Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) chemand válasza Scale (#2748) üzenetére


chemand
tag

Ha nem kapok 23-ig tracking number-t akkor lemondom a rendelést és visszakérem az összeget. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2752) csipesz2020 válasza chemand (#2751) üzenetére


csipesz2020
tag

Én is kaptam az e-mailt. Ez így elég nagy szívás...

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#2753) ElektrikusDE válasza tboy93 (#2750) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Természetesen!

Ui:

Rossz volt nézni a félig üres pultot, ami 1 hete még tele volt, persze samsung meg huawei még kapható bőven...

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#2754) a7x323


a7x323
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kèrdèsem, hogy az èrtesítèsi hangerőt lehet külön állítani, vagy csak együtt a csengès hangerejèvel?

(#2755) #53667584 válasza a7x323 (#2754) üzenetére


#53667584
törölt tag

Csak együtt

(#2756) a7x323 válasza #53667584 (#2755) üzenetére


a7x323
csendes tag

Köszi!

(#2757) Magnat válasza bexinho23 (#2731) üzenetére


Magnat
veterán

Ezt mire alapozod?
Egyébként az Emag tudtommal Romániában bejegyzett cég, szóval kívül esik a NAV illetékességi területén..

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2758) Czimby válasza bepken (#2737) üzenetére


Czimby
addikt

Hát felraktam az üveget. Az ajánlott gertong márka. Ha lent passzolnak a piktogrammok fent a hangszórókivágás már nem központos, és a készülékházhoz képest körkörösen nem egyforma hézag marad, így emiatt a szilikon tok se megy már fel annyira tökéletesen. Ha ez nem lenne elég, a széleken rosszabbul érzékeli az érintés a teló, valamint kb 1*1mm és pontrács fedi az egész kijelzőt ami sötét háttéren zavaró tud lenni. Nekem nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2759) bepken válasza Czimby (#2758) üzenetére


bepken
veterán

én legalább egy negyed órát játszottam, mire sikerült úgy feltennem, hogy középen legyen (ragasztószalagos módszert alkalmaztam) - szerintem nálam közel tökéletes lett az eredmény, egyedül az értesítő led nincs középen a "lyukhoz" képest, minden más klappol. (fogalmam sincs, milyen márka vagy típus az enyém :D innen apróról vettem)

- az érzékelés sajnos nálam is pontatlan
- sokkal jobban gyűjti a zsírt, amit valahogy nehezebb letakarítani róla
- a pöttyök nálam kizárólag erős ellenfény alatt látszanak, de a jelenlétük talán akkor tűnt fel utoljára, mikor feltettem az üveget.
- viszont sokszor szivárványos a kép, ha picit oldalról nézek rá
- picit mintha tompítaná és/vagy torzítaná is a színeket
- a fényerőből viszont ezer százalék, hogy elvesz (plusz jobban is tükröződik)

ezek miatt néha voltam már én is úgy vele, hogy letépem a *csába az egészet....de én nem tudom/szeretem simogatva, tutujgatva használni a telefonjaimat, szóval egyelőre marad. valószínűleg hagyományos fóliát fogok én is rá szerezni inkább (a kínából másfél hónapja rendelt üveg már úgyse jön meg szerintem)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2760) Phae2bef válasza Magnat (#2757) üzenetére


Phae2bef
csendes tag

Lehet hogy fülest kapott miszerint M. Lőrinc elkövető ezt a szektort is lenyúlja ezért mindenkire ráküldik a NAV-ot :)

(#2761) tboy93 válasza bepken (#2759) üzenetére


tboy93
nagyúr

Remekul osszfoglaltad, nekem is ezek a bajaim vannak az uveggel. Es en is civodom hogy levegyem-e...

(#2762) Wendelke válasza chemand (#2745) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én is örültem, hogy végre e-mailt kaptam a SpeMall-tól, de ugyanazt mint Te, és a többiek. Kíváncsian várom nov. 22-t, remélem, hogy nem csak kínai átb@szósdit játszanak velünk. :W

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2763) ShadowX válasza Phae2bef (#2760) üzenetére


ShadowX
őstag

Elárulok egy "titkot". A pénzügyi nyomozók nem ugranak akármilyen bagatell dologra. :N Ha ők mennek valahová, akkor annak nagyon jó és megalapozott oka van (egy ilyen személyes megjelenést évek nyomozati munkája előzi meg). Ezért nem is lehet olyan gyakran olvasni róluk.

