Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) judas13 válasza Magnat (#2889) üzenetére


judas13
addikt

Próbaképpen rádugtam a Sennheiser HD600-ra (300ohm) simán meghajtotta, és ezalatt nem csak a hangerőt értem, hanem szépen, tisztán, kellemesen is szólt. De a kis olcsó AKG agybadugós fülesemen is jobb vele zenét hallgatni

Ezért rendeltem meg én elsősorban amúgy zene non-stop, ráadásul olyan fülesem még a fasorban sincs sajna még mint a tiéd... :)

..........
/Megrendeltem minap emagtól a feketét erre most jött mail az eustocktól, h érkezett aranyban 10 ropival olcsóbban...megszédültem pillanatra de maradok a feketénél amúgy is azt akartam színbenés nem két hétre (hanem évre).

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2952) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Mennyire árt a fliptikban lévő vékony mágneslap a kijelzőnek? Árt egyáltalán, használható nyugodtan?

(Ugyanis volt egy kolléga, akinek kissé besárgult a ZenPhone2 telefonja. Azt nem tudjuk, hogy az ilyen toknak tudható be vagy más probléma miatt.)

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#2953) l86544


l86544
aktív tag

Tud valaki ajánlani ,lehetőleg linkkel, olyan üvegfóliát ami nem kisebb mint a kijelző és teljesen átlátszó?
Már a második érkezett de eddig mind a kettő jóval kisebb mint a kijelző. :W Adtak hozzá valami löttyöt amivel a kilógó rész védhető de ilyet nem teszek fel.
Tudom, hogy az összefoglalóban van ajánlva egy de az színezett és az nem tetszik.
Eddig minden telcsimhez volt normális üveg ez az első hogy vadászni kell.

[ Szerkesztve ]

https://mowned.com/lajos-szab

(#2954) ThodEE


ThodEE
őstag

Pure-n kedden rendeltem, ma jött az email hogy átvehető a csomag :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#2955) Gömbike


Gömbike
senior tag

Sziasztok!

Hol tudom beállítani, hogy a hívásazonosító nélküli hívásokat azonnal tiltsa le, ne is csörögjön?

Lumáról költöztem, ott ez nagyon könnyen beállítható volt. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2957) mikulas30 válasza Spityek (#2944) üzenetére


mikulas30
tag

Nekem akkor kezd jelezni amikor 70 karaktert elértem,QWERTZ billentyűzetkiosztáson,és használtam a rendes ékezetet,nem a fordítottat.utána folyamatosan jelzi..

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy mikor a fényképét e-mailbe elküldte, felismerte az antivírus.

(#2958) mikulas30 válasza anorche1 (#2947) üzenetére


mikulas30
tag

De akkor sajna amikor megírom rendes ékezetekkel,akkor csak az "é"-n marad meg a vessző az összes többin elveszi amikor elküldöm ha bekapcsolom azt..

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy mikor a fényképét e-mailbe elküldte, felismerte az antivírus.

(#2959) tvamos válasza Reverting (#2956) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az a gondom a keszülékkel, hogy telefon hívás alatt, headseten, (valami olcso, nemtom hány Ohmos, az van rá írva, hogy urbanista,) túl hangos, és nem hagyja lejjebb venni a hangerôt. Zenehallgatás alatt hagyja. Tudtok erre megoldást?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2961) bepken válasza l86544 (#2953) üzenetére


bepken
veterán

mi a baj a festettel? a szélei nem érnek hozzá a kijelzőhöz, ami átlátszó full cover esetén szerintem elég előnytelenül néz ki... (egyébként a hézagkitöltő folyadékot is ezért küldték vele elvileg, ezért is fura, hogy nem full covert kaptál. magát a folyadékot természetesen én sem használnám semmiképp)

(#2956) Reverting! értem, hogy jót akarsz, korrekt is az ár meg minden. de a topikokban tilos a hirdetés (Lokál topikok kivételével)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2962) l86544 válasza bepken (#2961) üzenetére


l86544
aktív tag

a festett nem lehet normálisan feltenni, valahol valami nem stimmel.
Most az van fent de a gombok nem tökéletesen világítanak át. Amikor a gombok voltak tökéletesek akkor fent volt gond.
Sokkal praktikusabb egy full átlátszó. Minek a színezés ha a telefon úgy is színes felül alul.
Egyik telcsimen sem volt még szinezett üveg.

