Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sesshou válasza gyugyo79 (#100) üzenetére


sesshou
senior tag

Hát öregem good lack :) Nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön és ha petíciót kell aláírni akkor az elsők között leszek de nem reménykedem túl sok eredményben.

Mindenesetre várom a válaszodat :)

(#102) gyugyo79 válasza sesshou (#101) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ja nincsenek hiú reményeim, de a semminél több meg ugye hátha véletlenül mégis eljut valakihez akiben rögzül, hogy elkezdték ezt itthon is használni és lenne igény rá ...
:)

(#103) azbest válasza azbest (#98) üzenetére


azbest
félisten

"Másik bosszantó dolog, hogy néha sikerül megbolondítani a távirányítót. Egy egér segítségével unpair-t kell nyomnom, hogy utána megint jó legyen"

Hmm, eszembe jutott, hogy 40MHz-esre álltottam a wifit, ami nem annyira ajánlott 2.4GHz-en. Valsz ez zavarta a bluetooth kapcsolatot, úgyhogy viszaállítottam a szomszédbarátabb 20MHz-es módra.

20-as módban 30-40Mbps, 40MHz-es módban a duplája megy, kíváncsi voltam hogy ez mennyire befolyásolja androidos kodi alatt a lejátszást némely teszt videónál. Mac-en és inteles wifivel le is van tiltva a készülékekben a 40MHz-es mód 2.4G-n, hasonló okok miatt.
5GHz-es hálózaton sokkal combosabb lehetne, ott sok csatorna van és 80MHz-es módot is lehet használni, de nincs ilyen routerem még, viszont érkezik egy vele kompatibilis usb lan adapter.

[ Szerkesztve ]

(#104) szpali válasza azbest (#103) üzenetére


szpali
addikt

"viszont érkezik egy vele kompatibilis usb lan adapter."
Tudnál egy linket dobni?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#105) azbest válasza szpali (#104) üzenetére


azbest
félisten

Állítólag csak az Asix chipsetesekkel van esély.
AX8872B-t rendeltem, ami usb2-es és az Asix AX8872A-nál abban jobb, hogy hardversen számolja az ellenőrzőösszeget a csomagoknál a B, míg az A a procit terheli vele. 100Mbitesek. Van még több fajta is, akár működhetnek is, de ezekről hallottam.

De ezen kívül olvastam, hogy a AX88179 usb3-as, gigabites is működik másoknál. Állítólag a 650-es rendszer óta begyorsult, előtte lehet lassabb volt, mint az 5G wifi-je.

Van aki szerint a hub + usb-lan kombó megoldásoknál nagyobb a latency és amiatt rosszabb a streamelés. Hát, ezt én személy szerint kétlem, hiszem milisecundumokról van szó, de más okból előfordulhat probléma.

[ Szerkesztve ]

(#106) appel válasza azbest (#103) üzenetére


appel
őstag

Hogy mérsz sebességet? Van valami progi vagy fájlkezelővel másolás? Holnap szívesen mérnék egyet 5GHz-en, mert a routeren csak a kapcsolati sebességet látom (433Mbit/433Mbit).

(#107) azbest válasza appel (#106) üzenetére


azbest
félisten

Hát, a speedtest apk-t tettem fel és egér segítségével a szolgáltatóm központi egységét kiválasztva megmértem, mit hoz. Alapból elforgatott tabletnek hiszi az app, de a setrotaion appal landscape módott állítottam be :)

5GHz-en, ha a router is bírja, meg a netkapcsolat is, akkor állítólag 200Mbit valósat is tudhat.

[ Szerkesztve ]

(#108) sesshou válasza azbest (#107) üzenetére


sesshou
senior tag

En ezt használom [link] es nekem mukodik szepen. Majd merek egy sebesseget is. A bibi csak annyi hogy az hbo go ugy erzekeli nincs net ha lan adaptert hasznalsz :(. Eddig a mi box egy hatalmas csalodas ami foleg az android tv platform szamlajara irhato. Hbo go nincs csak az sima androidos verzio netflix hangja csuszik a taviranyito folyton disconnectol az alkalmazasok ki-ki fagynak :( van egy raspberry pi 3 am is de az sem jobb. Ott is folyton fagyas meg crash van. Mit vegyek mar hogy ne kelljen massal foglalkozni csak azzal hogy bekapcs es film / hbo go netflix spotify youtube indít ( forst world problems :W )

(#109) appel válasza azbest (#107) üzenetére


appel
őstag

Köszi, ma megnézem. Viszonylag jót kell hozni, mert a routertől 3 méterre van, az internet pedig 1000/200Mbit.
Na majd írok.

