Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) wocsok


wocsok
tag

Na ma én is berendeltem a telefont, alig várom, hogy megérkezzen. Redmi4 Prime-ról váltok, remélem nem lesz nagy, mivel továbbra is zsebben szeretném hordani (legfőképp kamera miatt váltok egyébként). 50k szerintem biztos megér...

(#2502) Viktor0610 válasza wocsok (#2501) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

50 k? :Y
Hol? :D

Én is Redmi 4 Prime-ról jöttem, nem annyira nagy. Tokkal egész kezelhető.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2503) wocsok válasza Viktor0610 (#2502) üzenetére


wocsok
tag

Te is váltottál? Kamerában gondolom nagy az előrelépés, és rendszerben is. Méretben és akkuban viszont... Kijelzője szebb mint a Redmi 4-é? Nekem az kicsit sárga.
Reggel Flash sale GB-n(193$), plusz a pontjaim beváltása Eu Express postával...

[ Szerkesztve ]

(#2504) Viktor0610 válasza wocsok (#2503) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kamerában egyértelmű előrelépés, rendszerben azért hiányzik a MIUI néhány dolga.
Méretben kezelhető a (Nillkin) tokkal.
A kijelzője jobb volt a 4 Prime-nak, de itt is hiányzik a MIUI -színhőmérséklet állítás-, azzal azért lehetne javítani szerintem.

A lezárt képernyőn mindig is kiírta a töltöttséget, töltőre téve? Sajnos, csak lezárt képernyőn látszik. :((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2505) zalsmony


zalsmony
csendes tag

Saját zenét csengőhangnak hol tudok beállítani?

(#2506) zalsmony válasza Viktor0610 (#2504) üzenetére


zalsmony
csendes tag

Beállításoknal alul van olyan, hogy kezelofelulet-hangolo. Azon belül be lehet állítani. Az aku ikonban írja majd a százalékot.

[ Szerkesztve ]

(#2507) Viktor0610 válasza zalsmony (#2505) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bemásolod a belső memória Ringtones (csengőhang) vagy Notifications (értesítési hang) mappájába.

Az akku százalékos kijelzését tudom, nekem a töltés közbeni kijelzéssel volt/van gondom. Az (az előbb említett helyzeten kívül továbbra sem jó. :((( )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2508) zalsmony válasza Viktor0610 (#2507) üzenetére


zalsmony
csendes tag

Köszi 😉 Ja értem.

[ Szerkesztve ]

(#2509) petipetya válasza wocsok (#2501) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén zenész, csak nekem 56 lett a vége. Annyira elkapott a szele a reggeli sikertelen próbálkozás után, hogy kalapáló szívvel elfelejtettem beváltani a pontokat hozzá, úgy 53 lett volna. Persze így is megéri.

"nincs rá lezsóidő"

(#2510) Leon77


Leon77
őstag

Sziasztok.

Spemallos rendelésnél kell kötni tax insurance-t? Mert 20 dodó.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#2511) Mulholland válasza Leon77 (#2510) üzenetére


Mulholland
tag

Magyar raktárról való szállításhoz minek? :)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#2512) Leon77 válasza Mulholland (#2511) üzenetére


Leon77
őstag

hk-s a raktár. van magyar is? :Y Dobj egy linket pls :R

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#2513) buca84 válasza Leon77 (#2512) üzenetére


buca84
őstag

(#2514) bexinho23 válasza Viktor0610 (#2499) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, nova launchert használom, és van egy letölthető app, amit duplakoppos gesztusnak állított be screenshot on and lock

[ Szerkesztve ]

(#2515) Viktor0610 válasza bexinho23 (#2514) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nova mellé elvileg nem kell plusz app, tudja magától a dupla koppra alvást. (Nálam legalábbis így van, bár lehet, a fizetős Prime kell hozzá.)
Mondjuk, a megoldás szempontjából mindegy, mert az a lényeg, hogy olyan beállítást keress, hogy a kijelző kikapcsolása előtt várjon pár másodpercet.
Ha nincs meg/nincs ilyen opció, akkor linkeld a kikapcsoló appot, megkeresem neked, mit kell beállíts, hogy rendesen működjön. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2516) bexinho23 válasza Viktor0610 (#2515) üzenetére


bexinho23
őstag

Nova primeot használok már évek óta. Bár lehet hogy csak az ingyenes korszakból megszokottan telepítem mindig ezt az appot :) amúgy ez az a program. Bocsi, mobil nézetben vagyok.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock

(#2517) Magnat válasza Viktor0610 (#2499) üzenetére


Magnat
veterán

Nem csak akkor, illetve nemtom mitől, de randomban nálam is kéri a mintát, pedig a gombbal altatom el.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2518) trebrona válasza Magnat (#2517) üzenetére


trebrona
nagyúr

+1, néha nálam is előfordul.

