Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bear_ válasza WhiteWalker (#100) üzenetére


bear_
aktív tag

A xiaominál is dolgoznak hülyék.

(#102) manokaki


manokaki
őstag

Nekem mindent jelez az AOD, messenger.t nem fogadott hivást, stb..

(#103) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Ujjlenyomat olvasó mennyire pontos?

Van olyan pontos, mintha a hátlapra került volna?

Vagy olyan pontatlan, mint a Samsung Galaxy A70 esetében?

(#104) Forest48 válasza Snoky21 (#61) üzenetére


Forest48
aktív tag

Még nekem sem jött. Azért is néztem be, hogy mások mit írnak. Nyomkodom naponta és azt is bepipáltam, hogy hamarabb kapjam meg.
Valakinek van ötlete, hogy mit lehet még kipróbálni? Tegyem fel zipből?

(#105) Kolondrum válasza Wallenberg (#103) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egyik ok amiért cseréljük. Irodai melót bírja, most suliba járok kiváló, munkában néha falnak tudnám b@@$ni mert nem old. Ott nem babapopsi a kezem. :D

(#106) Schuler888 válasza daninet (#44) üzenetére


Schuler888
senior tag

Es akkor ezekutan megkerdezik, h mitol dragabbak pl a samsung, apple mobilok..hat ezert. Ott ezek alapbol mukodnek... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#107) Schuler888 válasza RoBos (#59) üzenetére


Schuler888
senior tag

En is arra varok, ha ugy alakul berendelem masodtelonak

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#108) Alonso69 válasza Wallenberg (#103) üzenetére


Alonso69
senior tag

Poco után 2 hét A70 volt a kipróbált teló.
Az értesítés, AOD itt nem téveszt az igaz,de vagy háromszor úgy lefagyott,hogy semmire nem reagált, kikapcsolni sem lehetett,csak pár perc múlva.Az ujjlenyomat olvasó a frissítés után javult, de nagyon messze van a Mi 9 t pro-tól,ez 10/10 tökéletes,munkában is olajos vizes kézzel. :K csak tudni kell beállitani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#109) *RLaci* válasza Wallenberg (#103) üzenetére


*RLaci*
addikt

10/10 nálam a nyitás, Nillkin sima fóliával. Kicsivel lassabb mint a 2XL-em hátlapija, Samu A szériánál jóval jobb.

Forest48 Nálam sem jött még. Türelem.

Schuler888 Volt S10e-m 1 hónapig, nem egyszer megtörtént, hogy a küldéstől számítva fél-egy órával kaptam meg az üzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#110) Snoky21 válasza Forest48 (#104) üzenetére


Snoky21
tag

Szerintem az lehet a baj, hogy nekünk (legalábbis nekem) global rom-unk van és azt olvastam, hogy most csak az EU-s romok frissítése van beütemezve.

(#111) sebai


sebai
csendes tag

Bő 2 hónap késéssel sikerült letesztelniük
Majd adni egy tetszett plecsnit
Miután szeptember óta gyakorlatilag minden ismert v kevesbe ismert mobilos oldal v ismert v kevesbe ismert youtube csatorna meglehetosen ritka nagy egyetertesben az ev vetelenek minositette...
Eleg csak raguglizni
Hát nem tudom, talan nem a Mobilarena leghasznosabb tesztje ez.

Ez a teloy olyan vetel most mint 2 eve a OnePlus volt, mielott durvan felmentek az araik

3 hete vettem 117k ert. A temerdek arukereso.hu n levo bolt egyikeben
Es nem is egy tipikus sunyigsm webshopban
De nem a hivatalos xiaominal, valoban
Na és ?

Es igen, telleg jo.

(#112) sebai


sebai
csendes tag

Android 10 + miui 11 egy hete jott nekem
Nem dobta fel magatol, de eleg volt kezzel inditani a frissites keresest
Global rom

[ Szerkesztve ]

(#113) Mcsutka válasza sebai (#111) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Hol vetted?

Asus Zenfone 5

(#114) Schuler888 válasza *RLaci* (#109) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat ebbe most belefutottal mert pont s10+ hasznalok es tokeletesen pontosan jonnek a notik, eloszor telora aztan egybol orara.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#115) *RLaci* válasza Schuler888 (#114) üzenetére


*RLaci*
addikt

Attól nekem még így volt ahogy írtam, ha S10+-t használsz, ha nem.

(#116) Schuler888 válasza *RLaci* (#115) üzenetére


Schuler888
senior tag

Csak ezzel a mondandod lenyegi resze h nem a keszulek a hibas ebben ha masnal tokeletesen mukodik :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#117) *RLaci* válasza Schuler888 (#116) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ez itt is így van, nálam a 9t pro tökéletesen működik, minden üzenet értesítést megkapok, sok más használóval ellentétben. Akkor az mind user error?