(#110) appel válasza appel (#109) üzenetére


appel
őstag

~206/202 Mbit jött ki három mérés átlagaként.
Van egy ThinkPad USB 3.0 Ethernet Adapterem, de nem sok értelmét látom kipróbálni sem, mert USB2.0-n 100M/10M tud a specifikáció szerint, az meg ugye durván a wifi-n mért sebesség alatt van még elméletben is.

Tegnap észrevettem, hogy tényleg váltogatni kell az 50/60Hz között, attól függően, hogy milyen filmet nézek éppen. Ez tényleg szopóka...

[ Szerkesztve ]

(#111) sesshou válasza appel (#110) üzenetére


sesshou
senior tag

Az említett ugreen adapter el 300Mbps letöltés és 200Mbps feltöltés a mért eredmény.

(#112) sesshou válasza appel (#110) üzenetére


sesshou
senior tag

És honnan tudod hogy mikor kell váltani a 50/60hz között? hbo go cast hoz mit használsz?

[ Szerkesztve ]

(#113) appel válasza sesshou (#112) üzenetére


appel
őstag

HBO-t csak miattatok próbáltam kölcsön hozzáféréssel. Akkor 720p50Hz volt.
Azt vettem észre a filmnél, hogy darabosabb a mozgás közben, de nem úgy szaggatott hogy bufferel, hanem máshogy. Váltottam 720p60Hz-re és jó lett. A másik meg akkor volt rossz. Eddig ez az első, hogy 60Hz kellett.
Sebaj, ezt még kibírom.
Amúgy Chromecast-en is be kellett állítani a Home alkalmazásban, hogy 50Hz legyen.

Akkor csütörtökön hazahozom a lan adaptererem próbára.

[ Szerkesztve ]

(#114) sesshou válasza appel (#113) üzenetére


sesshou
senior tag

Hat en akarmi akarhogy allitok sehogy sem jo az hbo go mindig szetesik lar perc utan a chrome cast al.

(#115) gyugyo79 válasza sesshou (#114) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nálam 3m -re van a routertől és a 5 GHz -es sáv nincs agyon használva mert a családi kütyük a 2.4 -re vannak beállítva. De már azt is próbáltam, hogy lekapcsolok mindent és 2.4 -en néztem, hátha az 5-el van baja.
De az HBO GO -nak kb. mindegy, én még a megjelenéskor vettem egy CC-t az nem is tudja csak a 2.4 -et és atom stabil általános használat mellet (nem néztem róla lokális 720p -nél nagyobb felbontású tartalmat) míg pld, nálam a steam link -hez már kevés volt a 2.4 amikor valamelyik kütyü jobban használta, vagy a család több tagja kezdett bele valamibe és ahol azt használom már 5 az nem is látszik. Ennek a hálózat kezelése jó, teszteltem, hogy a htpc-be beraktam egy gyári BD lemezt és tökéletesen a legkisebb akadás, fim közbeni töltögetés nélkül végig tudtam nézni nem is egyet így KODI -val.

Viszont az HBO GO pont ugyan azt csinálja nálam is mint nálatok. Ráadásul állítottam én mindent, lehet, hogy csak véletlen de amikor 720 -as felbontásokkal néztem akkor mintha tovább bírta volna, úgy volt egy 30 perces rekord is, de utána már simán 2-3 perc után kihalt ugyan azokkal a beállításokkal ...
Én már azt is néztem, hogy egyszerre játszottam le ugyan azt ezzel meg a CC-vel egymás mellet (1m volt a kettő közt max). A CC-n simán ment tovább a lejátszás amikor ezen bekockásodott és leállt.

Ami nálam a furcsa de lehet ezt is már csak beképzelem, hogy ha tesznek olyat választok aminél a forrás is már gyengébb minőségű tovább megy a teszt, meg ha elindítom a filmet és utána nyomok rá, hogy váltson caston át való lejátszásra akkor se hal ki csak később.