https://mowned.com/lajos-szab

(#2964) bepken válasza l86544 (#2962) üzenetére


bepken
veterán

ezt már írtam korábban is, tudom...de én fel tudtam úgy tenni, hogy közel tökéletes legyen az illeszkedés. egyedül az értesítő led nincs pontosan a lyuk közepén, de azt sem takarja ki. alul a gombok világítása az, ami oldalról nem tökéletes (lévén ~1 mm plusz réteggel van körülvéve)

az üvegfóliának nagyobb hátulütői is vannak ennél szerintem, amiktől nyilván az átlátszó verzió sem mentes. cserébe viszont előnytelen, fehéres-szürkés "perem" lesz a telefonod kijelzőjén, mely összképen az idővel alákerülő kosz sem fog túl sokat javítani.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2965) l86544 válasza bepken (#2964) üzenetére


l86544
aktív tag

Lehet neked megfelel, engem zavar. Ha nem lesz normális átlátszó akkor kénytelen leszek megszokni de azért még próbálkozom hátha lesz normális méretű átlátszó

https://mowned.com/lajos-szab

(#2966) kontrobi válasza l86544 (#2962) üzenetére


kontrobi
aktív tag

Tök igazad van, teljesen felesleges festett vackot csinálni. Full üveg oszt csókolom. Nincs a telómon semmi, pont emiatt, meg sok a panasz, hogy sok üveg nem passzol jól.

(#2967) Reverting


Reverting
őstag

Nekem meg nem jott meg a full cover uveg, de ezek utan nem is varom... sima foliat kertem meg melle, lehet akkor csak az lesz... :DD :DD :DD majd instant felajanlom valami forumon mert itt nem kell ugysem... :C :C :C ;]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2968) Aurig@


Aurig@
őstag

Erre valaki?

[link]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#2969) xcsaba1975


xcsaba1975
tag

Budapesten találok valamelyik boltban kiállított,működő A1-et?

(#2970) atala


atala
addikt

Lemerült a telefon, rádugtam a töltőre majd újraindult. Eljut az androidone feliratig, megy a csík a kis vonalkán. Ez van már legalább negyed órája. Vihetem szervizbe? Próbáltam újra indítani a hangerő le és a power gombbal. Beadja a Fastboot képernyőt, de akármit nyomok nem csinál semmit csak egy idő után kikapcsol.

(#2971) F.B.I. válasza atala (#2970) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hagyd rajta a töltőn vagy 2 órát, aztán húzd le és kapcsold be, addig nem nyomkodd.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2972) Digiflex


Digiflex
tag

https://www.youtube.com/watch?v=I3vTG65qdgY

valaki ? én semmi különbséget nem látok a "Stabilizált" változatokban...

...

(#2973) atala válasza F.B.I. (#2971) üzenetére


atala
addikt

Megpróbálom, de most 23 százalékon van, mégsem tölt be.

(#2974) Digiflex válasza atala (#2973) üzenetére


Digiflex
tag

ilyenkor jönne a régi jól bevált vedd ki az aksit tipp.... :-)

...

(#2975) F.B.I. válasza atala (#2973) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kollégámnak ugyanez volt, fullra feltöltött, utána be tudtuk kapcsolni, addig semmi. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2976) atala válasza F.B.I. (#2975) üzenetére


atala
addikt

Ok, most rajta hagyom a töltőn reggelig ha akkor sem kapcsol be marad a szerviz.

(#2977) DroiDMester válasza Plebi (#2936) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Felteszed a NoRoot Data Firewall -t, és ezzel root nélkül tudod tiltani engedni a rendszer alkalmazások adat használatát is, sőt belehet azt is állítani hogy csak a háttér adatok legyenek korlátozva

[ Szerkesztve ]

(#2978) DroiDMester válasza atala (#2976) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nemkell azonnal a szervizbe vinni, valószínű csak a DATA partíciód sérült meg!

Fel kell tenni MiFlash progival a 7.10.30.as FULL ROM-ot, (TISZTA TELEPÍTÉSSEL) és helyre fog jönni! HA azután sem működik, akkor mehet a szervizbe! ROM telepítés után az első indulás akár 10.perc is lehet, szóval várj türelmesen!