(#118) Noukoum válasza Schuler888 (#116) üzenetére


Noukoum
veterán

Valakinek meg a Xiaomi hibátlan, na bumm:) Biztos az is user error (nem feltétlen)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#119) sebai válasza Mcsutka (#113) üzenetére


sebai
csendes tag

smartshop , de ez csak egy válasz a kérdésedre és nem a reklám helye
viszont úgy tűnik érdemes várni még, megy le szépen az ára most látom

(#120) situmato


situmato
csendes tag

A cikkben tévesen szerepel, hogy ugyan az a optika van benne mit a Mi 9T-ben... a Mi 9T pro-ban a fő szenzora a Sony IMX 586, a Mi 9T-nek pedig a Sony IMX 582. Sony IMX 586 a sima Mi9-ben van pl. Sajnos softveresen a Mi9-nél többet hoztak ki ebből a szenzorból mint a Mi 9T- Pro-nál, de hátha majd egy update majd ezt is orvosolja.

(#121) Atomgeszi válasza situmato (#120) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Persze, mivel a Mi9TPro a Mi9 alá van pozicionálva.

(#122) Solten válasza Wallenberg (#103) üzenetére


Solten
addikt

Van.

Saor Alba

(#123) spect80 válasza sebai (#112) üzenetére


spect80
senior tag

Akkor neked valszeg QFKEUXM romod van, ami globalt ír, de valójában EEA régióba szánt rom. Globalra még nincs végleges 11.
http://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1700361

A mi 9t fórumból:
4.4 - Miből áll össze a verziószám:
-pl: 10.3.7.0.PFJEUXM
_10.3. = MIUI főverzió: 10=MIUI10 ; 11=MIUI11 (xx.5 -ig növekszik, ezt főverzió váltás követi)
__7.0. = Alverziószám
___P = Android verzió betűjele: P=Android 9 ; Q=Android 10
____FJ = Készülék egyedi alfabetikus azonosítója: FJ = Mi9T ; FK = Mi9T Pro
_____EU = ROM régió kódja: EU = EEA ; MI = Global ; CN = China ; RU = Russia
______XM = Alfabetikus MIUI verziókód

[ Szerkesztve ]

(#124) spect80 válasza Wallenberg (#103) üzenetére


spect80
senior tag

Nálam messze nem olyan gyors, mint a mate 10 pro hátlapija volt, de jobb, mint a op6t.

(#125) mjani1172


mjani1172
addikt

Állandóan olvasom itt hogy a Mi9 jobb fotóban mint a Mi9t vagy Mi9T pro.
Azonban a képeken ez nem látszik.
Van erre valami közvetlen összehasonlítás?

(#126) kelly416 válasza Viper26 (#99) üzenetére


kelly416
veterán

Annak idején RN4-en ezért váltottam custom romra, a MiBand2 egy perccel kijelző lezárás után már nem jelzett, hiába volt lelakatolva a mifit. Ezen most lelakatolom az appot és tökéletesen üzemel, órákkal később is bőszen rezeg ha kell. Szóval szerintem fejlődött a miui ebben.

(#127) Szilágyi84 válasza *RLaci* (#117) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Szia te hol vetted és az a ritka Xiaomi tulaj vagy esetleg aki nem buherálja? Nagyon érdekelne ez a mobil de így olvasgatva hogy nem jelennek meg az értesítések stb és ezért szórakozni kéne vele már így nincs az a nagy lelkesedés pedig nagyon tetszik.

(#128) ( V )


( V )
veterán

Összességében a Mi 9 eggyel színvonalasabb kameraszettet biztosít, de a 9T Pro összképe is megállja a helyét.

Miért nem lehet ugyanazzal a szenzorral legyártani...

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#129) helixP válasza Szilágyi84 (#127) üzenetére


helixP
nagyúr

Hibátlanul jönnek az értesítések.
Annyi a gond, hogy az Always on display és az értesítési led egyelőre csak bizonyos alkalmazások esetén működik. Tehát lezárt telefon esetén nem látod, hogy kaptál valamit, ha pont nem vagy ott a felvillanó kijelzőnél. Pont, mint egy iPhone esetén.

manokaki: Azok nyilván látszanak, de egy Hangouts, eg WhatsApp már nem jelenik meg az AOD-n

Wallenberg: A technikai jellegéből kifolyóan sem lehet olyan pontos és gyors, de nálam 9/10 az arány. (Sima 9T)

[ Szerkesztve ]

(#130) Noukoum válasza ( V ) (#128) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert a mi 9t pro az valójában a redmi k20 pro .

