Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) GrotESC válasza Exelsior24 (#2447) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Ezt benéztem. Az előbb mintha az lett volna a leírás elején, hogy nincs.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#2452) bepken válasza tboy93 (#2449) üzenetére


bepken
veterán

Adobe Lightroom mobil verzióját tudom egyébként ajánlani. meglepően jó eredményt lehet elérni ezzel a verzióval is. persze nyilván nem váltja ki a PC verziót.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2453) csipesz2020 válasza anorche1 (#2439) üzenetére


csipesz2020
tag

Szia
A kuponkódot hol és mikor kell beírni? A kosárnál nem látom, ha továbbmegyek fizetésre akkor kell?

Scale: köszi!

És +1:
Ha 2 darabot rendelek akkor mindkettő árából levonja a 13 dodót? Vagy érdemesebb külön rendelni?

[ Szerkesztve ]

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#2454) Scale válasza csipesz2020 (#2453) üzenetére


Scale
őstag

Igen, checkout után lesz majd ott egy kuponkód mező. :K

(#2455) gusthy


gusthy
veterán

Na, lehet fogadni : mit kapunk 10 nap múlva? Elvileg az Android One oreo-t most jelentette meg a Google.

(#2456) micafighter válasza gcsikos (#2446) üzenetére


micafighter
nagyúr

Xiaomi power bankok jók, nekem van több is. Ha szeretnéd hogy több töltést birjon, akkor 10A-st célszerű venni min. Nálam mindig van egy ilyen a táskában, ha nem lett volna alkalmam hálózatról tölteni a telót, sose vagyok bajban.

(#2457) Roxbury válasza gusthy (#2455) üzenetére


Roxbury
őstag

Linket tudsz adni?😊

Jo lenne, ha engedelyezve lenne benne a dupla kopp, mert a rendszer nativan tudni fogja mar.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#2458) bepken válasza gusthy (#2455) üzenetére


bepken
veterán

ja egy forrás linket én is kérnék szépen :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2459) zsizsef válasza gusthy (#2455) üzenetére


zsizsef
senior tag

Biztonsági frissítéseket. :K

(#2460) Scale válasza csipesz2020 (#2453) üzenetére


Scale
őstag

Szerintem próbáld ki, hogy mit reagál rá az oldal ha kettőt akarsz rendelni :)

(#2461) GrotESC válasza csipesz2020 (#2453) üzenetére


GrotESC
aktív tag

"Egy rendelésben több darab (max 3) is rendelhető, de a kupon csak egyszer vonódik le. "
Forrás: [link]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#2462) k.zozo.


k.zozo.
tag

Sziasztok,

Van egy ilyen fekete full cover glassom, ingyen elvihető, csak el kell érte jönni a XIII. ker. Reitter Ferenc utcába. [link]
Előre berendeltem de végül fehér teló lett vásárolva.

(#2463) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv. Mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy a mágnes záras, nyitható (flip) tokok, mennyire károsak a képernyőre, készülékre? Egyáltalán káros e? Mindenképpen flip tok érdekel!
Arra gondolok, hogy van olyan nyitható tok, aminek a zár része mágneses, ez tartja zárva. Tehát nincs nagy mágneses rész benne, de mégis csak van.

A másik kérdésem, hogy van e olyan opció, menü, ahol a telepítéskor, törléskor megmaradt fájlok, sallangok törölhetők? Ha egyáltalán van ilyen.

Néhány tapasztalat a telefonnal így két hét után:
A zenehallgatást egy JBL E50BT-vel használom. Nagyon tisztán szól, nem súg, nem búg és nem serceg.
Az aksi (mivel este 10-től reggel 5:30-ig repülő módban van), három napig vígan bírja. Csak a wi-fi megy, 4G hálózaton vagyok, Telekomos kártyával. Netezni naponta nagyjából 1 órát szoktam. Kb. 10-15 perc telefonálás. Csak Vibert használok, Facebook, Twitter, Instagram, Messenger nincs. Feleslegesnek tartom.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#2464) gcsikos válasza tboy93 (#2449) üzenetére


gcsikos
tag

1. Igazad van, felnyomtam a fiókomba. De délelőtt bent voltam Telenornál és áttették nanóra is, van hozzá adapter a három mérethez.
2. Ez nem ugrott be nekem, megcsinálom majd
3.
4. A közmédiára szánt képeimet wifivel átteszem a telefonra és azon a Photoshop Express, Snapseed alkalmazásokkal kroppolom, görbét húzogatok, élesítek, stb. Instára, fb-ra bőven jó, a többit meg otthon a memkártyáról dolgozom tovább, ha van nagyobb nagyításra, kiállításra alkalmas. [link]
5. Ok, van amikor napokig offgrid vagyok