(#2979) atala válasza DroiDMester (#2978) üzenetére


atala
addikt

Köszi. Van valahol leírás a flesselésről? Igaz, csináltam már ilyet, de nem akarom elrontani.

(#2980) DroiDMester válasza atala (#2979) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A ROM Xiaomi oldalán fenn van Mi A1 Full ROM pack és a letöltési link mellett ott van a használata is Flashing Guide

(#2981) Reverting válasza bepken (#2961) üzenetére


Reverting
őstag

Semmi baj, orulok h segíthettem annak akinek szuksege vokt ra...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2982) F.B.I. válasza atala (#2979) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én megvárnám a töltés végét flash előtt...

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2983) Reverting


Reverting
őstag

Van valami info gyari adat h ket sim-el mennyi a keszenleti ido? Igazabol van megegy sim, nem hasznalom meg, de kivancsi lennek h mennyire szamit az h egy helyett ket kartya figyel a halozatban. Aki igy hasznalja irhatna par szot h mennyivel gyengebb igy keszenleti ido... :) Lehet kulon csengohang sim-enkent? Koszi.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2984) atala válasza DroiDMester (#2980) üzenetére


atala
addikt

Ha ezt a rom-ot sikerül felrakni, ezzel lesz OTA? Ez ugyan az ami most volt rajta? Eustock-os vásárlás volt.

(#2985) atala válasza F.B.I. (#2982) üzenetére


atala
addikt

Meg vártam. Reggelig a töltőn volt, 100%-on van, de nem indul be.
Ha a fülemhez szorítom, hallani, hogy bizonyos időnként egy nagyon kicsit megrezzen, de alig észlelhetően. Félek, hogy hardveres hiba lesz. Mindegy, megpróbálom rátolni a rom-ot, hátha.

(#2986) Reverting válasza atala (#2984) üzenetére


Reverting
őstag

Igen ez a gyari rom, ezzel jon... Remelem sikerel jarsz...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2987) Magnat válasza mikulas30 (#2958) üzenetére


Magnat
veterán

Ha nem tudod a gyári sms küldőben beállítani és fontos, akkor tegyél fel egy másik sms appot, ha jól emléxem, a Handcent Sms tudja.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2988) atala válasza Reverting (#2986) üzenetére


atala
addikt

Még egy kérdés. Ne próbáljam meg a flash programban bejelölni a "save user data" opciót?
Így nem veszne el semmi a rajta volt a telefonon.
Vagy mindenképp tiszta telepítés kell?

Melyiket jelöljem be?
Clean all, vagy Clean all and lock?

Vagy ebben az állapotában nem lehetne valami biztonsági mentést csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#2989) petipetya


petipetya
nagyúr

Ha jól látom, akkor a topik összefoglalóban szereplő tempered glass a gyakorlatban nem a legjobb.

Ez az 5x-hez való jó lehet a telóra? Itt elvileg teljesen átlátszó az egész, akkor ez jobb lehet rá? link

Itt is választható átlátszó, hiába drágább, ha jobb inkább ezt venném. Szerintetek? link

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2990) Reverting válasza atala (#2988) üzenetére


Reverting
őstag

"Clean all" most nem a szokasos ujra rakas van, en azt nyomnam...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2991) Disque válasza atala (#2988) üzenetére


Disque
aktív tag

Annyit esetleg kipróbálhatnál még, hogy felteszel egy twrp recovery-t, amivel tudsz wipe cache-t csinálni, ha ezután sem indul a rendszer, van lehetőséged átváltani a másik rendszerre, kiírja hogy a slot A vagy B-e az aktív és elindíthatod a másikat, valamint legrosszabb esetben egy teljes adatmentést is tudsz csinálni.
TWRP telepítés leírása, és letöltése

(#2992) missz válasza xcsaba1975 (#2969) üzenetére


missz
tag

Pólus MM-ban van, pont láttam csütörtökön ..

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#2993) Baloo27 válasza petipetya (#2989) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Èn rendeltem már legalább 4 fèlèt,a sima áttetsző mind kicsi.Persze ettől még tehetsz egy próbát.

(#2994) Atus85


Atus85
aktív tag

Használtok ehhez a telohoz launchert?

Nem különösebben érzem hogy kéne, de kíváncsi vagyok más véleményére is illetve, hátha van valami olyan amit nem ismerek.

[ Szerkesztve ]

(#2995) #53667584 válasza Atus85 (#2994) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nova. A gyári launcher drawere néha laggol. Novánál ilyen nincs.

