Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) the radish válasza trebrona (#2699) üzenetére


the radish
senior tag

De. Ez volt a bibi. :W

Előző készülékemnél a swype dragon hangfelismerőjét használtam, az az írásjeleket is beillesztette, ha mondtam őket. Ennél nincs ilyenre lehetőség?

(#2702) jeni válasza gusthy (#2700) üzenetére


jeni
félisten

(#2703) gusthy válasza jeni (#2702) üzenetére


gusthy
veterán

Igaz. A jó nénikéjét az árukeresőnek, szerintem simán árverés, amit csinál. Úgy írja, hogy A1(5X). És az 5X kerül 64-be.

[ Szerkesztve ]

(#2704) Reverting


Reverting
őstag

Ineedit114.1 kuponkodal katt

2.72 dollar

Ha mar lemaradtam anno az ajandekrol... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2705) bepken


bepken
veterán

a napokban elég rendesen elkezdtem nyúzni a telefont: bekerült egy második SIM kártya is (net), megy meló közben a deezer, mellette párhuzamosan ugyanúgy böngészés és játék... és hát így végre sikerült mindig 9-10 órán belül 25%-ra meríteni :DDD

hozzá kell még tennem, hogy nálam az összes minden, ami létezik engedélyezve/aktiválva van. egyedül a fényerőt szoktam manuálisan lehúzni.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2706) #53667584 válasza Reverting (#2704) üzenetére


#53667584
törölt tag

Vagy ha valaki akar ebben az árkategóriában egy ettől jobb fülest akkor: [link] Nekem múlt héten érkezett meg a piston és a kz is, ég és föld.

(#2707) jeni válasza gusthy (#2700) üzenetére


jeni
félisten

Lassan olyan árban lesz az A1,hogy érdemesebb a Samsung S7-t venni. Esetleg a Honor-t,a Huawei-t.

(#2708) Reverting válasza #53667584 (#2706) üzenetére


Reverting
őstag

Hat ez ketszer annyi:))))))))) na jo elhiszem:) En csak stylusos akartam lenni:) Xiaomi telonak sajat fekete fules:) Nem is tudom mert rendeltem:) refleszbol... kocsiban bt, zenet meg nem nagyon hallgatok vele:) ha igen akkor nagy fulesel:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2709) Magnat válasza Reverting (#2708) üzenetére


Magnat
veterán

Plusz a másikban mikrofon sincs.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2710) lazac_ válasza jeni (#2707) üzenetére


lazac_
tag

Múlt hét pénteken jött az értesítés az eustock-tól, hogy raktáron az arany színű, hétfőn nálam volt 65+postáért. Nyilván ehhez fel kell iratkozni az értesítésre, plusz kell, hogy tettszen az arany szín... Az sem árt, ha van elhatározás is a termék megvétele iránt. :)

3 hete voltunk párommal a KIKA-ban kanapét nézni, tudtuk, hogy mit akarunk, volt is rá pénz, de aludni akartunk rá egyet. Másnapra 45e forinttal drágább lett a kinézett cucc... Keserű szájízzel megrendeltük, majd 3 nap múlva még 20e-rel drágább lett. Most már nem is kapni, csak rendelésre. Tanulság az nincs. :)

(#2711) b3Ro


b3Ro
senior tag

Asszony telefonja az elmult 2 napban 2x is lefagyott. Elso alkalommal a "no command" screen jott be neki, ma pedig csak nem oldott fel, es semmit nem lehetett csinalni, ujra kellett inditani.
Masnal is elofordult ez a jelenseg ? Remelem software gond, mert szegenynek a Nexus 5X halt meg szeptemberben, es az osszes ilyen fagyasnal meghul benne a ver....

(#2712) Reverting


Reverting
őstag

Nalam meg semmi fagyas... Semmi torpanas... Minden ok..

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2713) Digiflex


Digiflex
tag

... Akkor MALL.HU game over..

Én sem kaptam meg ma, még jó, hogy csak utánvéttel rendeltem. De szerintem a számlát (Céges vásárlás) sose kaptam volna meg.

A puremobile.hu viszont korrekt papíralapú lepecsételt számlával postázza a cuccait, most onnan rendeltem meg. Kár, hogy a feketére várni kell, de a gold meg nagyon csajos.

...

(#2714) Magnat válasza Digiflex (#2713) üzenetére


Magnat
veterán

Ha vki nem olvasta volna: [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2715) Fall-N válasza Digiflex (#2713) üzenetére


Fall-N
veterán

Dehogy csajos. Nekem is arany van. Inkább pezsgőnek mondanám.

