Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) helixP válasza Wallenberg (#500) üzenetére


helixP
nagyúr

5 percen belül tudod szerkeszteni a hozzászlóásodat, ne duplázz, ha nem muszáj.

Alzánál rendszeresek a kuponos akciók, érdemes figyelni őket.

Fólia / üvegfólia ügyben érdemes a topicot nézni, mindenkinek más jön be, nincs univerzális megoldás.

(#502) barisssa


barisssa
tag

Sziasztok!

Múlt héten én is gazdája lettem egy Mi 9T pro-nak. Összességében elégedett vagyok vele. :)

Olyan kérdésem lenne hogy a lezárt képernyőnél megjelenő kis szürke ujjlenyomat mintát ki lehet kapcsolni vagy kalibrálni lehet e? Autózás közben folyamatosan világít a szürke ikon a telefontartóban, mert a gyorsulás érzékelő folyton érzékeli hogy megmozdul a teló.. és sötétben engem speciel zavar hogy mindig ott virít a kijelzőn.. Van erre valami megoldás, vagy ki lehet kapcsolni ezt? :F

Köszi a segítséget!

(#503) mgTerminator válasza barisssa (#502) üzenetére


mgTerminator
veterán

Persze, ahol hozzáadtad az ujjlenyomatodat ott lejjebb ki lehet kapcsolni.

(#504) barisssa válasza mgTerminator (#503) üzenetére


barisssa
tag

Megvan, köszönöm szépen! :)

(#505) patakidr válasza Wallenberg (#500) üzenetére


patakidr
aktív tag

Szia, nekem a védőüveg, amit vettem nagyon szépen passzolt, s teljes felületen tapadt, ez volt , de, mint minden üveg, igen gyorsan megrepedt a széle, 2 hetet sem bírt ki, úgyhogy áttértem a fóliára itt is. Vigyázni bár ennél a készüléknél amúgy is teljesen sík a kijelző, szóval értelmét sem látom, hogy miért léteznek egyáltalán ezekből NEM teljes kijelzős fóliák és üvegek, pedig vannak. erre mindenképp' figyelj, hogy TELJES kijelzőt fedőt rendelj, beleszaladtam olyan fóliába is, ami csak a képernyő közepét fedi le.

2 év valódi gyártói garanciával kizárólag a Xiaomi.hu-nál tudod megvenni. Beszéltem a szervizzel (Wayteq Kft.), nagyon rendesek voltak, viszont elmondták, hogy hiába veszed áfás számlával Mo-on, vagy EU-ból a készüléket, náluk nem garanciális egy percig sem.

Innentől meg ott veheted meg, ahol gondolod. Azt szoktam megnézni, hogy a webáruházat üzemeltető cég eldobós e vagy nem? A legtöbb gsm üzlet "optimalizálja" az ÁFÁ-t, így általában ritkán élnek meg 1 éves kornál hosszabb időt a cégek. Akkor pedig fizikálisan és jogilag sem lesz hová fordulnod a garanciális igényeddel, ha megszűnt az eladó... A Smartshop, vagy az E-stock régi (6-8 éves) cégek, vélhetően nem szaladnak majd el a garanciális igények elől. Bár még így is kérdéses, hogy ki javítja ki a hibát, hozzáértő e vagy sem.

Bár azt azért el lehet mondani, hogy ha eleve hibás a készülék, akkor ott a 3 munkanapos csere, vagy a 14 napos (ha online a vásárlás) elállás, de ha egyszer működik, s nem ejted le, vagy áztatod be, akkor azért igen ritkán hibásodnak meg a készülékek.

[ Szerkesztve ]

(#506) Alonso69


Alonso69
senior tag

Hali.
Az orosz MiiRoom-on működik a VolTe .
Egy pár kép mit kell át állítani [kép] [kép] [kép] [kép] itt kell nyomkodni a tárhely feliratot, hogy elérhető legyen a menű.
Sajnos nincsen benne magyar nyelv, pedig jó lenne.csak ezek [kép]
Hátha az EU rom-nál is életre kell.