(#116) sesshou válasza gyugyo79 (#115) üzenetére


sesshou
senior tag

Őszintén megvallom nem igazán egyértelmű hogy miről is beszélsz :)
most akkor mivel megy micsoda? most akkor neked van cc-is meg mi box is?

(#117) azbest


azbest
félisten

a google féle androidos cast kliens update óta esik szét a hbo go ajánlója, tegnap reverteltem a régebbire és ott teljes képernyős volt. A műsor viszont mindkettővel beakad.

(#116) sesshou
szerintem mindkettő van neki és a rendes cc -vel megy, az androidos mibox cast klienssel meg nem megy a hbo go rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#118) gyugyo79 válasza sesshou (#116) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen van mind a kettő csak CC-ből még az első széria. A CC-t akartam lecserélni erre vagyis abból most az ultrát vettem volna meg mert papíron ez ugyan azt tudta volna és plusz lett volna Kodi meg 24Hz lejátszás és az, hogy lehetőség lett volna telefon nélkül filmet indítani de persze ez utóbbi apróság számomra.

Ezért zavaró, hogy vannak dolgok amik CC-vel tudom, hogy működnek ezzel meg nem.
Ami nagyon zavar engem az :

Video Station -> AC3 bug (elcsúszik a kép, Caston átküldve el se kezdi lejátszani és ez is jó CC-vel ezzel meg nem) mert nekem 90% ilyen hang van a filmek alatt és persze át tudja a NAS kódolni viszont az olyan 50% proci terhelés és kihatással van egyéb feladataira

HBO GO használhatatlansága, ráadásul nekem a sima app nem alternatíva a képminőség miatt. Akkor inkább vissza dugom a CC-t és használom azzal.

A Netflix -et meg nem is néztem még mert jelenleg láttam mindent ami érdekel és csak néha fizetek elő 1 hónapra amíg megnézem sorozataikat. De annak van natív alkalmazása az csak jó...

Amúgy pld. Kodi (a sima) az nálam jó, leszámítva azt, hogy nem tud váltani de ha 1080p 24Hz-en hagyom azért a lokális SMB-n elérhető tartalmak 99% -át lefedi. Azt amúgy túl élném ha csak nekem kéne váltanom a tartalmak közt a megfelelő képfrissítés beállításra. Ez a Video Station -t ki is tudja váltani szóval ha az HBO GO jó lenne akkor nekem ki váltaná a CC -t, de így vettem ezt és nem léptem előre semmit :)
Persze esély van rá, hogy egyszer jó lesz.

(#119) sesshou válasza gyugyo79 (#118) üzenetére


sesshou
senior tag

Az ultrát honnan vetted volna?

(#120) appel válasza gyugyo79 (#118) üzenetére


appel
őstag

Nem értem én ezt. Itt még a nagy fragmentációra se lehet fogni, mert az Android TV platform elég sovány számú hivatalosan támogatott eszközzel rendelkezik. Ezek között ott van a MI Box is...
Szóval fejlesztői szempontból sem lenne olyan nagy dolog. Hogy most ki a ludas az nem is számít, max annyiból, hogy az alkalmazás fejlesztőt kell pingelgetni a problémával, vagy a Google-t. Utóbbi ugye nyilván szarni fog bele. Mindjárt nyomok is egy kövért 1*-ot a Google Playen az HBO Go-ra, hátha olvassa valaki.

(#121) sesshou válasza appel (#120) üzenetére


sesshou
senior tag

sztem senki.
viszont én feladtam. tovább adok a mi box-on
a kodi a spotify a youtube meg sokminden más nagyszerű rajta így akinek ez kell bátran ajánlom de nekem a fő szempont az HBO go volt

[ Szerkesztve ]

(#122) gyugyo79 válasza sesshou (#119) üzenetére


gyugyo79
addikt

Angliában van ismerős akivel megvetettem volna és attól függően, hogy mennyire vagyok ráizgulva haza küldetem, vagy hozatom. Azt tudni kell, hogy posta elég horror onnan. Szóval pld. a postázással így lehet drágában jön ki a beszerzés mint amikor itthon elkezdi valamelyik cég árulni.
Ha nem felejtem el majd megkérem a kollégámat, hogy kérdezzen rá a hardverkernél , hogy tervezik e árulni mert tőlük szoktunk hetente rendelni és ők cc2-t árulnak és ráadásul nem elvetemült haszonkulccsal.