Különben volt kezemben sg a5(2017), sok hiányossága az A1-hez képest, de összenéztem a kijelzőjét az A1-el és amire nekem kell (gyors eseménykép továbbítás) nagyon jó az Oled meg a pixelsűrűsége is. 60 ezer lenne a telenoros csomagommal. Nincs benne alapobinek megfelelő kamera az igaz, de digit zoomot egészen kicsit felhúzva, notin kiigazítva, egész jó. A háttérmosás viszont így azért hiányzik, ami az A1.ben szuper.
Köszi a segítséget, döntés előtt vagyok:))

(#2465) zalsmony


zalsmony
csendes tag

Szerintetek, ha a bolt csutortok delutan adta at a telot GLS futarnak, van ra sanszom, hogy megkapom a hetvegere?

(#2466) tvamos válasza Aurig@ (#2463) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az iránytűnek (compass) nem tesz jót a mágnes.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2467) Draun01 válasza zalsmony (#2465) üzenetére


Draun01
tag

ez nem az a csoport ahol ilyeneket beszélünk meg. Szerintem nem kapod már meg ma.

Pixel 6a

(#2468) Phae2bef


Phae2bef
csendes tag

Adalék mall.hu-hoz. Ma reggel kaptam levelet tőlük miszerint most 72900 a fekete náluk.

(#2469) Soybex válasza Phae2bef (#2468) üzenetére


Soybex
őstag

Gari hova szól inkább az a lényeg. Mert eléggé sok negatívum van a céghez kapcsolódóan.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#2470) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Sziasztok!

Beléptem a klubba én is, egy 32/3-as Redmi Note 4 lesz lecsélve.

Általában pozitivak a benyomásaim, de sajnos akad váratlan negativ is.

A kezdetektől olvasom mindkét forumot mégis belefutottam egy kelemetlen dologba:

1.

Nincs exfat támogatás a SDXC 64 GB kártyámhoz.

Igy újra kellett formáznom a telefonnal.(persze igy nem is lehet 4GB-nél nagyobb file rajta)

2.

Mindent rakhattam fel újra mert az áttelepités a Notéről nem müködött.

A többiről tudtam...

Ui:

Jó lenne ha letudnám tiltani a navigácios gombokat meg még pár aproság, de remélem hogy késöbb
megoldodnak...

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#2471) batai15 válasza zalsmony (#2465) üzenetére


batai15
félisten

Nem valószínű.

(#2472) gusthy válasza bepken (#2458) üzenetére


gusthy
veterán

Valahol az Android bulletinen olvastam, de most nem tudom kikeresni :(

(#2473) bepken válasza gusthy (#2472) üzenetére


bepken
veterán

sebaj, majd én is keresgélek.

nem mintha nem lennék elégedett a jelenlegi rendszerrel, de valahogy jó érzés volna, ha valóban ilyen hamar megkapnánk a frissítést :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2474) fery02


fery02
addikt

Valaki használja a Button Mapper progit arra, hogy a Home gomb duplakoppintásával zárja a képernyőt?

Annyi problémám van vele, hogy ha így zárom le, akkor legközelebbi képernyőfeloldáskor ujjlenyomatos lehetőség nincs, csak is mintás.
Root nélkül gondolom nem is megoldható a dolog ugye? :/

[ Szerkesztve ]

(#2475) Mulholland


Mulholland
tag

Nos én rendeltem az Amazonról Ezt az edzett üveget. Szerintem nagyon jó minőségű, szinte tökéletesen illeszkedik a színek szépek alatta és az érintés is kellően érzékeny. 2 db is van a csomagban.
https://www.amazon.de/gp/product/B0768GQMVQ/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#2476) 4ron


4ron
senior tag

Másnál is csinál ilyet a Tesla Unread? Jön Messenger értesítés, megnyitom, megjelenik a Chat fej, elolvasom az üzenetet, de amíg a chat fejet le nem húzom az eltüntetésre, addig az értesítési számláló is ott marad.

