Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) azbest válasza xviktorx (#1500) üzenetére


azbest
félisten

Eseleg még a routert érdemes újraindítani, vagy esetleg alternatív dns szervert megadni ott. Hátha valami címfeloldásos probléma.

(#1502) marci.szf válasza xviktorx (#1500) üzenetére


marci.szf
csendes tag

Ha telepíted a Kodi v18 "Leia" nightly változatát ahhoz a lazarus repo abba van HBO Go kiegészítő.
Nálam hónapok óta működik (szolgáltatói előfizetés).

(#1503) Hyperion válasza marci.szf (#1502) üzenetére


Hyperion
senior tag

Felbontás?
Ugyan az mint castolva?

(#1504) marci.szf válasza Hyperion (#1503) üzenetére


marci.szf
csendes tag

az elérhető legjobb. 720

(#1505) Hyperion válasza marci.szf (#1504) üzenetére


Hyperion
senior tag

inputstream. adaptive függőséget bogy elegitetted ki?

(#1506) xviktorx válasza marci.szf (#1502) üzenetére


xviktorx
tag

Köszönöm válaszod, a routerem egy huawei mfi. És amit a kodiról írtál az nekem teljesen kínai, úgyhogy marad a rossz minőségű telefonos alkalmazás, vagy a hálóból nézem a Apple tv-n a filmeket. Ott még jó a hbo go.

(#1507) gyugyo79 válasza Hyperion (#1505) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az WBMC 18. (Kodi klón leia verzió) az tölthető az áruházból és azon megy a HBO GO nincs ez a hiba amit írsz. Mint Kodi használhatatlan még kb szerintem de ezt meg tudod nézni rajta.

Vagy még kell ez (telepítés után még aktiválni is kell)
a fentibe bent van alapból.

[ Szerkesztve ]

(#1508) marci.szf válasza Hyperion (#1505) üzenetére


marci.szf
csendes tag

Saját kiegészítők - mind, és itt engedélyezés.

(#1509) gyugyo79 válasza azbest (#1483) üzenetére


gyugyo79
addikt

Kint van a beta, fel is tudtamm telepíttetni a Boxra weben át, ha haza megye, majd tesztelem is, remélem el is indul :)

[ Szerkesztve ]

(#1510) zhorvath


zhorvath
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert már elvesztem a sok információban.
MECOOL M8S PRO Plus (S905X) lejátszóhoz melyik a legjobb, ajánlott CE / LE verzió?
Nagy igények nincsenek, csak HD, UHD (HDR) filmek lejátszása KODI-val.

Köszönöm!

(#1511) Hyperion válasza gyugyo79 (#1507) üzenetére


Hyperion
senior tag

Ezzel működik, köszönöm a segítséget!
(Ocsmány az ikonja ennek a WBMC-nek :) )

(#1512) Hyperion válasza marci.szf (#1508) üzenetére


Hyperion
senior tag

Kipróbálom, kösziu!

(#1513) donjohnson válasza zhorvath (#1510) üzenetére


donjohnson
addikt

szerintem ez a neked való topik, inkább itt tedd fel a kérdésed: Amlogic S905, S912 processzoros készülékek

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1514) gyugyo79 válasza Hyperion (#1511) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az, meg sok sebtől vérzett amikor néztem, csak az tűnt fel, hogy az ilyenek be voltak benne alapból kapcsolva. Én az SPMC -t imádom az ilyen KODI variánsok közül de annak a fejlesztője abba hagyta és átment az MrMC -sekhez de az meg nem rakható fel rendesen a MiBox -ra, ezért végig néztem a lehetőségeket. A Kodi Leia -val az a baj, hogy változó éppen mi nem működik jól. Az utolsó verzióban pld a PVR rész csatornaváltásnál elindítja az adást és 3-4 mp után megáll egy kicsit és utána már hanggal együtt megy tovább jelenleg míg az elejébe konkrétan lassított lejátszást csinált a TV adásból :)

(#1515) zhorvath válasza donjohnson (#1513) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Valóban, oda is akartam írni. csak van egy ilyenem is, és megszokásból ebbe a fórumba írtam :)
Köszi, hogy szóltál!

