlakozni nem tudok.

Hoppácska...
Most rákerestem, és találtam ezt: Spotify-zenék az Android TV-n
Így műxik. Ezzel kellett volna kezdenem? :D

Juhúú, minden eszközömön prímán megy :C
Köszi, és elnézést a bénázásért.

[ Szerkesztve ]

(#1022) azbest válasza Keem1 (#1021) üzenetére


azbest
félisten

sima castként is eléri a boxot, csak noszogatni kell. A tévés spotify-t nem is láttam, jó tudni róla, bár lehet a box keresőjéből is azt telepítettem.
A spotify tud olyan okosságot, hogy a különböző eszközökön futó appot távirányíthatják egymást, szóval úgy is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1023) kgab83


kgab83
csendes tag

Sziasztok. Boldog Új évet kívánok mindenkinek. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy meg lehet e oldani valahogy, hogy böngészőböl (Chrome), amikor videókat nézek, ha kirakom full screenre, akkor kifagy a videó... Jó lenne, ha működne, mert szeretném nézni a jobbmintatv-t, meg pár ilyen oldalt. Előre is köszi a választ, és remélem hogy van valami egyszerű megoldás. Szép estét mindenkinek :)

(#1024) Keem1 válasza azbest (#1022) üzenetére


Keem1
addikt

Így most frankón működik, bármelyik egyéb készülékkel hagyja az irányítást :)
Kikapcsolt tévénél is, őszintén szólva épp ez volt az egyik fő szempont, ami miatt tetszett a box.

(#1025) bexinho23


bexinho23
őstag

Lehet valahogy BACKUP-olni a pöccre bekonfigurált rendszert (root nélkül)? Ha csak root-tal megoldható, valaki csinálta már?

Sajnos hétvégén egyik napról a másikra beütött a baj. Pár hónapos használat után a KODI elindítása után, amikor az adatbázist újraszinkronizálja NAS-ról, ugyanazon a ponton leállt és kilépett a kezdőlapra. Mivel a KODI-ra folyamatában majd fél napnyi időt szántam (buffer piszkálás, részletekig menő beállítások és személyre szabások), így armagedon volt számomra a szombat kora délután, amikor egy filmet akartam megnézni egy kisebb társasággal. :W

Ahhoz, hogy ezt legközelebb elkerüljem, jó lenne egy visszaállítási pont, vagy egy backup, hogy ne kelljen mindent netről/youtuberól összebugázni alkalomszerűen.

(#1026) z67 válasza bexinho23 (#1025) üzenetére


z67
őstag

Elvileg van egy Backup addon, és mivel a Philips TV beállításait át akartam tenni a Boxra kb. 100x próbáltam, de nem ment a mentés. Én is hálás lennék, ha valaki elmondaná, ha sikerült.

How to Copy Kodi Profiles from one Device to Another?

[ Szerkesztve ]

(#1027) azbest válasza bexinho23 (#1025) üzenetére


azbest
félisten

A kodinak magának van saját backup megoldása. Az eszközről kimentéshez meg talán a legegyszerűbb total commander + google drive plugin.

Bár, ha el sem indul az pech. De ha a már jól beállított újratelepített rendszert akarod menteni, arra van. Ha más nem backup addon a kodiban. De van külön kodi topic, abban biztos jobban tudják.

(#1026) z67: ja igen, valószínűleg az az.
Tippre olyan helyre akarod mentetni, ahová nem lehet írni.

[ Szerkesztve ]

(#1028) Keem1


Keem1
addikt

Ritkán mondok ilyet, de esküszöm, elégedett vagyok. :)
Az életben miért nem megy minden úgy, ahogy a mibox is működik?
Két napja használom az HBO Go-t, de az ingyenes hónap után elő fogok fizetni. Marha kényelmes, ahogy telefonon vagy gépen elindítom a filmet, majd hátradőlök és a tévén nézem a filmeket, letöltés/DVD-ről másolgatás nélkül. Nyertek maguknak egy új ügyfelet a mibox miatt.
Imádom :DDD

Igazából már csak az hiányzik, hogy ez alapból a tévékben legyen. Nem is értem, mit bohóckodnak a gyártók a különböző smart tévé rendszerekkel, mikor lehetne ugyanúgy "szabványos", mint a telefonoknál. Magukat szívatják - meg a vevőket. A következő tévém tuti Android TV lesz, csak persze legalább 64 GB belső tárhellyel.