Xiaomi 12

(#507) laci laci válasza Alonso69 (#506) üzenetére


laci laci
addikt

Szia.Èn raktamera Magyar nyelvet,de nem jó annyira akkuidőben.Van attól sokkal jobb portolt rom.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#508) Lajmund


Lajmund
senior tag

https://www.ebay.co.uk/itm/For-Xiaomi-Mi-9T-Pro-Tempered-Glass-Screen-Protector-CRYSTAL-CLEAR/173940410872?hash=item287fa809f8:g:k04AAOSwOI5dDKem Ezt most találtam. Rendelek is belőle. Ami most van alul felül pont passzol de a két szélén 2 milivel beljebb van. A linken szereplő meg 1 milivel túlnyúlik a kijelzőn a szélein. Törném el a kezét aki ilyen telefonra ilyet tervez hogy legalább a tényleges kijelzőn részét nem fedi le amikor semmi akadálya mivel az rádiusz jóval arrébb van.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#509) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Kaptam egy ilyen hibaüzenetet bl unlock közben:

Ilyet még nem láttam életemben, mi ez a 30 óra? :D

Üdv. Johnny

(#510) mizoli válasza jonnyjoker01 (#509) üzenetére


mizoli
addikt

Mi lenne? 30 óra múlva próbáld újra :D

(#511) Alonso69 válasza laci laci (#507) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia. :)
Ez nem portolt rom,ugyan olyan mint az EU vagy a Mi-Globe ,Van Stabil és Dev. verzió is. [kép]

Visszatérve a kérdésemre ,ami a VolTe , EU Rom-on ,működik ,ha a "teszt menűben "beállitom az LTE/TD-SCDMA/UMTS -re a preferalt hálozatt típust , akkor megjelenik a VolTe felirat a hívás is HD-ban fog történni. [kép]
A tárcsázóba beirt kód (*#*#86583#*#*)után visszatért az EU rom szabvány beállítása [kép] ,de továbbra is működik.

Én nem tudom kihasználni,mert a mobilnet miatt második SIM kártyán a "Hozzá férési pontok nevei" menűben a "NET" -et kell alkalmaznom. [kép]
Remélem valakinek tudtam segíteni és jól jön a HD hívás. :)

Xiaomi 12

(#512) jonnyjoker01 válasza mizoli (#510) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Értem én hogy mi van odaírva, azt nem értem miért büntet engem a Xiaomi?:DDD

Elvileg mivel oldottam már bootloadert fel ezzel az accounttal, már mennie kéne a dolognak:F

Üdv. Johnny

(#513) mizoli válasza jonnyjoker01 (#512) üzenetére


mizoli
addikt

Nem téged büntet, mindenkit. Hogy miért? Mert megteheti, hogy szívat.

(#514) laci laci válasza Alonso69 (#511) üzenetére


laci laci
addikt

Ezek mind portolt romok.Nalam működik,igaz csak egy simet hasznàlok.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#515) Alonso69 válasza laci laci (#514) üzenetére


Alonso69
senior tag

Igazad van a Kínai dev. -ből ""alakítják""" :)

Xiaomi 12

(#516) laci laci válasza Alonso69 (#515) üzenetére


laci laci
addikt

Igen,de a nyílt kernel miatt használják előszeretettel a chinai deverportelt

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#517) Cane válasza laci laci (#507) üzenetére


Cane
őstag

Hali!

Akkuidőben melyik a legjobb?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#518) laci laci válasza Cane (#517) üzenetére


laci laci
addikt

Miui-hellas-gr,jó a miuimix és a mimix,de használtam már a revoc-os-t is..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#519) hriska


hriska
aktív tag

Sziasztok!
Megcsináltam egybe a TWRP-ből telepíthető .zip fájlt ami módosítja a logót,bootanimot (redmi helyett Mi logó),módosítja a készüléktípust Redmi K20 Pro-ról Mi 9T Pro-ra+ beletettem az Mi 9T Pro vízjelet a kamerába,lásd kép:


Az alapja a már általam is és Alonso69 által is megosztott 4PDA-s zip.
Tesztelni xiaomi.eu romon teszteltem,máson nem.Ez csak és kizárólag MI 9T Pro-hoz jó!