(#2716) zalsmony válasza Fall-N (#2715) üzenetére


zalsmony
csendes tag

Nekem mindig fekete vagy sötét telóm volt, felüdülés ez a pezsi szín. + a kosz se látszik rajta annyira sztem.

(#2717) Digiflex válasza zalsmony (#2716) üzenetére


Digiflex
tag

a rózsaszín pezsgőre céloztál??

...

(#2718) zalsmony válasza Digiflex (#2717) üzenetére


zalsmony
csendes tag

Nem, az előttem szólóval egyetértve a halvány aranyra...

(#2719) ThodEE válasza lazac_ (#2710) üzenetére


ThodEE
őstag

Feliratkoztam jött mél stocktól, rányomtam és ugyan úgy nem tudtam kosárba tenni, maradt a pure akiktől már sokszor rendeltem igaz 69xxx~70k-ba állt meg a tervezett 64 helyett de úgyis karácsonyi ajándék lesz szóval ráérek várni még megjön :))

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#2720) Luck Dragon válasza b3Ro (#2711) üzenetére

Környezeti kijelzőt tessék kikapcsolni utána nem lesz sötét a kijelző.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2721) b3Ro válasza Luck Dragon (#2720) üzenetére


b3Ro
senior tag

ambient display okoz fagyast meg újraindulását...? Bízzunk benne, hogy csak ennyi.
Köszönöm

(#2722) chemand


chemand
tag

Akik - hasonlóan hozzám - a Spemall-tól várják a telefont:

.as checked ,your order was sent out and will transit to our HU warehouse with big batch of goods
once delivered ,they will dispatch to your you with tracking number via DPD ,please be patient to wait for it ,thanks

Ezt az választ kaptam a telefon ki szállítás A vak kapcsolatban.
Ennyit arról, hogy azt gondoltam hazai raktárból, készleten készleten lévő terméket vásárolok.

(#2723) Luck Dragon válasza b3Ro (#2721) üzenetére

Félre értesz, a sötét kijelzőre asszociáciáltam.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2724) batai15


batai15
félisten

Nem tudom hogy vagytok vele de nekem 2 3 naponta mostanság össze fossa magát a telefon és csak force reboot segít.
Jó lenne ha lenne végre valami hír miui rol is hogy lesz e belőle valami. Vagy hátha az oreo javít ezen.

[ Szerkesztve ]

(#2725) tboy93 válasza batai15 (#2724) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ott lehet valami program a ludas, nekem eddig osszesen talan 2x ha beakadt az ambient display es emiatt ujra kellett inditani a kutyut, de egyeb fagyas semmi nem volt :N

(#2726) rasky válasza chemand (#2722) üzenetére


rasky
senior tag

uhhh mekkora parasztok...én is megrendeltem, de így akkor ebből akár több hét is lehet a kiírt 1-3 nap helyett.

(#2727) batai15 válasza tboy93 (#2725) üzenetére


batai15
félisten

Nova is párszor kifagy amúgy.

(#2728) F.B.I. válasza batai15 (#2724) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hiba a te készülékedben lehet, nálam lassan 1 hónapja van, 1x volt újraindítva a környezeti kijelző okoskodása miatt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2729) cbatesz válasza F.B.I. (#2728) üzenetére


cbatesz
tag

Mi az a környezeti kijelző? És mit kell csinálni vele?

[ Szerkesztve ]

(#2730) batai15 válasza F.B.I. (#2728) üzenetére


batai15
félisten

Jah jah user error...

(#2731) bexinho23 válasza Digiflex (#2713) üzenetére


bexinho23
őstag

De jó, hogy múlthét végén jött meg a teló. :)
Valószínű, hogy hamarosan az emag-ért is eljön nav. :(

(#2732) Czimby


Czimby
addikt

A full cover üveg festett széle alatt körben hézag marad? Mert akkor oda be tud ékelődni piszok, por... És a kvarc keményebb mint a gorilla glass. Lehet jobb maradni a sima üveg él?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2733) buca84 válasza chemand (#2722) üzenetére


buca84
őstag

Azért gondolj bele, hogy a hazai készlet is elfogyhat és azt pótolni kell. Ez mind idő. Illetve a Xiaomi is aláméretezte az igényeket és most nem tudják teljesíteni a megrendeléseket.

Az más kérdés, hogy nem írja ki a webshop, hogy ideiglenes készlethiány, hanem enged rendelni. De hát kínai shop és bennük van, hogy egy picit kamuzzanak.

A pontos spemall HU készletről szerintem a szultán szervíz tud infót adni. Nekik is lehet írni, mivel megvan az elérhetőségük a spemall honlapján.

