Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) rigoberto válasza vizo1974 (#1750) üzenetére


rigoberto
őstag

Nah hát ez az, nálam pont ez probléma! Letöltöttem én is korábban a JiyanV2 témát, de nekem ezt a widget-et nem tölti le hozzá!
Mi lehet a gond? :F

(#1752) helixP válasza SPEA (#1746) üzenetére


helixP
nagyúr

Nova Launcher is megoldja.

(#1753) gabber01


gabber01
addikt

Azt meg tudja valaki mondani, hogy videózáskor milyen hangminőséget rögzít? Mert ami videókat találtam, pl. koncertfelvételt, a hang az vmi pocsék, a mélyeket szinte teljes egészében levágja és csak vmi dobozhang marad. S7E-m is sokkal jobbat tud, de itt tudom hogy van beállítás, hogy pl. a mély frekvenciákat levágja, hogy ne torzítson nagy hangerőn.
Van ezen az Mi 9T Pron ilyen? Meg tudja valaki nézni és/vagy kipróbálni mit produkál?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#1754) Milestone2 válasza gabber01 (#1753) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sajna a legtöbb $z@r...
...eddig csak a mi note 10 teljesített jól (szerintem) Xiaomik közül koncerten.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1755) gabber01 válasza Milestone2 (#1754) üzenetére


gabber01
addikt

Nem mintha naponta járnék koncertre, de nem csak oda kell normális hangminőségű mikrofon. Akkor ezzel így bukó mégis a történet sajnos. :/

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#1756) Milestone2 válasza gabber01 (#1755) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Várj. Én általánosságban beszéltem!
Hagass meg egy 9TPro tulajt is.
Nekem van 6 Xiaomim (9Tpro épp nincs) de csak a MN10 vesz fel jól.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1757) jolti05


jolti05
őstag

Erre senki sem tud semmi okosat? :B

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1758) kelly416 válasza gabber01 (#1755) üzenetére


kelly416
veterán

Én tettem fel Tankcsapda koncertfelvételt régebb. Keress rám, hallgasd meg, dönt egyedül. Szerintem vállalható, telóhoz képest meg akár jónak is mondanám.

(#1759) ricogsm válasza jolti05 (#1757) üzenetére


ricogsm
őstag

Kínában lehet pontos ott már ejjel van

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1760) Palos válasza SPEA (#1746) üzenetére


Palos
tag

Nekem Huawei Color Band A2 van, nekem sem indult el a Huawei Health, de szerencsére, a Play-n fent van a Huawei Wear app, amivel tökéletesen működik.

(#1761) jolti05 válasza ricogsm (#1759) üzenetére


jolti05
őstag

Ezt ugye csak úgy hasraütésre írtad? :)

15:35-kor (amikor Kínában 22:35 volt) az alábbiak szerint nézett ki a világűr:

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1762) gabber01 válasza kelly416 (#1758) üzenetére


gabber01
addikt

Megvan, köszönöm. Szerintem gyengécske, gondolom élőben messze nem így szólt.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#1763) helixP válasza gabber01 (#1762) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem a koncert felvétel pont egy olyan speciális fény és hang helyzet, amit nem lehet elvárni egy telefontól, hogy élvezhető minőségben hozza le.
Még egy DSLR-től sem.

(#1764) rigoberto válasza gabber01 (#1762) üzenetére


rigoberto
őstag

Mit tudtál meg az S9+ ról ezzel kapcsolatban, az jobbat készít?

[ Szerkesztve ]

(#1765) ricogsm válasza jolti05 (#1761) üzenetére


ricogsm
őstag

Na látod, ők meg lehet hasrautesre meg is csinálták... :DD

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1766) jolti05 válasza ricogsm (#1765) üzenetére


jolti05
őstag

Persze, ez is benne van a pakliban :) de egyébként ez tényleg ennyire érdektelen téma, és "csak" én szeretném tudni, hogy mégis mit látok (?) :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1767) kisgergely80


kisgergely80
tag

Sziasztok!
Mennyire macerás rootolni a telefont? Nekem igazából csak addig kellene, amíg törlök pár sort egy rendszer xml fájlból. Utána vissza is állítanám root mentesre.