(#1516) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#1509) üzenetére


gyugyo79
addikt

Működik és használható lesz ezzel a BOX -al így elsőre legalábbis úgy érzem de még béta ...
A steam kontroller is kapott egy frissítést ami után már lehet BT-n párosítani a BOX -al csak kb használhatatlan még így még a Box irányítására vagy azon belül egy alkalmazás/ játék irányításra is. Az alkalmazás utána már felismeri , hogy van Steam kontroller csak nem használható benne :)
De bill+ egér az megy azzal lehet játszani mivel más kontrollerem nincs nem tudom PS vagy Xbox vezérlővel jó e.

[ Szerkesztve ]

(#1517) xviktorx válasza Hyperion (#1511) üzenetére


xviktorx
tag

Letöltöttem a WMBC appot a MI box-ra. Valaki le tudná nekem írni egyszerűen magyarul, hogy ezen program segítségével hogyan tudnám nézni a HBO GO-t? Sima mezei felhasználó vagyok, nem vagyok egy számítástechnikai zseni.
Ha valaki leírja nekem, hogyan tudnám nézni az HBO Go-t akkor azt nagyon szépen köszönöm.

(#1518) gyugyo79 válasza xviktorx (#1517) üzenetére


gyugyo79
addikt

Innen letöltöd a LazarusProject -et .Clone or download és ott download zip.
Ezt letöltöd és a boxra másolod telepíted és a repóból meg telepíted az HBO GO -t vagy követed a videót a repo letöltésétől végig.

Utána a videóba látszik már hogy honnan telepíthető az HBO GO.
YT link

[ Szerkesztve ]

(#1519) xviktorx válasza gyugyo79 (#1518) üzenetére


xviktorx
tag

Köszönöm szépen, sikerült feltelepíteni a Lazarust, HBO GO mellett sok sok értékes alkalmazást találtam még benne.

(#1520) zhorvath válasza gyugyo79 (#1518) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Szia!

Én próbáltam zip-ből telepíteni a kiegészítők menü alatt, de kiírta, hogy sikertelen. Mi a titok?

(#1521) gyugyo79 válasza zhorvath (#1520) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem tudom, mert nekem mindig sikerült. A videót nézted? Kb. ha nincs az ismeretlen forrás engedve akkor nem kellene menni de ha jól emlékszem akkor azt írná oda ...

De a videóban is azt tölti le csak nekem egyszerűbb az ilyet a boxon tartani mert akkor más KODI forkoknál is már megvan ezértírtam azt elsőre. De csináld akkor a videó alapján lépésről lépésre esetleg.

Meg nem tudom mi alá próbáltad rakni ha KODI akkor lehet belenyúltál egy olyan nightly verzióba amibe valami hiba van de ennek is kb 0% az esélye.

[ Szerkesztve ]

(#1522) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

Udv,

nehany napja szereztem be egy Mi Box 3-t, es eddig nagyon pozitiv a velemeny rola, bar mert teljesitmeny alapja elmarad egy Amazon Fire Tv szintjeteol (kb a stickkel jatszik egy ligaban a szamok alapjan) ez nem erezheto a hasznalat soran, sot!
A ChromeCast beepitett szolgltatas nagyon kellemes meglepetes volt, nem is nagyon figyeltem erre a ficsorre mielott megvettem.
Par megjegyzes, es kerdes:
- joparan irtatok hogy egerrel hasznaljatok, en a mouse toogle appot hasznalom mar rog ota FTVn is es MIBoxon is jol uzemel, nem kell kulon eger azokhoz az alkalmazasokhoz amihez megis kellene, hanem a sajat taviranyitoajat tudod "legegerre" alakitan.
- sikerult hozzacsatolni egy nehany dollaros bluetoothos gamepadet (am FireTv-vel nem mukodott), de jatek kozben (Real Racing) olyan mintha egy idoben csak egy gomb/bill aktivitasat tudna atvinni a boxra (ertsd pl ha kanyarodok akkor elveszi a gazt hiaba nyomom kozben is;), PS contorllert root nelkul nem lehet csatlakoztatni, ezert viszont nem barmolnam szet, de ha a gyari controllerrel jol mukodnenek a jatekok akkor szivesen beszereznek egyet (jo ar ertek aranyu kutyunek nez ki), ebben tapasztalatok?
- a DIGI online tvjet jol lehet telorol atloni cast-val, de nem lehetne esetleg ha nem is nativ appkent mert azt tudom nincs (ill szornyen mukodik) mondjuk egy TVHeadend ala valahogy beheggeszteni a DIGI csatornakat es akkor live tv kent lehetne elerni a boxon (meg mondjuk FIRTVn is;), bocs tudom ez kicsit off ide, ha valakinek van valami infja vagy forum linkje errol azt megkoszonom.
- TuneIn Radioba nekem nem sikerult belepnem a sajat accountomba, erre valami otlet?
- az ajanlati listaban a legutobb jatszott Youtube video az appbol valo kilepes utan elso helyen szerepel, de olyan mintha a lejatszast nem allitana le, a "kivezerles" jelzo folyamatosan mukodik a sample kep also sarkaban.
- a sideloadolt appok fokepernyon valo megjelenitesehez mar van app, szerencsere igy nem kell launchert felrakni kulon ezek megjelnitesere lattam joparan kerdeztek nem is olyan regen.

