Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) xhege válasza haiduo82 (#1300) üzenetére


xhege
addikt

A Gcam erős érv valóban. A MIUI nem annyira erős számomra, az EMIU_t meg nem ismerem...

[ Szerkesztve ]

(#1302) Cane válasza xhege (#1294) üzenetére


Cane
őstag

A pro-ban még van lézeres autofokusz, DAC hi-fi chip

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#1303) xhege


xhege
addikt

Hol érdemes most beszerezni?

(#1304) tboy93 válasza kelly416 (#1298) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én kb nem akartam elhinni hogy karcos lett. Pár nap után. Vigyáztam rá mint a hímes tojásra, bebújtatós tok, stb. Na mindegy, mindig csak az első pár karc fáj :DDD

(#1305) ricogsm válasza memoril (#1280) üzenetére


ricogsm
őstag

Hívás beállítás további beállítások rezgés válaszkor

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1306) Freddycom válasza xhege (#1284) üzenetére


Freddycom
őstag

Típushiba, h tapicskolod a kijelzőt, de az istenért sem akar feloldani ujjlenyomattal, sőt, az animáció se jelenik meg h próbálja leolvasni az ujjad... azonban rájössz h fejjel lefelé tartod a telefont, mert az egész előlap egy nagy kijelző és nincs mihez viszonyítani. :D

(#1307) xhege válasza Freddycom (#1306) üzenetére


xhege
addikt

:D Jogos!

(#1308) cSuwwi válasza Freddycom (#1306) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

En ezert kapcsoltam be a duplakopp-os felelesztest, es ilyenkor kiderul jol tartom-e a kezemben.

(#1309) defygaben77 válasza Freddycom (#1306) üzenetére


defygaben77
tag

Nálam sajnos előfordul, hogy a helyesen tapicskolt kijelző nem reagál, csak a bekapcsoló gombra! Nem sűrűn, szerencsére, de előfordul.

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#1310) kelly416 válasza tboy93 (#1304) üzenetére


kelly416
veterán

Ez teljesen így van. Egyébként meg volt olyan telóm, amire vigyáztam, ugyanúgy jártam, mint Te. Ott volt a Note4 (60 pénzért 4/64-es, fekete, 2016 tavaszán), annyi pénzért vigyázott rá a ... majdnem leírtam. Tok nélkül, üveg nélkül (jó, volt rajta üveg, próbáltam többet is, de nem sokáig voltak fent, meg volt tokom is, udvari dzsuva munkára feltettem, egyébként nem) teljesen csupaszon tökéletes volt, kivéve a kamera. Ha azzal meg tudtam volna barátkozni, még mindig az lenne szerintem. Egyetlen állandó védelem egy mágneses autós tartónak a fém lapja volt, amit közvetlen a telóra ragasztottam rá akkoriban, egy évig volt rajta kb. Utána volt Samu A8 (2 nap alatt karcos lett), S9 (3 nap alatt lett karcos), és most ez. Erre megint ennyi pénzért nem akartam vigyázni, de a hydrogel full body fólia birizgálta a fantáziámat, rendeltem is, majd egy hónap mire ide ért, de mint írtam, nem jött vele a felrakást segítő műanyag pöcök. Reklamáció, még egy hónap... azóta rajta van, mert tetszik, de tavasszal, amikor elkezd izzadni a kezem, repül ez a szutyi szerintem. Mert hidegben jó ez, de melegben nem tudom elképzelni, hogy használható maradna a teló ezzel számomra. Akinek nem zsíros, izzadós a keze, annak tök jó lehet bármikor, de majd lakva válik el. Úgyis megírom majd, ha valamiért lecserélem.

Bár a bujtatós tok pont jó arra, hogy valami por bele kerüljön és azzal karistold össze a telót.

(#1311) kelly416 válasza xhege (#1299) üzenetére


kelly416
veterán

Az erősebb hardver meg az időtállóság... feleségem 2016 március óta használ egy Redmi Note 4-et (3/32) 2 kártyával, 2-3 havonta újra indítja, de még eddig egyetlen egyszer lakta be megvásárláskor, azóta sem gyári visszaállítás, sem semmi hasonló, és köszöni szépen, bubble shooter játékokkal játszik, azon felül csak tartalomfogyasztás, netezés, messenger, face, telefonálás... tökéletes mai napig.

Huawei-t nem vennék a google-es dolgok miatt. Ki tudja, mikor lesz nagyobb botrány, és akkor google támogatás nélkül maradhatsz... van akinek ez nem gond, nekem fájna.

