Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Luck Dragon válasza eustock (#2400) üzenetére

Hű , még jó hogy időben rendeltem és az ajándék fülessel párosult mindez. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2402) 4ron


4ron
senior tag

Valakinek van tapasztalata ilyen eBay-es tokkal? Leginkább a karcok elleni védelemre kellene, illetve a csúszósság ellen.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2403) #53667584 válasza 4ron (#2402) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ilyen tokot használok. Vékony, matt, nem csúszik, a gombok nyomása jó. Én teljesen elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#2404) Baloo27 válasza 4ron (#2402) üzenetére


Baloo27
aktív tag

A felülete nem csúszós,matt anyag.Vèd,bár nem annyira mint egy vastagabb tok,viszont nem vastag a telefon benne.

(#2405) 4ron válasza #53667584 (#2403) üzenetére


4ron
senior tag

+ (#2404) Baloo27: meggyőztetek :) Csak az a baj, hogy kín kivárni, mire szerzek valahonnan gyorsan. eBayről mire ideér...

Más: új Vodafone sim kártyával se SIM1, se SIM2 foglalatban nem hajlandó 4G-re csatlakozni. Valaki le tudná nekem írni, hogy mik a pontos APN beállítások? Feltöltős vagyok.

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2406) ollie válasza 4ron (#2405) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

APN csak az internethez kell, de 4G-n még ahhoz sem. Ott más probléma lesz.

***

(#2407) Baloo27 válasza 4ron (#2405) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Frissítèsek felmentek? Próbáld a sim beállításoknál a hálózatot kèzi 3g-re állítani,aztán vissza 4g-re.

[ Szerkesztve ]

(#2408) Matyi222 válasza 4ron (#2405) üzenetére


Matyi222
aktív tag

EU-ra szűrj az ebayen, én Spanyolból rendeltem ilyesmi tokot és, ahogy ígérte az eladó 4-6 nap, úgy meg is jött.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2409) Sordoran


Sordoran
addikt

Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, nem vagyok jártas témában annyira, de az A1 VR kompatibilis? Tehát egy szimpla VR tokba téve működik a dolog? Google nem hozott semmit (ami nincs első oldalon az nem létezik :DDD ), én meg cseppet se vagyok naprakész témában.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2410) Viktor0610 válasza Sordoran (#2409) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, VR-kompatibilis, de a felbontása/kijelzőmérete nem túl jó ehhez.

Samsung Galaxy A54

(#2411) 4ron válasza Baloo27 (#2407) üzenetére


4ron
senior tag

Az első bekapcsolás után feltettem őket. Az említett módszert is próbáltam már. Nem tudom miért nem jó.

SwiftKey és Google Cloud szintén nem akarja az igazat. Habár az a barátnőm Redmi 3S készülékén se ment tegnap előtt.

(#2408) Matyi222: ez eszembe se jutott eddig. Lehet kicsivel drágább lesz, de megéri. Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2412) Matyi222 válasza 4ron (#2411) üzenetére


Matyi222
aktív tag

1400ft volt postaköltséggel és kaptam hozzá egy üveget ajándékba. Végeredményben nem is volt drágább :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#2413) Sordoran válasza Viktor0610 (#2410) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát majd kiderül. Úgy döntöttem nem várok tovább, és megrendeltem máshol. Pedig titkon reménykedtem, hogy ma becsúszik a néhány arany színű mellé pár fekete is eustock-on, sajna nem. :DDD Aranyat is ahogy néztem 2 óra alatt elkapkodták.
Telefon+Mi Band 2+szilikon tok (ez utóbbi németből), jövőhéten minden itt lesz remélem. :K

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2414) emeron


emeron
tag

Megjött a MALL.HU-tól az elektronikus jótállási jegy. Vastag betűvel van kiemelve, hogy "A Termékre 1 éves gyártói garancia vonatkozik, melynek kezdete megegyezik a Jótállás kezdőnapjával!" Szóval, ha olyan gebasz van, akkor tuti javítva vagy cserélve lesz a telefon.

(#2415) Baloo27 válasza 4ron (#2411) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Ès,ha kèzi keresèsre nyomsz ès kiválasztod a Voda 4g-t?