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#131) hroberto válasza Szilágyi84 (#127) üzenetére


hroberto
veterán

Igaz nekem sima Mi9-vab stabil (EEA) ROM - al, de normálisan jönnek az értesítések. Egyedül a Messenger (Lite) az ami néha elfelejt egy-két értesítést. De ezt én a Messenger számlájára írom.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#132) Imre_


Imre_
csendes tag

Sziasztok, mit lehet tenni ha nem jon a frissites?
Probaltam manualisan is de nem latja.
Mi fiokot nem regisztraltam, de elozo kommentekbol ugy hiszem nem is ez a baj...

(#133) mjani1172 válasza Szilágyi84 (#127) üzenetére


mjani1172
addikt


rlaci2

őstag

Két hete használom. Kijelző szép, üzemidő szuper, kamera sem rossz, bár gyengébb fényben a gcam kell neki, sokat dob a kép minőségen, rendszer gyors, proci bika. A miui nálam igényelt egy kis beavatkozást, adb-vel való bloatwer kipucolást,engedélyek körültekintő megadását, illetve kapott egy Lawnchair launchert (stock droidot szeretem), így nálam hibamentesen teszi a dolgát. Szóval sztem ár/értékben ez egy igen jól sikerült darab.

[ Szerkesztve ]

(#134) spect80 válasza Imre_ (#132) üzenetére


spect80
senior tag

Milyen verzión vagy? Mi a kódja? (pl.: PFKMIXM)

(#135) szabifotos


szabifotos
senior tag

Jelenleg Pocophone-t használok, de elgondolkoztam a cserén.
Aki bátor és türelmes, az külföldről már 105 ezerért megrendelheti ÁFA mentesen, postával a 64-es verziót. (de 10 napja a 128-as is volt kb. ennyiért. )
Ilyen áron szerintem verhetetlen. Persze a konkurenciához képest az itthoni áron is ;)


(#136) Graphics válasza szabifotos (#135) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én is sokat agyaltam, hogy leváltom a Pocophone-t, de csak az újdonság varázsa hajt, és pl a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó annyira nem vonz.

Így marad az F1, mert gyors, kap frissítést, és igazából nagyon bírja a strapát

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#137) szabifotos válasza Graphics (#136) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én is így vagyok vele. 2 év múlva is tökéletesen meg fog felelni az igényeimnek.

(#138) Imre_ válasza spect80 (#134) üzenetére


Imre_
csendes tag

A miui verzioja pont ez amit irtal

(#139) scope2007


scope2007
addikt

Az én választásom a 9T-re esett, mert játszani úgy sem játszok így erősebb proci sem volt fontos.
Ha tudna vezeték nélküli töltést a pro akkor érte volna meg max :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#140) Haneto válasza Szilágyi84 (#127) üzenetére


Haneto
tag

Szia!

Ugyan nem tőlem kérdeztél de had szóljak hozzá. Gyári global rom-os nem buherált telefonom van (Turbado-ról). Minden értesítés instant jön! Semmi gond. Aodot nem használok ...

Xiaomi Mi 9T Pro

(#141) Laraxior válasza Szilágyi84 (#127) üzenetére


Laraxior
titán

En se buheraltam rajta semmit.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#142) sebai válasza spect80 (#123) üzenetére


sebai
csendes tag

azt kell mondjam képben vagy :)
igen pontosan ez van nekem

(#143) Conv válasza scope2007 (#139) üzenetére


Conv
csendes tag

Teljesen egyetértek Veled. Sokáig hezitáltam, hogy a feleségemnek van-e szüksége pro-ra, és mivel nem vagyok bátor és türelmes a külföldről rendeléshez, az itthoni ár viszonyok mellett nálam egyértelműen a sima mi 9 t felé billent a mérleg nyelve.

(#144) cSuwwi válasza Haneto (#140) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Az értesítés minden romon jól megy, pont az AoD a probléma, mert ott nem jelenik meg minden.

(#145) Silenzio válasza szabifotos (#135) üzenetére


Silenzio
addikt

Arukereso-n is van 105-ért 64-es, szóval itthon is elérhető annyiért.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#146) Graphics válasza Silenzio (#145) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát én a nevesincs GSM-ekből nem vennék pl... Max, ha tudom, hogy honnan szerzik be.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147) bear_ válasza Graphics (#146) üzenetére


bear_
aktív tag

Inkább megveszed kínából, ahol ugyanúgy nem kapsz garanciát rá, ráadásul egy hónapot várhatsz mire megérkezik :U

(#148) daninet válasza Haneto (#140) üzenetére


daninet
veterán

skype business értesítésekből felét kapom meg, a másik felét megy egyáltalán nem látom az AOD-en. :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#149) Graphics válasza bear_ (#147) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát inkább a kínai zsebét, mint valami áfázós szürke cégét...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#150) ( V ) válasza Noukoum (#130) üzenetére


( V )
veterán

Hmmm, touché :K

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.