(#2734) Wendelke válasza chemand (#2722) üzenetére


Wendelke
senior tag

Király :W

Ettől függetlenül, tényleg lehet raktáruk, viszont, azt elfelejtették közölni, hogy közben kifogyott :O

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2735) gusthy válasza Digiflex (#2713) üzenetére


gusthy
veterán

Mi baj a mall.hu-val?valamiről lemaradtam?
Amúgy a Puremobile teljesen korrekt, egyszer vettem ott bolti garis telefont, szó nélkül szervizelték gyorsan és jól.
Kár, hogy ebédidőben zárva vannak.

[ Szerkesztve ]

(#2736) Wendelke válasza Baloo27 (#2668) üzenetére


Wendelke
senior tag

Elhiszem amit írsz, csak szerintem félreérthető a linkelt oldal.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2737) bepken válasza Czimby (#2732) üzenetére


bepken
veterán

sajnos maga az üveg nem kerekített a széleinél, tehát bármit csinálsz, hézag lesz. na most a festett esetén ez a hézag legalább nem virít ott undorítóan.

egyébként nyilván megy be oda por, de nem hiszem, hogy sokat számít ez, mivel - én legalábbis - nem szoktam benyúlni körbe a széleinél, hogy piszkáljam a porszemcséket :D

(#2735) gusthy! mint azt sejteni lehetett, áfacsaló banda....

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2738) buca84 válasza gusthy (#2735) üzenetére


buca84
őstag

NAV vizsgálat van náluk. Csalás/visszaélés stb...

(#2739) gusthy válasza buca84 (#2738) üzenetére


gusthy
veterán

Az szép.

(#2740) csipesz2020 válasza rasky (#2726) üzenetére


csipesz2020
tag

Én is így vagyok. :(
Lehet írni kéne nekik hogy a várakoztatásért ajándék jár. :DD

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#2741) buca84 válasza gusthy (#2739) üzenetére


buca84
őstag

Én is ma reggel olvstam a face-n a hirfolyamomban. Egyik ismerősöm posztolta.
Pedig most bővültek új Bp -i raktárral. Hát ez van...
Akinek oda van garija, annak most ez nagy szívás.

(#2742) gusthy válasza buca84 (#2741) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, nekem is ez volt az első gondolatom.

(#2743) F.B.I. válasza batai15 (#2730) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem okoskodni szeretnék, félre ne érts, sokkal kevesebb problémát generál, NEKEM ez a készülék, mint bármelyik itthoni MIUI rendszerű Xiaomi, azokkal sincs mondjuk sok gond (asszony, gyerek nem panaszkodik). A Note 4 hülyeségeitől probléma mentesebb.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2744) rasky válasza csipesz2020 (#2740) üzenetére


rasky
senior tag

Én írtam nekik, kérem vissza a pénzt, ha ez igaz, nekem fontos lett volna a mostani szállítás. :)

(#2745) chemand válasza buca84 (#2733) üzenetére


chemand
tag

A Spemall-tól kapott újabb infó szerint, november 22.-e körül jön az újabb készlet.

Megértem a helyzetet, hiába ez egy igen kelendő telefon mostanság, csak azt hiányoltam h a készletre vonatkozóan nincs infó a webáruházban.

(#2746) Scale válasza rasky (#2744) üzenetére


Scale
őstag

Majd jelentkezz légyszíves, ha írtak valamit vissza, mert én is a héten rendeltem meg.

Szerk.:
Most írt emailt a SPEMALL magától:
"Hello Dear
as Global Version Xiaomi Mi A1 has been a best seller in the market recently , this model will be out of stock very soon in our Hungary warehouse
The next batch will be in stock on Nov.22th in HU warehouse ,then we will send out in priority for your order at the first time
and this model has been back to the original price,the price is 7 USD higher now
so please be patient to wait for the tracking number on Nov.22th
any questions ,please come back to us asap,thanks "

[ Szerkesztve ]

(#2747) Viktor0610 válasza chemand (#2745) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én már ki lettem okosítva Spemall készlet-ügyben régebben.
Ha a leírásban szerepel, hogy melyik színt tudják küldeni, akkor rendelhető, ha nem, akkor nem. :D

Samsung Galaxy A54

(#2748) Scale válasza chemand (#2745) üzenetére


Scale
őstag

Hát de kíváncsi leszek, hogy ténylegesen jönni fog-e hozzájuk 22-én egy újabb adag..
Meg furcsa, hogy beleírták azt, hogy 7 dolcsival drágább, remélem nem szándékozik visszamenőleg kifizettetni ezt.

(#2749) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Tegnap bementem a boltba ahol a Note 4-emet vettem anno és rákérdeztem az A1-re.

A pult alatt volt az utolsó darab...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#2750) tboy93 válasza ElektrikusDE (#2749) üzenetére


tboy93
nagyúr

Gondolom az is arany szinben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.