(#2416) 4ron válasza Baloo27 (#2415) üzenetére


4ron
senior tag

Nem tud rá csatlakozni, egy idő után a "Nincs szolgáltatásról" átvált vissza 3G-re :/

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2417) tt124307 válasza 4ron (#2405) üzenetére


tt124307
tag

Másik telefonban működik a 4G a SIM-mel? Esetleg másik vodás SIM-es próbáltál? Nálam nem volt engedélyezve a 4G az előfizetésre (alapértelmezetten tiltva volt, habár vagy 10 éve Voda előfizető vagyok, csak korábban nem 4G képes telefont használtam, nem tűnt fel). Volt SIM csere is emiatt, végül az oldotta meg, hogy felhívtam a 1270-et és bekapcsoltattam.

(#2418) Fall-N válasza tt124307 (#2417) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is ezekre gondolnék. Vagy még akkor fordul ilyen elő ha valaki vágatja a SIM-kártyát nanora.

(#2419) 4ron válasza tt124307 (#2417) üzenetére


4ron
senior tag

Másik telefonban még nem próbáltam. Most cseréltettem ki a SIM-et a Vodafone-nál egyébként, tegnap. Eddig nekem se 4G képes készülékem volt. Az online felületen nem lehet valahol bekapcsolni? Szerb Telenornál is a MyTelenor appban kellett bekapcsolni.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2420) tt124307 válasza 4ron (#2419) üzenetére


tt124307
tag

Szerintem nem lehet. Ha felhívod a 1270-et, akkor 2 perc alatt bekapcsolják. Egy teljes power off / on ciklus kell még utána hogy menjen.

(#2421) 4ron válasza tt124307 (#2420) üzenetére


4ron
senior tag

Igazad volt, nem volt aktiválva a 4G, felhívtam őket és mondták is rögtön :) Mondjuk 8 perc alatt sikerült elérni az ügyfélszolgálatot ilyen későn is, de újraindítás után már rá is tudtam csatlakozni. (plusz rám sóztak valami ingyen netet is).

Ha másnak se megy, ajánlom nekik a módszered, mert ez bevált. Jár a piros pont! :C

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2422) Luck Dragon válasza 4ron (#2405) üzenetére

--

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2423) bexinho23


bexinho23
őstag

Megérkezett az A1 :) Nagyon elégedett vagyok vele! Még mindig hihetetlen, hogy egy ennyire összerakott telefon ilyen olcsó legyen. Ráadásul pont ma érkezett meg gearbestről rendelt xiaomi-s okosizzó, illetve egy xiaomi mi box 3 az edigitálról :D Igazi xiaomi nap ez számomra.

- Amúgy ti milyen tokot használtok?
- Van jól bevált üvegfólia? Esetleg link? :)

(#2424) Luck Dragon válasza bexinho23 (#2423) üzenetére

Logout írásomban látható ha vékony szilikon tok a favorit .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2425) mekker


mekker
őstag

Érdemes lenne Aqua-ról rendelni? Azt írják, hogy van nekik raktáron, és EU-s adószám sem kell az 'áfamentes' vásárláshoz. Árban ~5000Ft a difi Eustockhoz képest. A garancia érdekelne első sorban.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#2426) Helsing


Helsing
aktív tag

Ilyen még nem volt egyik telómmal se. Reggel arra keltem hogy kereken 30 perccel kevesebbet mutat az óra. Nem beragadt, hanem mindenhol 30 perccel korábban van. Az automatikus időbeállítás (szinkronizálás) úgy tűnik, hogy nem működik. Nem telepítettem ill mókoltam semmit tegnap. Szóval nem tudom mi okozhatja.

(#2427) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Sziasztok! Én is szeretnék egy ilyen telefont venni feketében. Sajnos az Eustock-on egy ideje nincs, így gondoltam, rendelek az aliexpress-ről. Sajnos csak a kínai postával szállít Magyarországra. Milyen vám és egyéb költségekkel számoljak, ha innen rendelem?
Ha tudtok ajánlani más beszerzési forrást, arra is nyitott vagyok.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#2428) tboy93 válasza GrotESC (#2427) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Külföldről talán a legolcsóbb ha a gearbest.com-ról rendeled, de ott is az android appjukból közvetlen, mert ott csak 240$, míg a weboldalról rendelve 270$. Ehhez még számold hozzá 7$-ért az EU Express szállítást, mindenképpen ezt válaszd, mert csak ezzel van esély hogy nem fogják megvámolni. Ha megfogják a vámon, akkor az +30%-ot jelent árban.