[ Szerkesztve ]

(#1029) azbest válasza Keem1 (#1028) üzenetére


azbest
félisten

Jó időszakban csatlakoztál ;]
A hbo go castját a szolgáltató azért időnként elrontja, ha valamelyik platformon frissít valamit és nem tesztelik ki, hogy van-e melléghatása másra. Meg régen, talán fél éve, még a mi boxnak is volt bugja, ami miatt a hbo cast mindig elakadt rajta.

Na, nem akarom elvenni az optimizmusodat, élvezd ki :D

A tévébe integrált android tv rendszernél is voltak már csúnya történetek. Volt, hogy nem frissítették rendesen, bugos volt, vagy lefagyott a tévé miatta, esetleg sérülékenység miatt meghalt és a tévé különböző gombjaival kellett recovery menübe juttatni, hogy resetelni lehessen :)

Amúgy ja, van két fapadosabb boxom libreelec rendszerrel, de igazából be sem kapcsoltam azóta, hogy belaktam a mi boxot. Netflix, hbo go, és némi kompromisszummal prime video fenn van rajta, meg néha saját és telenoros tévé szolgáltatást is használom vele. Ha egyszer végre kijön a stabil 7es rendszer rá, akkor valószínűleg még ennél is pörgősebb lesz a rendszer - ezt mesélik, csak a béta verziót nem érdemes feltenni a bugok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1030) oris


oris
aktív tag

Tunein rádiót használ valaki? Egyszerűen nem jövök rá, hogyan tudok kedvenccé tenni egy adót. A "Nemrég játszottak" is inaktív, a csempén a "pleaseUpgrade" felirat van, de nem történik semmi ha rákattintok.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1031) DarkChild válasza Keem1 (#1028) üzenetére


DarkChild
senior tag

Ettől jobb már csak az lenne, ha az HBO Go alkalmazás natívan futna a MiBox-on és akkor nem kéne a casttal bohóckodni :U :DDD Ugyanez igaz a DIGI TV-s alkalmazásra is...

(#1032) Keem1 válasza azbest (#1029) üzenetére


Keem1
addikt

Lehet, de én mindenhová a megfelelő pillanatban toppanok be. :D

#1030 oris:
Én igen, de csalódás a tévés verzió. Azt hittem, hogy a mobilos kedvencek majd szépen ott figyelnek. A lónak a kukiját. Felejtős. :U

#1031 DarkChild:
Nem is tudom... Szerintem a Google Cast egy tök jó dolog. Nekem egyszerűbb telefonon vagy gépen megkeresni, majd elindítani a lejátszást. Ettől függetlenül tényleg ejnye-bejnye a Home Box Office Inc.-nek, hogy nincs natív tévés app.

[ Szerkesztve ]

(#1033) brunosalazar


brunosalazar
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata Nougat beta build-el?

Elfogyott a türelmem a xiaomi egyéb eszközöket illetően, a telefon ROM-okat extra ütemben fejlesztik a többinél semmi előrehaladás.... Tegnap megszabadultam egy mirouter gyári csirkelábas firmware-jétől (hála istennek) most megfőzném a box-ot is!

(#1034) bexinho23 válasza azbest (#1027) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi, tegnap este megcsináltam. Viszont sehogy sem tudtam a felhőt beállítani a beépülő segítségével. Rossz linkeket adott. Mindegy, NAS elérési útját adtam meg, így a mentés sikeres. Külső programokat, amik nincsenek a MI BOX google appjában (pl. total commander, felhő pluginok, ...), azokat hogyan tudom telepíteni? Semmi extra, csak el kell indítani az apk-t?

(#1035) azbest válasza bexinho23 (#1034) üzenetére


azbest
félisten

igen, vagy kézzel elindítod, vagy alternatív store-t is telepítessz, péládul aptoide tv [link].