Osszesegeben egy melepoen jo kis kutyu (bar nem ez az elso Xiaomi motyo itthon, szoval em is ertem miert lepodnek meg;), androidos letere egyszeruen es "hatarozottan' meg lehet oldani dolgokat (pl, app ajanlati menu kiiktatasa a fkepernyorol) ugyanakkor pl nem lehet tiltani hogy a "timbuktui" beviteli eszkoz ne fusson a rendszerben feleslegesen;)

na igy elsore most hirtelen ennyi.

(#1523) gyugyo79 válasza tomigonzo (#1522) üzenetére


gyugyo79
addikt

TVHeadend kliens tud lenni arra kis millió megoldás van kezdve az android TV -s Live Channels től a Kodi -ig de szerver nem. De tudsz venni hozzá usb tunert amihez van kliens is és a DIGI megy vele. Nem a filléres tétel mint amit TVHeadend alá is be lehet rakni de ehhez nem kell szerver.

(#1524) zhorvath válasza gyugyo79 (#1521) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Videót nem néztem, mert már ezerszer telepítettem addon-t, de akkor megnézem.
18.0 Leia Alpha amúgy.

(#1525) tomigonzo válasza gyugyo79 (#1523) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Nem magyarorszagon elek/hasznalom. Plusz nem szeretnek semmifele parabolas/elofizus megoldast.
Netes/ip tvs megoldasert akar fizetnek is.
Nas-on tudnek futtatni valamilyen tv szervert (tvheadenddel mar probalkoztam ip tvs megoldassal) ennek ket lejatszot kellene kiszolgalnia.

(#1526) Hyperion válasza tomigonzo (#1525) üzenetére


Hyperion
senior tag

itt-ott tv?
Direkt van külhoni mód.

(#1527) gyugyo79 válasza tomigonzo (#1525) üzenetére


gyugyo79
addikt

A Digi online -ból feltételeztem, hogy van Digi előfizetés is...
"Nas-on tudnek futtatni valamilyen tv szervert."
De ezt előfizetés nélkül meg tuner nélkül, hogy szeretnéd ?

Mert a linkelt megoldás pont használható NAS -okon is DIGI előfizetés esetén ...

(#1528) tomigonzo válasza gyugyo79 (#1527) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

A csalad otthon levo reszenek van elofizetese, az online mod bahol hasznalhato;)
A tvheadend pl kepes ip tv listat kezelni, hasonloan ondoltam a digi online-val is

(#1529) gyugyo79 válasza tomigonzo (#1528) üzenetére


gyugyo79
addikt

De az IP tv listát -t akkor már felesleges keresztül tolni akkor a NAS -on futó Tvheadenden vagy bármi máson ha van mikor amúgy lehet nézni közvetlenül is jelen esetben pld KODI + PVR IPTV Simple Client pld.. Szerintem ;)

(#1530) tomigonzo válasza gyugyo79 (#1529) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Persze ez jogos, csak azert kerdeztem igy mivel fogalmam nincs milyen "formatumot" hasznalnak a DIGIhez ;)

(#1531) vlacko válasza tomigonzo (#1522) üzenetére


vlacko
csendes tag

" de ha a gyari controllerrel jol mukodnenek a jatekok akkor szivesen beszereznek egyet (jo ar ertek aranyu kutyunek nez ki), ebben tapasztalatok?"