(#2764) rasky válasza Wendelke (#2762) üzenetére


rasky
senior tag

Én is várok egyelőre, válasznak nekem is ez jött (copy-paste gondolom) egy hét még belefér...reméljük a legjobbakat.

(#2765) Viktor0610 válasza ShadowX (#2763) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak akkor, ha valamelyik "haver" kéri gondolom. :D :))

Samsung Galaxy A54

(#2766) Draun01 válasza rasky (#2764) üzenetére


Draun01
tag

Az az egy hét ugye azt jelenti hogy nekik nov. 22-én jön meg, azaz onnan még számolhatod az 1-3 nap kiszállítást.

Pixel 6a

(#2767) Magnat válasza ShadowX (#2763) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem olvasd el még egyszer, mire reagáltál :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2768) rasky válasza Draun01 (#2766) üzenetére


rasky
senior tag

Tudom...de a 7 dollár emelkedés amúgy mindent visz a levélben, magyarul ne mond le, hanem örülj, hogy megkapod még ennyiért, rafkós banda :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2769) chemand válasza rasky (#2768) üzenetére


chemand
tag

:K ugyanakkor meg :((

(#2770) csipesz2020 válasza rasky (#2768) üzenetére


csipesz2020
tag

Én rákérdeztem konkrétan. Azt írták hogy nem kell kifizetni. :DD
"Hello Dear 

as your package was sent out on the way to our HU warehouse via EU express ,no customs tax 

once Hungary will get the package ,they will deliver to you via DPD ,you can get it within 1-2 days 

and you do not need to pay any extra ,we just notice the price is 7USD higher now ,so please do not worry ,thanks"
Csak megjegyezték...vicc kategória

[ Szerkesztve ]

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#2771) rasky válasza csipesz2020 (#2770) üzenetére


rasky
senior tag

Akkor már mindegy lett volna közvetlenül kintről rendelni és még tok+üveg is járt volna mellé, ráadásul úgy 237 $ kuponnal, így meg 240 lett.

[ Szerkesztve ]

(#2772) Scale válasza rasky (#2771) üzenetére


Scale
őstag

Eu express szállítással 237?

(#2773) rasky válasza Scale (#2772) üzenetére


rasky
senior tag

Igen úgy is engedi, de közben ott egy megjegyzés is a terméklapon (we default to send via Royal Mail no matter which shipping method you choose and we will not charge any shipping cost.).

Nehéz kiigazodni a weboldalon... :)

(#2774) csipesz2020 válasza rasky (#2771) üzenetére


csipesz2020
tag

Azért a dpd szállítást is nézd. Ha másnem legalább a mi szuper postánkra nem kell várni.többször a belföldi feldolgozás lasabb mint amíg kínából beérkezik

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#2775) Czimby válasza bepken (#2759) üzenetére


Czimby
addikt

Most, hogy használom kb 2 órája nekem is feltünt a sokkal durvább zsírosodás és az erős tükröződés.

A felrakással én is elvoltam, szerencsére van ipari pormentes helység szóval csak a pozícióra kellett figyelnem, de sajnos nem adta ki tökéletesre sehogy sem.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2776) Draun01


Draun01
tag

Láttam hogy páran próbálkoztak a Camera2api+Google camerával, mennyire vált be eddig? Minden funkció működik? A képminőség javulására láttam már összehasonlító képeket, nekem megérné vele bíbelődni, főleg az esti képeken látszik nagy javulás.

Pixel 6a

(#2777) arnd válasza the radish (#2594) üzenetére


arnd
senior tag

Köszi. Mondjuk nem olcsó...

(#2778) Exelsior24 válasza csipesz2020 (#2774) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Akkor így már nekem is világos, hogy miért nem adták még mindig fel a DPD-nek a csomagot, miért csak a megigényelt tracking szám van.
Viszont abból a szempontból én is mérges vagyok, hogy elhitetik az emberrel, hogy van nekik Magyarországon raktáron és akkor nem kell heteket várnod rá, hanem pár napon belül megkapod majd, erre kiderül, hogy hát nem egészen mert még ők is csak most hozatják majd be az országba.

Ennyi erővel megrendelhettem volna kuponnal és bónuszpontokkal gearbestről, vagy alliról, és még némileg olcsóbban is jöttem volna ki.

Ráadásul a magyar Puremobile ugyan ezt játssza mint ők, mert náluk a "külső raktáron" állapot azt jelenti, hogy berendelik neked kínából, csak úgy tűnhet mintha magyarországi külső raktárról lenne szó.