Telepítés után ne indítsátok el a kamerát,hanem menjetek a Biztonság alkalmazás/Alkalmazáskezelés/itt keressétek meg a Kamerát/csináljatok adattörlést
Ha ez megvan indítható a kamera,sajna alap dolgokat újra kell állítani benne.
Csak saját felelőségre,aki nem érti a fent leírtakat inkább kérdezzen :)
Biztonság kedvéért nem árt menteni az eredeti kamera app-ot.
Letöltés: [link]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#520) Alonso69 válasza hriska (#519) üzenetére


Alonso69
senior tag

Köszi szépen :) jó lett [kép] :R

Xiaomi 12

(#521) hriska válasza Alonso69 (#520) üzenetére


hriska
aktív tag

Szívesen!
Ha változik a kamera verziója akkor újra kell csinálni de próbálom tartani a lépést. Mondjuk én nem frissítek minden héten,általában maradok egy darabig a bevált romon. Ez a 3.0-ás kamera verzió(a mostani legfrissebb). Ha változna a verzió szám a frissebb romban akkor szólj,szóljatok és csinálom.
Esetleg feltehetnéd magadhoz drivra,hogy egyben legyen minden ha lesz esetleg összefoglalónk.😀

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#522) cSuwwi válasza hriska (#519) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Felraktam én is (köszi), de nem az igazi meg. A kamera adattorlese után is állandóan crashel, ha a kamerában a beallitasokra (a fogaskerék) bokok. Eddig jó volt, szóval ez a change okozza.

Utolsó weekly rom.

Annyira nem zavar, mert gcamet használok alapból, de ez így bug.

(#523) hriska válasza cSuwwi (#522) üzenetére


hriska
aktív tag

Eddig is volt vele probléma vagy csak az általam telepített után?
Nálam ez előtt és ezzel sincs crash.
Xiaomi.eu 9.11.22-n vagyok

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#524) cSuwwi válasza hriska (#523) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Eddig jo volt. Nekem is az van, utolso weekly
A logcat crashben ezt irja, bar nem vagom mi koze a temazasnak ehhez (de az alap temaval se jo, szoval passz)

12-02 21:18:25.091 23630 23630 E AndroidRuntime: FATAL EXCEPTION: main
12-02 21:18:25.091 23630 23630 E AndroidRuntime: Process: com.android.camera, PID: 23630
12-02 21:18:25.091 23630 23630 E AndroidRuntime: java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.android.camera/com.android.camera.CameraPreferenceActivity}: java.lang.IllegalStateException: You need to use a miui theme (or descendant) with this activity.

(#525) hriska válasza cSuwwi (#524) üzenetére


hriska
aktív tag

Na ezt így én sem értem,mivel pusztán 4 db kép lett cserélve az apk-ban.
Teszteltem sok féle képpen,csináltam magisk modult is de ilyen hibával nem találkoztam.
Esetleg egy wipe cachet/dalvik-ot próbálj meg

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#526) cSuwwi válasza hriska (#525) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

nyomtam a flasheles utan dalvikot
nem para, ujrarakom, ezzel jar a patkolas, en is tudom, np :D
most mar en is kivancsi vagyok mitol van ez

(#527) hriska válasza cSuwwi (#526) üzenetére


hriska
aktív tag

Ez a 9.11.22-es eu romból van a kamera app.Esetleg erre tudok gondolni,bár nem hinném.
Következőben a kamera appot másold ki a telepített romból mielőtt ezt telepíted akkor gyorsan megy a visszaállás :)

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#528) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#512) üzenetére


kelly416
veterán

Komolyan? Nekem 168 órát írt. És még én is jól jártam, mert többeknek sokkal több volt állítólag.

(#529) jonnyjoker01 válasza kelly416 (#528) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Úgy 168 óra, hogy már ezzel az accounttal oldottál fel más készülék bootloaderét? Nekem anno a Mi Mix 2S 720 óra volt:(((

Üdv. Johnny

(#530) cSuwwi válasza hriska (#527) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

ujraraktam a romot, most jo. a belerakott camera apkban volt valami amit nem szeretett, ez van, igy jartam.

szoval csak okosan aki kiprobalja es backupoljon, ne jarjon ugy mint en :)

[ Szerkesztve ]

(#531) laleeee


laleeee
őstag

Sziasztok , az alsó gombsort lehet állítani ezen a telefonon ? A régi telómon be lehetett állítani hogy jobbra lent legyen egy lefelé mutató nyíl, amit ha megnyomtam legördült az értesítési sáv

(#532) hriska válasza Alonso69 (#520) üzenetére


hriska
aktív tag

Te melyik romra raktad?

cSuwwi:
Melyik romon nem megy?

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#533) SPY0817


SPY0817
aktív tag

Elgondolkoztam ezen a telefonon jelenleg egy OnePlus3T-t váltanék.
Aksi időm drasztikusan csökkent 2-1,5napról már néha 1nap sincs.
Ezzel a telefonnal milyenek a tapasztalatok általános felhasználsnál?