Szia!

Lassan egy éve "nyúzzák" a kölykök a gyári controllert, de semmi baja, tökéletesen teszi a dolgát, és egyszer kellett csak benne elemet cserélni. Na jó, nincs napi szinten használva, de azért néha megy 2-3 órát is egyben.
Egyszerre több controllert is tudsz csatlakoztatni, és a játékok is rendesen kezelik mindkettőt. Hozattam egyet pluszban pár hónapja, de mégsem játszanak annyit közösen, így eladóvá vált, hátha érdekel.

Jól jön akkor is, amikor valamilyen oknál fogva a távirányítóval elveszti a kapcsolatot a Box. Bár ezt telefonnal is meg lehet hamar oldani.

Üdv,
vlacko

[ Szerkesztve ]

(#1532) Degeczi válasza AthlonXP (#1354) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont ugyanez a gondom nekem is!

Egy Pioneer házimozi erősítőre van rákötve a MiBox, azon keresztül pedig egy régi Pana plazmatv-re - ami persze már csak a fogyasztása miatt sem lenne ideális ha folyton menne zenehallgatáshoz is. De hiába kapcsoltam ki a TV és az erősítő menüjében is a CEC beállításokat, ez a nyamvadt doboz továbbra is észreveszi amikor lekapcsolom a TV-t és megáll a lejátszás... :W

Ez egyedül Spotify-al nem gond, egyrészt mert azt lehet a telefonról távvezérlni, és mert azzal csak kihagy pár mp-re a zene, utána folytatja tovább - de minden más (pl. Deezer, vagy TuneIn) megáll, és max. vakon lehet a távvezérlővel újraindítani a lejátszást.

Kínomban már azt fogom kipróbálni, h a box HDMI madzagján kiüssem a 13-as lábat, mert elvileg azon utazik a CEC infó, de sokkal szebb lenne, ha szoftverben lehetne ezt megakadályozni (viszont a fejlesztői beállításokat engedélyezve sincs semmi ezzel kapcsolatos. Vagy ugyan egy "alvás kikapcsolása", de az nem hat erre)

Neked sikerült esetleg valahogy megoldani, vagy szintén csak no-CEC HDMI kábel segített?

(#1533) Tailorzsolt válasza gyugyo79 (#1518) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Szia!

Sikerült telepítenem nekem is mindent, ezer köszönet. :)

(S)Viszont ami nem megy HBO GO webes regisztrációm van és jelszót nem fogadja el. Pedig ezer százalék, hogy jól írom be, kipróbáltam a laptopomon, böngészőben és ott elfogadja..

Mi lehet a gond?(/S)

Újraindítást követően minden működik... :)

[ Szerkesztve ]

(#1534) jambiyya válasza Degeczi (#1532) üzenetére


jambiyya
őstag

Nálam úgy működik, hogy a CEC aktív maradt, de a power vezérlést inaktiváltam (TV-nél és erősítőn is). Így ugyan érzékeli ha lekapcsolom a TV-t, és elhallgat kb. 1 mp-re, de utána minden oké.
Ha bekapcsolom a TV-t, akkor persze az erősítő az ARC miatt átáll a TV hangjára, két gombnyomással újra a BOX van a TV-ben és szól az erősítőn.
Persze a TV random bekapcsolja az erősítót is (igen, inaktiváltam ezt a funkciót) nagyon ritkán, de nem zavaró a dolog.

(#1535) Degeczi válasza jambiyya (#1534) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, de a CEC-en keresztüli ki-be kapcsolással kapcsolatos beállításoknak semmi hatása nálam, és ami a legnagyobb gond, h csak a Spotify ami ideiglenesen hallgat el, minden más alkalmazás végleg megállítja a lejátszást ha lekapcsolom a TV-t... :(
Ha fölkészülök erre, és előre a pause/play gombra viszem a kijelölést, akkor elég egy vakon nyomott OK gomb a távvezérlőn a folytatáshoz, de elég gagyi módszer ezzel kínlódni.