66.200Ft-ba állna meg így, Gearbestre szóló garival, ami talán egy fokkal jobb mint az ali, a paypal miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#2429) trebrona válasza GrotESC (#2427) üzenetére


trebrona
nagyúr

Spemall magyar raktár kuponnal 239 USD.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2430) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Eustock-ról szerettem volna én is rendelni, de kiírták a hírekhez az oldalon, hogy előreláthatólag a következő hetekben nem fog újabb szállítmány érkezni, se feketéből, se arany színűből.
Külföldi oldalak közül a Gearbestet nézegetem én is, csak ha valami gond lenne a telefonnal nem sok kedvem van visszaküldözgetni kínába és persze rengeteg idő elmenne ezzel, hosszú hetek.
Spemall-t is néztem, ott van Európai 2 éves gariztatás opció ami jól hangzik.
Ezek mellett az árukeresőn is megnéztem a telefont, de persze a magyar eladóknál jóval magasabb az ára, ráadásul csomó helyen ilyen "külső raktár"-on van megadva állapotnak, ami gondolom azt jelenti, hogy ők is kínából rendelik be a telefont, például puremobile weboldalán 4-8 munkanapot írnak, de ez eléggé kamunak tűnik nekem. Ráadásul elég vegyesek az értékelések azzal a webáruházzal kapcsolatban

Elég nehéz így választani, honnét is rendelje meg az ember. :F

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2431) Exelsior24 válasza trebrona (#2429) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Van kupon Spemall-ra?
Honnét tudnék szerezni olyat. :)

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2432) trebrona válasza Exelsior24 (#2431) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2433) Viktor0610 válasza Exelsior24 (#2430) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Spemall mellett szól a magyar szervizpartner is.
Igaz, csak bolti gari, de két év, ami mindenképp' jobb, mint a korábbi spanyol vagy a máshol elérhető Kínába küldés. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2434) Exelsior24 válasza trebrona (#2432) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Köszönöm szépen! :)
Valószínűleg innét fogom megrendelni akkor.

@Viktor0610 köszönöm az infókat és a jó tanácsot neked is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2435) mekker válasza mekker (#2425) üzenetére


mekker
őstag

Valaki erre tud valamit?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#2436) Scale válasza Viktor0610 (#2433) üzenetére


Scale
őstag

Milyen szervizpartnerük van itt Mo.-n? Mert én is most erősen gondolkozom, hogy spemallról berendelem :K

(#2437) Baloo27 válasza Scale (#2436) üzenetére


Baloo27
aktív tag

[link]

Az oldal alján megtalálod :)

(#2438) GrotESC válasza trebrona (#2429) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Köszönöm neked és tboy93-nak is a segítséget. A spemall lesz a befutó.
TAX_Insurance: Yes for Hungary?

[ Szerkesztve ]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#2439) anorche1 válasza GrotESC (#2438) üzenetére


anorche1
őstag

Magyar raktárból rendeld, 2 év eu garival: [link]

Kupon:TUA1

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2440) aRm1n válasza Scale (#2436) üzenetére


aRm1n
aktív tag

A Spemall gariról azt azért tudni kell, hogy hogy működik a dolog. Megkerestem az illetőt, és azt a választ kaptam, hogy az első évben Kínába kell küldeni ha a javítás a képernyő megbontásával jár. A magyar partner csak a második évtől foglalkozik vele.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#2441) Scale válasza Baloo27 (#2437) üzenetére


Scale
őstag

Köszi :R
Azt hiszem nálam is rendelésgyanús a dolog tőlük. :K

(#2440) aRm1n: ez most komoly? Nekem kell elküldenem kínába, nem is a szerviz partner foglalkozik ezzel?

Ez így már máris nem annyira bizalom gerjesztő :(

[ Szerkesztve ]

(#2442) Leon77


Leon77
őstag

Rendelt már valaki spemallról? Mennyi idő alatt jön meg?