(#1312) ricogsm


ricogsm
őstag

Gmail app és értesítést nem kapok, ötlet?
Engedélyezve van az értesítő.
Csak akkor látom ha megnyitom, h kaptam mailt

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1313) xhege válasza kelly416 (#1311) üzenetére


xhege
addikt

Akkor ha nem időtállóság, akkor jövőbeni eladhatóság? :D

(#1314) MADcat válasza ricogsm (#1312) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sohasem. Nem ez az első telefonom, amin nem megy. Aquamail lett a vége, már vagy 3 éve. Nem kínlódok vele többet...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1315) kelly416 válasza ricogsm (#1312) üzenetére


kelly416
veterán

Egyszer kétszer nekem is van ilyen max. fél napra, de már hónapok óta nem jelentkezett. Mostanában nekem tökéletes. De régen általában gmail app frissítés segített, szóval nem teló, hanem app hiba. Szerintem.

(#1316) kelly416 válasza xhege (#1313) üzenetére


kelly416
veterán

Na igen, ez már valószínűbb. Plusz tegyük hozzá, amennyivel többe kerül, minimum annyival többet is tud adni a pro most, később meg ez hatványozottabban igaz lesz. Nekem biztos megérte azt a 15Mátyást pluszba, mert amikor én vettem, ennyi volt a difi emlékeim szerint. Plusz pro-ból volt csak fekete, és nem akartam hivalkodó telót, amikor nem hordom tokban egyébként sem.

(#1317) tboy93 válasza xhege (#1313) üzenetére


tboy93
nagyúr

Eladhatóság miatt drágább telefont venni :DDD 2 év múlva úgy max 40-ért fognak menni a Pro-k.

(#1318) xhege válasza tboy93 (#1317) üzenetére


xhege
addikt

Ha megéli nálam a 2 évet, akkor ez tényleg szuper telefon. :D Az elmúlt 12 hónapban volt Mi Mix 2s, Mi 8, Galaxy Note 9, amit most ez fog váltani valószínűleg. Tudom nem normális dolog ez... :U

(#1319) ricogsm válasza xhege (#1318) üzenetére


ricogsm
őstag

Esetleg eladhatom az én telefonom 1 hónapos custom rommal nyitott bootloaderrel. ;)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1320) ricogsm válasza kelly416 (#1315) üzenetére


ricogsm
őstag

Miui mail app is jónak tűnik?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1321) Cane


Cane
őstag

Megjöttek a hátsó lencsevédők. Patentül, jó helyre felmentek. :C

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#1322) ricogsm


ricogsm
őstag

Tok és üveg most jött meg 1 hét t alatt.
Eddig nagyon jó
:C
[link]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1323) ricogsm


ricogsm
őstag

Tapasztalta valaki, h ha meg akarom osztani egy linket vagy bármit, az opciók között nincs olyan, h másolás vágólapra. :F

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1324) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Budapest bankos appot tudta valaki fizetésre bírnia?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1325) Alonso69 válasza ricogsm (#1323) üzenetére


Alonso69
senior tag

Nálam van ,EU béta legújabb [kép]
A Gmail,vagy bármilyen értesítés-re megoldás (nem ésszerű,de így működik)
beállítások/értesítések /( lezáró képernyő, lebegő értesítések, értesítések száma) egyenként mindet kikapcsolni/majd vissza kapcsolni ,azokat amiket használni akarunk ,az engedélyeket szintén meg kell adni.

Xiaomi 12

(#1326) xhege válasza ricogsm (#1319) üzenetére


xhege
addikt

Ment PM!

(#1327) memoril válasza ricogsm (#1305) üzenetére


memoril
aktív tag

Köszi a választ nagyon nehezen megtaláltam ! A keresőbe írtam meg és ott volt !!

(#1328) Mezcal


Mezcal
addikt

Van olyan gcam, ami használja az összes kamerát?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1329) kelly416 válasza xhege (#1318) üzenetére


kelly416
veterán

Ne fogadj ebben. Volt, amikor 3 napig volt meg telefonom, de mostanában "lenyugodtam", csak 1-1,5 évente cserélem. Nézz rá a cuccaimra, volt egy-két telefonom.

(#1330) kelly416 válasza ricogsm (#1323) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem mindenhol ott van, hazai beszerzés eredeti rom piszkálás nélkül.