Az EU Express-es szállítást nem a Magyar Posta hozza, szóval ott sem kell félni attól, hogy hetekig a posta raktárában fog porosodni.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2779) csipesz2020 válasza Exelsior24 (#2778) üzenetére


csipesz2020
tag

Igen elég rossz a helyzet annak aki feketét akar 70k alatt. 2 év garival nekem még így is ez a legjobb vétel gearbestet, alit és hazai forgalmazókat együttvéve. Ha még a feltüntetett 1-3 nap alatt hozták is volna az már csak hab a tortán.
Auriga! : a spemallos ~65k

[ Szerkesztve ]

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#2780) Aurig@


Aurig@
őstag

Én október 30-án rendeltem meg az Alza.hu-n egy fekete színűt, másnap mehettem érte. Igaz 77 volt két év garival, de nem kellett várnom gyakorlatilag semmit.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#2781) Exelsior24 válasza Aurig@ (#2780) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Persze 70k feletti árral lett volna itthoni eladótól jó pár helyen, de azért SpeMall-os ingyen szállítással csak $240 volt, ami Forintba átszámolva jóval kevesebb.
Nem számít, kivárom míg megérkezik, csak remélem 22-én tényleg beérkezik az országba a szállítmányuk, csak jó lett volna ha jelzik a rendelők felé, hogy nincs a magyar raktárukban készlet és emiatt várni kell náluk is ugyan úgy.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2782) Draun01 válasza Exelsior24 (#2781) üzenetére


Draun01
tag

Lassan csinálni kéne egy Mi A1 - Honnan? Mennyiért? Mikorra? threadet ahova az összes ilyen rendelős gondot át lehet rakni.

Pixel 6a

(#2783) gusthy válasza Draun01 (#2776) üzenetére


gusthy
veterán

Hátöööö... próbáltam, de a legtöbb kamera app időnként hanyattesett tőle (olykor camera1 api módban is), tehát nem tökéletes a dolog, vannak ott bugok. Valószínűleg nem véletlenül nincs kiajánlva a gyártó által.

(#2784) missz


missz
tag

Sziasztok! Nálam Smartos.hu, 1 munkanap,73000Ft.

[ Szerkesztve ]

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#2785) batai15 válasza missz (#2784) üzenetére


batai15
félisten

Egyrészt tilos fórumban hírdetni, 2 meg enyhén vicc az ár.
Az oldal meg egy vicc.. prémium kategória , és felső .. doodgee meg ilyen telefonokkal amik a xiaomin kívül még a közép kategóriát sem érik el.. Note 4 80 ezer majdnem.. :U

[ Szerkesztve ]

(#2786) oOKitsuneOo válasza DroiDMester (#2023) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Szia, régen G2 topikban sokat segítettek az írásaid, sőt még a romod is használtam.
Holnap jön az A1-em nagy örömmel láttam, hogy ezen a fórumon is aktív vagy.
Remélem itt is sok dolgot tanulhatok majd Tőled.

(#2787) Szoszo94 válasza chemand (#2722) üzenetére


Szoszo94
őstag

+1, 2db feketére ugyan ez a mail jött, na meg a nov.22.

Hát nincs mit tenni, várni kell - pedig már vevő is van a Nexusra, a tartalék Moto G (2.gen) telefonom meg rokonnál van amíg az övét javítják....kereshetek valami nyomógombost :(((

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#2788) Luck Dragon

Rendeltem flip tokot , de valahogyan nem azt kaptam meg amit szerettem volna.
Még a márkát sem tudom be azonosítani, mert egy nagy fólia gombócban érkezett. :DDD
Esetleg valaki? Kipróbálva az A1-re tökéletes, vaskos védelmet nyújt, kijelző felé ér legalább 1,5 mm.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2789) b3Ro válasza Luck Dragon (#2723) üzenetére


b3Ro
senior tag

Ambient display off on van reggel óta neki, de amúgy ma megint lefagyott, és magától újra indult. Facebook hibával leáll, Instagram is lefagy kilép. Tudom, ez nem jelent sokat, de ö ezekre használja főleg a telefont. Nagyon remélem, hogy nem a vassal van gond... Ahogy olvastam ez a fagyogatas nem újdonság itt a fórumozók között

(#2790) Viktor0610 válasza b3Ro (#2789) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megtennéd, hogy pár napig nem használod ezeket a fantasztikusan megírt appokat? :D
Csak mert én sosem tapasztalok ilyet, de ritkán is nézek ezekre az appokra. ;)