Azonban friss fejlemény, h úgy tűnik, nem a CEC okozza a nyűgöt!
Preparáltam uis egy CEC nélküli (13-as láb kiiktatva) kábelt, és a jelenség változatlan... :O (akár a box és az erősítő, akár az erősítő és a TV közé teszem ezt a madzagot)
Végülis érthető: a CEC elaltatná ill. fölébresztené a forráseszközt, de itt nem ez történik, csak a lejátszás kerül felfüggesztésre.

Majdnem teljesen biztos vagyok benne, h az ún. hot plug detection okozza a problémát, ami azért is felelős pl. h a laptopok oprendszere megszünteti a munkaasztal külső képernyőre kiterjesztését, amikor lekapcsolod azt a monitort/TV-t.
Azt az 1-es láb végzi - ám sajnos valószínűleg nem elég kiütni/leragasztani, ellenállással kellene fölhúzni 2-3V körüli feszültségre. Mindenesetre van, akinél bevált a lábleragasztás (igaz, nem Xiaomi Box-on használva), egy próbát végülis megér majd

(#1536) jambiyya válasza Degeczi (#1535) üzenetére


jambiyya
őstag

Megértlek, ez engem is nagyon zavar, pedig ugye kényelmi funkciónak szánták...Te meg nekiállsz a barkács downgrade-nek. ;]

(#1537) Degeczi válasza jambiyya (#1536) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hát a tervezők nyilván nem is gondoltak arra, h vki lekapcsolt megjelenítővel használna ilyen dobozkát - nálam viszont pont az az egyik fő felhasználás.
Mindegy, eljátszok majd egy HDMI csatlakozóval, megpróbálni kiütni ezt a detektálást.

(#1538) donjohnson


donjohnson
addikt

sziasztok,

lehet, hogy nem kapcsolódik szorosan a box témájához, de én elsősorban youtube-ozásra használom a mi box-ot és mindig örülök, ha sikerül felmókolni egy-egy verziót.
most a newpipe-ot próbáltam ki, ami reklámmentes.

akit érdekel, az innen elérheti apk formájában: [link]

természetesen elforgatva is működik a felület (a kis ikonnal váltva), meg is tartja a beállítást :)

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1539) Laca0591


Laca0591
csendes tag

Sziasztok !
Kérdésem, hogy milyen típusú TV Boxot ismertek (használtok) amit javasoltok megvásárlásra az alábbi kitételek megfeleltetésére:
- UPC media box csatlakozhasson HDMI kábelen (a készüléknek legyen minimum egy 4K HDMI bemenete és legalább két 4K HDMI kimenete)
- minimum két USB bemenete legyen
- WiFi és Bluetotth képes legyen
- SD vagy mikró SD kártya foglalat
- legalább Android 7..... fusson rajta

Egy régebbi egy HDMI bemenetes TV-t szeretnék üzemeltetni róla. A TV-n csak szervíz USB van.
Ár mindegy, országon belüli elérhetőségért külön köszönet.
Előre is köszönöm!

(#1540) Degeczi válasza Laca0591 (#1539) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ne csak a képpel foglalkozz, a hang is megérdemli - és akkor a TV-n egy bemenet is elég, a házimozi erősítő feladata a sok bemenet kezelése.
Az Android 7 viszont nem értem, miben számít bármit is.

(#1541) azbest válasza Laca0591 (#1539) üzenetére


azbest
félisten

Több pontban is sántít az elképzelésed. HDMI bemenetes boxot nem igazán fogsz találni. Szóval a szolgáltató boxának a képéhezt nem androidtv box kell. Ha az a baj, hogy csak egy hdmi-je van a tévének, akkor esetleg vehetsz hozzá hdmi switch-et.

Ha a tévéd nem tud 4k-t, akkor hiába kötsz rá 4k képes eszközt, akkor sem nő meg a tévé felbontása.