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#2443) aRm1n válasza Scale (#2441) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Itt az email, amit a Sultan szerviztől kaptam:

"A spemall-nél az eu gari annyit tesz, hogy az első évben, alaplap, kijelző hibával, illetve olyan készüléknél, ahol csak a kijelző megbontásával lehet cserélni alkatrészt Kínába kell küldenie a tulajdonosnak gyári garanciára. A második év elejétől javíthatom én ezeket a hibákat is. Illetve a postaköltségeket minden esetben a készülék tulajdonosa fizeti. Bootloader nyitás nem jár garanciavesztéssel. Törés, ázás, ezek a nem garanciális esetek."

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#2444) GrotESC válasza anorche1 (#2439) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Ezt a magyarországi raktárat nem is figyeltem. Köszi.
Sajnos itt éppen nincs feketében.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#2445) Baloo27 válasza aRm1n (#2443) üzenetére


Baloo27
aktív tag

A Paypal meg szépen visszaadja a postaköltségbe fektetett pénzed, de ez már másik topiba való beszélgetés lenne.

(#2446) gcsikos


gcsikos
tag

Szia, a kérdéseimből látszik, hogy csak használom a telefonokat, de nem értek hozzájuk. Egy Sgs5minit fogok lecserélni A1-re.

1. Ha a Telenornál cséréltetem át a SIM-et Nanóra átteszik az adatokat is?

2. A dolgaim jórészt a mikró SD-n vannak, azt berakva az A1-be minden app megy majd? Eddigi telefoncseréknél megosztottam gmail-emra az appokat és egyenként újra telepítettem. Nincs egy felhőtárolási lehetőség ahonnan leszedhetem?

3. Akciókamera irányításra és fgép fájlok wifin áttöltésére való appok, melyek számomra nagyon fontosak, az A1-re is leszedhetők?

4. Eddig Amoled kijelzős cuccaim voltak, képszerkesztés miatt elsősorban, az A1 nem jelent visszalépést?

5. Az eddigi telefonjaim aksijai cserélhetők voltak, most azt gondolom, hogy érdemes egy powerbankot venni. A Xiaomi-jét, hogy márkahűséges legyek:) ajánljátok? Milyen kapacitásút érdemes nézni?

Köszönöm a tanácsokat:)

(#2447) Exelsior24 válasza GrotESC (#2444) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Hogy ne lenne feketében, ott alul ki kell választani hogy black és hogy 2 year in Europe.
Vagy valahol írja, hogy már nincs fekete raktáron, csak én nem veszem észre?

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2448) Ereshkigal válasza GrotESC (#2444) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Hogyhogy nincs? Rá kell kattintani a Black gombra. Nálam beteszi a kosárba.

(#2449) tboy93 válasza gcsikos (#2446) üzenetére


tboy93
nagyúr

1) Milyen adatokra gondolsz pontosan? A telefonszámokat célszerű manapság a google fiókban tárolni, nem pedig a sim kártyán. Egyrészt végtelen tárhely, másrészt nincs ilyen sim cserés probléma. A szolgáltató nem fogja neked másolgatni a számokat egyik kártyáról a másikra :N
2) Asszem ha a google backup be van kapcsolva akkor az appok adatait megjegyzi talán, plusz az új készülék belakásánál rákérdez hogy telepítse-e azokat az appokat amik korábban fel voltak téve. De ehhez be kell kapcsolni a google sync-et.
3) Fogalmam sincs számodra mik a nagyon fontos appok. Konkrétan mond meg milyen alkalmazásra vagy kíváncsi.
4) Milyen képeket szerkesztesz 5.5"-on? :F Komoly melóra full alkalmatlan szerintem bármely mobil eszköz.
5) 6-9 óra kijelző időt bír, nem feltétlen kell power bank, de ha szeretnél akkor vegyél egy 10.000mah-s xiaomi bankot, bármelyiket

(#2450) Gömbike


Gömbike
senior tag

Korábban feltettem azt a kérdést, hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy híváskor a telefon csendben maradjon, viszont én a fülesben halljam a hívást?

Rájöttem:

- A telefont a "ne zavarjanak" - "amíg ki nem kapcsolja ezt" módba kell tenni.

Így én hallom a fülemben, viszont a telefon nem csörög. Nekem a munkahelyemen sajna ez a tökéletes megoldás :O .

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.