De azért a tabletes appok nem annyira kezelhetőek jól tévén, szóval érdemes lehetőség szerint hozzá való alkalmazásokat keresni.

(#1033) brunosalazar
milyen előrehaladást hiányolsz? A nagyobb számot a verziónál?
Ha a mi boxon áttérsz bétára, akkor csak körülményesen, nehezen lehet - talán - visszatérni 6-osra. Könnyen el lehet veszteni az egyedi kulcsokat, amelyek a hdcp és drm megoldásokhoz szükségesek. Anélkül pedig nem fog többé hd vagy 4k netflix, se pedig chromecast (google cast) mód működni rajta. Szóval jobb nem elbarmolni. Egyébként is mesélnek problémákról a béta verzióval.
Túl sok szabadidőd van ;]

Ha szeretnél boxokat romolgatni, korlátozottan működő rendszert használni, csinálni belőle, akkor sokkal olcsóbban lehet kapni amlogic boxokat, amelyek gyárilag olyanok és csak azért érdemes megvenni őket, mert libreelec segítségével használhatóvá tehetőek és olcsók.

[ Szerkesztve ]

(#1036) rocsaba


rocsaba
csendes tag

Sziasztok, valaki használja a KODI 18 Leia verzióját a boxon?

(#1037) oris válasza DarkChild (#1014) üzenetére


oris
aktív tag

Youtube nálam is elkezdte, hogy nem játszik le semmit a natív alkalmazásból, a megoldást az hozta, hogy teljes újraindítást csináltam. Tegyetek próbát, hátha másnál is javulást hoz. (Teljes újraindítás: power gomb hosszan, majd középső gombbal ok, vagy egyszerűen csak áramtalanítás.)

A youtube megjavulásával együtt "lecsatlakozott" a gyári távszabályzó, ennek az újracsatlakoztatása: egy külső usb-s távirányító (vagy egér) segítségével a beállítások/távoli és kiegészítők/xiaomi remote/párosítás törlése majd a home és a vissza gomb együttes megnyomásával (közel kell lenni a boxhoz) visszacsatlakozik.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1038) eszlenyek válasza azbest (#1001) üzenetére


eszlenyek
tag

Ez a téma kezd egyre érdekesebb lenni. Mostmár a Netflixnél is csinálja a kép hang szinkron problémát.
Elindítok egy videót és még mielőtt végezne a buffereléssel a hangot már elkezdi játszani viszont a kép még nem indul el. 1,5-3 másodperc csúszás van a kép és a hang között.
Kodival tegnap este már nem volt türelmem kipróbálni.
A setup-ban semmi sem változott mióta megvan a box. Egy egyszerű full hd tv-t használok soundbarral ami optikai kábellel van összekötve. HDMI csatlakozó továbbra is az első.
Próbálkoztam újraindítással és azzal is hogy más sorrendbe kapcsolom be az eszközöket de semmi.
Tegnap routert cseréltem és most már 5ghz-n kapja a jelet. Ez bezavarhat neki (másra már nem tudok gondolni, bár eddig is csinálta de legalább csak a youtubnál)? Esetleg valaki találkozott hasonló problémával?

(#1039) fradista1899 válasza xviktorx (#603) üzenetére


fradista1899
csendes tag

Igazából nekem csak a digi online miatt kellene ez az eszköz, de örülök, hogy ezt az appot le lehet tölteni rá és megy :) Köszi

(#1040) azbest válasza eszlenyek (#1038) üzenetére


azbest
félisten

Fura. Nincs valami app rajta, ami a háttérben leterheli a procit?

Nagyon ritkán nálam is elakadt a netflix képe. De nálam hetekig vagy hónapokig nincs újraindítva az eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#1041) Keem1


Keem1
addikt

Nem tudtok valami univerzális megoldást bármilyen, nem Google Cast kompatibilis videó castolására?
Mondok egy konkrét példát: Fix TV online nézhető, de nincs cast. Mindig TV appban lehet, de az akkora retek, hogy ha kiléptem, utána más app esetén is bejön a Mindig TV loading felülete, előtérbe, az épp nézett Youtube videó fölé.
Nem opció a gépen lejátszott chrome tab közvetítése sem, elindítás után gép nélkül kéne mennie.

