Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#831) Blackphant'r


Blackphant'r
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, mert eddig nem találtam az alábbiakra sem leírást, sem megoldást.
Az elmúlt egy évben egy Oneplus 6T használtam, flasheltem stb., illetve korábban volt MTK és Snapi procis Redmi Note 3 és Mi 5s Plus-szom is. Így azt mondhatom, hogy valamennyire tudom, hogy mit és hogyan kellene.

Egy hete a legutolsó xiaomi eu stabil rom van fent (xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.4.0.QFKCNXM_v11-10) magisk 20.1-el és az utolsó mauronofrio recoveryvel (3.3.1.25). Magisk modul nincs most. Nem használom DFE-t, mert a Revolut app nem tölthető le a playből és máshonnan sem lehet telepíteni.

Megpóbáltam dirty flashhel felrakni a már meglévő romot, előtte eltávolítottam az ujjlenyomatot stb, felraktam a fenti recoveryt, magiskot stb, de csak akkor bootolbe ha factory reset lemegy. Megpróbáltam úgyis, hogy meghagytam a xiaomi eu-ban lévő recoveryt magisk nélkül szintén nem bootolt be, úgysem ha telepítettem magisk-ot.

A kérdésem van valakinek valami tippje, hogy miért nem akar csak factory resettel bootolni? Továbbá mi a helyes dirty flash/update menete? Mert ezek után már fogalmam sincs.

Köszönöm a válaszokat előre is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.