HBO GO -hoz ne vegyél ultrát 720p a max amiben adnak!

[ Szerkesztve ]

(#123) appel válasza sesshou (#121) üzenetére


appel
őstag

Kipróbáltad már a http://www.hbogo.hu oldalt Chrome asztali böngészőből castolni? Első blikkre működik, minősége az én tévémen simán elviselhető.

(#124) sesshou válasza appel (#123) üzenetére


sesshou
senior tag

próbáltam és ugyan az a helyzet.
pár perc és lefagy néha bír 20-30 percet is de az ritka

(#125) azbest válasza appel (#123) üzenetére


azbest
félisten

Ugyanúgy működik, mint androidról. Nem a képernyőt castolja, hanem csak a tartalmat.

(#126) appel válasza azbest (#125) üzenetére


appel
őstag

Azt hittem, hogy nem, mert a böngészőben is ugyanúgy látom, mint a tévében, tehát mozog a kép is és hangja is van.

(#127) azbest válasza appel (#126) üzenetére


azbest
félisten

"mozog a kép is és hangja is van"
ezt úgy hívják, hogy film :D

Gonodolom nem a desktopot osztod meg, hanem a chromecast ikonnal magát a tartalmat.

(#128) gyugyo79
a nemtezközi hbo app kírja, hogy csak 3 régióból érhető el.

a más tévéről szedett amazon prime video is csak elindul, de lejátszani nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#128) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Ja közbe a legjobb, hogy az hogy Android TV meg ugyan az a rendszer semmit se jelent !
Is HBO GO supported on Android TV?

Itt nézzétek meg az HBO GO help válaszát ...

Szóval ha nem kellene nekünk a lokalizált alkalmazás és fel tudnánk rakni a nemzetközi Android TV -set se működne ... Ráadásul nekem gyanúsan ugyan az a hiba, legalábbis nálam ugyan olyan lesz a kép amikor kifagy mint amit a kezdő posztba beraktak.

[ Szerkesztve ]

(#129) gyugyo79 válasza azbest (#127) üzenetére


gyugyo79
addikt

Tudom mert azzal kezdtem, hogy azt felraktam hátha. Viszont ahol elérhető vele a tartalom ott se működik a Mi Box -on át ugyan úgy kifagy random mint CC-n át. Arra gondolnak, hogy amikor lemegy egy DRM ellenőrzés akkor száll el.

(#130) appel válasza gyugyo79 (#128) üzenetére


appel
őstag

Ez az HBO is bekaphatja. Emlékszem ismerősöm is rá volt állva a témára. Xbox-on akarta használni, de természetesen regionális okokból nem volt elérhető. Aztán elkezdték ígérgetni, hogy nemsokára lesz. Kb. fél év múlva még semmi. Egyszer aztán lett, de csak xbox360-ra. Nembaj, hogy a One az újabb... azóta nem tudom hogy áll a dolog, talán már megjelent One-ra is a kliens.

(#131) azbest válasza azbest (#105) üzenetére


azbest
félisten

most látom, hogy balfék voltam és nem publikus linket tettem, hanem a megrendelését. Szóval én ilyet rendeltem [link]

(#132) appel válasza appel (#113) üzenetére


appel
őstag

Félsiker. A Thinkpad USB Lan adapter is hibátlanul működik a MIBOX-szal, kap ip-t, van net, stb.
Nincs itthon usb hubom, ezért nem tudok speedtestet nézni, mert az Ookla csak egérrel megy, és ahhoz egyszerre kellene két eszközt használni.

(#133) azbest válasza appel (#132) üzenetére


azbest
félisten

Fontos hozzátenni, hogy neked usb2-es thinkpad adaptered van, ami asix chipsetes (AX88772B). Az usb3-as az realtekes és nem működik.

Bluetooth egér? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#134) appel válasza azbest (#133) üzenetére


appel
őstag

Nem. Korábban írtam, hogy ilyenem van. Ez usb3 gigabites adapter, és nagyonis működik (most néztem délután) csak a specifikáció szerint usb2 portban 100/10 Mbit, és ha ez igaz, akkor felesleges a 200 Mbit feletti vezeték nélküli méréssel versenyeztetni.
BT-s egerem az nincs, usb hub az akad a laptop táskámban, csak nem hoztam haza.