(#2996) l86544 válasza petipetya (#2989) üzenetére


l86544
aktív tag

Én már vettem egy olcsót és egy drágábbat is full átlátszót és mind a kettő sokkal kisebb mint a kijelző, körben legalább 2mm-t szabadon hagy.
Próbáld megnézni a visszajelzéseket hátha látsz olyan fényképest amin látszik hogy milyen.
Ha látnál olyat ami szerinted jó oszd már meg én is keresem a jó méretű átlátszót.

https://mowned.com/lajos-szab

(#2997) Sordoran válasza Atus85 (#2994) üzenetére


Sordoran
addikt

Én Google Now Launcher-t (magyarban Google Asszisztens) használok már évek óta, SP-n is, most meg ezen. Túl sokban nem különbözik a gyáritól, de nekem bejön, egyszerű de nagyszerű.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2998) l86544


l86544
aktív tag

Frissült a telefon alkalmzás, ez a verzió jól működik: link

https://mowned.com/lajos-szab

(#2999) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Tegnap szerencsésen megérkezett a 11.10.-én SpeMall-ról rendelt Mi A1 telefonom, minden okés vele, nagyon jó kis telefon ez. :)
Rendeltem hozzá üvegfóliát és tokot is alliról, következő hetek folyamán remélhetőleg azok is befutnak majd.

Bár egy kis történetet röviden megosztok veletek mert nem volt egyszerű hozzájutni a csomagomhoz.
Kaptam tegnap e-mail DPD-től, hogy 12-13 óra körül hozzák majd a csomagot az otthoni címünkre, semmi gond édesanyám, öcsém otthon tartózkodott, tudták is hogy jönni fog csomag amit csak át kell venniük, de az e-mail után még fel is hívtam öcsémet, hogy valószínűleg ebben az idő intervellumban fog érkezni a csomag.

Erre 12:43-kor jött egy e-mail értesítő a telefonomra, hogy sikertelen csomagkézbesítés :F , hívom öcsémet, ő is , édesanyám is senki semmi futárautót nem látott se jönni, se menni.
Az én telefonomon se volt semmilyen nem fogadott hívás, pedig a csomagon meg van adva a mobilszámom is.
Mondtam öcsémnek menjen ki, mert az e-mail szerint a sikertelen értesítésről kellett a postaládában hagynia a futárnak papírt. Kiment, megnézte majd visszahívott telefonon, hogy hát ott bizony semmit nem talált.
Mivel dolgoztam nem volt lehetőségem akkor felhívni, a dpd ügyfélszolgálatot, gondoltam majd munka után gyors felhívom őket.

Körülbelül egy órával később hív öcsém, hogy a szembe szomszéd néni hozott át hozzánk egy DPD-s lapot, amit papírrepülővé hajtogattak, és bedobtak a kertjébe. WTF??? :((
Öcsém küldött is róla képeket, meg széthajtogatták, és valóban egy értesítés volt sikertelen kézbesítésről, de a telefonszám, időpont, semmi adat nem volt kitöltve rajta, amin a futárt el lehetett volna érni.
Ezután hívtuk az ügyfélszolgálatot, de a futárt nem sikerült elérniük telefonon, így felírták a telefonszámunkat, hogy azon majd később visszahívnak ha elérik őt.
Egy fél óra múlva hívtak, és megmondták hova mennyünk, merre jár a futár ahol összefuthatunk vele kocsival és ott végre sikerült átvennünk a csomagot.
Azt megindokolni nem tudta, hogy miért nem csengetett be a lakásba, vagy csörgetett meg engem a telefonszámom, amikor oda ért. Szerinte az rendben volt, hogy elmondása szerint megállt a ház előtt és kétszer is dudált, mert hogy hideg volt odakint és nem szeretett volna kiszállni feleslegesen.
A papírrepülőről meg el is felejtettük megkérdezni, hogy amúgy azt hogy a francba is gondolta.

A lényeg, hogy végre megjött a telefon egybe sértetlenül, még akkor is ha kissé kalandosra sikeredett a történet. :)

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#3000) petipetya válasza l86544 (#2996) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jelenleg minden úton van: A teló, az összefoglalóban szereplő üveg, és egy teljesen átlátszó üveg. Amint minden a kezemben lesz, jelzem a tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.