Az androidtv rendszer nem az, amit a tableteken és más kínai tévé boxokon találsz. Az androidtv kifejezetten tévéhez, távirányítós kezeléshez készült és alapból nem is feltétlen találsz meg rá minden appot, amit tableten vagy telefonon használsz. Ellenben a hivatalos androidtv boxok chromecast módban is tudnak működni.

Túl sok lehetőség nincsen igazi, hivatalos androidtv boxra. A mi box nemzetközi változatáról szól ez a topic, ezt 20eft körül megkapni az eustock-tól magyar garival. Másik opció, 3x drágábban például az nvidia shield tv box lehetne, itthon nem kapni azt hiszem.

(#1542) febi válasza marci.szf (#1502) üzenetére


febi
tag

Sajnos nálam nem működik, pedig mindent úgy csináltam ahogy írtátok. Lokálisan, weben keresztül sem megy. Azt írja ki a telepítésénél. (Faild - installing the add-on from zip file located at). Van valami ötletetek, hogy mivel próbálkozzak?

(#1543) Hoek válasza febi (#1542) üzenetére


Hoek
tag

Ha jól emlékszem nekem is ott akadt meg a dolog. Végül felraktam egy pendrivera és arról telepitettem.

''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

(#1544) febi válasza Hoek (#1543) üzenetére


febi
tag

Sajnos ugy is ugyanazt a hibát irja ki.

(#1545) marci.szf válasza febi (#1542) üzenetére


marci.szf
csendes tag

Szia! Én most telepítettem egy másik boxra és gond nélkül fent van, és működik. Pendriveról telepítettem a repót (lazarus). Keress rá itt a fórumon megtalálod a legfrissebbet. De ha kell külön át tudom küldeni egy zip file az HBOgo-t, és azt megpróbálhatod így telepíteni. Szerintem meg van még nekem.

(#1546) Keem1


Keem1
addikt

Furcsa kérdés lesz :)
Mikrofont tudok csatlakoztatni a boxhoz? Van egy 2x 3 pin (mic, headp.) -> 1x 4 pin (mobilos) átalakítóm, de van egy bluetooth eszközöm is, ami átviszi a hangot mindkét irányban (mikrofont is), telefonnal legalábbis.
Tehát, akár BT-n, akár jack csatin keresztül tudok-e mikrofont csatlakoztatni?

Este lesz egy kis összejövetel, oké, hogy itt a PC, de a box jobb helyen van, a nappaliban, karaoke lenne. Az app már megvan hozzá.

(#1547) azbest válasza Keem1 (#1546) üzenetére


azbest
félisten

próba szerencse... amúgy a távirányítón is van mikrofon :D

Jack csatin szerintem nem. De usb mikforon jó lehet, ha a távirányítós mindenképp google dolgokat indítana.

[ Szerkesztve ]

(#1548) Keem1 válasza azbest (#1547) üzenetére


Keem1
addikt

Majd elmondom, sikerült-e a dolog :D
Ha nem, akkor egye fene, marad a pécé, majd megint áthúzom a jóóóó hosszú audio kábelt a nappaliig.

"amúgy a távirányítón is van mikrofon"
Szép is lenne... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1549) azbest válasza Keem1 (#1548) üzenetére


azbest
félisten

tényleg van mikrofon az eredeti gyári táv tetején. Különben hogyan működne a hangos keresés a távirányító mikrofon jelű gombját megnyomva? :P

Egyébként a szokásos ember, aki híreket szokott szivárogtatni (csak azon nem mindig valósulnak meg úgy, ahogy ő meséli), azt írta redditen, hogy a későbbi mi box szállítmányok már gyárilag oreo-val jönnek majd és kicsit átdizájnolt távirányítóval. De maga a box ugyanaz és a típuskódja is ugyanaz. Szóval lehet mégsem volt teljesen kamu a pár hónappal ezelőtti indiai bemutatós videó... majd meglátjuk.

(#1550) Keem1
jaaa értem :) jobban hozná a fürdőszobás éneklős feelinget :D

[ Szerkesztve ]

(#1550) Keem1 válasza azbest (#1549) üzenetére


Keem1
addikt

Jaa, csak hülyén fogalmaztam. Persze, tudom, hogy van rajta miki, csak hogy azt használjuk karaoke-hoz. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.