De előtte biztosan nem indul újra, megnéztem, futásidő folyamatos.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2519) Viktor0610 válasza bexinho23 (#2516) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a programot nem lehet úgy beállítani, hogy ne kérjen kódot feloldáskor.

Ha Nova Prime van, akkor viszont tutira működik az a verzió, hogy magában a Novában állítod be a duplakoppos alvást és nem kér kódot.

Samsung Galaxy A54

(#2520) juve600


juve600
nagyúr

üdv

redmi note 4-ről váltanék A1-re

értesítések,gmailok,üzenetk jönnek rajta rendesen ??
:R

(#2521) Viktor0610 válasza juve600 (#2520) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze.

Egyedül a Gmaillel van baj, de az szerintem Gmail hiba. Legalábbis a playes visszajelzések alapján.

Samsung Galaxy A54

(#2522) Scale válasza Viktor0610 (#2521) üzenetére


Scale
őstag

Gmaillel nekem is bajom van nexus5x-en, szóval ez nem telefon specifikus.

(#2523) Ricardo válasza juve600 (#2520) üzenetére


Ricardo
félisten

Nálam már nden értesítés megy rendesen.

(#2524) zalsmony


zalsmony
csendes tag

Fél napos teló, de gmail-lel nincs gondom....

(#2525) juve600


juve600
nagyúr

:R :R :R

(#2526) trebrona válasza Ricardo (#2523) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gmail folyamatosan problémás nálam is. Illetve nem folyamatosan, inkább rapszódikusan. :) Annyira nem foglalkoztat, céges levelezést nem bonyolítok saját telefonon, de tényleg az app lehet bugos.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2527) petipetya válasza Viktor0610 (#2521) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Gmail a Nexus 4-en és a OnePlus One-on is kihagyott néha, Android verziószámtól és romtól függetlenül. Sosem lehetett tudni, hogy éppen miért nem értesít. Úgyhogy ha a Xiaomi esetén is ezt műveli, az nem a teló hibája lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#2528) Viktor0610 válasza petipetya (#2527) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is így gondolom. :)

Most újratelepítettem, ha ismét problémázik, áttérek Inboxra. Redmi 4 Prime-on úgy emlékszem, azzal nem volt baj. :D

Samsung Galaxy A54

(#2529) Ricardo válasza Ricardo (#2523) üzenetére


Ricardo
félisten

"Imádom" a telefon belejavításait.

Tehát helyesen:

Nálam minden értesítés megy rendesen.

(#2530) Viktor0610 válasza Ricardo (#2529) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

T9 kikapcs! :P :))

Samsung Galaxy A54

(#2531) huberpe


huberpe
aktív tag

használja már valaki a volte-t a1-en telekomos előfizetők közül? ha igen mik a tapasztalatok?

(#2532) Luck Dragon válasza juve600 (#2520) üzenetére

Nálam minden szuper, gmail is jó.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2533) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Erre a Spemallos magyar raktárra kíváncsi leszek nagyon, hogy hány nap alatt kapom meg a telefont, nem sok infót találni róla sajnos, és nem is túl régóta van ez a hazai raktáruk, de remélem nem kamuznak és tényleg van nekik itt készleten.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2534) trebrona válasza huberpe (#2531) üzenetére


trebrona
nagyúr

Némely Samsung és iPhone privilégium egyelőre T-nél a VoLTE, így biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2535) anorche1 válasza Exelsior24 (#2533) üzenetére


anorche1
őstag

2 max 3 nap
dpd -vel küldik

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#2536) fery02


fery02
addikt

Az milyen tulajdonsága a telefonnak, hogy hiába adok neki 500mA-s vagy 1A-es töltő adaptet, szerintem simán olyan sebességgel tölt mindkettővel, mintha csak a gyári töltőjével tölteném, amit amúgy csak az első pár napban használtam.

(#2537) Gömbike


Gömbike
senior tag

Sziasztok!

Milyen appal, vagy milyen megoldással tudnám beállítani a glance screen-t a telefonom?

Az megtaláltam, hogy az óránál képernyővédőként elindítom, de az csak az első feloldásig tart, vagy sokszor még addig sem, mert kb. 1 perc után eltűnik. Utána ismét kell a képernyővédő beállítási procedúra.

Köszönöm a válaszokat, ötleteket!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2538) Viktor0610 válasza fery02 (#2536) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szerintem szerintem ( :D ) kevés. ;]

Tehát lehetőség szerint mérd le a feltöltési időt a különböző töltőkkel, szerintem ( :DDD ) lesz különbség. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2539) Viktor0610 válasza Gömbike (#2537) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem javaslom a glance screen használatát.