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#534) Alonso69 válasza hriska (#532) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
A legújabb EU Dev. [kép]
Nálam minden rendben ,de nem csak dalvic törlése volt ,teljes adatt törlés [kép]

Xiaomi 12

(#535) helixP válasza laleeee (#531) üzenetére


helixP
nagyúr

LG volt, vagy Huawei? :)
Itt ilyen nincs gyárilag.

[ Szerkesztve ]

(#536) Freddycom


Freddycom
őstag

Én nem.tervezek azonnal random főzött ROM-ot 4PDA-s fórumról felrakni, sőt az ismertebb xiaomi.eu-s ROM-ot se, ettől függetlenül látogathatom én is a topikot? :D

(#537) laleeee válasza helixP (#535) üzenetére


laleeee
őstag

LG

(#538) Cane válasza SPY0817 (#533) üzenetére


Cane
őstag

A telefon jó és gyors. Viszont a 11-es frissítés merül, mint balta a vízben. :U

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#539) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#529) üzenetére


kelly416
veterán

Igen. RN4 kb. 2 éve.

(#540) kelly416 válasza Cane (#538) üzenetére


kelly416
veterán

Tedd hozzá, hogy Neked. Nekem semmi bajom az elérhető legfrissebb rendszeren.

(#541) bear_


bear_
aktív tag

Meg tudja valaki mondani, hogy működnek-e már a miui 10-es témák miui 11-en?

(#542) Freddycom


Freddycom
őstag

Megérkezett nekem is a telefon, lakom befele. Nálam a frissítő a 10.3.4.0-t hozza legfrissebbnek, ez olyan H végig kell menni apránként a frissítéseken, mire a v11-et hozza vagy egyelőre nekem nem érkezett meg a 11 és annyi?

(#543) haiduo82 válasza Freddycom (#542) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Szerintem végig kell menni a sorrenden. Nekem legalábbis így volt. A 10.3.4.0. után dobta fel a 11-et.

[ Szerkesztve ]

"Együtt vagyunk senkik"

(#544) Cane válasza kelly416 (#540) üzenetére


Cane
őstag

Akkor nincs probléma...

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#545) Freddycom válasza haiduo82 (#543) üzenetére


Freddycom
őstag

Kipróbálom, köszi. Másik kérdés, lőttem egy képet 48 megapixeles módban, a gyári galéria rendesen 8000x6000-nek hozza, ellenben a Google photos csak mint egy thumbnail, látszik is a képen. Ez mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#546) haiduo82 válasza Freddycom (#545) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Sajnos nem tudom, hogy ez mitől lehet. Most megnéztem én is, de nálam rendesen 48 mpx-es fotóként került feltöltésre.

"Együtt vagyunk senkik"

(#547) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Nemrégiben vettem én is egy MI 9T készüléket.
A napokban azt a visszajelzést kaptam az ismerősöktől, hogy ha a Telekomos számomról hìvok valakit akkor náluk magánszámot mutat és nem jelzi ki a számomat.

A menübe belépve Hìvásbeállìtások-További beállìtások- Hìvóazonosìtò, mutatja mindkét kártyámat.
1.Telenor
2.Telekom

A Telenor esetén, ha "rákattintok" akkor kiìrja, hogy a beállìtások betöltése és max 3 MP múlva már tudom is állìtani, hogy mutassa vagy tiltsa a számot.

A másik SIM a Telekom esetében a rákattintást követően kiìrja, hogy a betöltés megkezdődött, de ezt követően nem történik semmi.
CSAK pörög a "loading", de nem tölti be, illetve nem tudom állítani. :U

Van valakinek ötlete, hogy mi miatt lehet illetve, hogy mi a megoldás? :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#548) qltsar


qltsar
addikt

Sziasztok!

Budapesten (belvárosban lehetőleg) tudtok esetleg ajánlani boltot, ahol tudok venni fóliát?

Előny, ha fel is rakják :DDD!

Köszönöm!

(#549) Racecam válasza blaca83 (#547) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szia! :)

Egyrészt ez a Mi 9T Pro topic a "sima" 9T itt található. Annak az összefoglalójában pedig válasz is a kérdésedre. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#550) helixP válasza qltsar (#548) üzenetére


helixP
nagyúr

Sima fóliát náluk vettem, és fel is rakják, de olyan precizitással, amit én még életemben nem láttam kb 10 percig simogatta a srác, tökéletes is lett :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.