Galaxy S2-nél régebbi verzióval nem volt gond pár napja :))

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2477) tboy93 válasza Mulholland (#2475) üzenetére


tboy93
nagyúr

7 eur? Aztaku :DDD Ali-rol 1$/db volt.

(#2478) Mulholland válasza tboy93 (#2477) üzenetére


Mulholland
tag

7 euro szállítással együtt. No de van különbség védőüveg és védőüveg között. Éppen most szedtem le az "olcsóbb" változatot a telóról. Mert nem tetszett az, hogy jobban fakítja a képernyőt és az érintési érzékenysége sem volt az igazi. De pontosan ugyan úgy nézett ki mint ez. Mégsem volt olyan minőség. De hát ez is csak egy lehetőség. Én ezt ajnálom inkább.

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#2479) tboy93 válasza Mulholland (#2478) üzenetére


tboy93
nagyúr

Érthető :R

(#2480) DarkChild


DarkChild
senior tag

Olyan edzett üveget tudtok ami (nagyjából) kiér a szélekig és NEM színezett alul-felül?
Egy ilyen Mocolot rendeltem, de a gomboknál nem tökéletes a "kivágás" - a bal és középső gombnál OK, a jobb gomb viszont takarásban van :(

+1: Olyan bőr, bujtatós tokot tudtok, amibe szépen belefér? (Nem lötyög, nem feszül, pont jó.) Ezt a Nillkin Frosted-et asszem' hanyagolom, nem nyerte el a tetszésemet. Ráadásul alig tudtam letépni a kütyüről, úgy rácuppant :DDD Már attól tartottam, hogy ez a rideg, merev műanyag megsérti a keret festését, annyira nehezen jött le róla...

[ Szerkesztve ]

(#2481) xEon1337


xEon1337
őstag

Tegnap megkaptam a MOFi bőr tokokat (szürke és barna), nagyon korrekt a minőségük, ajánlom mindenkinek!

"Less but better" - Dieter Rams

(#2482) Luck Dragon válasza xEon1337 (#2481) üzenetére

Nekem is Mofi van csak szilikon, teljesen korrekt ez is. Ezek szerint jó márka.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2483) fery02 válasza Mulholland (#2475) üzenetére


fery02
addikt

A "szinte tökéletesen illeszkedik" alatt mit értesz?
Tud egyszerre jól látszani az értesítő led és mindegyik navigációs gomb? A "szinte" szóból ítélve van e téren némi kompromisszum valahol, de többet biztosan nem szánnék üvegfóliára, szóval végül is nem sok választásom maradna.

(#2484) Mulholland válasza fery02 (#2483) üzenetére


Mulholland
tag

Hát a szintét én úgy értettem, hogy a forumot nézve elég megoszottak a preferenciák egy üvegfóliával kapcsolatosan. személy szerint én úgy látom, hogy itt minden a "helyén van" láthatóak a navigációs gombok is és megfelelően van "kihagyva" a fenti dolgok helye is. Továbbá elég jól vizsgázik a "szinte" :) faltól falig tartó méretmizériában is (ami itt sokanak "problémás" :) bár ebben mondjuk nekem az 1 dollárossal sem volt gond :). Viszont a színeket jobban meghagyja mint írja is (99% :) és az érintésben is sokkal kellemesebb csalódás :). Szóval nekem azt hozza amit egy jobb edzett üveg fóliától elvárok.

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#2485) fery02 válasza Mulholland (#2484) üzenetére


fery02
addikt

Meggyőztél, ráadásul német Amazont szeretem is, kipróbálom.
Ha már ott leszek megnézem, hogy más Xiaomi telefonokra is van-e abból a fajtából fólia. Nagy lenne itt a környezetemben a boldogság. :D

[ Szerkesztve ]

(#2486) SutiAdi


SutiAdi
tag

Teljesen véletlenül rájöttem, hogy mitől nem folyamatos/akad scrollozásnál a telefon. Az egész attól függ mekkora felületen érintkezik az ujjad a képernyővel (digitizerrel). Ha kis felületen, csak ujjheggyel scrollozol, semmi gond nincs. Ha ráfektetem az ujjbegyemet és nagyobb a felület, akkor jön elő az akadozás. Bármikor tudom reprodukálni mindkét esetet, szóval szerintem tényleg van összefüggés.