[ Szerkesztve ]

(#135) azbest válasza appel (#134) üzenetére


azbest
félisten

be tudod dugni pécébe és megnézni az usb id-jét?

linux alatt lsusb, win alatt az eszközkezelőben a hardverid részen.

Nekem RTL8152B usb2-es adapterem van, azzal nem megy. Világít, villog, de nem kér ip-t. A thinkpad usb3 elvileg RTL8153B. (ami azért fura mert úgy olvastam, hogy linux alatt ugyanaz a driver kell az 52 és 53 változathoz)

[ Szerkesztve ]

(#136) appel válasza azbest (#135) üzenetére


appel
őstag

Holnap megnézem, meg azt is, hogy az aida mit ír a boxon, ha be van dugva a lan adapter.

(#137) appel válasza azbest (#135) üzenetére


appel
őstag

Realtek 8153 Windows alatt. Virtualboxban Ubuntu csak Lenovo-t írt lsusb-re, a MIBox-on pedig az AIDA64 Lenovo Thinkpad USB-ként látja. A beállításoknál látni is, hogy a WiFi helyett megjelenik egy Ethernet rész, ahol kiírja IP-t, stb.
Kezdtem megörülni, mert előugrott egy VPN rész, de amikor megnyitom mindig alkalmazás működése leállt hiba jön elő. Végülis mindegy, a VPN részt routerben oldottam eddig is meg policy routing-gal.

(#138) azbest válasza appel (#137) üzenetére


azbest
félisten

Érdekes, valsz a thinkpad változatnak más a device id-je és azt valamiért ismeri. A sima általános id-t meg nem :) Már arra is gondoltam, hátha usb2 módban más chipet használ, de annyira azért csak nem trükkösek :)

(#139) aramis00 válasza ngyjns (#68) üzenetére


aramis00
tag

Én feltelepítettem sideloaddal a Horizon Go-t. Megy rajta.
Kompromisszumok:
- az app csak fájlkezelőből indítható (gyári launcher esetén)
- balra elfordítva (telefonos álló) indul el az app. Ha csatornát választasz, a video folyam már rendesen landscapeben jön.
- csak egérrel tudom irányítani

Ha bekényszerítem programmal landscapebe, akkor sajnos a csatorna választás után csak fél képernyőn látszik az adás.

Ha tudtok rá megoldást, h normálisan fusson, ne kíméljetek!

szerk: kieg., pontosítás

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#140) azbest válasza aramis00 (#139) üzenetére


azbest
félisten

A beállítások, appok részen is el lehet indítani. Tudom, ez nem megoldás a főképernyőre ki nem kerülésre, de talán egy fokkal jobb, mint a fájlkezelő. Nem próbáltam, de van valami app amivel meg lehet oldani [link]. De lehet nem ez a legjobb, mintha lett volna olyan megoldás is, ami ügyesebb (csinál új mini appot az eredeti ikonjával, ami semmi más nem tesz csak elindítja az igazit).

Landscape mód [link]. Ezt próbáltad? Többféle módon meg lehet adni a landscapet.

Egérrel fogod tudni kezelni a touch-ra optimalizált appokat, arra nincs varázslat, hogy távirányítóbarát legyen. Viszont néha egérrel nem lehet elérni távirányítóra optimalizált gombokat, szóval a vegyes használatkor kéznél kell legyen mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#141) aramis00 válasza azbest (#140) üzenetére


aramis00
tag

Köszi az infókat!
Az app indítás
Megoldottam úgy, hogy felraktam egy HaLauncher nevű proggit, ami elvileg launcher (de nem sikerült alapértelmezetté tenni), ami megjelenik az MiBox appok között és onnan indítható már a Horizon Go.

A landscape mód:
Igen, elsőre pont ezt a programot próbáltam. De egyik beállításban sem működik jól (azaz induljon landscape-ben és utána az adás is látható legyen. az a baj, h landscape-be kényszerítve az adásnál a kép felét a programinfó elfoglalja.)
Másodikra: a HALauncherben is van egy opció a landscape-re. Bekattintva ugyanaz az eredmény, mint a fenti esetben.