(#1042) donjohnson válasza Keem1 (#1041) üzenetére


donjohnson
addikt

és miért nem indítod akkor a chrome-ot a mi box-on és nézed azon keresztül?
chrome apk-t telepíted és használod.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1043) Keem1 válasza donjohnson (#1042) üzenetére


Keem1
addikt

Feltettem playből, de ezt egérrel lenne jó kezelni. A távirányítóval valami kínzás :D

(#1044) sanyie70 válasza Keem1 (#1043) üzenetére


sanyie70
tag

Esetleg más böngésző? Pufin van talán android tv-re. Abban gombokkal tudod mozgatni a kurzort. Régebben próbáltam jó volt.

(#1045) Keem1 válasza sanyie70 (#1044) üzenetére


Keem1
addikt

Már ott tartok, hogy beleástam magam a Google Cast API-ba, ha kell, leprogramozom :DDD
Van dokumentáció is.

[ Szerkesztve ]

(#1046) donjohnson válasza Keem1 (#1043) üzenetére


donjohnson
addikt

én se azzal használom, hanem kis billentyűzettel amin van egér: hama uzzano :P

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1047) azbest válasza Keem1 (#1045) üzenetére


azbest
félisten

Nem maga a castolás a prpbléma, hanem a chromecast kötött paraméterekkel készített videokat tud hardvetesen megbízhatóan lejátszani. Ha androidtv googlecast módjára küldöd, akkor is csak azt szereti, amit a cc. Azért, hogy ne kezdjenek hanyagul választott fprmátumokat használni, ami miatt eszközfüggő lenne a működés.
Szóval a cast videòt olyanra kell transzkódolni, amit eszik. Transzkódolás nélkül lutri.

Ami szabadon elérhető videó stream,azt esetleg egy playlist fájllal hozzáadhatos a kodihoz a simple iptv addonban. Ahol spéci, védett stream van, arra is lehet csináltak addont, de lutri hogy megy e, mert a hivatalos elérhetőség számít csak

[ Szerkesztve ]

(#1048) donjohnson válasza azbest (#1047) üzenetére


donjohnson
addikt

http://fixhd.tv:8081/fix/sd.stream/playlist.m3u8

http://fixhd.tv:8081/fix/hd.stream/playlist.m3u8

ezek működnek kodiban?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1049) gyugyo79 válasza donjohnson (#1048) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ezek tuti nem :)
A tartalma/uk :

#EXTM3U
#EXT-X-VERSION:3
#EXT-X-STREAM-INF:BANDWIDTH=2791831,RESOLUTION=1280x720,CODECS="avc1.640020,mp4a.40.2"
chunks.m3u8

#EXTM3U
#EXT-X-VERSION:3
#EXT-X-STREAM-INF:BANDWIDTH=811920,RESOLUTION=640x360,CODECS="avc1.64002a,mp4a.40.2"
chunks.m3u8

Ez meg egy jó példa: csak az url nem valós

#EXTM3U
#EXTVLCOPT--http-reconnect=true
#EXTINF:-1,fix tv
#EXTVLCOPT:program=1
http://-sid:c3506szamok#EXTM3U
#EXTVLCOPT--http-reconnect=true
#EXTINF:-1,fix tv
#EXTVLCOPT:program=1
http://-sid:c35szamokbetuk17@domainnev:portszam/1:0:1:6D:1B:1:FFFF0000:0:0:0:

[ Szerkesztve ]

(#1050) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#1049) üzenetére


gyugyo79
addikt

Viszont én tuti láttam a FIX -TV-t valamilyen enigmás IP TV listában és ha oda van akkor szerintem van KODI alá is csak meg kell találni. De mivel nekem van rendesen ...

De azért egy keresés bele fért

#EXTINF:-1,FIX TV HD
rtmp://video.fixhd.tv:1935/fix/hd.stream

Ez így vlc -be megy is (Sz.Gépen)...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.