[ Szerkesztve ]

(#2487) OPiiPO válasza xEon1337 (#2481) üzenetére


OPiiPO
addikt

jól néznek ki - honnan rendelted, kb. mennyi idő alatt jött meg?
köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2488) ShadowX válasza SutiAdi (#2486) üzenetére


ShadowX
őstag

Hát a kedvedért kipróbáltam, de semmi változást nem látok sebességben, folytonosságban, mindegy hogy ujjbegy vagy teljes ujjfelülettel scrollozok. Pedig elhiheted, én háklis vagyok a röccenésekre.

(#2489) zalsmony


zalsmony
csendes tag

Halihó! Megjött a teló! Hát nagy, nagyon nagy. Mondjuk Z5C-ről jövök. Ahhoz képest nagy méret váltás ez. De tetszik, nagyon minőségi a ház. + nagyon bejön ez a minimalista, gyári droid!

(#2490) xEon1337 válasza OPiiPO (#2487) üzenetére


xEon1337
őstag

Szia!

[Innen] rendeltem.

Ma a 11.11 miatt még olcsóbb is!

"Less but better" - Dieter Rams

(#2491) Reverting válasza xEon1337 (#2481) üzenetére


Reverting
őstag

Nalam kizaro ok ha a gombokat nem takarja a tok... ugy h kizartam... :) ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2492) Speed® válasza zalsmony (#2489) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én Z5Cre mentem :DDD

(#2493) eclipse19


eclipse19
senior tag

A záróképernyőn lévő órát lehet valahogy konfigurálni (méret, mit mutat, stb.)?
Vagy ki lehet cserélni egy másik widgetre, egy másfajta órára esetleg?

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2494) grider1033 válasza bexinho23 (#1959) üzenetére


grider1033
csendes tag

A múlt héten vettem A Jemila Gsm-nél (Teréz körút) 68-ért fekete színűt.

(#2495) Klown válasza DarkChild (#2480) üzenetére


Klown
aktív tag

Nekem is Nillkin frosted tokom van. Szerintem jól véd, bár a bal felső sarkán már meg van repedve. Az okát nem tudom, mert leejtve nem volt. Maximum attól repedhetett meg, hogy levettem a telóról. Ha ez így van, az elég szégyen.

A Nillkin 2,5D üvegfólia is van a telón. Hát nagyon nem vagyok megelégedve vele. Nem tudtam légbuborék nélkül feltenni. Ill. a bal felső szélén már levegősödik, kezd feljönni. Emiatt reklamáltam már az eladónál. Ma meg is jött a csere üvegfólia. Kíváncsi leszek, hogy az hogy fog viselkedni.

Csalódtam, azt hittem a Nillkin cuccok minőségiek, de sajnos nem úgy tűnik. Pedig a csomagolása nagyon bizalomgerjesztő.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#2496) Viktor0610 válasza Klown (#2495) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem Hulk a neved? :P :D
Én aránylag sokszor veszem le a tokot a kütyüről, mikor kitakarítom, de még egyszer sem repedt el. ;]

Illetve biztosan eredeti a tok?

Samsung Galaxy A54

(#2497) Klown válasza Viktor0610 (#2496) üzenetére


Klown
aktív tag

Ésszes csinálom, már amennyire tőlem tellik! :DDD Viccen kívül, nem feszegettem.
Nem hinném, mert nagyon csili-vili hologramos csomagban volt, meg Ali-ról a hivatalos Nillkin store-ból rendeltem.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#2498) bexinho23


bexinho23
őstag

Ujjlenyomat olvasóval fel tudom oldani a kijelzőt, de valamikor kér még beálított kódot is. Ez mitől lehet? Full randomnak érzem ezt a viselkedést, ami nem túl kényelmes. Nálatok is csinál ilyet, vagy ez az ujjlenyomat olvasós "fícsörnek" egy biztonsági megoldása?

(#2499) Viktor0610 válasza bexinho23 (#2498) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor van ilyen, ha nem a kikapcsoló gombbal zárod le a kijelzőt és nincs jól beállítva a program/widget működése (nem vár 5-10 mp-et a kijelző kikapcsolása előtt).
Használsz valamilyen kikapcsoló appot/widgetet, nem gyári launchert?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2500) bexinho23 válasza 4ron (#2402) üzenetére


bexinho23
őstag

Ilyet rendeltem. Korábban a P8-hoz vettem ettől a cégtől hátlapot. Kiváló minőségű, és 1 hét alatt ideér Németországból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.