Ez nem OLED-kijelzős, tehát a folyamatos működés elég erősen beleharapna az akkuba szerintem.

Pont azért lehet úgy beállítani a gyári megoldást is, hogy csak töltés/dokkolás (tehát töltés) közben működik.

Samsung Galaxy A54

(#2540) huberpe válasza trebrona (#2534) üzenetére


huberpe
aktív tag

a telekom topikban már többen írják, hogy használják más készülékekkel is, többek közt tegnap felkerült egy miui-s screenshot is, amin megy a volte. akkor majd lehet én leszek a tesztalany. :)

(#2541) trebrona válasza huberpe (#2540) üzenetére


trebrona
nagyúr

Legyen igazatok, bár MIUI engem is megtréfált, én is elhittem, hogy VoLTE, aztán mégsem. Bekapcsolt wifivel 4G-t ír hívás közben, kikapcsolttal már nem. :) [link]
3G HD hívás.
[link]

kép

Szerk: Igaz telenor, de most ez lényegtelen.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2542) Gömbike válasza Viktor0610 (#2539) üzenetére


Gömbike
senior tag

Köszönöm a válaszod!

Azért gondolkodtam ebben, mert Lumia 640 XL-ről váltottam.

Az sem volt OLED, viszont nagyon könnyű a jót megszokni :DD .

Csak felnyitottam a flop tokot és a készülék bekapcsolása nélkül láttam a legfontosabb infókat.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2543) B@ldrick


B@ldrick
aktív tag

Üdv.Spemall-on paypal fizetésnél lehet megadni kupont?

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#2544) Exelsior24 válasza B@ldrick (#2543) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Szia!

Bármilyen fizetésnél meg tudsz adni kupont, de még azelőtt be kell írnod, hogy átirányítana a paypal fizetési oldalára.
Amikor a telefon vagy bármi eszköz oldalán vagy ott az "Add to Cart"-ra kattints először, ne az alsó PayPal check out-ra, és akkor még csak a kosaradba teszed a telefont.
Utána ha belemész a kosaradba és ott ki kell majd választani a lakcímet meg az egyéb adatokat, és a fizetési módot és ott lesz majd alul valamelyik sarokban egy kis rubrika ahova be tudod aktiválni a kupon kódot,és ezután ugyan úgy ki tudod választani a PayPal fizetést.
A termék adatlapján csak azért van oda kitéve a PayPal hogy aki nem akar kupont beírni, meg címmel vacakolni az extra gyorsan fizethessen.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2545) bexinho23 válasza Viktor0610 (#2519) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, valóban nem szükséges az a kiegészítő program. Le is töröltem. Viszont a Novas duplakoppnál id ugyanaz a probléma...

(#2546) Aurig@ válasza Gömbike (#2542) üzenetére


Aurig@
őstag

Ugyan így működött a Lumia 830 is, amiről váltottam. Az is IPS kijelzővel rendelkezett, és másfél, néha két napot is bírta, tehát nem volt olyan komoly akkufogyasztása, vagy csak azért, mert én nem használtam éjjel-nappal a telefont. Nem szoktam nyomkodni ha kell, ha nem. Volt, hogy negy-öt órán át hozzá sem nyúltam.

Igaz ezt a telefont sem nyúzom órákon át. Nincs Facebook, nincs Messenger és semmi más a Viber-en kívül.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#2547) Gömbike válasza Aurig@ (#2546) üzenetére


Gömbike
senior tag

Igen, azért jó dolog a Glance Screen. Nem kell kapcsolgatni a telefont ki-be. Ránéztél, tudtad mennyi az idő , milyen az időjárás, kaptál -e levelet, üzenetet, ha igen kitől, névnapok, stb

Mindezt a telefon bekapcsolása nélkül látta a dógózó.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2548) Viktor0610 válasza bexinho23 (#2545) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megtaláltam a megoldást.
A Nova beállításain belül katt. a Haladóra, majd Képernyő zárolási módszer. Itt válaszd az Időkorlát lehetőséget.
Így már jó kell legyen.

Samsung Galaxy A54

(#2549) Draun01


Draun01
tag

Van olyan aki nem a gyári ROM-mal használja? Milyen custom ROM-ok vannak rá? MIUI-rol még semmi hír?

Pixel 6a

(#2550) trebrona válasza Viktor0610 (#2548) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, ez megoldás, de azt ne felejtsük el, hogy ilyenkor csak elsötétül a kijelző a beállított tétlenségi időre, de ugyanúgy érzékel. Tehát zsebre rakva érhetik az embert meglepetések. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.