(#1331) xhege válasza kelly416 (#1329) üzenetére


xhege
addikt

Fogadni nem is szeretnék, és bízom benne, hogy én is "lenyugszom". Ideje lenne már, csak hát annyi újdonság jelenik meg, amit az ember szívesen kipróbálna....

(#1332) rigoberto válasza xhege (#1331) üzenetére


rigoberto
őstag

Ne aggódj, nekem az elmúlt 2 hónapban volt annyi telefonom, mint neked 12 hónap alatt. :)
A Mi9t Prom bírja eddig a legtovább.
Már kb. 2,5 hete megvan. :Y

(#1333) kelly416 válasza xhege (#1331) üzenetére


kelly416
veterán

Ameddig pénzed van rá, hajrá. Nekem lett 2 gyerekem (6 és 8 évesek) az új asszonnyal, összeházasodtunk, mostanra van közös is, kertesben lakunk ráadásul, annyi teendőm van, hogy örülök, ha tudok tolni néha egy-másfél óra pubg-ot a fiammal aki mára 10 felett van, ő volt 6 amikor megismertem, és bírja a teló akkuval és procival. Na meg az iskolai fellépéseiken értékelhető videót tudok csinálni. Ennyi nekem elég.

(#1334) ricogsm válasza kelly416 (#1333) üzenetére


ricogsm
őstag

Nekem a probléma mentes használat lenne a jó. Az iPhone drága buli :C

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1335) kelly416 válasza ricogsm (#1334) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem problémamentes out of the box, ráadásul MiBand4-el együtt.

(#1336) xhege válasza kelly416 (#1333) üzenetére


xhege
addikt

Ket gyerek (11, 15) nálam is pipa, kertes ház is, időhiány is. :) Játszani nem szoktam. Majd kiderül meddig marad. ...

(#1337) xhege válasza rigoberto (#1332) üzenetére


xhege
addikt

Ezt a hozzászólást megmutatom az asszonynak. :D

(#1338) jonnyjoker01 válasza ricogsm (#1334) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A xiaomi telefonoknál a nem tökéletes működést lehet kárpótolni egy kis mókolás ismerettel.

Jelenleg Lineage OS 17.1 fut a telefonomon, Immensity kernellel, 75hz-es kijelző moddal, Viper4Android modullal, GCAM-el, kellett egy pár óra míg mindent faszán beállítottam, de esküszöm jobb így a telefonom, mint a legújabb ájfón.

Ujjlenyomat olvasó jobb, mint gyári romon, értesítések azonnal megjönnek, kijelzőidőm ma például 6 és fél óra úgy, hogy 40 százalék tartalékom van még, zeneélmény hangszórón és fülhallgatón is jobb, mint bármilyen létező telefonon gyárilag a V4A-nak köszönhetően, 75hz modnak hála olyan sokkal jobb a felhasználói élmény, kamera kiváló és még sorolhatnám.

Egy kis mókolással úgy össze tudtam magamnak rakni a szoftvert, hogy ennél jobb élményt a méregdrága iPhone sem tudna nyújtani. A telefon kinézetéről még nem is beszélve, szerintem sokkal gyönyörűbb, mint az iPhone.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1339) xhege válasza jonnyjoker01 (#1338) üzenetére


xhege
addikt

Mondjuk ezt nem nevezném kis mókolásnak. :)
Én speciel ezt nem tudnám megcsinálni :(

[ Szerkesztve ]

(#1340) rigoberto


rigoberto
őstag

Ez már az all in mókolás. :D

(#1341) xhege


xhege
addikt

Van olyan, aki a pixel experience rommal használja?

(#1342) ricogsm válasza jonnyjoker01 (#1338) üzenetére


ricogsm
őstag

Hm
Egy romon belül jó sok minden van :DD
Full magyar stb?
Egyben letölthető valahol?
:)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1343) ricogsm válasza rigoberto (#1340) üzenetére


ricogsm
őstag

Tartom

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1344) rigoberto válasza SamiCsillag (#1297) üzenetére


rigoberto
őstag

Sami, szerintem ha valakinek lenne valami ötlete a problémádra, már irt volna.
Amit én csinálnék a helyedben, az az lenne, hogy ha már minden beállítást ellenőriztem (a sim kártyák és hálózatokkal kezdeném,) és nem találnék semmi olyat ami a megszakadásokat okozza, akkor a Vodafone hoz mennék és tőlük kérnék segítséget.