(#1768) gabber01 válasza helixP (#1763) üzenetére


gabber01
addikt

Nem a kép a lényeg, az rendben van, hanem a hang.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#1769) vizo1974 válasza jolti05 (#1766) üzenetére


vizo1974
csendes tag

Szerintem a leírásában benne van: napkelte, napnyugta. Nekem el is tünt a Nap 16.30 valamennyikor.

[ Szerkesztve ]

(#1770) gabber01 válasza rigoberto (#1764) üzenetére


gabber01
addikt

Amennyire tudom, video rögzítés közben szélesebb frekvenciasávban dolgozik a mikrofonja. Szóval, elvileg jobbat, igen.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#1771) kelly416 válasza gabber01 (#1762) üzenetére


kelly416
veterán

Persze, hogy nem így szólt, de nem torzít állat módon, nem zaj az egész attól függetlenűl, hogy dübörgő halottélesztő hangerővel szólt minden irányból a koncert.

(#1772) jonnyjoker01 válasza gabber01 (#1753) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

iPhone verhetetlen videózás szempontjából. Ha sokat videózol, akkor én azt ajánlanám, még az előző generációs készülékek is sokkal jobban videóznak, mint bármelyik létező androidos telefon jelenleg a piacon. (Mikrofon szempontjából is!). Az én igényeimhez tökéletes a Mi 9T Pro, de én nem videózok sokat.

Szerk: inkább kiszedtem a videó linket, nagyon nem vagyok rá büszke:W

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1773) rigoberto válasza gabber01 (#1770) üzenetére


rigoberto
őstag

Ha már előre ilyen fentartásaid vannak a Mi9t pro-val kapcsolatban, főleg ilyen látszólag minimál "probléma" miatt, akkor szerintem jobb ha Samsungnál maradsz.

(#1774) trepaky


trepaky
kezdő

A Mi 9 T Pro telómban 2 SIM van.( Telenor, Telekom).
Most vettem észre , ha a másik telómat hívom ( Vodás), akkor a Telenor hívó száma megjelenik, Telekom hívószáma nem. Ez miért van és hogyan orvosolható?

(#1775) rigoberto válasza trepaky (#1774) üzenetére


rigoberto
őstag

Remélhetőleg ezt nem kérdezted komolyan..

(#1776) dnl91 válasza trepaky (#1774) üzenetére


dnl91
tag

beállítások keresőbe írd be hívó és ott állítsd be

(#1777) trepaky válasza dnl91 (#1776) üzenetére


trepaky
kezdő

Beírtam. Köszönöm! ( Kegyetlen megszokni ezt a MIUI felületet....agyon van bonyolítva....)

[ Szerkesztve ]

(#1778) rigoberto válasza trepaky (#1777) üzenetére


rigoberto
őstag

Szerencsére van keresője.

[ Szerkesztve ]

(#1779) trepaky válasza rigoberto (#1778) üzenetére


trepaky
kezdő

A MIUI miatt lehet, h megy vissza az Alzába....Nem felhasználó barát, annyi bizonyos....

(#1780) dnl91 válasza trepaky (#1779) üzenetére


dnl91
tag

nincs mit, egy idő után meg lehet szokni simán :)

(#1781) rigoberto válasza trepaky (#1779) üzenetére


rigoberto
őstag

Jó a miui, csak sok törődést igényel. :)
De nyilván nem jöhet be mindenkinek..