Egerezés: igen, igen.

ui. HALauncher telepítése, ha valakinek érdekes: PC-ről, google play-ből küldve az eszközre és simán lehetséges!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#142) gyugyo79


gyugyo79
addikt

A sideload launcher ami a yt videoban is van jól működik. Nálam az fent van. Gyorsabb mint menübe elmenni ezeket elindítani.
Más aki Kodizik és nem ismeri az SPMC annak javaslom tegyen egy próbát. Nálam az utolsó frissítés óta atom stabil és majd látjátok de sokat tud az android tv-s funkciókhoz adni pld. kezdő oldal ajánló.
Nagy vonalakba nem egy home made fun fejlesztés teljesen mert az aki csinálja az előtte a Kodi fejlesztője volt és elsősorban az androidos verziót neki is jelentősen köszönhető, szóval elégé ért hozzá, de itt a PH. n is van topikja és rendesen az android tvs áruházból telepíthető az alkalmazás Kodival nem zavarják egymást egyszerre fent lehet a 2.

[ Szerkesztve ]

(#143) szpali válasza appel (#134) üzenetére


szpali
addikt

Találtam egy ilyet is a nagy nézelődés közben :))

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#144) appel válasza szpali (#143) üzenetére


appel
őstag

Tehetnének rá egy v. két usb portot, akkor lenne igazán menő.

(#145) azbest válasza szpali (#143) üzenetére


azbest
félisten

a xiaomi is asix chipsetes, csak kicsit drágább :)

múltkor hub+lan megoldást vettem, csak sajnos asix helyett gagyi rd9700 chipsetest küldtek, ami kb semmire se jó.

(#146) sesshou válasza appel (#113) üzenetére


sesshou
senior tag

Ha kérhetem megtennéd hogy leírod az összes beállításodat?
Hátha eltudnám érni hogy működjön ez a szörnyeteg az HBO go val?
A felbontás auto választást már kikapcsoltam és próbáltam 2 félét is. a self adaptation-t is kipróbáltam de az sem működött.

(#147) appel válasza sesshou (#146) üzenetére


appel
őstag

Azóta rég elállítottam, mert hol 60Hz, hol 50Hz kellett.
Ha jól emlékszem 720p50Hz hdmi self valami nélkül. De ez is kevés volt másoknak, max 30 percet írtak. Szerintem te sem erőltesd, hanem írj az HBO-nak.

(#148) sesshou válasza appel (#147) üzenetére


sesshou
senior tag

Ez inkabb mi box specifikus dolog lehet mert az hbo go cromecast ahogy hallom mas eszkozokon problema mentes. Xiaomi eknak mar irtam ezzel kapcsolatban de azt a valaszt kaptam hogy lepjek kapcsolatba az eladóval.

(#149) appel válasza sesshou (#148) üzenetére


appel
őstag

Chromecast-on nem is olyan régóta jó, sőt még most sem mindig 100%-os. Pár hete adtam el, akkor már vállalható volt az HBO GO-ra, de előtte folyamatosan nem jelent meg a cast ikon, befagyott, nem akart leállni, nem ment a telefonról az irányítás, csak jópár másodperces csúszással (ha éppen ment), ki-be kellett kapcsolgatni a wifit, stb. Szóval ott sem volt fenékig tejfel...
Azt sem a Google oldotta meg, hanem az HBO GO-hoz jött ki vagy 3-4 chromecasttal kapcsolatos frissítés, mire összeszedte magát.
Valószínű egy Android TV-re írt HBO Go Hungary lenne a megoldás. Az amerikait vpn-nel át tudom verni, az hibátlanul elindul, de ott semmiféle tartalmat nem lehet ingyen megtekinteni, aktiválni meg nyilván nem tudom.

(#150) sesshou válasza appel (#149) üzenetére


sesshou
senior tag

Ezek alapjan a hiba valoban az hbo go aklamazasban van nem pedig a mi boxban? Jelenleg chromecast al hibatlanul megy? Igazság szerint mar eltokeltem hogy váltok chromecast 2 re mert vanitthon egy raspberry pi 3 am is es azon stabilabb a kodi de ezek alapjan nem tudom erdemes e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.