Most látom, nem saját teló. Szóval megkérnéd a használót ezekre? Csak mert azért ne a telefon legyen hibás, ha ezek a programok rosszul mennek. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2791) b3Ro válasza Viktor0610 (#2790) üzenetére


b3Ro
senior tag

Asszonynak elég lesz beadni, h "figyu, ne porgesd mar a Faszbuk insta snapchat szentharomsgaot" :)

(#2792) Scale válasza Viktor0610 (#2790) üzenetére


Scale
őstag

Hát azért nem hiszem, hogy ilyet kellene produkálnia ezeknek az appoknak bármelyik telefonon. Szoktam használni én is ezeket az appokat más telefonon, meg elég nagy a felhasználó bázisa és alapjában véve egyik se crashel csak úgy el magától.
Facebook meg csakcsak néha lefagy, de az is inkább azért mert valamit be akart tölteni de elment a net, túl nagy a fájl amit tolteni akar, stb és ezért fagy. De instagram pl meg sose fagyott ki nálam.

(#2793) Luck Dragon válasza b3Ro (#2791) üzenetére

Egyetértek az előttem szoloval, ezeket az appokat használom én is többnyire, és semmilyen fagyás vagy egyéb nincs, nagyon smoth.

Esetleg egy HR-t kellene csinálni, hátha megjavulna minden. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2794) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Black Friday topicban ajánlották az üzletet.

Van nekik fekete A1 [213€]

(#2795) b3Ro válasza Luck Dragon (#2793) üzenetére


b3Ro
senior tag

Utoljara en akkor talakoztam hasonlo problemakkal, mikor custom rom volt az adott telefonomon, es az fosogatta magat osszefe.
Kivarjuk a kovetkezo updatet (security patch-nek jonni kene hamarosan), ha az sem segit akkor HR. Maugy atneztem a telojat, es kb 2 hete nem rakott fel semmi ujta, az egesz hulyeseg meg 4 napja kezdodott kb.

(#2796) Baloo27


Baloo27
aktív tag

Spemall rendelèssel kapcsolatban nem akarom senki kedvèt szegni, de az 1-3 nap onnantól ketyeg,ha már itt van Magyarországon.Szóval számíthattok rá,hogy 22.-e után 1 hèt a kèzhezvètelig.

(#2797) Digiflex


Digiflex
tag

Sziasztok!

Berágtam a webbolt-csomagkövetés játékra, megvettem az Aquában kp-ért.

Befoglalod, irány a bolt mint régen, megnézed hogy ok-e, kifizeted, és elhozod....
73 az arany, 76 a setét és még mindig van raktáron. Cégesen ennyi plusz belefér.

És a lényeg: tudna valaki segteni? Amig ment az alapbeálltás, meg az októberi frisstés, kint volt alul a
SAFE MODE felirat, és a FLIP tok úgy mkodott, ahogy elvárnám; nyit felébred, csuk elelszik.
Amióta újraindtottam, és nincs safemode, nem érzékeli a flip nyitás-csukást.
Mit álltsak, hogy reagáljon rá ??

Amúgy majd ha sikerül lefotóznom, elsírom a bajaimat a Nillkin flippel, ill üveggel kapcsolatban.

(Ap)

[ Szerkesztve ]

...

(#2798) Wendelke válasza Baloo27 (#2796) üzenetére


Wendelke
senior tag

Az már mindegy :D , de a 22-e viszont nagyon nem, remélem nem csúsznak :W

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2799) missz válasza batai15 (#2785) üzenetére


missz
tag

Úgy tűnik digiflex “ kolléga” is ennyiért vette..., nem ertem a kommentet.., biztos nem rendelem meg valami gagyi külföldi oldalról ami talán ide se ér, de te tudod ;) szeretem az okosokat.., ezek a mobilok meg alapból messze vannak a felső kategóriától,,,azt írnak amit akarnak, ha felső kategóriát akarok:veszek egy “szifont”...nem egy xiaoimit :) ennyi

[ Szerkesztve ]

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#2800) batai15 válasza missz (#2799) üzenetére


batai15
félisten

Továbbra is tartom a véleményem. :U
Ha nem mégse felső kategória, akkor ne úgy hírdesd, pláne ne annyiért.. van olyan ami majdnem a duplájába kerül itt.
Egyébként félre vezetően írod , most te rendelted meg az oldalról, vagy tiéd a shop? nem mindegy

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.