(#1782) Mezcal válasza gabber01 (#1770) üzenetére


Mezcal
addikt

Amennyiben a videoval felvett hang az elsődleges számodra, akkor nem ez a te telefonod.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1783) jonnyjoker01 válasza trepaky (#1777) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Off topik, de érdemes ezt jelezni a szolgáltatónál, és kérni kapcsolják be a hívószám kijelzést, hogy ne kelljen állítgatni folyamatosan telefontól függetlenül.

Üdv. Johnny

(#1784) tatu611088


tatu611088
tag

Sziasztok!
Az ujjlenyomat olvasóval lenne problémám.. nagyon sokszor téveszt, nem ismeri fel.. Próbáltam már újból hozzáadni, egy ujjhoz kétszer felvinni az adatokat.. de eddig eredménytelenek a kísérletek.. Van erre valami ötlet, hogy mit lehetne csinálni? Esetleg egy teljes újrahúzás megoldaná?

(#1785) helixP válasza tatu611088 (#1784) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem egy ujjam 3x van fent...

(#1786) tatu611088 válasza helixP (#1785) üzenetére


tatu611088
tag

hát azért úgy elég erős, hogy 3 helyet is el kell vegyen.. mindenesetre kipróbálom köszi..

(#1787) mgTerminator válasza tatu611088 (#1786) üzenetére


mgTerminator
veterán

De milyen az ujjad? Nem biztos hogy az olvasó a hibás... Anyám pl műkörmös és a por miatt sokszor nem old fel neki. Nekem mindig bőrkeményedés nő rá (bár mostanában ritkább szerencsére) és szintén romlik az ujjlenyomat minősége... De elég ha csak száraz a bőröd.

(#1788) Headless válasza mgTerminator (#1787) üzenetére


Headless
őstag

Hiába magyarázod, egy sima újjlenyomat olvasóhoz képest ég és föld a különbség. Ez minden csak nem jól használható.
Nekem eddig csak vizes/nedves kézzel volt problémám. De ezzel kb minden feloldáskor kétszer érintek...

Tatu:
Amit én tapasztaltam, hogy rá kell nyomni a kijelzőre, nem elég csak finoman érinteni, mint sima olvasóknál. Valamint amikor felviszed az ujjadat próbáld meg minnél különbözőbb szögekből, nyomásponttal érinteni.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1789) mgTerminator válasza Headless (#1788) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát lassabb az tény...

Én inkább azt javaslom hogy ne több szögből vigye fel, hanem inkább abból a szögből ahogy általában nyomni szokta. Meg kell nézni hogy általában milyen szögben és hogy nyomja, mert minden érintés olyan mintha egy "fénykép" lenne. Ezért van az hogyha többször adjuk hozzá ugyan azt az ujjunkat akkor nagyobb valószínűleggel és gyorsabban old fel!

(#1790) nfsu17 válasza Headless (#1788) üzenetére


nfsu17
veterán

9T-n nálam nem xarakszik az olvasó. Pedig száraz a bőröm és sokszor töredezett is. Sötét szobában vettem fel két hónapja minden szögből a hüvelyujjat, azóta ha ötvenből egyszer problémázik, akkor is túl gyorsan veszem csak el. Ennél rosszabb sose legyen egy ilyen olvasó és akkor én elégedett vagyok. Vedd fel többször, akár sötét szobában is

(#1791) SPEA válasza rigoberto (#1747) üzenetére


SPEA
aktív tag

Köszi neked is és a többieknek is a válaszokat,
Az a baj, hogy amióta miui11-re frissítettem azóta maga az alkalmazás sem megy. Engedély nyűgje van, meg leállás meg fehér képernyő.. Miui 10alatt nem volt gondja.

Igazából a miui 11 óta csak szenvedek vele, pedig a frissítés után egyből csináltam gyári visszaállítást :DDD
Rosszabb lett az ujjlenyomat olvasó, van hogy tízből 6x nem érzi a témát. Nem megy a Huawei app, a Waze is random leáll, hiányzik a gyorstárcsázó (10ben sem volt, pedig ott a helye a widget hozzáadásánál, csak épp üres),

Mi a módja, hogy visszatérjek miui10re?