(#1345) jonnyjoker01 válasza ricogsm (#1342) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Persze Androidban van magyar nyelv alapból :D Egyben nem nagyon lehet ezt így megszerezni, de nagyon szívesen írok telepítési leírást minden modra logout blogomon ha van igény rá. (többieknek is üzenem, azért emeltem ki :DDD )

Kedvencem mindenképp a Viper4Android hang mod xda-ról beszerzett IRS convolverrel, amivel a kis szar telefonhangszóróból konkrétan egy JBL GO közeli hangminőségét ki lehet hozni. Nagyon durva, hogy milyen hangereje van a telefonunk hangszórójának egyébként, én pedig úgy állítottam be, hogy a hangerő rovására adtam neki basszust, így ugyanolyan hangos (talán egy kicsit hangosabb) mint a gyári, viszont van bőőőven a mély tartományból is.

@xhege: egyáltalán nem bonyolult, csak vakon nekimenni nehéz, de szerintem leírással bárki simán meg tudja csinálni. Csak különböző dolgokat kell egy adott sorrendben telepíteni.

Üdv. Johnny

(#1346) laci laci válasza jonnyjoker01 (#1345) üzenetére


laci laci
addikt

A viper4android fx 2.5.0.5 volt a nagy kedvencem,de most Android 10-en nem akar annyira működni.Ötleted van..Most már az újabbak vannak.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1347) kurion válasza jonnyjoker01 (#1345) üzenetére


kurion
senior tag

Ott van mar arra lehetőség ha emelem vagy mozdítom akkor csak az ujjlenyomatolvast aktivalja? Vagy itt is csak full AOD-al megy?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1348) *RLaci* válasza xhege (#1341) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én egy hónapig most azzal használtam ,de tegnap szimplán a változatosság kedvéért visszamentem eu stabilra. Rosszat nem tudok rá mondani, stabil, jól működő rom.

[ Szerkesztve ]

(#1349) jonnyjoker01 válasza laci laci (#1346) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én úgy tudom az már nem támogatott android 10-en, bootloopot okoz.

Android 10-re a 2.7.1.0 van jelenleg, kicsit macerás a telepítés, de nem vészes! Megpróbálom minél követhetőbben leírni, hátha másnak is jól jön.

Magisk repóból kell kikeresni a ViPER4Android FX modult (pontosan ugyanezzel a névvel, verziószáma 2.7.1.0 jelenleg). Ezt telepítsd, majd nyisd meg az alkalmazást, adj neki root jogot, telepíteni fogja a drivert, újra is indul magától, minden fasza... egyenlőre.

Első újraindítás után akadozni fog a média hang, ami ijesztő lehet, de egyszerű a megoldás. Töltsd le a V4A Pie Fix v2.zip-et innen, majd magiskon belül Modules->sárga + gomb, a letöltött zip kiválasztása, utána reboot. Ez megoldja az akadozó média hangot.

Namármost a következő probléma az akadozó értesítéshangok :DDD Ehhez egy másik modult kell telepíteni, elérhető a Magisk repobol, az Audio Compatibility Patch-et (verziószám 1.7.3). Ebben 3 modul van egy csomagban, hangerő gombokkal lehet majd kiválasztani mit akarsz telepíteni. Először megkér, hogy nyomj meg egy hangerőgombot, utána hangerő fel gombbal nyomhatunk igen-eket a modulokra, vagy a le gombbal nemet (hogy akarjuk-e telepíteni). A notification_helper modulon kívül nekünk nincs szükségünk semmire, én csak azt telepítettem, és miután igent nyomsz fel fog hozni két opciót, én a hangerő le-t választottam mert a másik nem működött.

Ezután is kell egy reboot és ha minden jól ment, akkor működni fog rendesen minden :D

Megjegyzés: vendor partícióba nyúlkál a notification_helper, így ha vendort cserélsz, akkor újra akadozni fognak az értesítéshangok és újra fel kell rakni a patchet.

#1347 kurion: 17.1-ben maradt a régi módszer, tehát csak full AOD-al megy. Nem is tudok olyan romról a gyárin kívül ahol AOD nélkül megy. :(

Üdv. Johnny

(#1350) cSuwwi válasza jonnyjoker01 (#1349) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Nekem 2.5.0.4 van fent Android 10-en (weekly xiaomi.eu romon) és teljesen jól megy. A telepítése tényleg macerás, sok újraindítás és az Audio Modification Library magisk modul kellett hozzá. Kb. ez volt mint itt: [link] OTA frissites utan is mukodik ha a magiskot ujra felrakom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.