(#1792) tatu611088 válasza Headless (#1788) üzenetére


tatu611088
tag

Most első körben felvittem 3x az ujjlenyomatot, így jobb a hatásfoka (10ből 9x most jól működik), ez most így számomra elfogadható.. Eddig 5ből 1x kb..

mgTerminator:
Normál bőröm van, így ez nem jelenthet problémát..

(#1793) Tibor7878


Tibor7878
tag

Sziasztok! Eu-rom téma. A heti legfrissebb van fent. 20 százalék alatt bekapcsolja magától az akkukímélőt. Azért ezt ne ő döntse már el, hogy mikor spórol. Tudunk ez ellen valamit? Amúgy érdekes mert ha rámegyek az akkukímélésre, ott a kapcsolo kikapcsoltat jelez.
Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#1794) trepaky válasza jonnyjoker01 (#1783) üzenetére


trepaky
kezdő

Köszi!

(#1795) nfsu17 válasza Tibor7878 (#1793) üzenetére


nfsu17
veterán

Biztos bekapcsolja, vagy csak közli, hogy húsz százalékon van?
Ugyanis nekem van egy ok gomb, meg a bekapcsolás lehetősége.

(#1796) Alonso69 válasza tatu611088 (#1792) üzenetére


Alonso69
senior tag

Megjelent a Masik 9.4 frissítés [link]
Javítva a felhasználók által jelzett hibák.
Nincs benne magyar, [kép] a Morelocale2 -vel lehet részben magyarosítani. :)
Aki hallott róla és ismeri,csak annak ajánlom. :)
Full Wipe az (internal storage )maradhat.
Mourinho 3.3.1-25 Twrp-vel nem sikerült a telepítés,ezzel viszont gond nélkül [link]
csak angol és orosz nyelv van benne.
A legjobb ROM amit eddig próbáltam.
Nem akarom fényezni,csak ajánlani tudom. :R

Xiaomi 12

(#1797) Blackphant'r válasza Tibor7878 (#1793) üzenetére


Blackphant'r
tag

Nem kapcsolja be csak felkínálja a lehetőséget, de az akku színe pirosra változik. Ha kímélőn van akkor elvileg sárga, legalábbis nálam a 20.1.16- os eu-n és a china bétán is így van.

(#1798) rigoberto válasza tatu611088 (#1786) üzenetére


rigoberto
őstag

Az ujjlenyomat olvasóm 100/100as, sosem ront!
Az üveg a kijelzőn sokat rontott korábban ezen, így azt elengedtem.
Most hydrogel folia van rajta, és hibátlan.
Csak 1x rögzítettem, de nyugodtan lehet többször is ugyanazt az ujjat, azzal nincs semmi gáz, hatásfokán biztos javít.
Nekem az jött be, hogy közel 360 fokban leadom az ujjlenyomatot, és amikor már majdnem kész , akkor abban a szögben viszem be még többször, amiben általában hozzá szoktam érinteni.
És egyébként a kijelzőbe építettnek azért kell egy enyhe nyomás, némi késleltetéssel, nem úgy kell használni mint a hátlapit..

(#1799) Headless válasza rigoberto (#1798) üzenetére


Headless
őstag

És egyébként a kijelzőbe építettnek azért kell egy enyhe nyomás, némi késleltetéssel, nem úgy kell használni mint a hátlapit..

én is ezt vettem észre... ezért is kellemetlen... :)) De igen, ha nyomja az ember, egészen használható...

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1800) tatu611088 válasza rigoberto (#1798) üzenetére


tatu611088
tag

Na kipróbálom ezt a "360" fokot, most így akkor 2 van rögzítva (egyet most ki is töröltem pluszban), 2 még azt mondom teljesen okés, hármat már sokallok viszont.. kijelzővédő nincs rajta, még nem jött meg (2 hetes a telefon)..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.